تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 87 اولاول ... 3910111213141516172363 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 870

نام تاپيک: Dota 2

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

آپدیت جدید هم اومد.
    هیروی Bristle Back اضافه شد به بازی.دیگه کم کم هیروها دارن تکمیل میشن.

مورد دیگه هم اینکه برای اولین بار یه Chest اضافه شد که همه آیتم هاش توسط پلیر ها در Workshop ساخته شدن.

درضمن لینک زیر رو ببینید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در بالا سمت راست میتونید دیالوگ های بقیه هیرو ها رو هم بخونید.(قسمت Killing Rival جالبه که توش در ازای کشتن یه سری هیروها یه سری دیالوگ مخصوص میگن مثلا Lycanthrope در مقابل Lone Druid به خرس بودن اون تیکه میندازه و میگه که خرس برای گرگ حریف قابلی نیست(خودش Lycan گرگه دیگه) .یا دیالوگی که منو همیشه وسط بازی میخندونه با اون طرز گفتن Lycan اینه :
    You always were a shifty bastard.
    یا مقابل سایلنسر هم خیلی جالبه:
    Look who's silent now.
    و همچنین Beastmaster : دی
    You were no master of me.
    در کل حتما اون پیجو بخونید خیلی جالبه)
    Last edited by Arrowtic; 29-03-2013 at 10:58.

2. 10 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت typist90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

با سلام به شما
    من تعداد زیادی dota2 gift دارم
    اگه کسی خواست تعداد بالا بگیره با قیمت مناسبی باهاش راه میام

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

در مورد Leave دادن بازی بگم که سیستمی هست به نام LPQ یعنی Low Priority Queue به طوری که وقتی شما از چندین بازی لیو بدین برای یه مدت خاص میرید توی LPQ .در این حالت براتون بازی دیرتر پیدا میشه (مثلا جای 1 دقیقه 5 دقیقه) و Battle Point هم نمیگیرید برای یه مدت(یعنی اکانت دوتا2 تون EXP نمیگیره و لول آپ نمیشه).برای دونستن زمان باقیمانده از اتمام LPQ هم در قسمت Play بالای Map رو بخونید.هر چی بیشتر Leave بدید مدت زمان LPQ تون بیشتر میشه.

پ.ن : دوستان یک موردیو بگم : از اونجایی که بازی دیگه داره به ریلیز نزدیک میشه Beta Key ها زیاد شدن و من حدود 10 تا دارم.
    هر کسی از دوستان که خواست میتونه ایمیل و اکانت استیمش رو پ.خ کنه و به من بگه تا براش Key رو به صورت رایگان بفرستم

5. 5 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

از مدیر محترم تشکر می کنم. مطلب رو به این تاپیک انتقال میدم :

سلام به همه رفقای پی سی ورلدی خودم !

مژده بدم به همه ی دوستان . یکی از سایتها اقدام به فروش بازی دوتا2 کرده که برخلاف همه ی سایتهای دیگه که برای دانلود گذاشتن و هیچ کدومش کار نمیکنه ، این یکی کار میکنه و اول درب منزل تحویل می گیری و بعد پول رو میدی

من خودم اینجوری خریدم، به دوستان هم پیشنهاد می کنم هر کسی خواست بخره که با هم بازی کنیم چون تو سایتش زده بود تعدادش محدوده .

خوب اول میرم سراغ همین خریدش که اگر کسی خواست بتونیم با هم بازی کنیم تا در ادامه آموزشهای بازی رو بزارم .

به گفته ی خود سایت :

DVD ها به صورت Write ای نمی باشند و کاملا اورجینال هستند. چاپ بر روی دی وی دی ها حک می شود ، این بسته دارای یک پک زیبا با عکس دوتا ۲ می باشد و شما دقیقا آن چیزی را که در عکس بالا مشاهده می کنید خواهید خرید !!!شما میتوانید ابتدا این DVD ها را درب منزل خود تحویل بگیرید و مبلغ آن را به مامور پست تحویل دهید و از خرید خود لذت ببرید.تمامی پک ها با گارانتی ۱۰۰% تعویض در صورت خرابی یا شکستگی می باشد و از تمام لحاظ خیالتان راحت باشد.

لینک خرید : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط امیدوارم که مدیران به عنوان تبلیغ نگاه نکنند، چون این سایت به من هیچ ربطی نداره، فقط برای اینکه خیلی از دوستان گلم مثل من دنبال این بازی می گردند این سایت رو دارم معرفی می کنم تا در ادامه به آموزشهای بازی بپردازم.

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

امروز صبح آپدیت جدید داشتیم.هیروی Skywrath Mage که با نام Dragonus میشناختیمش در دوتای عادی اضافه شد به علاوه چندین مورد دیگه که مهمشون سیستم بن جدید بود که مخصوص رفتار نامناسب در بازی هست(و ربطی به LPQ نداره) به این ترتیب که هر کی توی بازی باعث آزار و اذیت بقیه بشه چه با حرفاش چه با بازیش میتونه بن بشه که این بن پلیر رو از هرگونه Voice و یا چت عادی مع میکنه.بار اول 1 روز,بار دوم 2 روز و بار های بعدی 1 هفته هست این بن.

پ.ن : Skywrath Mage خیلی از قیافه قبلیش تو DotA قشنگ تره به نظرم !

[از یه زاویه دیگه : دی]

8. 7 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز L.A.M.P.A.R.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

سلام دوستان... نظرتون با میتینگ واسه ی یه بازی 5v5 چیه ؟
    یه قرار بزارید بریم بزنیم

اگه نباشه جاش خالی می مونه k1_24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

این بازی رو نمی شه رایگان بازی کرد؟

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

این بازی رو نمی شه رایگان بازی کرد؟
    بله میشه و همیشه F2P هم میمونه.
    فقط الآن برای بازی کردن به Beta Key نیازه ولی وقتی بازی کامل بشه و به صورت رسمی عرضه و لانچ بشه دیگه نیازی به Beta Key نخواهد بود و هر کسی میتونه اون موقع راحت دانلود و بازی کنه.

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

خوب آپدیت جدید با هیروی جدید به نام Elder Titan . همون Tauren Chieftain خودمونه البته,اسمشو عوض کردن !

کلی باگ هم فیکس کردن و در Workshop هم الآن میشه برای گرگ های Lycan هم چیز میز ساخت.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از اونجایی که این صفحه Heroes دیگه الآن کامل کامل هست نیازی نیستش که من توی صفحه دوم تاپیک هنوز هیرو ها رو اضافه کنم در نتیجه دیگه اون پست رو آپ نمیکنم .(همینجوریشم خوب صفحش سنگین شده : دی)

Last edited by Arrowtic; 03-05-2013 at 07:37.

13. 4 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Khan gholi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

خیلی ممنون بابت زحمتی که برای اپلود عکس ها می کشید.عکس ها صفحه دوم رو که دیدم یک صحنه فکر کردم ارباب حلقه ها رو دارم نگاه میکنم.به من که خیلی چسبید
    خدا کنه تا زنده ام فیلم یا سریال بازی warcraft رو ببینم
    Last edited by Khan gholi; 05-05-2013 at 05:14.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •