تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 39 از 39

نام تاپيک: معرفی بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل

آخر فروم باز HORROR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هیچ جا

پيش فرض

- - Updated - - -

سلام
    من دوره نرم افزار و سخت افزار رو کامتک بودم .کلاسهای غیر عملی معمولی بود و چیزای ابتدایی رو مثل بقیه جاها یاد دادن ولی دل چرکینم ازشون چون اول که رفتم باهاشون صحبت کردم گفتند ما تمرکزمون سخت افزاره و تا کارآموز یاد نگیره ولش نمیکنیم! ولی دقیقا برعکس دوره عملی که شروع شد کلا استاد با یه بیخیالی خاصی مسایل رو میپیچوند و جواب سوال ها رو درست نمیداد.مثلا جایی مشکل د اشتیم میگفت قبلا راجع بهش کلی گفتم !! در صورتی که به طور خیلی مختصر از مسایل مهم یادگیری طفره میرفت و دقیقا وقتی بهش نیاز داشتیم آقا میرفت سیگار میکشید و یا دستشویی بود ویا با فلانی با گوشی صحبت میکرد! و دست آخر یه هندونه گذاشتن زیر بغلمون که آره شما تعمیرکار شدید!هیچ چیز بدردبخوری یاد ندادن و فقط قروفر تبلیغاتشون زیاد بود.توصیه دوستانه میکنم به هیچ وجه به این آموزشگاه نرید.

در آغاز فعالیت majidsalary's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

منم رفتم فنی برق خیلی داغون بود ولی دوستم تو پارسه که دوره تعمیرات موبایل گذرونده بود راضی بود

در آغاز فعالیت majidsalary's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

فک نمی کنم تو آموزشگاه سطح 1 ایران باشه چون م ن 9 سال تو زمینه موبایل فعالیت می کنم تا حالا اسم این جایی رو که میگی رو نشنیدم

داره خودمونی میشه Mr 01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2020

پيش فرض

من دوره موبایل کامتک رو شرکت کردم. هم دوره عمومیشو هم تخصصیشو. الانم مغازه دارم و دارم کار انجام میدم. استاد محترم و پری داشت. ابزارهاشون که عالی بود. محیطش و برخوردشون هم با آدم خوب بود.
    رویهم یه چیزی بهتون بگم چون کامتک مرکز تعمیرات هست و آموزش هم میده یجورایی آدم بهتر نیتجه میگیره تا آموزشگاهها !!! خصوصی هم هست هزینه میکنن بابت شاگردا. یوقت چیری هم باشه مسئولش درست حسابیه.
    هر جا میرین تمرین کنین. ابزار هم چیز خوب بخرین.
    ابله جان حداقل یوزرتو جوری تعیین میکردی متوجه نشیم داری تبلیغ میکنی و از خودشون هستی !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2020

پيش فرض

من رفتم تعمیرات موبایل hellomobile خوب بود اگر تو اصفهان یا اطراف زندگی میکنی حتما توصیه میکنم یه سر بهش بزن
    https://Hellomobile.ir

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

من رفتم تعمیرات موبایل hellomobile خوب بود اگر تو اصفهان یا اطراف زندگی میکنی حتما توصیه میکنم یه سر بهش بزن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اينجا هم همش شده تبليغات !!!

7. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2020
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

معرفی دوره های آموزشی آموزشگاه زانکو
    آموزشگاه آنلاین زانکو در راستای تحقق عدالت آموزشی و افزایش سطح کیفیت خدمات آموزشی آنلاین، حضوری و ویدیوئی از فروردین 1399 به صورت رسمی با تیمی جوان و با تجربه کاری حرفه ای در رشته های آموزشی مختلف از جمله : آموزش نرم افزار تخصصی موبایل ، آموزش تعمیرات بردهای الکتریکی، آموزش سئو، آموزش فتوشاپ و دیگر نرم افزار ها و رشته های پولساز بازار کار و خدمات کاربردی آنلاینی مانند : تعمیر پرینتر ، تعمیر موبایل و تعمیر لپ تاپ و... به صورت رسمی شروع به فعالیت نمود.
    مزایای شرکت در دوره های آموزشی زانکو
    آموزشگاه زانکو برای احترام به حقوق هنرجویان و خدمات گیرندگان خود اقدام به طراحی مسیری بسیار مناسب برای هدایت و آموزش درست هنرجویان خود نموده که از جمله مزایای دوره ها می توان به :

• پشتیبانی فنی واقعی استاد
    • رفع اشکال حضوری دوره ها
    • امکان معرفی کسب و کار هنر جو در وبسایت زانکو
    • امکان صدور مدرک معتبر داخلی
    • سرفصل های ویژه بازار کار
    • و..

اشاره نمود.
    برترین دوره های آموزشی جهان
    کاربران عزیزی که به دنبال یه منبع حرفه ای جهت بهره مندی از برترین دوره های آموزشی در زمینه های مختلف در سطح جهانی هستند می توانند با مراجعه به وبسایت آموزشگاه زانکو از برترین ویدیوهای آموزشی رشته های مختلف اقدام به شروع آموزش با قیمت بسیار مناسب نمایند. از جمله این دوره ها می توان به دوره آموزش اکسل 2016 با بیش از 1میلیون خرید آنلاین اشاره نمود که توسط تیم تولید محتوای زانکو ترجمه و صداگذاری شده و بهینه شده است ، میتوانید این دوره و دیگر دوره های آموزشی زانکو را با قیمت بسیار مناسبی تهیه نمائید.
    آموزش رایگان زانکو
    یکی از بزرگترین اهداف آموزشگاه زانکو از روز اول فعالیت، آموزش رایگان، هدایت و راهنمایی درست مخاطبان خود بوده و کماکان هست و خواهد بود. تیم حرفه ای ، با تجربه و جوان این شرکت با ترجمه و صدا گذاری برترین ویدیو های آموزشی جهان در رشته های مختلف اقدام به ارائه تعداد زیادی آموزش رایگان جهت آموزش افزادی که به صورت خود آموز اقدام به یادگیری می کنند نموده است ، از این رو شما میتوانید با مرجعه به بخش آموزش رایگان سایت آموزشگاه زانکو و هم چنین دنبال کردن صفحه های این شرکت در شبکه های اجتماعی چون اینستاگرام ( @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _ir ) و تلگرام ( zanckoir@ ) و... جزو اولین نفراتی باشید که به این فیلم های آموزشی رایگان دست پیدا می کند.
    همکاری با زانکو
    عزیزانی که به دنبال ارائه آموزش در وبسایتی با امکان فروشندگی ویدیوهای آموزشی با درصد مادام العمر و بالا هستن هستند می توانند با مراجعه به بخش مدرس شوید وبسایت زانکو اقدام به تکمیل فرم استخدام مدرس نمایند و این اطلاعات پس از بررسی کارشناسی مدیران زانکو و تایید صحت اطلاعات با شما عزیزان جهت انجام امور نهایی همکاری با زانکو تماس گرفته خواهد شد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2022

پيش فرض

اگر اصفهان هستید این مرکز تعمیرات موبایل تو خیابان چهارباغ کارش بد نیست من چند بار رفتم تعمیرات موبایل ۰۹۱۳ اصفهان خوبه تعمیرات هِلو موبایل هم شعبه اصفهانش خوبه
    mobile0913.ir

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

برید پیش ی فرد وارد یاد بگیرید اموزشگاه ها همشون چرت و چرندن ////

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •