تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 87 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 870

نام تاپيک: Dota 2

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

همون طور که پیشبینی شده بود امروز طی یک آپدیت، هیروی [Phantom Lancer] هم به بازی اضافه شد...

2. 7 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

هوراااااااااااا!منم Dota Key برنده شدم : دی
    آرین جان میشه بگید الآن باید چی کار کنم دقیقا؟بعدشم اینترنتم محدوده من راهی هست از جایی بخرمش بازیو؟
    اگه میشه یه آموزش کامل بذار برای همه کسایی که شاید برنده شدن در اینجا.
    بعدشم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فیلتره!مشکل ساز نمیشه این موضوع؟

4. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

آموزش اجرای بازی Dota 2 در استیم

1. همون طور که میدونید در حال حاضر این بازی در مرحله Closed Beta قرار داره. به همین دلیل برای بازی کردن حتماً باید Key داشته باشید. برای بدست آوردن کی هم باید به سایت [ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ] رفته و در اونجا ثبت نام کنید و سپس در [ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ] درخواست بدید.
    2. بعد از دریافت بتا کی که به صورت پیغام خصوصی برای شما ارسال میشه. باید نرم افزار Steam رو دانلود کنید و یک اکانت در اون بسازید. نرم افزار رو میتونید از [ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ] یا اگر فیلتر است از [ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ] دانلود کنید.
    3. بعد از نصب برنامه، استیم رو اجرا کنید. ممکنه چند دقیقه طول بکشه و یا آپدیت کنه، وارد اکانتتون بشید. در سمت چپ روی ADD A GAME و سپس Active a Product on Steam کلیک کنید. کدتون رو وارد کرده و Next کنید تا بازی به Library ـتون اضافه بشه.
    4. بعد از اضافه شدن بازی به اکانتتون باید بازی رو دانلود کنید، 2 روش هست، هم میتونید به وسیله خود برنامه استیم بازی رو دانلود کنید یا اینکه از سایت های دیگه بگیرید و اون رو کپی کنید به پوشه ی مربوطه در جایی که استیم رو نصب کردید.
    5. بعد از اتمام دانلود، Dota 2 رو اجرا کنید از بازی کردن لذت ببرید ; )

[نکته]: فیلتر بودن سایت استیم هیچ ربطی به آنلاین بازی کردن شما نداره و تو هیچ بازی به مشکل بر نمیخورید.

6. 13 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 5ajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

:|

8. 2 کاربر از 5ajad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

میگم راهی به جز Find a Match نیستش برای پیدا کردن سروری که بری توش؟مثل گارنا نمیتونه باشه که مثلا لیت گیمایی که بقیه ساختنو ببینی هر کدومو خواستی جوین بدی؟اگه میشه چطوری؟

درضمن من Arriwtic هستم تو بازی!(Arrowticو گرفته بودن)
    Last edited by Arrowtic; 07-05-2012 at 17:32.

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

میگم راهی به جز Find a Match نیستش برای پیدا کردن سروری که بری توش؟مثل گارنا نمیتونه باشه که مثلا لیت گیمایی که بقیه ساختنو ببینی هر کدومو خواستی جوین بدی؟اگه میشه چطوری؟

درضمن من Arriwtic هستم تو بازی!(Arrowticو گرفته بودن)
    فعلاً که چنین راهی نیست! ولی تو قسمت Find a Lobby و Private Games میتونی مثلاً یه پسورد همینجوری مثل 111 بدی، اونوقت لیست لابی هایی که با این پسورد ساخته شدن برات میاد.
    اسمت تو استیم چیه؟ بگو ادت کنم.
    Last edited by marmolak kocholo; 07-05-2012 at 17:56.

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

فعلاً که چنین راهی نیست! ولی تو قسمت Find a Lobby و Private Games میتونی مثلاً یه پسورد همینجوری مثل 111 بدی، اونوقت لیست لابی هایی که با این پسورد ساخته شدن برات میاد.
    اسمت تو استیم چیه؟ بگو ادت کنم.
    گفتم که اسمم Arriwtic هستش.
    Last edited by Arrowtic; 08-05-2012 at 19:36.

پروفشنال Sorena_777's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان میشه این بازی رو در اینده اف بازی کرد؟میشه امیدوار بود؟
    من وقتی میرم خونه دانشجویی تقریبا نت ندارم میخوام اف بزنم چه غلطی باس بکنم؟

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

پس از یه پنج یا شش دست بازی اومدم که نظرمو بنویسم:

بازی واقعا از انتظارات من بالاتر بود!از همه نظر عالیه!گرافیکش با توجه به سبکش خیلی خوبه.بر خلاف بازی هایی مثل LoL و غیره اونقدر فانتزی نیست و اصالت DotA رو حفظ کرده.مهم ترین نکته در گرافیک بازی اینه به نظرم که گیج کننده نیست.یعنی خیلی افکت به محیط بازی و اسپلای هیروها ندادن که آدم حتی برای یه لحظه تمرکزشو از دست بده.گرافیک بازی واقعا به نظرم خوب بوده و قشنگ کار شده + اینکه فانتزی نیست!(من اصلا از گرافیک بازیهایی مثل LoL خوشم نیومد)
    گیم پلیشم که همون دوتای خودمونه.تنها فرق مهمش از نظرم اینه که Hotkey تمام اسپلا به Q و W و E و R تغییر کرده که من (و میگم من ممکنه خیلی ها اینطور نباشن) مدل قبلی رو ترجیح میدادم و این تنها چیزی بود که از دیدنش خیلی خوشحال نشدم.چیزای جدید دیگه هم خیلی خوبن مثلا دیدن اطلاعات بیشتر وقتی که میمیرید.قشنگ میفهمید هر کسی چه قدر سهم داشته تو مردنتون!(برا انتقام میچسبه : دی)
    صداگذاری خیلی خوبه.صدای هیروها عالی دراومده به جز تک و توک.چیزایه جدیدم که اضافه شده عالین مثلا هنگام Firstblood صدای قاتل تو کل مپ پخش میشه که قابل توجهه.در مواقع درگیریم که صداگذاری به نظرم فوق العاده کار کرده!

در کل یه چیو بگم بدون دروغ:
    من کسی بودم که شاید 4 ماهی یه بار سراغ DotA میرفتم.به چندین دلیل از جمله اینکه کلا نوآوریاش کم شده بود.مشکل DC شدن و مشکل پیدا کردن Game مناسب!(که به لطف Find A Match حل شده)
    ولی الآن همین من میگم که این بازی با توجه به F2P بودنش فوق العاده عالیه برای هر کسی که به بازی های آنلاین علاقه داره.بازی برای من طوری شده که تمام وقت میرم پاش!
    در مورد لگ هم من خیلی میترسیدم ولی بعده چند دست فهمیدم که اونقدرم بد نیست لگش و به غیر از یه سری کارای ظریف راحت میشه بازی کرد.

پس در آخر میگم که بازی نه تنها که اصالت DotA بودنو کاملا حفظ کرده بلکه بیش از پیش زیباتر و بهتر کار شده.
    دست Valve و Icefrog درد نکنه.
    Last edited by Arrowtic; 09-05-2012 at 15:59.

14. 13 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای hadi_gamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پس از یه پنج یا شش دست بازی اومدم که نظرمو بنویسم:

بازی واقعا از انتظارات من بالاتر بود!از همه نظر عالیه!گرافیکش با توجه به سبکش خیلی خوبه.بر خلاف بازی هایی مثل LoL و غیره اونقدر فانتزی نیست و اصالت DotA رو حفظ کرده.مهم ترین نکته در گرافیک بازی اینه به نظرم که گیج کننده نیست.یعنی خیلی افکت به محیط بازی و اسپلای هیروها ندادن که آدم حتی برای یه لحظه تمرکزشو از دست بده.گرافیک بازی واقعا به نظرم خوب بوده و قشنگ کار شده + اینکه فانتزی نیست!(من اصلا از گرافیک بازیهایی مثل LoL خوشم نیومد)
    گیم پلیشم که همون دوتای خودمونه.تنها فرق مهمش از نظرم اینه که Hotkey تمام اسپلا به Q و W و E و R تغییر کرده که من (و میگم من ممکنه خیلی ها اینطور نباشن) مدل قبلی رو ترجیح میدادم و این تنها چیزی بود که از دیدنش خیلی خوشحال نشدم.چیزای جدید دیگه هم خیلی خوبن مثلا دیدن اطلاعات بیشتر وقتی که میمیرید.قشنگ میفهمید هر کسی چه قدر سهم داشته تو مردنتون!(برا انتقام میچسبه : دی)
    صداگذاری خیلی خوبه.صدای هیروها عالی دراومده به جز تک و توک.چیزایه جدیدم که اضافه شده عالین مثلا هنگام Firstblood صدای قاتل تو کل مپ پخش میشه که قابل توجهه.در مواقع درگیریم که صداگذاری به نظرم فوق العاده کار کرده!

در کل یه چیو بگم بدون دروغ:
    من کسی بودم که شاید 4 ماهی یه بار سراغ DotA میرفتم.به چندین دلیل از جمله اینکه کلا نوآوریاش کم شده بود.مشکل DC شدن و مشکل پیدا کردن Game مناسب!(که به لطف Find A Match حل شده)
    ولی الآن همین من میگم که این بازی با توجه به F2P بودنش فوق العاده عالیه برای هر کسی که به بازی های آنلاین علاقه داره.بازی برای من طوری شده که تمام وقت میرم پاش!
    در مورد لگ هم من خیلی میترسیدم ولی بعده چند دست فهمیدم که اونقدرم بد نیست لگش و به غیر از یه سری کارای ظریف راحت میشه بازی کرد.

پس در آخر میگم که بازی نه تنها که اصالت DotA بودنو کاملا حفظ کرده بلکه بیش از پیش زیباتر و بهتر کار شده.
    دست Valve و Icefrog درد نکنه.
    میشه به صورت lan بازیش کرد؟

16. این کاربر از hadi_gamer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •