تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 87 اولاول ... 345678910111757 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 870

نام تاپيک: Dota 2

آخر فروم باز Aria1997's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    Deutschland

پيش فرض

اگه تاورش که اینجوریه پس باید خیلی مراقب بود وگرنه سر یک ثانیه میمیری .
    اون کلیک هم احتمالا به خاطر لگ اخیر توی این بازی هاست . الان من که دارم lol بازی میکنم هم همینطوره . چون لگ که همینجوریش بالاست . تقریبا 220 تا توی سرور اروپای غربی . بعد در کنار اون این تایم اوت ها هم هست که باعث میشه کلا نه هیچی دریافت کنی نه هیچی ارسال کنی . که یعنی همون dc لحظه ای . من الان lol بازی میکنم مثلا میبینی هیچکی جلوم نیست و خون بقیه هم نشون داده نمیشه . میفهمم که یعنی dc شده . ولی یهو میبینی بازی که اپدیت شد تو کلا یه چند لحظه قبل مردی .
    واقعا توی بازی های سطح بالا امکان نداره با اینترنت ایران بشه بازی کرد . چه lol چه dota . دوتا که حساس تر هم هست دیگه هیچی .
    نه نه نه اشتباه نکنید بخاطر لگ نیست ... من سرعتم خوبه!
    نمیدونم چرا وقتی میخوام فرار کنم وقتی میزنم برگرده بعدش میره تو بغل حریف این موضوع رو اعصابه
    فکرکنم باید بیشتر بازی کنم!‌

2. این کاربر از Aria1997 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

نه نه نه اشتباه نکنید بخاطر لگ نیست ... من سرعتم خوبه!
    نمیدونم چرا وقتی میخوام فرار کنم وقتی میزنم برگرده بعدش میره تو بغل حریف این موضوع رو اعصابه
    فکرکنم باید بیشتر بازی کنم!‌
    اگه به خاطر لگ نیست پس شاید باگه . چون هنوز نسخه ازمایشیه .

میگم مثل LOL چیزهای اضافه هم داره ؟ مثل Runes یا Masteries . یا اینکه summoner باشی و لول بگیری .
    چون من خودم تا اومدم dota warcraft رو شروع کنم LOL رو دیدم و رفتم توی LOL و بیشتر خوشم اومد . بعد موقعی که خواستم در خواست dota 2 رو بدم اون لیست رو که پر کردم دیدم مثل اینکه باید خیلی تجربه داشته باشی از همون اول تو این بازی . حالا من ممکنه سریع اشنا بشم باهاش ولی ایا ممکنه از همون اول بازی ها سطح بالا باشه ؟ بعد کنترل هاش چجوریه . مثل همون QWER هست ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    Deutschland

پيش فرض

اگه به خاطر لگ نیست پس شاید باگه . چون هنوز نسخه ازمایشیه .

میگم مثل LOL چیزهای اضافه هم داره ؟ مثل Runes یا Masteries . یا اینکه summoner باشی و لول بگیری .
    چون من خودم تا اومدم dota warcraft رو شروع کنم LOL رو دیدم و رفتم توی LOL و بیشتر خوشم اومد . بعد موقعی که خواستم در خواست dota 2 رو بدم اون لیست رو که پر کردم دیدم مثل اینکه باید خیلی تجربه داشته باشی از همون اول تو این بازی . حالا من ممکنه سریع اشنا بشم باهاش ولی ایا ممکنه از همون اول بازی ها سطح بالا باشه ؟ بعد کنترل هاش چجوریه . مثل همون QWER هست ؟
    runes و masteries نداره ولی battlepoint داره که میتونی هیرو خودتو بالا ببری
    آره با QWER بازی میکنم خوبه این چیزش
    نه باید تو فروم playdota ثبت نام بکنی اونجا من سه یا چهار ماه پیش درخواست دادم یه ماه پیش برام اومد

5. این کاربر از Aria1997 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

runes و masteries نداره ولی battlepoint داره که میتونی هیرو خودتو بالا ببری
    آره با QWER بازی میکنم خوبه این چیزش
    نه باید تو فروم playdota ثبت نام بکنی اونجا من سه یا چهار ماه پیش درخواست دادم یه ماه پیش برام اومد
    اوه . پس این ثبت نام که با کامل کردن survey انجام میشه چیه ؟ من از این طریق ثبت نام کردم بعد نوشت واست دعوتنامه میاد . بعد در ضمن اگه میخواد تا چند ماه دیگه free بشه لازمه این همه مدت صبر کنیم ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    Deutschland

پيش فرض

اوه . پس این ثبت نام که با کامل کردن survey انجام میشه چیه ؟ من از این طریق ثبت نام کردم بعد نوشت واست دعوتنامه میاد . بعد در ضمن اگه میخواد تا چند ماه دیگه free بشه لازمه این همه مدت صبر کنیم ؟
    مکیئ.مک کدومو میگین اگه از استیم میگین منم اون فرم رو پر کردم هیچی نشد
    ولی تو فروم playdota یه جا هست شما اگه پست بدی به قید قرعه که ممکنه خیلی طول بکشه برنده میشی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نمیدونم این هست یا نه چون من شرکت کردم نمیتونم تاپیک رو ببینم!
    بعد یک پیغام میاد موضوعش :
    Congratulations on winning a Dota 2 Beta Key.

کد رو میزنی و بعدشم دانلود و نصب ... همین

8. این کاربر از Aria1997 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

دوستان منم دوباره نت گرفتم به اجبار از مخابرات و الآن لگ شدیییییییییید دارم!کلا مشکل داره با استیم.پینگم تو جاهای دیگه از قبلم بهتره پینگ ولی تو دوتا2 قابل بازی نیست اصلا!کسی راهی داره یا باید دورشو خط کشید؟!

10. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

دوستان منم دوباره نت گرفتم به اجبار از مخابرات و الآن لگ شدیییییییییید دارم!کلا مشکل داره با استیم.پینگم تو جاهای دیگه از قبلم بهتره پینگ ولی تو دوتا2 قابل بازی نیست اصلا!کسی راهی داره یا باید دورشو خط کشید؟!
    منم مخابرات دارم و LOL بازی میکنم . البته دوتا هم نوشتم اسمم رو .
    واسه پینگ بگم که طبیعیه . الان یکی دوماهی هست که مخابرات پینگش خراب شده . یعنی پینگش خوبه اما یه دفعه یه time out request میاد که توی بازی انلاین سنگینی مثل دوتا یا lol که سرعت و عکس العمل بالاست و اتفاقات زیادی در هر ثانیه میفته این تایم اوته باعث میشه برای مدت کوتاهی از سرور dc بشی . تنها راهش فقط صبر کردنه که خود مخابرات درستش کنه .
    البته الان از دیروز که بازی میکنم فقط شبها این مشکل رو دارم و روزها خوب شده . البته اگه ادامه داشته باشه .

پروفشنال nois3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    My Father Cell

پيش فرض

دوستان من می‌تونم این بازی رو با سیستم بازی کنم?, منظورم AI (هوش مصنوعی) داره؟؟

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

بله داره از پلیر هم باهوش تر و بهتر و کلا عالی روش کار شده ولی برای بازی با اونم باید Online باشید و نمیشه آفلاین زدش.

14. 3 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

اگه کسی Dota 2 خواست من رو تو یاهو ادد کنه.
    Little.Marmolak

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •