تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 39

نام تاپيک: معرفی بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

میشه لطفا آدرس و شماره ی آموزشگاه رایا همراه رو بگید ؟
    سایتشون مشکل داره ظاهرا آخه باز نمیشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

سلام
    من پارسه رفتم ،موسسه خوبیه بعد از پایان دوره هم پشتیبانی 5 ساله داره ،هر زمان سوالی برام پیش میاد میپرسم . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 02166480707

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام بر همه صبح بخیر ، خواستم مطلبی بهتون بگم اگر کسی دنبال آموزشگاه خوب به رایا همراه نرید به درد لعنت خدا هم نمی ارزه ، میدونین چرا خداگواه اینی که میگم عین واقعین و همین صبح چند لحظه پیش زنگ زدم ،میگم قربان کلاس ازمایشی دارین مرتیکه میگه فکرکردین چقد پول میدین که دنبال کلاس ازمایشی هستین فقط یک میلیون ا، بعد میگه مگه سفینه هوا میکنی ، ببین این برخورد نشون میده بارعلمی اینا درحد یک گوسفندم نیست وقتی با ادم همچین برخوردی دارن چه تضمینی هست که پول بی زبون بدی دست همچین دانشمندایی ، اینا نیست پول مردمو میچاپن پس یک میلیون براشون یک ریالم نیست ، خلاصه خواستم بگم والله قسم اگه اینا نابغه زمان باشن مادامی که همچین برخوردی بامردم دارن پس از گوسفندم بی عقل ترن ، یاحق

4. 2 کاربر از Ahmadht بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

دمتگرم خدا خیرت بده که گفتی خواستم از آبادان هزار کیلومتر راه را تا اونجا بیام.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام
    من پارسه رفتم ،موسسه خوبیه بعد از پایان دوره هم پشتیبانی 5 ساله داره ،هر زمان سوالی برام پیش میاد میپرسم . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 02166480707
    سلام
    شما از چه نظز راضی بودید ؟
    ینی وقتی وارد بازار کار شدید مشکلی نداشتید ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

دوستان کسی نیست جواب بده ؟
    کدوم آموزشگاه بهتره ؟
    یا اصلا آموزشگاه بهتره یا پیش یه استاد خوب بری ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

عجب!!!!!!!
    دوستان عزیز یه آموزشگاه هست تو شهرستان شیراز به اسم طیف طبق تبلیغ خودش هم مدرک بین المللی میده هم فنی حرفه ای و هر سال یک دوره آپدیت رایگان برگزار میکنه پیشتیبانی هم نامحدوده...کلاس خصوصی داره تک نفره و نیمه خصوصی سه نفره و دوره اش از مبتدی تا فوق تخصصی. ...
    کسی تا حالا اسم این آموزشگاه رو شنیده؟
    اینا که گفته فقط تبلیغه یا واقعیت داره؟
    خواهشا هر کسی جایی رو سراغ داره و تست کرده راست و حسینی معرفی کنه فقط به دور از منفعت طلبی و یا تبلیغات و خدایی نکرده دنبال منافع شخصی باشه.
    با سپاس فراوان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام دوستان خواهشا یکی بگه این اموزشگاه های تهران چجوریه؟؟؟من میخوام برم پارسه کی راضیه از این موسسه خواهشا یکی بگه من کدوم اموزشگاه برم دیه واقعا گیج شدم...همون پارسه خوبه؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

من آموزشگاه تعمیرات ۱۱۸ رفتم و واقعا راضیم چون واقعا روم وقت گذاشتن و به صورت عملی گوشیهای جدید رو آموزش دادن. در پایان دوره هم چون تعمیرگاه داشتن خودشون چند روز تو تعمیرگاهشون بودم و گوشی تعمیر کردم و ترسم از گوشی باز کردن و کار کردن روش ریخت. واقع اساتید حرفه ای و مدیریت درست و حسابی داشتن و بدون اتلاف وقت به نتیجه رسیدم. پیشنهاد میکنم حتما یه سر برید. آدرس سایتشون هم اینه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

سلام دوستان
    من از اهوازم 4 ماه پیش تو اینترنت سرچ کردم و آموزشگاه کامتک رو پیدا کردم ثبت نام کردم و رفتم دوره موبایل
    خیلی خوب و حرفه ای بودن . هم استادش هم کلاساش الانم مغازه زدم دارم کار میکنم تو کار تعمیرات موبایل

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •