تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 10 اولاول ... 345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 100

نام تاپيک: --=|>آگرین اولین نرم افزار دانلود منیجر ایرانی(نسخه 1.1 ویندوز،مک،لینوکس و اندروید)

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    تشکر علی جان
    حالا یک سوال دیگه... اگه به هر دلیلی مثلا قطع شدن اینترنت دانلودها متوقف بشه بازم به کمک این برنامه میشه سیستم رو خاموش کرد؟؟؟ یعنی در صورت توقف دانلودها در هر صورتی سیستم رو خاموش کنه.
    توی بخش تنظیمات هر لینک یا هر صف میتونید بگید که مثلاً با 10 بار خطا دادن دیگه سعی در دانلود نکنه.اگر اینکارو بکنید و اینترنت قطع بشه تا 10 بار سعی میکنه و بعد از اتمام سعی سیستم رو خاموش میکنه.اما اگر دوست ندارید خاموش بشه میتونید گزینه بی نهایت رو بزنید اونوقت تا صبح صبر میکنه تا دانلودش کنه بعد از اتمام دانلود خاموش میکنه.هیچوقت هم خطاهاش به صورت مسج باکس ها و پنجره های ویندوز خسته کننده نیست.من این مشکل رو قبلاً با IDM داشتم هر وقت خطا میداد یه پیام میداد و باید حتماً میرفتی بهش میگفتی دوباره دانلود کن تا دوباره دانلود کنه.نمیدونم IDM برای این مشکل فکری کرده یا نه ولی خوب توی اگرین شما از این مشکلات نداری.اما خوب باگ های دیگه ای داره که اذیت کننده هست.مثلاً باید نرم افزار در حال حاضر run as admin بشه چون به پوشه ها و فایل های خودش نمیتونه دسترسی داشته باشه.

2. 2 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم
    .سلام دوستان.
    در حال طراحی نسخه جدید آگرین هستیم.

تصاویری از محیط آگرین 2014 برای بزرگ نمایی روی تصویر کلیک کنید:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنظر شما ایراد های این گرافیک چیه؟البته هنوز کامل نشده و اون فضاهای خالی قراره استفاده بشن...

4. 2 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض نسخه 1.1 آگرین 2014 منتشر شد

بسم الله الرحمن الرحیم.سلام.
    همانطور که قول داده بودیم نسخه ای از آگرین را با تغییرات بسیار زیاد منتشر خواهیم کرد و امروز این نسخه منتشر شده و شما میتوانید آنرا دانلود کنید. در این نسخه ما سعی کردیم امکانات بسیاری که در نسخه قبل داشتیم را برداریم و این امکانات را کم کم و بسته به سلیقه کاربران ایجاد کنیم.
    امکانات این نسخه:
    امکان دانلود و ذخیره لینک ها تا 8 کانکشن

قابلیت توقف و ادامه
    گروه بندی
    گرافیک بالای نرم افزار

-----

توجه:برای اجرای نرم افزار نیاز به نصب دات نت 4 می باشد اگر آن را در سیستم ندارید میتوانید از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنید.

لطفاً در بخش نظرات و پیشنهادات حتماً نظرات خود را برای بهبود هرچه سریعتر نرم افزار ما را یاری کنید... منتظر پیشنهادات شما هستیم.
    تصاویری از محیط نرم افزار:

التماس دعا...

6. 2 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

Open source نیست؟

8. این کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال DJMOKHTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوست عزیز با تشکر

اما بهتر نیست یاد بگیریم وقتی برنامه ای از قبل ساخته شده = IDM که زبان فارسی هم هست و با 32 کانکشن ! چه لزومی داره بریم دنبال ساختن یک مشابه اون ؟

و ایا بهتر نیست بجای صرف هزینه و وقت خود برای ساختن چیزی که مشابه خارجیش خیلی بهتر عمل میکند دنبال نو اوری جدیدی باشید که شما اولین استارتر اون باشید ؟

و ایا دقت کرده اید که این برنامه ای که ساخته اید توان رقابت با مدل مشابه خارجی را دارد و یا خیر ؟

و ایا دقت کرده اید مشکلی که در جوامع جهان سوم دیده میشود عدم آینده نگری و عدم توجه به بازار جهانی و در واقع عدم برند سازی هست ؟

به هر حال امیدوارم از انتقاد بنده ناراحت نشده باشید

have a good day

10. این کاربر از DJMOKHTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    نه متاسفانه اپن سورس نیست بزرگوار.اما اگر سوالی دارید یا قسمتی از کد رو میخواهید خوشحال میشم بتونم کمکت کنم.
    دوست عزیز با تشکر

اما بهتر نیست یاد بگیریم وقتی برنامه ای از قبل ساخته شده = IDM که زبان فارسی هم هست و با 32 کانکشن ! چه لزومی داره بریم دنبال ساختن یک مشابه اون ؟

و ایا بهتر نیست بجای صرف هزینه و وقت خود برای ساختن چیزی که مشابه خارجیش خیلی بهتر عمل میکند دنبال نو اوری جدیدی باشید که شما اولین استارتر اون باشید ؟

و ایا دقت کرده اید که این برنامه ای که ساخته اید توان رقابت با مدل مشابه خارجی را دارد و یا خیر ؟

و ایا دقت کرده اید مشکلی که در جوامع جهان سوم دیده میشود عدم آینده نگری و عدم توجه به بازار جهانی و در واقع عدم برند سازی هست ؟

به هر حال امیدوارم از انتقاد بنده ناراحت نشده باشید

have a good day
    سلام بزرگوار.من فقط چندتا سوال میپرسم.
    شما قابلیت هایی مثل مالتی پرو کسی و مالتی لینک توی کدوم دانلود منیجر ها دیدید؟ تونستید با ای دی ام تورنت دانلود کنید؟ چقدر اهمیت میدید که نرم افزارتون خارجی باشه یا ایرانی؟یا کرک شده باشه یا رایگان یا معماری و چارچوبی عالی داشته باشه؟یا اینکه چند نفر فقط برای پول برنامه نویسی کنن یا یکی با عشق و علاقه؟چقدر اهمیت میدید که نرم افزار مورد نظرتون روی مک و لینوکس و ویندوز و اندروید و IOS اجرا بشه؟
    چقدر اهمیت میدید که یک نرم افزار بتونه بهترین نیاز هاتونو بر اورده کنه؟
    من برای این نرم افزار برنامه های بسیاز زیادی دارم که بزودی همشو اجرا میکنم و قابلیت هایی که توی هیچکدوم از دانلود منجیر ها وجود نداره رو روی این پیاده سازی میکنم.
    اگر قصدم این بود یکی مثل امثال آی دی ام بسازم قطعاً هرگز اقدام به نوشتن نمیکردم و وقتم رو تلف نمیکردم و البته این نرم افزار قابل رقابت با بزرگتر از آی دی ام هم خواهد بود.منکه دوست ندارم مصرف کننده باشم.روی تمامی پیشنهادات شما یک سال پیش فکر شده بزرگوار.
    موفق باشید.

12. 5 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    ان شالله به زودی نسخه ای جهت استفاده دانلود منیجر اگرین برای سیستم عامل های مک و لینوکس ارائه داده خواهد شد...

تصاویری از این نرم افزار در محیط مک و لینوکس:

14. 2 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

11 مدیریت دانلود آگرین برای سیستم عامل های لینوکس،مک و تمامی نسخه های ویندوز!

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.

به لطف خداوند متعال این نسخه از دانلود منیجر آگرین هم به پایان رسید شما این نسخه پرتابل از آگرین را میتوانید در تمامی سیستم عامل های روز دنیا اجرا کنید (ان شالله نسخه هایی برای سیستم عامل های موبایل هم منتشر خواهیم کرد).این نسخه از آگرین دارای گرافیک نیست و کسانی که با نسخه اصلی ویندوز آگرین که گرافیک بالایی دارد مشکل دارند میتواند از این نسخه استفاده کنند.
    این نرم افزار در سیستم عامل های مک و لینوکس و ویندوز (xp و ویستا و Seven و 8.1) تست کامل شده.

نکته ها(حتماً مطالعه کنید):

1.اگر در هر سیستم عاملی مشکل فونت داشتید کنار نرم افزار فونتی وجود دارد آنرا نصب کنید و نرم افزار را مجدد اجرا کنید.
    2.در سیستم عامل ویندوز شما نیاز به نصب دات نت فرمورک 4 دارید که میتوانید از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنید.در ضمن نیاز به نصب GTK# 2.2 هم دارید که انرا هم میتوانید از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنید.
    3.در صورتی که در سیستم عامل های ویندوز ویستا و 7 و 8 مشکل اجرا داشتید روی فایل Agrin.Mono.UI.exe نرم افزار راست کلیک کنید و گزینه run as administartor را بزنید. یا اینکه میتوانید روی پوشه نرم افزار راست کلیک و Properties را بزنید در تب پریمیشن ها دسترسی به نرم افزار در پوشه خودش بدهید.
    4.برای اجرا در سیستم عامل مک باید MonoFramework را نصب کنید که میتوانید از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنید.و برای اجرای نرم افزار فایل run on mac را در terminal اجرا کنید.
    5.برای اجرای نرم افزار در لینوکس مراحل زیر را طی کنید:
    ابتدا software center را مطابق تصویر اجرا کنید و در جستجو نام mono را سرچ کنید و نرم افزار های mono runtime و monodevelop را مطابق دو شکل زیر دانلود و نصب کنید.سپس برای اجرا روی فایل Agrin.Mono.UI.exe راست کلیک و گزینه open width mono runtime را مطابق شکل سوم بزنید تا نرم افزار اجرا شود.

التماس دعا...

16. 2 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

خیلی عالیه، امتحان می کنم و نظر خودم رو میدم.

راستی بهتر نیست با این نرم افزار عالی یک وبسایت اختصاصی داشته باشید ؟ در حال حاضر همین پیشنهاد به ذهنم رسید. اگر بسایت داشته باشید حرفه ای تر جلوه میده.

18. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

ّسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    خیلی عالیه، امتحان می کنم و نظر خودم رو میدم.

راستی بهتر نیست با این نرم افزار عالی یک وبسایت اختصاصی داشته باشید ؟ در حال حاضر همین پیشنهاد به ذهنم رسید. اگر بسایت داشته باشید حرفه ای تر جلوه میده.
    ممنون از نظرتون بزرگوار...
    وبسایت اختصاصی حتماً... برنامه ها براش زیاده منتها کمبود زمان باعث میشه که کمی طول بکشه... قراره وبسایتی طراحی بشه که کابران از طریق اون وبسایت بتونن دانلود منیجر های روی کامپیوتر هاشونو مدیریت کنن.... مثلاً من میرم سفر ولی لینک هامو روی کامپیوتر میذارم روی دانلود.... بعدش توی سفر با گوشیم به وبسایت وصل میشم و چند تا لینک دیگه اضافه میکنم یا حذف یا استپ یا کامپیوترم رو خاموش میکنم و... از جمله مزیت های این وبسایت ارائه لینک مستقیم از سایت های Share هست.

20. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •