تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 10 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 100

نام تاپيک: --=|>آگرین اولین نرم افزار دانلود منیجر ایرانی(نسخه 1.1 ویندوز،مک،لینوکس و اندروید)

در آغاز فعالیت maxmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید در مورد برنامه خیلی خویبتان به نظر من افکت های جالبی توی برنامه دادید البته خوب کمی باعث افت سرعت ویندوز میشه ولی در کل جالبه
    دو تا پیشنهاد :

1- شما می تونید یه امکان دیگه توی صف دانلود برنامه قرار بدید مث برنامه dap ؟!

توی DAP میشد تعریف کرد که تا زمانی که فایلی مربوط به یه صف تموم نشده صف دیگه ای شروع به کار نکنه
    این زمانی کاربرد داره که سرعت اینترنت احتمال افت داره . اونوقت میتونیم از دانلود فایلهامون در صف مورد نظر تا حدودی اطمینان حاصل کنیم
    البته یه مشکل پیش میاد اگه یه زمانی نشه فایل رو دانلود کرد اونوقت نمیشه بقیه صف ها رو دانلود کرد
    ممنون میشم اگه ممکنه این امکان رو هم اضافه کنید فکر کنم تنها مزیت DAP به IDM همین امکانش بود و الا IDM که از DAP سرتره و البته برنامه شما که خیلی بهتر از این توتا برنامه است رایگان ایرانی و...

2- اگه زبان انگلیسی داشته9 باشه بد نیست
    3- آیکون برنامه زیر کلمه الله بک گراند سفید می گذاشتین بهتر بود
    سپاس

2. این کاربر از maxmin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

سلام دوستان
    من از همون روزی که آگرین منتشر شد ازش استفاده کردم حتی چند مدت پیش خیلی با علی آقا در ارتباط بودم کلی با هم سر باگ ها و اینکه چه امکاناتی رو اضافه کنه حرف زدیم(با فرم ارتباط توی خود برنامه).من چند بار به خودشم گفتم واقعا بهش و برنامش افتخار میکنم.کاملا جدی میگم و اصلا قصدم پاچه خواری و این حرفا نیس.من خیلی خیلی کم پیش میاد از برنامه های ایرانی استفاده کنم چون یا به درد نمیخورن یا پشتیبانی درست و حسابی ندارن.برنامه نویس کلی زحمت میکشه وقت میذاره وقتی میبینه کسی برنامش رو استفاده نمیکنه یا تعدادشون کمه دیگه بیخیال ادامه راه میشه.ولی آگرین یه چیز دیگست.کارش عالیه هر چند به پای idm نمیرسه ولی کارش حرف نداره.
    دوستانی که میگن ما نمیتونیم از idm دل بکنیم و از آگرین استفاده کنیم باید بگم که خب همه که از idm استفاده نمیکنن.خیلی ها هستند که از اوربیت یا flash get یا.... استفاده میکنن که به نظر من حتی ارزش نصب کردن هم نداره چون من همه رو تست کردم هیچکدومشون به پای idm و آگرین نمی رسن.این افراد میتونن از آگرین استفاده کنن.
    این برنامه نیاز به پشتیبانی ما ایرانی ها داره تا فردا بتونه یه برنامه بی نقص در بیاد که مردم کشورهای دیگه هم ازش استفاده کنن.وقتی ما ایرانی ها اینقدر آیه یاس میخونیم وای به حال بقیه کشورها.ماها اگه به علی آقا کمک کنیم وبهش ایده بدیم یا باگ هاش رو بگیم باور کنین خیلی برنامش پیشرفت میکنه و حتی میتونه از idm هم جلو بزنه.
    در ضمن IDM تا حالا 6 نسخه فاینال داده با کلی Build مختلف و یه شرکت داره روش کار میکنه ولی آگرین تازه اول کاره و تا حالا یه نسخه فاینال هم نداده و کلی کار داره پس زود قضاوت نکنین و آگرین بتا 4 رو با IDM ورژن 6 مقایسه نکنید.
    با تشکر
    Last edited by hamidreza2010; 16-10-2012 at 02:04.

4. 7 کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن امنيت نرم افزار lvl@ster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    www.denizsoft.com

پيش فرض

استفاده از علایم و نشانه های مذهبی در یک برنامه ی فنی و مهندسی شده به نظر من اصلا و ابدا خوب نیست . نرم افزار قرانی نیست که برادر.
    نرم افزار شما بسیار عالی است ولی IDM هم مزیت هایی دارد که نرم افزار شما ندارد ....

6. 8 کاربر از lvl@ster بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

میشه یه تصویر از محیط برنامه بگذارید؟

آخر فروم باز Elendil1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Númenor

پيش فرض

استفاده از علایم و نشانه های مذهبی در یک برنامه ی فنی و مهندسی شده به نظر من اصلا و ابدا خوب نیست . نرم افزار قرانی نیست که برادر.
    نرم افزار شما بسیار عالی است ولی IDM هم مزیت هایی دارد که نرم افزار شما ندارد ....

به شدت تایید میشه .

9. 3 کاربر از Elendil1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    این مورد که بیان شده
    و از طرف دوست دیگرمون تائید شده

را من قبلا خدمت ایشون عرض کردم ولی ایشون از مجوع نظرات من خیلی استقبال نکردند.
    سلام مجدد به شما
    ......
    راستش من قبلا با یه دوست دیگری صحبت میکردم و اظهار تاسف کردم که شما در مورد نرم افزاری اینهمه وقت صرف میکنی که رقی جدی ای مثه IDM داره
    ببین شما خوشبختانه اهل مطالعه و علم هستی. تو احادیث هم هست که مردم از چیزی که نمیشناسنش و نسبت بهش جاهلند میترسند
    الان شما بیا بهترین سیستم عامل را هم بسازی و رایگان در اختیار ملت قرار بدی بازم مردم ترجیح میدن همون xp یا 7 را روی سیستمشون نصب کنن
    اصلا هم نمیشه به کسی خرده گرفت
    من خودم الان روی سیستمم xp دارم
    برای من که سالها با این سیستم عامل کار کردم سخته که با 7 کار کنم
    با xp کاملا راحتم و احساس نمیکنم که 7 چیز خاصی بمن بده که به این مهاجرت بیرزه
    نرم ازفار شما هم همین حکم را داره. خیلی باید زحمت بکشید تا دیگران را تقاعد کنید تا از IDM کرک شدشون بگذرند و به نرم افزار شما روی بیارن
    اینم اصلا مربوط به کیفیت نرم افزار شما نمیشه
    من الان با نرم افزار تورنتم سرعت 12 را به زور میگیرم و لی با IDM با سرعت 18 دانلود میکنم. بنظر من IDM یک نرم افزار فوق العادس
    البته اثبات شیء رفع ما ادا نمیکنه
    ممکنه نرم افزار شما هم بسیار قابلیت های عالی ای داشته باشه ولی بفرض اگر من بدونم برنامه شما از کلاین تورنت من بهتر عمل میکنه قطعا برای این منظور ازش استفاده میکنم ولی بازم بعنوان دانلود منیجر حس میکنم نیازی ندارم که نرم افزارم را عوض کنم
    خیلی از مزیت هائیکه گفتی را IDM هم داره. شاید شما بدلیل اشتغالتون به ساخت این برنامه با IDM کار نکردید ( نسخه هی جدیدش را )
    .....
    البته برای من نوعی که اینترنتم 128 هست چیزیکه خیلی مهمه اینه که سرعت 18 را برام میگیره و دومی هم اینکه واقعا قطعیش خیییییییییلی کمه
    من دانلود منیجر های دیگه رو م امتحان کردم واقعا چرت بودن.
    ......
    ضمنا بعنوان کسیکه اطلاعات مذهبی بالا ولی اعتقادات مذهبی کمی دارم خدمتتون عرض میکنم بهتره که شخصیت علمیتون را با مذهبیتون خلط نکنید. میدونم که اینجا محل این بحث نیست ولی فکر میکنم اگر جنبه های مذهبیت رو برای خودت نگهداری و جنبه های فنیت رو بیشتر نشون بدی خیلی برای دیگران قابل لمس تر خواهی بود

بنظر من باید بیشتر به مسائل فنی نرم افزارت بپردازی. مثلا من میدونستم که محرم قراره سیاه پوش بشه ولی نمیدونستم تورنت هم دانلود میکنه. خب شما که اینقد زحمت کشیدی بهتره در یه پست بصورت دقیق و فنی همه جهات نرم افزارتون را معرفی میکردی.
    ..........
    موفق باشی
    Last edited by اسطقس; 09-11-2012 at 20:12.

11. این کاربر از اسطقس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام من رو ویندوز 8 نصب کردم عالیه ممنون ایا برای اپدیت به نسخه جدید از طریق خود برنامه امکان پذیره یا باید به این تاپیک مراجعه کنم؟

معنی پیغام خطا زیر چیه مث اینکه گاهی اوقات قاط میزنه

خطای زیر هنگام بارگذاری داده ها رخ داده است لطفاً آن را همراه با توضیح برای ما ارسال کنید:
    Access to the path 'C:\Program Files\Agrin Download Manager\QueueInfoes.Agrin' is denied.
    mscorlib
    stack trace:
    at System.IO.__Error.WinIOError(Int32 errorCode, String maybeFullPath)
    at System.IO.FileStream.Init(String path, FileMode mode, FileAccess access, Int32 rights, Boolean useRights, FileShare share, Int32 bufferSize, FileOptions options, SECURITY_ATTRIBUTES secAttrs, String msgPath, Boolean bFromProxy, Boolean useLongPath, Boolean checkHost)
    at System.IO.FileStream..ctor(String path, FileMode mode, FileAccess access, FileShare share, Int32 bufferSize, FileOptions options, String msgPath, Boolean bFromProxy)
    at System.IO.FileStream..ctor(String path, FileMode mode)
    at Agrin_Engine.Businesses.SerializeStream.SaveSerial izeStream(String fileName, Object value)
    at A.GXC.A(String , Object )
    at Agrin_Engine.Helper.SaveDataHelper.SaveAllQueues()
    at A.NNC.A()
    at Agrin_Engine.Helper.MainApp.AddQueueInfo(QueueInfo info)
    at A.GLC.A(QueueInfo )
    at Agrin_Engine.Helper.MainApp.Load()
    at A.SWB.A()
    at Agrin_Download_Manager.Views.Windows.LoadingWindow .B()
    Last edited by xsaeidx2; 27-12-2012 at 10:15.

13. 2 کاربر از xsaeidx2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه arash-me's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام دوستان.
    برای توسعه نرم افزار و پخش اون توی کل اینترنت نیاز به چندتا مترجم زبان داریم.
    از دوستان بزرگوار خواهشمندم اگر در این زمینه میتونند کمک کنند برای من پیغام خصوصی بفرستند تا من نرم افزاری که بهشون توی زمینه ترجمه کمک میکنه رو بدم بعدش هم راحت میتونند باهاش متنها رو ترجمه کنند.
    متنها کوتاه هستند و اصلاً جمله های طولانی و سخت نداریم.

کسی که ترجمه میکنه لطف بزرگی توی توسعه نرم افزار انجام میده و کمک بسیار بزرگی میکنه لذا برای قدردانی از زحمات مترجم نام اون در درباره ما نرم افزار قرار میگیره و وب سایت یا ایمیل اون هم در همون قسمت قرار داده میشه.

درحال حاضر کسانی که به زبان های عربی و انگلیسی مسلط هستند پیام بدند در غیر اینصورت هم پذیرفته میشه اشکالی نداره.دقت کنید نمیخوام دست و پا شکسته ترجمه بشه.یا یکی بیاد متن هارو توی گوگل بزنه یا توی نرم افزارهای مترجم بزنه و ترجمه کنه.چون میخوام ترجمه کامل و بدون نقص باشه و برای اون کشور که داره از نرم افزار استفاده میکنه عادی باشه و انگار نرم افزار رو کشور خودش زده.

لطفاً کسانی که میتونند کمک کنند این پیغام رو اطلاع رسانی کنند به دوست یا آشنایی که میشاسند که بتونه کمک کنه.
    ممنونم از لطف شما.
    یا علی

واقعا خسته نباشید بهتون میگم و دوست دارم کارتون جهانی بشه و ملیون ها کاربر داشته باشید.

ولی منم مثل بقیه دوستان نظرم اینه که علاوم ونشانه های مذهبی نذارین توی این نرم افزار همونطور که میبینین idm جهانی شده ولی شاید سازندش مسیحی یا ... باشه ولی چیزی توی نرم افزارش نیست بجز ابزار های دانلود برای جهانی شدنتون بهتره اینها نباشه

15. این کاربر از arash-me بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ehsanbh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

احسنت.خیلی هیجان زده شدم .لطفا ادامه بدید .ان شا الله ورژنهای جدیدتر.

17. این کاربر از ehsanbh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Beta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    گالیکش

پيش فرض

محیط برنامه خیلی سفیده،هیچی به خوبی دیده نمیشه.

19. این کاربر از Beta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •