تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 251 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 2501

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2013

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی M E S S I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

دوست عزیز این حرفاتون بیشتر مث جوک میمونن ! فیفا کارش با License هسش ...از نظر لباسو اینا هیچ ایرادی بش وارد نیس....این ایرادو اس به Pes گرف !

هوش مصنوعی ب بالا پایین پریدن نیس....! من ک خودم بعد از این همه سال بازی کردن اصن به این مورد توجه نکرده بودم ! دی ! ...درمورد تماشاگرا ببینید وقتی منچستر تو Old Trafford بازی میکنه حرکات تماشگرا کاملن معلوم میکنه ک منچستر میزبان ...گل میخوره کل ورزشگاه میره تو سکوت و برعکس...موقعیت از دس میده همه آه میکشن (دی!...فکرتون جای بد نره ) و.....به اینا میگن AI ! نه بالا پایین پریدن هنگام سرود خوندن(WTF)

کلن خیلی به برتری گرافیک گیر میدید در حالی ک اصن اینطور نی...ذیگه توضیحاتشو برید تو تاپیک FIFA ببینید ...زبونمون مو دراورد از بس گفتیم ! (تو page ای قبلی هم هس)

جک سال هم منتشر شد!
    برادر یه نگاهی هم به نظرات کاربران همونجا بنداز خوب چیزایی دستت میاد!
    فقط من یه چیزی در مورد جناب جان مورفی بگم که جناب چیزی که عیان است چه جاجت به بیان است!!!
    دوستمون گفتن جک سال ....ولی به نظر من یکی از بهترین جک های تاریخ بازی های رایانه ای هسش ! ...

میبینید هیج دلیلم واسه حرفش نیاورده ......یه دلیل فقط یه دلیل بیاره بینیم !

دوستان خواهشا در اینجا از مقایسه دو بازی پرهیز کنید و اگر میخواید یه تاپیک بزنید خیال خودتونو راحت کنید...
    اینجا تاپیک PES 2013 هستش نه کل کل 2 بازی و...اگه میخواید از Fifa طرفداری کنید و... بهتره برید توی تاپیک مربوطه و اونجا بحث کنید...مثل سال پیش همین موقع ها بود که این بحث ها بالا گرفت و آخرشم به هیچ نتیجه ای نرسیدیم...و کلی اغتشاش و...شد،
    پس این بحث ها رو همین جا تموم میکنیم...
    امیدوارم ناراحت نشده باشید...
    Last edited by M E S S I; 17-07-2012 at 11:39.

2. 3 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

این تریلر تقدیم به فن های PES

چند تا صحنه از یورو 12 رو توی بازی شبیه سازی کردند خیلی جالبه
    گل رونالدو به چک و پیتر چک ، شادی گل بالوتلی ، گل لام به یونان ، پنالتی چیپ پیرلو ، گل فوق العاده ی اندی کارول با سر به سوئد و ...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دقت کنید که باید با قندشکن برید توی سایت وگرنه یه تریلر اشتباهی رو دانلود میکنید

+
    لینک یــو تیوب:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    از یوتــیوب بگیریدش
    Last edited by CRIS Joon CR7; 17-07-2012 at 15:58.

4. 15 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال dogh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

طرفدارهای دو بازی دوست دارن اخبار بازی رو ببینن
    اصلا فیفا بالاتر از pes
    کل کل رو بس کنین والا خسته شدیم از بس تاپیک تکراری دیدیم

6. 5 کاربر از dogh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

بحث کردن تو هر تاپیکی با دلیل و احترام هیچ اشکالی نداره ...تو تاپیک بحث نکنی پس چیکا کنی !؟

دلیل داشته باش بحث کن ! همین !

8. 6 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

آره خدایی حمید جان

تدبیر غلط بعضی مدیرا و حرف بیخودی بعضی کاربرایی که ... همون مدیرا هستند باعث شده بچه ها فکر کنن توی تاپیک باید لال بمونن و وقتی یه تاپیکی زده میشه فقط توش اخبار بیارن و عکس و الا نباید چیز دیگه گفت !

تاپیک مال کاربرای فرومه کسی که اخبار و خبر میذاره دستش درد نکنه همه میان میخونن میتونن بحث کنن نظر بدن اصلا هر چی دوست دارن راجع به بازی بگن اون چیزی که تو دلشونه ایرادی نداره . نه اسپمه نه تاپیکو به بیراهه میکشه !

اما کل کل توی بعضی بازیا خیلی بچه گانست !

Fifa و Pes به نظر من سبکاشون خیلی با هم فرق داره ! درسته جفتشون فوتباله اما واقعا با هم فرق داره . هیچکدوم بی نقص نیست هیچکدوم هم مزخرف نیست . 2 تا بازیه برای 2 تا سلیقه ی مختلف که طرفداراش من ندیدم تا حالا بتونن همدیگه رو راضی کنن . هر کی از یه گیم پلی خوشش میاد من به ندرت دیدم کسی بگه من یه شب Fifa میزنم یه شب Pes ! معمولا گیمرها به یکی از این 2 سمت میرن و دیگه برگشتن به سمت دیگه خیلی سخته ! همونطور که میبینیم با فراز و نشیبهایی که بازیها داشتن اما طرفداراشون هنوز نرفتن سراغ رقیب و همچنان امید به سال بعد دارن !

به امتیازا هم کاری ندارم جفت بازیا یه سبک فوتبال هستن و از لحاظ گرافیکی عالی . گیم پلی متفاوت دارن که کاملا سلیقه ایه . توی سلیقه هم به نظر شما میشه کل کل کرد؟

پس بیخیال هر گروه بچسبه به فوتبال خودش دیگه چیکار به اون یکی دارید

من خودم از بچگی طرفدار سبک Winning Eleven و Pes بودم از Fifa بدم میومده اما این سلیقمه دلیل برتریه pes به Fifa نیست !

10. 4 کاربر از MohammadT15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Abas1100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    امروز بعد گذشت یه ماه دوباره یه سری به انجمن PES2013 زدم دوستان چه می کنید پارسال یادمه همین اوایل ماه مبارک بود که این انجمن سر تر از فیفا بود ولی امسال مثل اینکه دوستان جهت خودشونو کلان
    تغییر دادن این می تونه قابل تامل باشه .
    به نظر من امسال هر دو شرکت بیشتر به دنبال کسب پول بیشتر نسبت به یکدیگرند یک دلیل این کار این بحران اقتصادی اروپاست که البته شامل تمام دنیا نیز خواهد شد
    لذا این امر مزایا و معایب بسیاری رو می تونه داشته باشه
    که بیان اون از بحث این انجمن خارج هست
    البته این حدس منه که امسال دو حالت وجود داره یا هردو بازی بازیای خوبی خواهند بود یا هردو غیر قابل قبول
    پس بایستی منتظر ماند و آینده این بازیهارا ملاحضه کرد با عکس و تریلر و امثال اینا هیچی دست آدم نمیاد و بس

12. 2 کاربر از Abas1100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

بله دقیقا بالاخره کونامی موفق شد بیشتر طرفدارانش رو سرخورده کنه و بگه حالا که از PES خوشتون میاد کاری می کنم پشیمون بشید و توی 3 - 4 سال متوالی بازی های جدید ترش نسخه بدتر از قبلی شدند اگه اقتضای زمان و مقایسه رو در نظر بگیریم می بینیم از PES 6 به این طرف هر سال محصولش بدتر از سال قبلش می شه... نمی گم امیدوارم امسال بهتر بشه چون کونامی به جهش نیاز داره و من به چیزی که مطمئن باشم زیاد امیدوار نمی شم... فقط آرزو می کنم کونامی با PES از کما در بیاد کودهای PES واقعا خوبه خیلی جذابه همه چیزش مفرح هست غیر از گیم پلی که مهمترین رکن بازیه... من کاری به کم شدن بازدیدکنندگان تاپیک ندارم مهم برام اینه که بعد 4 سال شاهد یه PES واقعی باشیم از تکرار خسته شدم امیدوارم بالاخره واسه اجرای دریبلینگ ها و موها یه اشل خاص و ثابت پیدا کنه تا هر سال یک سوژه رو موش آزمایشگاهی نکنه برای پیاده سازی آزمایش یکی نیست بردار درست مثل فیفا کل دریبل ها رو منتقل کن روی رایت استیک + LT بره پی کارش دیگه 3 تا کلید کمکی رو معطل این کار کرده بود توی نسخه 2012 که چی بشه تازه اونم اومد نیومد داشت و ریگلاژ نبود بعضی وقتا مارسی رولت میزد بعضی وقتا هیل تو هیل! اون سیستم دریبلینگ 2010 که روی Left Stick دقیق تر و کالیبر تر بود

14. 8 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

چرا تا یه بحثی میشه همه میگن تمومش کنید و برین یه جای دیگه بحث کنید؟؟؟تا وقتی که یه بحث رو بشه بدون توهین و مسخره کردن طرفین جلو برد (حالا چه مقایسه باشه چه نقد و ......)میشه ادامه داد
    اگر قرار نباشه بحث کنیم .....مقایسه کنیم.....نقد کنیم پس تاپیک به چه دردی میخوره؟؟

+

در مورد این دو بازی هم هر دو سازندگان ادعا می کنند که بازی ما سبکش sports هست و هیچکدوم نمیگه مال من حتما شبیه ساز و یا ارکید......یعنی خواستم بگم سازندگان pes هم در چند سال اخیر خیلی تلاش کردن تا خیلی از جنبه ها بازی رو به سبک شبیه ساز برسونن که چون توانایی اون رو ندارن در نتیجه به نظر خیلی ها بازی ارکید گونه و مفرح مانند مونده

از لحاظ نظر منتقدا که کلا فاصله کهکشانی هستش ولی از لحاظ فروش هم اگه معیار بگیریم چند سالی میشه که konami اصلا امید چندانی به فروش بالای بازی نداره و از لحاظ میزان بازی آنلاین هم همیشه فیفا در لیست 10 بازی برتر لیست بازی کنسولها(مال pc رو نمیشه چندان سنجید) هستش ولی هیچوقت pes اصلا در 30 تای اول هم حضور نداره......

در کل pes تو گیم پلی (که خیلی هم تلاش می کنه تا به شبیه ساز نزدیکش کنه)مشکل داره و تا مشکل گیم پلی رو درست نکنه حتی اگه گرافیکش عین واقعیت هم باشه باز از این بحران عمیقی که درش گرفتار هست خارج نخواهد شد.....

.
    Last edited by halflife g; 19-07-2012 at 10:40.

16. 7 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

یه جمله قصار از خودم قبلا گفتم و خودم خیلی بش اعتقاد دارم
    فیفا با گرافیک 32 هم منتشر بشه بازم گیم پلی-ش به کل کونامی می ارزه
    فوتبال تو بازی های کامپیوتری مهم ترین بخشش گیم پلی هست بقیه رو بریز دور
    من نمیدونم اینا تو گیم پلی موندند هی میان میگن ببینید گرافیک PES خیلی بهتره

18. 5 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

من که کلا نسخه 12 رو بازی نکردم البته دو تا بازی چرا ولی چیزی ازش یادم نبود .... اونروز دیدم تو مسابقات طرف داره با مسی کل تیمو دریبل میزنه میره جلو تا اون حد حرکات تابلو بود و بازی باگ داشت که اومدن گفتن شوت از راه دور با مسی ویا ممنوع ، شوت فنی ممنوع ، چیپ ممنوع ، ضربات از گوشی با مسی ممنوع و... ولی فیفا از اینجور مسخره بازیا نداشت. این خودش دلیل خوب و خیلی ساده ایه برای برتری فیفا نسبت به این بازی

20. 3 کاربر از EngineeR EhsaN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •