تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: درخواست کمک برای فرار از مانیتورینگ

اگه نباشه جاش خالی می مونه air_damned's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض درخواست کمک برای فرار از مانیتورینگ

سلام دوستان در شرکتی برای کنترل کارمند ها از سیستم مانیتورینگ استفاده میکنند..
    برای مقابله با این حرکت چه اقدامی باید کرد ؟(البته بغیر از اینکه کابل شبکه رو بکشم بیرون)

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوست عزیز

فقط برایِ یادآوری خدمتتون عرض میکنم چون مطمئناً خودتون خبر دارین که :

مالک و مدیر شرکت حق داره در تمام قسمتهای شرکت دوربین و میکروفن های مخفی و آشکار کار بذاره به جز معذرت میخوام داخل توالتها و حمامها و داخل اتاقهای خوابگاهِ کارگران و کارمندان .

حق داره دستگاه ضبط مکالمات و ثبت شماره تلفن بذاره رو تمام خطهایِ شرکت .

حق داره رو تمام کامپیوترها سیستم نظارتِ مخفی و آشکار بذاره .

حق داره اشخاصی رو به عنوان مشتری و ارباب رجوع بفرسته به شرکت تا از نحوه ی کار و طرز برخورد کارمندان و مدیران و کارگران مطلع بشه .

حق داره سیستم دزد گیر نصب کنه در همه جای شرکت .

حق داره نگهبان بذاره تا در موقع خروج و ورود , مراقبِ کارکنان و مردم باشه و در موقع ضرورت وسائلشون رو بازرسی کنه یا تفتیش بدنی کنه و این بستگی به نوع شرکت و حساسیت و اهمیتِ کار شرکت داره . مثلاً در کارخانه های استخراج الماس , بازرسی ها بسیار دقیق و جدی هست .

==========================

یک ماه پیش در کویت , مدیر حسابداریِ شرکت ادعا کرد که کارمندی که فرستاده بانک تا چکِ حقوق رو پول کنه بهش پول رو تحویل نداده و مبلغش حدود شصت میلیون تومان بود .

کارمند رو فرستادن کلانتری و در بازداشت بود چون بانک اعلام کرد که پول رو از بانک گرفته و اون کارمند سندِ دریافت نداشت که ثابت کنه پول رو به مدیر حسابداری تحویل داده .

اما مالکِ شرکت با یک فلاش مموری رفت کلانتری و درخواستِ آزادیِ کارمند و بازداشتِ مدیر حسابداری رو داد .

گفتند چرا ؟

فلاش رو گذاشت رو میز افسر نگهبان و گفت من در دفتر مدیر حسابداری و صندوقِ شرکت دوربین مخفی کار گذاشته ام .

فیلم رو در کامپیوتر کلانتری دیدند که کارمند میاد پول رو میده به مدیر حسابداری اما به خاطر تموم شدنِ ساعتِ کار و اطمینان به او , میگه فردا میام سندِ دریافتش رو ازت میگیرم .

مدیر حسابداری هم سوء استفاده میکنه از اطمینانش و ادعا میکنه که پول رو بهش نداده .

کارمند آزاد شد و مدیر حسابداری بازداشت و روانه ی زندان .

از این جور ماجراها زیاده .

خودِ بنده رو کامپیوترهای شرکت نرم افزار مراقبتی نصب کردم و مچ کلی از کارمندان و آبدارچیِ شرکت رو که از کامپیوترها و ساعتِ کاری سوءِ استفاده میکردند گرفتم .

============================

این رو هم قطعاً میدونید که :

کسی که از خدا میترسه , نه از نگهبان میترسه نه از بازرسی نه از حسابرسی نه از دوربین مخفی نه از پلیس و نه از هیچ چیز دیگه .

علتش هم واضحه . چون کاری نمیکنه که مجبور بشه از کسی بترسه .

از قدیم گفتند :

از خدا بترس , از هیچ کس نترس .

از هر کس بترسیم ازش فرار میکنیم اما وقتی از خدا میترسیم بهش پناه میبریم و چه خوش پناه دهنده ای

ممنون از وقتتون و توجهتون

Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 05-06-2012 at 03:36. دليل: تصحیح

3. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه air_damned's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز

فقط برایِ یادآوری خدمتتون عرض میکنم چون مطمئناً خودتون خبر دارین که :

مالک و مدیر شرکت حق داره در تمام قسمتهای شرکت دوربین و میکروفن های مخفی و آشکار کار بذاره به جز معذرت میخوام داخل توالتها و حمامها و داخل اتاقهای خوابگاهِ کارگران و کارمندان .

حق داره دستگاه ضبط مکالمات و ثبت شماره تلفن بذاره رو تمام خطهایِ شرکت .

حق داره رو تمام کامپیوترها سیستم نظارتِ مخفی و آشکار بذاره .

حق داره اشخاصی رو به عنوان مشتری و ارباب رجوع بفرسته به شرکت تا از نحوه ی کار و طرز برخورد کارمندان و مدیران و کارگران مطلع بشه .

حق داره سیستم دزد گیر نصب کنه در همه جای شرکت .

حق داره نگهبان بذاره تا در موقع خروج و ورود , مراقبِ کارکنان و مردم باشه و در موقع ضرورت وسائلشون رو بازرسی کنه یا تفتیش بدنی کنه و این بستگی به نوع شرکت و حساسیت و اهمیتِ کار شرکت داره . مثلاً در کارخانه های استخراج الماس , بازرسی ها بسیار دقیق و جدی هست .

==========================

یک ماه پیش در کویت , مدیر حسابداریِ شرکت ادعا کرد که کارمندی که فرستاده بانک تا چکِ حقوق رو پول کنه بهش پول رو تحویل نداده و مبلغش حدود شصت میلیون تومان بود .

کارمند رو فرستادن کلانتری و در بازداشت بود چون بانک اعلام کرد که پول رو از بانک گرفته و اون کارمند سندِ دریافت نداشت که ثابت کنه پول رو به مدیر حسابداری تحویل داده .

اما مالکِ شرکت با یک فلاش مموری رفت کلانتری و درخواستِ آزادیِ کارمند و بازداشتِ مدیر حسابداری رو داد .

گفتند چرا ؟

فلاش رو گذاشت رو میز افسر نگهبان و گفت من در دفتر مدیر حسابداری و صندوقِ شرکت دوربین مخفی کار گذاشته ام .

فیلم رو در کامپیوتر کلانتری دیدند که کارمند میاد پول رو میده به مدیر حسابداری اما به خاطر تموم شدنِ ساعتِ کار و اطمینان به او , میگه فردا میام سندِ دریافتش رو ازت میگیرم .

مدیر حسابداری هم سوء استفاده میکنه از اطمینانش و ادعا میکنه که پول رو بهش نداده .

کارمند آزاد شد و مدیر حسابداری بازداشت و روانه ی زندان .

از این جور ماجراها زیاده .

خودِ بنده رو کامپیوترهای شرکت نرم افزار مراقبتی نصب کردم و مچ کلی از کارمندان و آبدارچیِ شرکت رو که از کامپیوترها و ساعتِ کاری سوءِ استفاده میکردند گرفتم .

============================

این رو هم قطعاً میدونید که :

کسی که از خدا میترسه , نه از نگهبان میترسه نه از بازرسی نه از حسابرسی نه از دوربین مخفی نه از پلیس و نه از هیچ چیز دیگه .

علتش هم واضحه . چون کاری نمیکنه که مجبور بشه از کسی بترسه .

از قدیم گفتند :

از خدا بترس , از هیچ کس نترس .

از هر کس بترسیم ازش فرار میکنیم اما وقتی از خدا میترسیم بهش پناه میبریم و چه خوش پناه دهنده ای

ممنون از وقتتون و توجهتون

مرد حسابی این پست شما چه ربطی داره به سوال من ؟؟
    کلاس دین و ادب میزاری ؟
    مثل اینکه فراموش کردی اینجا تاپیک تخصصی سوال و مشکلان کامپیوتری هست نه کلاس اخلاق ؟
    من یه سوال کردم و اگه نمیتونید جواب بدید لطفا سنگ پرانی هم نکنید..
    برای طرح سوالم دلیلی دارم نه اینکه خلافی برای کسب درامد و کلاهبرداری.. میخواستم وقت استراحتم رو تو شرکت game بزنم که با توجه به امکان رویت این کاره من بهتر دانستم که راه حلی برای اینکار بیابم.. تمام
    Last edited by air_damned; 14-08-2012 at 08:48.

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام.
    دوستان دعوا نکنید!
    این بستگی به نوع نرم افزار مانیتورینگ و مجوزهای دسترسی شما داره.
    اگر دسترسی ادمین ندارید با یه دیسک بوت پسورد ادمین رو ریست کنید و بعد یه یوزر برای خودتون بسازید.
    لاگین کنید و با خیال آسوده بازی کنید.بعد از بازی سوئیچ کنید روی یوزر شبکه!
    راه دیگرش هم خراب کردن فایلهای نرم افزار مانیتورینگ و یا غیر فعال کردن سرویسهاش هست ولی من توصیه نمیکنم!
    نکته:معمولا در شرکتها یکی دو تا سیستم آزاد پیدا میشه.مثلا همکاری که رفتی مرخصی یا سیستمی که به هر دلیلی فعلا یوزر نداره.
    از اون سیستم استفاده کنید و لاگین کنید به اکانت اصلی در شبکه.بعد با سیستم خودتون Battlefield 3 بازی کنید و جای ما رو هم خالی کنید!

6. این کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •