تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 87 123451151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 870

نام تاپيک: Dota 2

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض Dota 2

سازنده : [Valve Corporation]
    ناشر : [Valve Corporation]
    توریع کننده : [Steam]
    کارگردان : [Erik Johnson]
    طراح : [IceFrog]
    پلتفرم : [Microsoft Windows, Mac OS X]
    تاریخ انتشار : [TBA 2012]
    سبک : [Action RTS]
    مدها : [Multiplayer]
    رده بندی سنی : [--]

[ آشنایی با Dota یا Defense of the Ancients ]
    هیچ اهمیتی نداره که DOTA چقدر معروفه! هنوز هم پیدا کردن یک شخص آشنا در دفاتر 1UP و IGN کارِ سختیه! خیلی ها هستند که هنوز آشنایی با Dota ندارند. پس بزارید ابتدا به سراغ معرفی این بازی برویم.
    Dota یک مپ و سناریوی نوشته شده توسط World Editor بازی Warcraft میباشد که مخفف کلمه Defense of the Ancients است و از همان ابتدا به صورت مجانی برای دارندگان بازی وارکرافت قابل دسترسی بود. این مپ ( یا مد یا بازی یا هرجی که هست ) در 7 سال گذشته توسط فردی حقوق نگیر و ناشناس به نام IceFrog ساخته و طراحی شد. این بازی المان های نقش آفرینی، رقابتی، همکاری و اکشن رو درون خودش یکجا داره و کاری کرده که موقع هر بار بازی کردن، حس جدیدی بهتون دست بده. این بازی حتی از لحاظ ساپورت هم جایگاه خوبی داره و چندین روز یکبار محتوی جدید و هیروهای جدید به اون اضافه میشوند تا بازی رو پیش از پیش بالانس تر سازد تمام این ویژگی ها باعث شده تا دوتا همیشه بازی نقس گیر و سختی به نظر برسه، بزارید براتون یه مثال بزنم تا دستتون بیاد! شما ممکن است در بازی هایی مثل بتلفیلد یا کال آو دیوتی رو به روی خودتون دشمنی ببینید و به راحتی از کنارش رد بشید، اما در دوتا شرایط کاملا پیجیده تر و دشوار تر است زیرا ممکن است یار شما به خاطر همین اشتباه به ظاهر کوچک کشته شود و اگر واقعاً چنین اتفاقی رخ بدهد اولین چیزی که میگوید این است که چرا نگفتی خط من خالیه یا داره به سمت من میاد!؟
    دوتا هم اکنون بیش از 15 میلیون بازیکن آنلاین داره.
    مسابقات دوتا به صورت 5 به 5 برگزار میشوند که هر تیم برای پیروزی باید شانس، همکاری شدید تیمی و تجربه بسیار بالایی داشته باشد. هر بازیباز از بین 108 هیروی درون بازی که هرکدوم برای خود نقاط قوت، نقاط ضعف و قابلیت های خاصی دارند یکی رو باید انتخاب کند. هر 5 هیرو باید با هم کار کنند تا بتوانند تیم مقابل رو نابود کنند(اساساً بیس رو) . در اینجاست که Dota خودنمایی میکند و میدرخشد. برای هر پوزیشن و سَبکِ چگونگی انجام بازی هیرویی وجود داره که همیشه یک چیز جدید و متفاوت برای تجربه با خودش به همراه داره. اگه دوست دارید به دشمن نزدیک بشید و به اون حمله کنید میتونید هیروی Void رو انتخاب کنید و اگر دوست دارید به عنوان پشتیبان در بازی کار کنید میتونید به سراغ Crystal Maiden بروید. اگه دلتون میخواد از راه دور مبارزه کنید، Drow Ranger رو بردارید و اگه میخواید کار تانک رو بکنید میتونید با Axe کار کنید.

[ دوتا و دوتا کلون ها ]
    اما با این اوصاف در این چند سال اخیر دوتا مقام و مرتبه قبلی خودش رو از دست داده، به هر حال موتور وارکرفت دیگه داره پیری خودشو نشون میده، از طرفی سازندگان مختقلف به پتانسیل وحشتناک این ژانر که میشه بهش همARTS Action Reak Time Strategy)l) و هم (Multiplayer Online Battle Arena) گفت پی برده اند. و همون طور که میبینیم این روزها دوتا کلون های زیادی به وجود اومدن از قبیل Demigod, Rise of Immortals, Heroes of Newerth و عنوان بسیار معروف League of Legends که هر کدوم در نوع خودشون خوب بودن و موفقیت هایی کسب کردند. به طور مثال بزارید از League of Legends شروع کنم. همون طور که میدونید یکی از اولین کسانی که در ساخت دوتا نقش داشت آقای Steve "Guinsoo" Feak بود این شخص با تیم Riot همکاری کرد تا League of Legends را بسازند. LOL از همان فرمول Dota به همراه یک سری تغییرات استفاده کرد. این بازی چندین قابلیت پیچیده دوتارو حذق کرد، انواع Abilityـهایی که یک هیرو میتونه داشته باشه رو ساده کرد و کاری کرد که در ازای اشتباهات، بازیبازها کمترین مجازات رو دریافت کنند. در هر صورت LOL کار بسیار بزرگی در زمینه ساده سازی سبک MOBA/ARTS انجام داد و تا حدود بسیار زیادی موفق هم شد و تعداد 11.5 میلیون بازیکنی که هر ماه در حال انجام LOL میباشند این حرف را به شدت تایید میکنند. حتی ممکن است خیلی از دوتا بازان قدیمی نیز بازی LOL را به کسانی که تا به حال چنین سبکی به گوششون نخورده معرفی و پیشنهاد کنند. در هر صورت همه اطلاع داریم که بازی هایی از این قبیل تنها دوتا کلون هستند و یک sequel اصلی نیستند...

[ و اینک DOTA 2 ]
    بله، October 13 2010 فرارسید و ما شاهد تایید رسمی بازی Dota 2 در این تاریخ شدیم. در واقع در این روز والو رسماً تایید کرد که یک بازی اصلی و ادامه ای برای این سری به نام Dota 2 در حال ساخت است و IceFrog محبوب هم رهبری تیم توسعه رو به عهده گرفته تا از اینکه Dota 2 مسیر بازی اصلی رو طی کنه اطمینان حاصل بشه. اطلاعات از این بازی بسیار اندک بود تا اینکه در August 2011 والو اعلام کرد Dota 2 در نمایشگاه Gamescom به نمایش عموم در خواهد آمد و به دنبال آن یک تورنومنت بزرگ از تیم های معروف و حرفه ای دوتا تشکیل داد و جایزه ای 1 میلیون دلاری برای آن در نظر گرفت.
    DOTA 2 در حال حاضر در مرحله Closed Beta به سر میبره و سریال ها فقط در اختیار تیم های حرفه ای، مطبوعات و طرفداران خوش شانس قرار داده شده.در حال حاضر والو 68 هیرو همراه با اضافاتی که هر پنجشنبه به بازی اضافه میشود را درون بازی قرار داده و در حال تکمیل بازی است. از اونجایی که هسته و مکانیزم بازی نمیتونه شامل تغییر بزرگی بشه، شاهد بهبودهایی اضافی مانند روان شدن انیمشن ها، گرافیک زیبا و صداگذاری خیلی خوب هستیم. دوتا 2 از صفر ساخته شده و دیگه هیچ محدودیتی از لحاظ موتور بازی سازی نداره. هرچیزی که درون نسخه بتای DOTA 2 میبینیم قابل ستایش است و هرکسی رو تحت تاثیر قرار میده. Voice چت داخل بازی، قابلیت مشاهده مسابفات به صورت لایو و زنده با بینهایت تعداد تماشاگر، تبی در منوی بازی که در مورد هر هیرو و قابلیت های اون توضیح داده شده، قابلیت دوباره برقرار کردن اتصال با بازی هنگامی که دیسکانکت میشوید، صداگذاری های متنوع و جذاب و در آخر توجه بیش از اندازه به جرئیات که باعث هر چه بیشتر بالانس شدن بازی میشود. همون طور که میبینید شاهد تغییرات بسیار زیادی نسبت به مد وارکرفت 3 هستیم...

[ Dota 2 یا LOL ؟ ]
    شاید برایتان سوال پیش آید که در حال حاضر با وجود Dota 2 و غول جدیدی به نام Leage of Legend کدام یک پیروز این میدان خواهند بود! باید در جواب گفت که مقایسه این 2 بازی کمی دشوار است با این که هر 2 بازی سبک یکسانی دارند اما اهداف متفاوتی را دنبال میکنند.
    LOL به دنبال عمومی ساختن و ساده کردن و قابل دسترسی کردن تمام اجزای بازی برای بازیبازهای جدید و قدیمی است اما از طرفی Dota 2 بازی عمیق و پیچیده است که برای آن دسته از گیمرهای هاردکور و دوستدار رقابت های سخت جذاب است.

[ پایان ]
    Dota 2 گام مهمی در صنعت بازی به حساب میاد. سازنده بازی اصلی اعلام کرده که شما مجبور به پرداخت هیچ هزینه ای از بابت دریافت هیروها، آپدیت ها و قابلیت های جدید نیستید. تمام اینها به خاطر بازی هست و نه پول. والو نیز به صورت رسمی اعلام کرده که این بازی به صورت Free 2 Play خواهد بود و برای انجام آن نیز به هیچ مبلغی نیست.
    در حالی که هنوز مشخص نیست که آیا مارکتینگی برای این ژانر وجود خواهد داشت یا خیر، والو دست به ساخت چنین بازی در چنین سبکی زده و در حال حاضر در صدد این است که مطمئن شود Dota 2 همان راه بازی اصلی را در پیش گرفته...
    انتظار میرود که این بازی در همین سال جاری منتشر شود، برای دسترسی به نسخه بتا میتوانید در بلاگ اصلی این بازی ثبت نام کنید، هر پنجشنبه آپدیت های جدید برای بازی خواهد آمد. گــــوش به زنگ باشید...

نویسنده و مألف: آرین [Marmolak Kocholo]
    منبع:
    [ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ]
    سایت های رسمی بازی:

[تصاویر]

[ویدئو]

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

پست دوم رزرو شد...

3. 6 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros
    Last edited by Arrowtic; 26-04-2012 at 14:07.

5. 2 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 5ajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

ما در دوتا شرایط کاملا پیجیده تر و دشوار تر است زیرا ممکن است یار شما به خاطر همین اشتباه به ظاهر کوچک کشته شود و اگر واقعاً چنین اتفاقی رخ بدهد اولین چیزی که میگوید این است که چرا نگفتی خط من خالیه یا داره به سمت من میاد!؟
    همون miss با ss معروف((:

7. 2 کاربر از 5ajad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

خواهش میکنم امیرجان،
    بنده از اون دسته افراد خوش شانسی هستم که بتا کی گرفتم و الان دارم بازی میکنم، اگه سوالی در مورد بازی داشتید میتونید بپرسید.
    =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

همون طور که تو پست اول هم گفتم، این بازی به صورت Free To Play خواهد بود، متن اصلی خبر به صورت زیر است:
    Gabe Newell رئیس شرکت والو در مصاحبه با Eurogamer اعلام کرده که "بازی به صورت Free To Play خواهد بود اما پیچیدگی هایی نیز دارد"
    Gabe Newell اطلاعات دقیق تری نگفته فقط اشاراتی داشته که مطمئناً بازیبازهایی که برای اجتماع Dota 2 ارزشمند واقع بشند با جوایزی از آنها تقدیر خواهد شد!
    حال سوال پیش می آید که والو چه طور افراد "ارزشمند" رو از ببن این همه پلیر شناسایی میکنه و به آنها پاداش میده!
    این طور که مشخص هست با یک نوع جدیدی از بازی های F2P رو به رو هستیم...

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
    بله دقیقاً ; )

9. 9 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

مرسی آرین جان..... .
    +
    چند تا استودیو و شرکت بازیسازی هست که با وجود داشتن یکی از بزرگترین ip های تاریخ بازیهای رایانه ای بره سراغ ip های دیگه؟؟
    اینکه halflife رو نیمه کاره تموم کنی و ازش هزار شماره برای سر کیسه کردن مخاطب ندی بیرون و عوضش فقط تو یه نسل ip های فوق العاده ای مثه l4d یا tf یا portal یا dota2 خلق کنی فقط از valve برمیاد....... .

+

بنده از اون دسته افراد خوش شانسی هستم که بتا کی گرفتم و الان دارم بازی میکنم، اگه سوالی در مورد بازی داشتید میتونید بپرسید.
    ایول آرین........تا اونجایی که من پیگیری کردم بازخوردها از بازی خیلی خوب بوده و نوید یه dota عالی رو میده........تو که بازیش کردی نظرت چیه؟؟؟یه کم تعریف کن .........

.

11. 7 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

ممنون مراد جان،
    والا زمانی که اولین بار وارد بازی شدم منوی بازی برام جالب بود، طراحی منوی بازی جالبه و امکانات جالبی در اختیار آدم قرار میده.
    این منو دارای چندین تب میشه که شامل خبرهای دنیای Dota 2، آپدیت ها، قسمت مشاهده مسابقات به صورت لایو، ساختن بازی، خواندن اطلاعات هیروها و شبکه اجتماعی میشه.
    از امکانات جدیدش همین مشاهده مسابقات به صورت لایو هست که در نوع خودش حرکت جالبیه.
    سیستم مچ میکینگ بازی هم سیستم قوی هست، فقط یک مشکل داره که مشکل خیلی بزرگی برای ما ایرانی ها به حساب میاد. سیستم ساخت بازی، به این صورت عمل میکنه که زمانی که شما یک بازی میسازید و افراد به لابی شما وارد میشن و شما بازی رو استارت کردید، بازی به صورت خودکار میره به سرورهای آماده ی والو کانکت میشه (به جای اینکه خودتونو هاست کنه!) که از ابتدا میتونید تنظیم کنید این سرورها اروپا باشه یا آسیا یا ....!
    بهترین سرورها برای ما هم اروپا هستند که باز هم پینگ هاشون به نسبت به پینگ های ایرانی قاعدتاً بالا هست!
    همون طور که میدونید تو مد وارکرفت به این شکل نبود و شما وقتی یه بازی میساختید در واقع هاست میشدید!! امیدوارم یه تغییراتی بدن به این سیستم مج میکینگ مخصوصاً تو این زمینه.

تنظیمات صفحه کلید و موس هم که برای بازیکنای حرفه ای خیلی مهم هست در حد بسیار خوبی کار شده و هرچیزی رو میتونید به راحتی تنظیم کنید.

خب از اینها بگذریم زمانی که وارد بازی میشیم گرافیک و انیمشن های بازی به شدت چشم آدم رو نوازش میده! انیمشن ها به طور خیلی عالی نرم کار شدن مخصوصاً اگه خیلی وارکرفت بازی کرده باشید خیلی بیشتر به چشمتون میاد. گرافیک هم گرافیک بسیار زیبایی هست، فضاها خیلی قشنگ طراحی شدن و هیچ نقصی ندارن.
    موزیک متن بازی هم که اگه اشتباه نکنم یه موزیک هست که اونم مربوط به همون تریلر اولی میشه که خیلی قشنگ هست.

هیروهای بازی دقیقاً همون هیروهای دوتا هستن ( دقت کنید دوتا نه وارکرفت ). همون طور که میدونید کارکترهای دنیای وارکرفت برای بلیزارد هست و والو اجازه استفاده از اونهارو نداره. به خاطر همین والو مجبور شده قیافه هیروهارو عوض کنه. بعضی از هیروها قیافه جدیدشون بهشون میاد ولی بعضیا این طور نیست!
    لول های هیروها و اسپل هاشون دقیقاً مثل دوتا هست بدون کوچکترین تغییری.
    در تب Learn تو منوی بازی شما میتونید تمام هیروهای درون بازی رو ببینید و در موردشون مطالعه کنید. هر هیرویی که انتخاب می کنید به دنبالش خصوصیات اون و افسانه ی اون هیرو میاد که خیلی حرکت جالبیه...

در کل این نسخه بتا اصلا بتا نیست! کاملا با یک بازی کامل طرف هستیم که هر هفته کاملتر میشه. جالب اینجاست که در اوایل دوران Closed beta اگه کسی بتارو داشت و دلش نمیخواست که بازی کنه میتونست با یک بازی 40 دلاری طاق بزنه! یادم میاد اون زمون حتی این نسخه رو با یک بازی مثل اسکایریم عوض میکردند(!)

13. 14 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

پس امیدوارم مشکل هاست برطرف بشه!چون LoL هم همینطوره و خوب نمیشه با وضع پینگ ایران بازی کرد!

15. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

سلام مرسی..بابت تاپیک. ..
    مرسی ارین کار من رو راحت کردی..تقریبا یک روز دیگه تعلل میکردی من زده بودم

خب من هم از همون اشخاصی بودم که در روز های اول بتای بازی رو تجربه کردم...خب معلومه که بازی خیلی پیشرفت کرده
    هیروهاش تک تکشون...تغییرات حاصل شده توش جنبه های هنری بازی بسیار زیبا شده...
    در نسخه بتا چندین موارد رو نمیشد بررسی کرد که میمونه برا نسخه اصلیش

در تب Learn تو منوی بازی شما میتونید تمام هیروهای درون بازی رو ببینید و در موردشون مطالعه کنید. هر هیرویی که انتخاب می کنید به دنبالش خصوصیات اون و افسانه ی اون هیرو میاد که خیلی حرکت جالبیه...
    خیلی تب جالبی هستش کلی در مورد هیروهاش تحقیق و بررسی انجام دادم...

17. 5 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

امیدوارم بالانس بازی رعایت بشه ... جدیدا خوده Dota هم زیاد بالانس نیستش دیگه...
    یاده دورانی که صبح تا شب تو GN بودیم بخیر...

صفحه 1 از 87 123451151 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •