تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 71

نام تاپيک: خرید انتی ویروس اورجینال

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام

بله اطلاع دارم که داره با واسطه میفروشه ولی شرکت بدر الکتریک تا سال 2017 اگر اشتباه نکنم با بیت قرارداد داره و شرکت بیت داره با واسطه سایر مشتریانش ؛ لایسنس ها را تحویل میده و بخاطر تحریم ها مجبور به برداشتن نام ایران شده است البته این مدت خبر هایی از بلاک شدن لایسنس هاش داره به گوش میرسه که مطمئن نیستم ولی خبر هاش هست

البته با این شرایطش هم اعتبارش خیلی بالاتر از نماینده های کسپراسکای هست

سلام

دوست عزیز من تصمیم داشتم احتمالا" از سایت bitdefender.ir بین محصول total security یا internet security 2013 یکی را بخرم
    میخوام بدونم با این حساب و این مواردی که اشاره کردید این سایت قابل اطمینان هست یا خیر ؟
    آیا لایسنسی که خریداری میکنیم خیالمون کاملا" جمع باشه که تا پایان دوره اعتبارش جواب خواهد داد یا ممکنه یه وقت زودتر هم ناگهانی بلاک بشه ؟

ضمن اینکه این شرکت هم اکنون داره total security 2013 تک کاربره با اعتبار 2 سال را میفروشه با تخفیف 55 هزار تومان
    به نظر شما قیمت فروشش معقوله ؟ یه کم زیادی ارزون نیست ؟

ممنون

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    اصفهان يگانه شهر زيباي خدا

پيش فرض

سلام

دوست عزیز من تصمیم داشتم احتمالا" از سایت bitdefender.ir بین محصول total security یا internet security 2013 یکی را بخرم
    میخوام بدونم با این حساب و این مواردی که اشاره کردید این سایت قابل اطمینان هست یا خیر ؟
    آیا لایسنسی که خریداری میکنیم خیالمون کاملا" جمع باشه که تا پایان دوره اعتبارش جواب خواهد داد یا ممکنه یه وقت زودتر هم ناگهانی بلاک بشه ؟

ضمن اینکه این شرکت هم اکنون داره total security 2013 تک کاربره با اعتبار 2 سال را میفروشه با تخفیف 55 هزار تومان
    به نظر شما قیمت فروشش معقوله ؟ یه کم زیادی ارزون نیست ؟

ممنون
    سلام

اشکالی نداره عزیز

به نظر میرسه لایسنس های زیادی در شرکت بدر الکتریک مونده و به همین خاطر با قیمت های پایین داره فقط به فروشش فکر میکنه

3. این کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام

اشکالی نداره عزیز

به نظر میرسه لایسنس های زیادی در شرکت بدر الکتریک مونده و به همین خاطر با قیمت های پایین داره فقط به فروشش فکر میکنه

از همین امروز قیمت total security با دو سال اعتبار تبدیل شد به 70 تومان

مرسی دوست من از جوابتون
    3 تا سوال دیگه هم از خدمتتون داشتم که اگر لطف کنید و به اینها هم پاسخ بدید ..

- آیا درسته که محصولات Bitdefender با هر بار تعویض سیستم عامل به تعداد دلخواه باز هم قابل Register کردن هستند و license key اونها از کار نمیفته ؟ مسئول قسمت پشتیبانی فنی بیت میگفت مشکلی از این بابت وجود نداره و هر چند دفعه که دلتون خواست میتونید ویندوز عوض کنید و بعدش به راحتی دوباره فعال میشوند ( حتی تغییر هارد سیستم هم اشکالی پیش نمیاره )

- میخواستم بدونم با توجه به اینکه در اواخر ماه ژانویه هستیم و مطابق روال هر ساله کم و بیش تا 5,6 ماه دیگه ورژن 2014 سوییت های امنیتی منتشر میشوند آیا خرید لایسنس یکی از این برنامه ها برای مدت 1 سال در حال حاضر منطقیه یا خیر ؟ و چه تفاوتی از لحاظ قدرت و کارایی بین نسخه 2012 bitdefender با نسخه 2013 وجود داره یا همین طور نسخه 2013 با نسخه ای که در آینده عرضه خواهد شد ؟ آیا از این نظر یکسان خواهند بود ؟

- اگر قصد خرید total / internet security صرفا" تک کاربره را داشته باشیم بدر الکتریک فقط از طریق ایمیل لایسنس را برای خریدار ارسال میکنه و اگر بخواهیم که به صورت پکیج درب منزل بفرستند باید مثلا" intenet security با 1 سال اعتبار و 3 کاربره را بخریم .
    نمیدونم چرا چندان اعتمادی به این نحوه فروختنشون ندارم .
    به نظر شما کدوم را انتخاب کنم بهتره ؟ total security تک کاربره با قیمت 70 تومان را بردارم ( ارسال فقط به صورت لایسنس ) یا Internet security سه کاربره - 105 هزار تومان ( ارسال پکیج توسط پست / پیک موتوری ) به صورت شراکتی با 1 یا 2 نفر دیگه ؟

پیشایپش خیلی ممنون
    Last edited by peyman_2012; 24-01-2013 at 04:12.

5. این کاربر از peyman_2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

(کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت

پيش فرض

از همین امروز قیمت total security با دو سال اعتبار تبدیل شد به 70 تومان

مرسی دوست من از جوابتون
    3 تا سوال دیگه هم از خدمتتون داشتم که اگر لطف کنید و به اینها هم پاسخ بدید ..

- آیا درسته که محصولات Bitdefender با هر بار تعویض سیستم عامل به تعداد دلخواه باز هم قابل Register کردن هستند و license key اونها از کار نمیفته ؟ مسئول قسمت پشتیبانی فنی بیت میگفت مشکلی از این بابت وجود نداره و هر چند دفعه که دلتون خواست میتونید ویندوز عوض کنید و بعدش به راحتی دوباره فعال میشوند ( حتی تغییر هارد سیستم هم اشکالی پیش نمیاره )

- میخواستم بدونم با توجه به اینکه در اواخر ماه ژانویه هستیم و مطابق روال هر ساله کم و بیش تا 5,6 ماه دیگه ورژن 2014 سوییت های امنیتی منتشر میشوند آیا خرید لایسنس یکی از این برنامه ها برای مدت 1 سال در حال حاضر منطقیه یا خیر ؟ و چه تفاوتی از لحاظ قدرت و کارایی بین نسخه 2012 bitdefender با نسخه 2013 وجود داره یا همین طور نسخه 2013 با نسخه ای که در آینده عرضه خواهد شد ؟ آیا از این نظر یکسان خواهند بود ؟

- اگر قصد خرید total / internet security صرفا" تک کاربره را داشته باشیم بدر الکتریک فقط از طریق ایمیل لایسنس را برای خریدار ارسال میکنه و اگر بخواهیم که به صورت پکیج درب منزل بفرستند باید مثلا" intenet security با 1 سال اعتبار و 3 کاربره را بخریم .
    نمیدونم چرا چندان اعتمادی به این نحوه فروختنشون ندارم .
    به نظر شما کدوم را انتخاب کنم بهتره ؟ total security تک کاربره با قیمت 70 تومان را بردارم ( ارسال فقط به صورت لایسنس ) یا Internet security سه کاربره - 105 هزار تومان ( ارسال پکیج توسط پست / پیک موتوری ) به صورت شراکتی با 1 یا 2 نفر دیگه ؟

پیشایپش خیلی ممنون

سلام
    فقط شرکت کسپراسکای هست که برای لایسنس خود شرایط بیخودی و مسخره ایجاد کرده است

لایسنس = بدون انقضا و بدون هیچ گونه محدودیتی به شما مجوز استفاده از نرم افزار مربوطه را به مدت مشخص اعطا میکند

همه نرم افزار های دنیا شامل این قانون بالا می باشند یا حداقل شرکت های معتبر

بیت هم مثل بقیه شرکت های حسابی شرایط قانونی را برای لایسنس خودش داره و این فقط فقط مربوط به شرکت روسی کسپراسکای هست

بدر الکتریک شرکت بزرگی هست که اعتبارش را به خاطر چندرغاز لایسنس مطمئنا خراب نخواهد کرد دوست عزیز پس با اطمینان خرید کنید

البته تا یکی دو هفته دیگه خودمون داریم یه فروشگاه عالی راه اندازی میکنیم که اگر دوس داشتی صبر کن تا اون موقع

قدرت سوییت ها در چند تا چیز خلاصه میشه

موتور
    دیتابیس
    ساختار ( هسته ) اصلی فایروال

اینها در نسخه 2014 مطمئنا تفاوتی نخواهد کرد شاید در حد چند درصد پس مشکلی برای امنیت شما نخواهد بود

البته شرکت های حسابی تر و آدم وار تر باید ارتقا به نسخه های جدید را به کاربر بدهند ولی خب اینجا هم بعضی از شرکت ها قر میاند

مثلا امسی سافت چه بخواهی چه نخواهی نسخه جدید را داخل آپدیت های رسمی میگذاره و کاربر نمیتونه ازش سرباز بزنه

توتال سیکیوریتی بیت - پیور کسپر - 360 نورتون و ... فقط برای سود بیشتر هست و هیچ مزیت امنیتی مناسبی برای ایرانیان نداره بیهوده پول خود را هدر ندهید دوست عزیز

اینترنت سکوریتی بیشتر نیاز نیست برای کاربران

حتی خیل زیادی از کاربران فقط آنتی ویروس براشون کافی هست

موفق باشید

7. 2 کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال saeid333's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام
    براي خريد ناد 32 چه شركتي رو پيشنهاد ميكنين با توجه به اينكه تو ايران نمايندگي نذاره
    براي شبكه و كلاينت ميخوام
    انتي هاي ديگم نميخوام
    ممنون از كمكتون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

3

سلام
    براي خريد ناد 32 چه شركتي رو پيشنهاد ميكنين با توجه به اينكه تو ايران نمايندگي نذاره
    براي شبكه و كلاينت ميخوام
    انتي هاي ديگم نميخوام
    ممنون از كمكتون
    سلام
    معتبر ترینش به نظر شخصی من ایران ستاپ
    من که نورتون ازش خریدم راضیم

آخر فروم باز TimeWarp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

بابا ما اوست رو خریدیم 3 سال پیش فقط 12000 تومن.اون موقع کسپر 20 تومن بود. الان آدم قیمت ها رو نگاه میکنه(اونم فقط یک سال) سر گیجه میگیره. آنتی ویروس های رایگانم که اونجوری و نصبشونم سخته (مثل همون اوست رایگان که تمدید یک ساله میشه کرد)
    سر و کار منم همش فلشای آلوده هست و انواع ویروس های جور واجور.
    ارزونترینش همون بیت دیفندر هست که تو سایت "رایان پویش" زده 36 تومن. سایته bitdefender.ir رو هم نتونستم باز کنم.
    کلا طرف نود 32 هم نمیرم.

آنتی ویروسی می خوام که بشه رو نت آپدیتش کرد
    در کل موندم چیکار کنم
    !
    Last edited by TimeWarp; 31-03-2013 at 00:39.

(کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    معتبر ترینش به نظر شخصی من ایران ستاپ
    من که نورتون ازش خریدم راضیم
    سلام

از کی تا حالا ایران ستاپ شده مرکز معتبر فروش آنتی ویروس اورجینال ؟؟!!!

بابا ما اوست رو خریدیم 3 سال پیش فقط 12000 تومن.اون موقع کسپر 20 تومن بود. الان آدم قیمت ها رو نگاه میکنه(اونم فقط یک سال) سر گیجه میگیره. آنتی ویروس های رایگانم که اونجوری و نصبشونم سخته (مثل همون اوست رایگان که تمدید یک ساله میشه کرد)
    سر و کار منم همش فلشای آلوده هست و انواع ویروس های جور واجور.
    ارزونترینش همون بیت دیفندر هست که تو سایت "رایان پویش" زده 36 تومن. سایته bitdefender.ir رو هم نتونستم باز کنم.
    کلا طرف نود 32 هم نمیرم.

آنتی ویروسی می خوام که بشه رو نت آپدیتش کرد
    در کل موندم چیکار کنم
    !
    Emsisoft Anti-malware هست فعلا هم قیمتش خیلی عالیه

فعلا 30 روز تست کن اگر تمایل به خرید داشتی پیغام خصوصی بده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 2 کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز TimeWarp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

سلام

از کی تا حالا ایران ستاپ شده مرکز معتبر فروش آنتی ویروس اورجینال ؟؟!!!

Emsisoft Anti-malware هست فعلا هم قیمتش خیلی عالیه

فعلا 30 روز تست کن اگر تمایل به خرید داشتی پیغام خصوصی بده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سیستم ویروسیه به همین علت نمی تونم سایتای آنتی ویروس ها رو باز کنم.
    امکانش هست که یه جای دیگه قرار بدین ؟
    بعد این آنتی ویروسه یا فقط ضد کرم و malware هست ؟

با تشکر

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سیستم ویروسیه به همین علت نمی تونم سایتای آنتی ویروس ها رو باز کنم.
    امکانش هست که یه جای دیگه قرار بدین ؟
    بعد این آنتی ویروسه یا فقط ضد کرم و malware هست ؟

با تشکر
    این انتی ویروس هست (یعنی فقط ضد کرم نیست همه نوع مخرب را میشناسد ) و یکی از بهتریناش هم هست دوموتوره یکی از موتور ها بیت دفندر میباشد و فارسی و واقعا پرقدرت و سریع هست

15. 2 کاربر از pedram_01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •