تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 10 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 100

نام تاپيک: --=|>آگرین اولین نرم افزار دانلود منیجر ایرانی(نسخه 1.1 ویندوز،مک،لینوکس و اندروید)

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    ماه مبارک رمضان بر همه روزه گیران و مسلمانان هستی مبارک باد.
    هرچند کمی با تاخیر اما با شاهکاری جدید.
    ورژن جدید آگرین در اختیار شما با امکانات:
    1.ساپورت کلیه مرورگر ها و همه نرم افزار ها.
    2.برطرف سازی اکثریت باگها توسط دوستان و بزرگواران.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در پست بعدی آموزشی برای اینکار قرار میدم.

2. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض چگونه از امکانات اضافه شده در ریلیز چهارم استفاده کنیم؟

بسم الله الرحمن الرحیم. سلام دوستان و بزرگواران و کسانی که در حال استفاده از نرم افزار می باشند.
    در این آموزش قصد دارم به شما بگویم که چگونه از این امکانات جدید آگرین استفاده کنیم.
    امکانی که جدیداً در آگرین اضافه شده این است که شما دیگر نیاز ندارید دنبال لینک های ویدئو و فایل های خود بگردید.
    وقتی در مرورگر خود آنها را باز میکنید آگرین برای شما صفحه ای نشان میدهد که آیا میخواهید با آگرین آن فایل را دانلود کنید یا خیر.
    تب مرورگر ها در قسمت تنظیمات نرم افزار اضافه شده که میتوانید تنظیمات خود را با آن تطبیق دهید.
    مانند شکل زیر که توضیح خواهیم داد:

قسمت اول پسوند های تحت پوشش است.
    شما میتوانید پسوند های مورد نظر خود را درج و حذف کنید.هر یکی از این پسوند ها در مرورگر شما اجرا شوند آگرین به شما هشدار خواهد داد و به مرورگر اجازه بازکردن آنرا نمیدهد تا خودتان در آگرین انرا به مرورگر بسگارید.
    دقت داشته باشید که برای ذخیره باید تنظیمات را ثبت کنید.
    قسمت دوم نرم افزار های تحت پوشش هستند.یا همان مرورگر ها.من خودم سه تا مرورگر در این نرم افزار ثبت کردم.اگر مرورگر شما در لیست موجود نیست با زدن دکمه درج فایل انرا درج کنید.
    دقت داشته باشید اگر مرورگر تیک نداشته باشد آگرین از آن چشم پوشی میکند.
    اگر میخواهید همه فایل های اجرایی و همه از مرورگر ها و نرم افزار ها کار کنند.تیک همه فایل ها را چک کن را بذارید.
    در تسک منیجر شما هر فایلی که اجرا باشد و بخواهد دانلود کند توسط آگرین چک میشود.
    قسمت آخر که مهم است شما باید نگهبان را روشن کنید.دقت اگر آنرا روشن نکنید نرم افزار آگرین مرورگر ها را چک نمیکند.
    اگر بر اساس پورت پیشفرض کار نکرد و روشن نشد.میتوانید پورت را بر اساس یک عدد تغییر دهید.
    پس از اینکه روی روشن کردن نگهبان کلیک کردید.نرم افزار منتظر میماند تا یک لینکی از سمت مرورگر اجرا شود.
    دقت داشته باشید کسانی که فایرفاکس دارند یا مرورگر هایی که ------ مستقل دارند باید تنظیماتی را انجام دهند تا کار کند که در آخر توضیح خواهیم داد.
    پس از اینکه روشن شد و لینکی توسط مرورگر اجرا شد.
    پنجره ای مانند شکل زیر در زیر مرورگر شما نمایان میشود:

اگر تعداد لینک رفته رفته بیشتر شود در لیست بالا اضافه خواهند شد و مثلاً اگر صد تا شوند شما میتوانید با زدن دکمه نمایش در پنجره درج لینک آنها را صف بندی یا گروه بندی کنید.
    یا اینکه با زدن دکمه شروع همه باعث شروع شدن همه لینک ها شوید.
    یا اینکه با زدن "انصراف همه" همه را حذف و به مرورگر بسپارید.
    میتوانید با زدن دکمه "ذخیره همه" همه را ذخیره کنید.
    برای تنظیمات فایرفاکس.
    به قسمت تنظیمات آن بروید.از منوی فایفاکس گزینه Options سپس Advanced سپس Network سپس Setting و سپس گزینه Use system proxy setting را تیک گذاشته و ثبت کنید.
    منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم.

موفق و سربلند باشید در پناه حق.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بنام خدا.
    سلام.
    در مورد بازی تراوین که فرمودید باید خدمت شما عرض کنم نه من این بازی رو انجام ندادم.اما اینکه اطلاعات کاران به جاسوس ارسال شده تقصیر خود کاربره که دوست داشته کار تقلبی انجام بده.
    ..............................
    البته در برخی از بخش های نرم افزار مشکلاتی هم داره که کمی سخت کرده کارو ولی با ایده کاربران این مشکلات به مرور برطرف میشه.هنوز ورژن 1 نیومده.

موفق و سربلند باشید در گناه حق.

سلام مجدد به شما
    قبلا هم گفتم و بازم میگم که بنده به شما اعتماد و اعتقاد کامل دارم و از سایت اسک دین شما رو میشناسم و اگر مساله ای مطرح میکنم برای خودم نیست بلکه کلیتا میگم
    من خودم یه کمی سی شارپ یاد گرفتم و میدونم برای ساخت یه برنامه چقد باید فکر کرد و زحمت کشید
    راستش من قبلا با یه دوست دیگری صحبت میکردم و اظهار تاسف کردم که شما در مورد نرم افزاری اینهمه وقت صرف میکنی که رقی جدی ای مثه IDM داره
    ببین شما خوشبختانه اهل مطالعه و علم هستی. تو احادیث هم هست که مردم از چیزی که نمیشناسنش و نسبت بهش جاهلند میترسند
    الان شما بیا بهترین سیستم عامل را هم بسازی و رایگان در اختیار ملت قرار بدی بازم مردم ترجیح میدن همون xp یا 7 را روی سیستمشون نصب کنن
    اصلا هم نمیشه به کسی خرده گرفت
    من خودم الان روی سیستمم xp دارم
    برای من که سالها با این سیستم عامل کار کردم سخته که با 7 کار کنم
    با xp کاملا راحتم و احساس نمیکنم که 7 چیز خاصی بمن بده که به این مهاجرت بیرزه
    نرم ازفار شما هم همین حکم را داره. خیلی باید زحمت بکشید تا دیگران را تقاعد کنید تا از IDM کرک شدشون بگذرند و به نرم افزار شما روی بیارن
    اینم اصلا مربوط به کیفیت نرم افزار شما نمیشه
    من الان با نرم افزار تورنتم سرعت 12 را به زور میگیرم و لی با IDM با سرعت 18 دانلود میکنم. بنظر من IDM یک نرم افزار فوق العادس
    البته اثبات شیء رفع ما ادا نمیکنه
    ممکنه نرم افزار شما هم بسیار قابلیت های عالی ای داشته باشه ولی بفرض اگر من بدونم برنامه شما از کلاین تورنت من بهتر عمل میکنه قطعا برای این منظور ازش استفاده میکنم ولی بازم بعنوان دانلود منیجر حس میکنم نیازی ندارم که نرم افزارم را عوض کنم
    داداش خودت میدونی که من هم خیلی بهت اعتقاد دارم هم اینکه خیلی ازت سوالاتی قبلا کردم ( من 2 بار بن شدم برای همین آی دی من برای شما آشنا نیست ) پس گمان نکن که حرفام خدائی نرکده نصیحته یا اینکه بخوام بگم من بهتر میفهمم
    دارم حس یه مصرف کننده در برابر تولید کننده میگم
    خیلی از مزیت هائیکه گفتی را IDM هم داره. شاید شما بدلیل اشتغالتون به ساخت این برنامه با IDM کار نکردید ( نسخه هی جدیدش را )
    البته برای من نوعی که اینترنتم 128 هست چیزیکه خیلی مهمه اینه که سرعت 18 را برام میگیره و دومی هم اینکه واقعا قطعیش خیییییییییلی کمه
    من دانلود منیجر های دیگه رو م امتحان کردم واقعا چرت بودن. نرم افزار شما رو هم بعد از پایان مدت اعتبار IDM نصب خواهم کرد ( من کرکش نکردم چون کومودو کرکش را ویروس تشخیص میده )
    نمیدونستم که توانائی دانلود تورنت را هم داره
    بی تعارف میگم که بنظرم خیلی با سواد میای که تونستی چنین نرم افزاری را طراحی کنی فقط بنظرم انتخابت خوب نبوده
    کاش نیاز سنجی بهتری میکردی داداش.

ضمنا بعنوان کسیکه اطلاعات مذهبی بالا ولی اعتقادات مذهبی کمی دارم خدمتتون عرض میکنم بهتره که شخصیت علمیتون را با مذهبیتون خلط نکنید. میدونم که اینجا محل این بحث نیست ولی فکر میکنم اگر جنبه های مذهبیت رو برای خودت نگهداری و جنبه های فنیت رو بیشتر نشون بدی خیلی برای دیگران قابل لمس تر خواهی بود

بنظر من باید بیشتر به مسائل فنی نرم افزارت بپردازی. مثلا من میدونستم که محرم قراره سیاه پوش بشه ولی نمیدونستم تورنت هم دانلود میکنه. خب شما که اینقد زحمت کشیدی بهتره در یه پست بصورت دقیق و فنی همه جهات نرم افزارتون را معرفی میکردی. ضمنا اینقد مرحله به مرحله کردن انتشارش بعث میشه که اقبال بهش کمتر بشه و همه منتظر نسخه احتمالی بعدیش باشن. الان اگر قرار باشه 15 رمضان نسخه بعدی باشه و احتمالا عید فطر نسخه بعدی دیگه یه مقدار توجه ها کمتر میشه.
    میدونم که بیانم کمی تلخ بود ولی دست خودم نیست. هرکاری میکنم ادبیاتم اینطوریه و اهل نوشابه باز کردن نیستم ( روی همین حسابم دو مرتبه بن شدم )
    موفق باشی

5. این کاربر از اسطقس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    دوست عزیز بنده بشما حق میدم و ازتون ممنونم که وقت گذاشتید و اینهمه تایپ کردید.
    در مورد محرم اون فقط یه ایده بود و قراره بعداً اجرا بشه من چیزی رو به کسی تحمیل نمیکنم اون ایده اختیاری هست یعنی کسایی که دوست دارن محرم نرم افزار سیاه پوش بشه از این گزینه استفاده میکنن.
    در مورد اینکه چه کسانی میخوان از IDM یا نرم افزار های دیگه استفاده کنن برای من مهم نیست.من برای کارم هدفی دارم و دارم توی کارم هم موفق میشم.چون کسانی که دارن از این نرم افزار استفاده میکنن بمن گفتن که یه حس افتخاری بهشون دست میده و این منو راضی میکنه.اونا بسیار به من میل میزنن و ایده ها و مشکلات نرم افزار رو میگن و من اونارو حل و اجرا میکنم.
    منم کاربرای خاص خودمو دارم.اما کاربرایی که مثل خودم هستن.حرف همو میفهمیم.هموطن هستیم.برای کار هم ارزش فائلیم و از همدیگر حمایت مکنیم تا محتاج بیگانه نباشیم.من خودم خسته شدم از بس نرم افزار کرک شده استفاده کردم.آخه یه دانلود منیجر چی داره که داره دانه ای 45 هزارتومان به ملت فروش میره.درسته زحمت روش کشیده میشه...اما خوب ماکه کرکش میکنیم و طرفم راضی نیست که از نرم افزارش استفاده کنیم!!وقتی یه چیز رایگان و بصرفه هست...
    موفق باشید.

7. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    دوست عزیز بنده بشما حق میدم و ازتون ممنونم که وقت گذاشتید و اینهمه تایپ کردید.
    در مورد محرم اون فقط یه ایده بود و قراره بعداً اجرا بشه من چیزی رو به کسی تحمیل نمیکنم اون ایده اختیاری هست یعنی کسایی که دوست دارن محرم نرم افزار سیاه پوش بشه از این گزینه استفاده میکنن.
    در مورد اینکه چه کسانی میخوان از IDM یا نرم افزار های دیگه استفاده کنن برای من مهم نیست.من برای کارم هدفی دارم و دارم توی کارم هم موفق میشم.چون کسانی که دارن از این نرم افزار استفاده میکنن بمن گفتن که یه حس افتخاری بهشون دست میده و این منو راضی میکنه.اونا بسیار به من میل میزنن و ایده ها و مشکلات نرم افزار رو میگن و من اونارو حل و اجرا میکنم.
    منم کاربرای خاص خودمو دارم.اما کاربرایی که مثل خودم هستن.حرف همو میفهمیم.هموطن هستیم.برای کار هم ارزش فائلیم و از همدیگر حمایت مکنیم تا محتاج بیگانه نباشیم.من خودم خسته شدم از بس نرم افزار کرک شده استفاده کردم.آخه یه دانلود منیجر چی داره که داره دانه ای 45 هزارتومان به ملت فروش میره.درسته زحمت روش کشیده میشه...اما خوب ماکه کرکش میکنیم و طرفم راضی نیست که از نرم افزارش استفاده کنیم!!وقتی یه چیز رایگان و بصرفه هست...
    موفق باشید.
    [QUOTE=عــــلی;7
    خواهش میکنم داداش
    کاش بیشتر جوابم رو میدادی
    دوس داشتم در مورد دانلود تورنت، تعداد دفعات انتشار، چرایی انتخاب فعالیت در این مورد و ... هم بگی
    نه اینکه من بدونم بلکه برای اطلاع رسانی بهتر
    راستش فکر کنم باید بیشتر خودت را ملزم به ارائه توضیحات فنی بدونی چون اگر چنین جوی ایجاد کنی خیلی انتقادات خوبی دریافت میکنی
    خودت تو سایت برنامه نویس حضور فعال داری
    مثلا میتونی بری تاپیک جناب ملکبان در مورد برنامه SpGen ایشون رو ببینی. من فکر میکنم ایشون 50 درصد نرم افزارشون رو براساس ایده کاربرها انجام دادن و الان یه نرم افزار ساده ولی خیلی کاربردی را ایجاد کرده که رقیب خیلی مشخصی نداره
    راستش من الان شاید 20 درصد سی شارپ رو بلد باشم ولی 10 تا ایده دارم که یا نمونه نداره یا نمونه خوب نداره
    شما که خیلی واردی حیفه که ایده های خوب نداشته باشی
    بنظر من مثلا اگر بتونی قسمت تورنت برنامت را بعنوان یه برنامه جداگانه هم انتشار بدی احتمال موفقیت بالایی داره
    مثلا بتونه کاری کنی سرورها امتیاز بیشتری را برای آپلود استفاده کننده از برنامت ثبت کنن. یعنی یه جوری فریبشون بده. بهرحال سرعت اینترنت تو کشور ما بگونه ای نیست که بتونی خیلی آپ کنیم و ضمنا بعضی سرورها ما رو تحریم کردن و مطمئنا چنین برنامه ای خیلی مورد اقبال قرار میگیره

بهرحال چون حس نمیکنم حرفام خیلی مهم باشه سعی میکنم دیگه فضولی نکنم
    چون دو بار قبلا جواب سوالاتم را داده بودید حس کردم بهتره یه جوری براتون جبران کنم وگرنه دیگه مثه گدشته نیست که مرتب پست بدم. چون دیگه حوصله بن شدن را ندارم
    موفق باشید
    Last edited by اسطقس; 01-08-2012 at 01:49.

9. این کاربر از اسطقس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    خیلی باید زحمت بکشید تا دیگران را تقاعد کنید تا از IDM کرک شدشون بگذرند و به نرم افزار شما روی بیارن
    وقتی منفعتی ندارد، اصلاً چرا باید متقاعد کنند؟!

محتوای مخفی: کم ارتباط با مبحث اصلی تاپیک 

شخصاً مکرر دنبال نسخه های رایگان مستحکم و مناسب گشتم بطوریکه الآن تعداد زیادی از برنامه هایی که استفاده میکنم رایگان است.
    مدتها است خودم را از شر نصب و از کار افتادن و یافتن کرک و... تعداد زیادی برنامه های عمومی و تخصصی راحت کرده ام، ازجمله:
    Winzip, Winrar, VMware, ExchangeServer, MagicISO, CuteFTP, Nero, Reflector, Macafee, Video-Players و... و....
    همیشه آخرین نسخه نمونه رایگان آن هم از سایت تصلی دانلود و استفاده میکنم.
    جالب آنکه در برخی موارد هم نسخه های رایگان عملکرد بهتری هم دارد.
    ...
    حتی به جای Photoshop هم تاجایی که بتوانم و جواب دهد تلاش میکنم از برنامه رایگان Paint.Net استفاده میکنم (تا عادت کنم) گرچه در حد Photoshop نیست و بی نیاز نمیکند.
    برای ویندوز و برنامه تخصصی VS و... هم ماه هاست از نسخه های رایگان پیش تولید Win8 و VS2012 استفاده میکنم...
    و...
    و...
    البته پیش هم آمد که برنامه رایگانی مثل FlashGet را نصب کردم، خوب هم بود ولی من خوشم نیامد و آن را در حد جایگزینی با IDM نیافتم و بیخیالش شدم...

ولی واقعا اگر نرم افزار مستحکم و خوب رایگانی پیدا کنم که کارم را انجام دهد، بیخیال برنامه پولی میشوم که سالها با آن کار کرده ام.
    درواقع منظورم آن است که برخی هم واقعاً دنبال فرصت های خوب در برنامه های رایگان میگردند.

البته الآن هم قصد طرفداری از این دوستمان را ندارم، حتی خودم هم برنامه ایشان را استفاده نکردم و وقت نکردم درست هم نگاه کنم. (بیشتر بدلیل آنکه IDM جز برنامه هایی بوده که قانونی و رسمی لایسنزش را خریدم)
    ولی هدفم بیشتر حمایت از ذات تفکر و نهضت اپن سورس و محصولات رایگان است.

جمیعاً میبخشید و موفق باشید.

11. 2 کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

وقتی منفعتی ندارد، اصلاً چرا باید متقاعد کنند؟!

محتوای مخفی: کم ارتباط با مبحث اصلی تاپیک 

شخصاً مکرر دنبال نسخه های رایگان مستحکم و مناسب گشتم بطوریکه الآن تعداد زیادی از برنامه هایی که استفاده میکنم رایگان است.
    مدتها است خودم را از شر نصب و از کار افتادن و یافتن کرک و... تعداد زیادی برنامه های عمومی و تخصصی راحت کرده ام، ازجمله:
    Winzip, Winrar, VMware, ExchangeServer, MagicISO, CuteFTP, Nero, Reflector, Macafee, Video-Players و... و....
    همیشه آخرین نسخه نمونه رایگان آن هم از سایت تصلی دانلود و استفاده میکنم.
    جالب آنکه در برخی موارد هم نسخه های رایگان عملکرد بهتری هم دارد.
    ...
    حتی به جای Photoshop هم تاجایی که بتوانم و جواب دهد تلاش میکنم از برنامه رایگان Paint.Net استفاده میکنم (تا عادت کنم) گرچه در حد Photoshop نیست و بی نیاز نمیکند.
    برای ویندوز و برنامه تخصصی VS و... هم ماه هاست از نسخه های رایگان پیش تولید Win8 و VS2012 استفاده میکنم...
    و...
    و...
    البته پیش هم آمد که برنامه رایگانی مثل FlashGet را نصب کردم، خوب هم بود ولی من خوشم نیامد و آن را در حد جایگزینی با IDM نیافتم و بیخیالش شدم...

ولی واقعا اگر نرم افزار مستحکم و خوب رایگانی پیدا کنم که کارم را انجام دهد، بیخیال برنامه پولی میشوم که سالها با آن کار کرده ام.
    درواقع منظورم آن است که برخی هم واقعاً دنبال فرصت های خوب در برنامه های رایگان میگردند.

البته الآن هم قصد طرفداری از این دوستمان را ندارم، حتی خودم هم برنامه ایشان را استفاده نکردم و وقت نکردم درست هم نگاه کنم. (بیشتر بدلیل آنکه IDM جز برنامه هایی بوده که قانونی و رسمی لایسنزش را خریدم)
    ولی هدفم بیشتر حمایت از ذات تفکر و نهضت اپن سورس و محصولات رایگان است.

جمیعاً میبخشید و موفق باشید.
    سلام به شما
    من متوجه منظوزتون نشدم
    خب اگر کاربر متقاعد نشه که استفاده نمیکنه
    چه برنامه شما رایگان باشه چه نباشه در هر حال دوست دارید مورد استفاده قرار بگیره
    متاسفانه تو کشور ما بازاریابی یا بصورت خالی بندی و فریب است یا بصورت میخوای بخواه نمیخوای نخواه
    در حالیکه مایکروسافت با اون عظمتشم میاد منت کاربرهاشو میکشه
    بهرحال بنظر من همه چیز تو دنیا وابسته به اقبال مردمه. البته جو این فروم بگونه ایه که حرف شما درسته و مثلا اگر یکی بیاد بگه اینجا ایراد داره میگن داداش مفتیه خوبت نیست بسلامت!!!
    در حالیکه بهترین نرم افزارها و سایت ها بدون اقبال مردم هیچی نیستن
    این اقبال و توجه مردمه که به امور معنا و ارزش میده

آخر فروم باز asklt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    لارستان

پيش فرض

سلام ببخشید من وقتی میخوام دانلود کنم لینک ریدایرکت میشه رو یک سات دیگه و لینک دانلود نماید !!!
    میشه لینک دانلود رو عوض کنید ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

15. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام
    ممنون از نرم افزار خوبتون
    میخواستم بدونم چطوری میشه با این نرم افزار فایلهای تورنت رو دانلود کرد؟؟؟من که هر کاری میکنم نمیشه
    اگه میشه یه آموزش کامل در این مورد بذارین
    سپاس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •