تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 87 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 870

نام تاپيک: Dota 2

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

میشه به صورت lan بازیش کرد؟
    قابلیت لن تو نسخه بتا وجود نداره ولی تایید شده که در نسخه نهایی، بازی از قابلیت LAN هم پشتیبانی میکنه.

2. 3 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه SA33D_GT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Southern

پيش فرض

گرافیک اسکرین شات ها با اینکه سبک گرافیک بازی کارتونی هست ولی بالاست،اطلاعاتی در مورد سیستم مورد نیاز هست؟

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

گرافیک اسکرین شات ها با اینکه سبک گرافیک بازی کارتونی هست ولی بالاست،اطلاعاتی در مورد سیستم مورد نیاز هست؟
    هنوز سیستم مورد نیاز بازی به صورت رسمی از طرف Valve اعلام نشده ولی چندین سایت مختلف با توجه به تجربه ـشون از نسخه بتا و همچنین با توجه به انجین بازی یه سری سیستم مورد نیاز از خودشون نوشتن.
    برای اطلاع ازشون میتونی عبارت "Dota 2 system requirement" رو تو گوگل سرچ کنی.

5. 3 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

میگم تصویر زیر همیشه برا من درست بوده!واسه شما چه طور؟!

پ.ن:با لگی که داریم چطوری شما Last Hit میکنید؟!
    Last edited by Arrowtic; 16-05-2012 at 15:35.

7. 5 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

آپدیت امروز:

همون طور که می بینید هیروی Treant Protector به بازی اضافه شده!

9. 3 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

امروزم یه آپدیت 300 مگی داشتیم و Ogre Magi برگشت!
    البته من هنوز آپدیت نکردم(اینترنت محدود) ولی عکس دیگه ای هم در سایت Dota2 قرار گرفته!احتمالا هیروی بعدی Phantom Assassin هستش!

عکسی که نوید فانتوم رو میده:

Last edited by Arrowtic; 25-05-2012 at 23:25.

11. 3 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

امروزم یه آپدیت دیگه داشتیم که گذاشتم آپدیت شه.ولی یه سری چیزای خیلی خوبی اعلام شدن:

از قبل گفته شده بود که بازی F2P هستش ولی چیزایی پولیم داره!اعلام شد که چه طور قرار پولی باشه.با پول شما میتونید برای Heroتون اسکین بخرید و پول به هیچ وجه توی گیم پلی تاثیر نداره و در بازی به غیر از ظاهر هیرو هیچ فرقی بین کسی که پولی داره بازی میکنه و کسی که فری هستش وجود نداره!
    درضمن تمام هیروها برای همه در دسترسن و اینطوری نیست که کسایی که پول میدن به هیروهای دیگه دسترسی داشته باشن!(بر عکس LoL که تقریبا اینطوره.البته توی اون طوریه که شما با دو نوع امتیاز میتونید هیرو بخرید.امتیازایی که از بازی گیرتون میان و امتیازایی که با پول میخرید و خیلی راحت تر میشه باهاشون هیرو خرید!)

درضمن یه قابلیت عالی و فوق العاده اینه که شما با بازی کردن در Matchmaking امتیازی به نام Battle Point میگیری و اگه اینا برن بالاتر Battle Levelتون بالا میره و با بالا رفتنش میتونید برای هیرو ها اسکین بخرید!یعنی میشه به اسکین ها به صورت مجانیم دسترسی پیدا کرد!همین الآن هم سیستم راه افتاده:(که البته آیتمای زیر پیشنهادین و هنوز تایید نشدن و تو بازی نیستن)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در ضمن اگه الآن هر چیزی بخرید با ریست بازی و اطلاعاتش و عرضه رسمی آیتماتون نمیرن!

واقعا Valve و Icefrog شاهکار کردن!

ویرایش:یه چند دست زدم و یه لول گرفتم.الآن با این لول که رفتم بالا خودش بهم یه Helm داد برای Dragon Knight.گویا با هر بار لول آپ یه آیتم رندوم میده!نمیدونم میشه خودمم برم چیزی که میخوامو با Battle Point بخرم یا نه؟(با پول واقعی)

درضمن همه این آیتما قابل Trade هستن!درضمن در قسمت Workshop ـه Valve شما میتونید برید برای یه هیرو یه سری آیتم بسازید و عکسشونو بذارید و اطلاعاتشم بذارید.اگه توسط Icefrog تایید بشه(یعنی در theme دوتا باشه) این آیتم به Shop اضافه میشه و هر کسی که خرید کنه ازش یه درصدی از پولش به اکانت استیم شما میاد!(ایول به Valve)

خلاصه ترکوندن!

پ.ن:عکس از Dragon Knight با این Helm:

اگه کسی فهمید که آیا میشه به انتخاب خودمون بدون پول واقعی اسکین و ایتم بخریم بگه لطفا!
    Last edited by Arrowtic; 01-06-2012 at 16:27.

13. 6 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

Steam Workshop :: DotA 2
    Steam Workshop چیست؟
    در این قسمت افراد طرحاشونو برای بازی در سایت استیم قرار میدن به عنوان طرح پیشنهادی.مدتی پیش بود که دوتا 2 هم در Steam Workshop جای خودشو پیدا کرد و الآن همه میتونن برن طرحاشونو بسازن و در این قسمت بذارن و درصورتی که از نظر Icefrog با تم اصلی بازی مغایر نباشن میتونن در بازی هم قرار داده بشن برای فروش.

در حال حاضر طرح های زیادی برای دوتا 2 داده شده که بعضیاشون واقعا جالبن و بعضیا هم جنبه فان دارن و بیشتر محض خنده قرار داده شدن و احتمال کمی میره که توی بازی گذاشته بشن.
    طرح زیر با نام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قرار داده شده برای مثال که از نظر من چیز جالبیه:

ولی خوب مثلا طرح زیر یک طرح کاملا فان هستش با نام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در کل این صفحه چیزای جالبی داره و من خودم هر روز سر میزنم بهش و بعضی وقتا هم کمی میخندم : دی

درضمن طرحای قبول شده در لینک زیر قرار میگیرن:

نکته آخر:شما میتونید از طریق Workshop کسب درآمد کنید به طوری که اگه طرحتون قبول بشه توسط IF و بره تو بازی به ازای هر خرید مقداریش میره تو جیب شما

15. 4 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال nois3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    My Father Cell

پيش فرض

سلام
    ممنون بابت تاپیک
    دوست عزیز ۱ سوال:
    فرض می‌کنیم من این طرح [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو خریدم واسه هیروم,اونوقت این طرح برای عموم ‌پلیرها نمایش داده می‌شه؟

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

بله.شما هر آیتم اینطوری که میخرید توی بازی هر کسی باشه(معمولا بازی ها 5 به 5ن دیگه پس همه ی 10 نفر) شما رو با اون ظاهر می بینند.البته اینو بگم که ظاهرا تنهای چیزای پولین و هیچ تاثیری بر گیم پلی بازی ندارن و فرقی بین پلیرا به وجود نمیاد.همچنین شما خودت Battle Pointت(که هر بازی که بکنی میگیری) از یه سری مرزا رد بشه(فکر کنم شایدم شانسی باشه!!!) یه آیتم شانسی بهت میفته.مثلا من تا الآن اون کلاه خود Dragon Knight گیرم اومده که در بالا میبینید,یه پتک برای Omniknight و یه سلاح عجیب غریب واسه Tidehunter.الآن توی همه گیما اگه من یکی از اینا رو پیک کنم میتونم تنظیم کنم که میخوام از هیچ آیتمی براشون استفاده کنم یا نه.(البته یه قسمت داره که من توش Dragon Knight رو برای مثال این Helm رو گذاشتم روش به طور پیش فرض و همیشه رو سرشه مگر خودم برش دارم Helm قبلی بیاد)
    درضمن ظاهر هیروتون هم توی محیط بازی هم توی اون عکسی که از هیرو میبینید(که کنارش لولا هستنو اینا و راه میرید هیرو حرف میزنه) هم قیافش عوض میشه مگر اون آیتم دیده نشه.(مثلا Gondar یه تیغه داره اون چون پشت کمرشه مسلما تو عکس چهرش معلوم نیست ولی توی محیط بازی پشتش معلومه)

قیمتاشونم خیلی به صرفن!توی سایت DotA 2 Store که بالا لینکش هست میتونید ببینید!(برای خرید اینجور آیتما و دیدن قیمتشون به V*PN احتیاج دارید چون سایت اصلی استیم خیلطره)

18. 2 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •