تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 100

نام تاپيک: --=|>آگرین اولین نرم افزار دانلود منیجر ایرانی(نسخه 1.1 ویندوز،مک،لینوکس و اندروید)

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام خدمت همه عزیزان سایت پی سی ورلد.
    خسته نباشید.
    ریلیز دوم نرم افزار آگرین به مناسبت بعثت رسول اکرم صلوات الله علیه آماده هست و میتونید از لینک زیر دریافت کنید
    .
    امکانات بزرگ اضافه شده در این نسخه:
    1.دانلود آسان فایل های تورنت
    2.دانلود آسان از سایت های Share در حال حاضر (4Shared و Mediafire)
    3.برطرف سازی اکثر باگ ها و مشکلات از جمله خطا در ذخیره سازی داده ها و مشکل راست کلیک Internet Explorer و..
    4.و امکانات بسیار دیگر

با تشکر و سپاس فراوان.
    Last edited by عــــلی; 06-07-2012 at 16:42.

2. 5 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    طبق معمول بازم مناسبتی شد و بازم ما اومدیم.
    نیمه شعبان بر همه شما شیعیان امام عصر ع مبارک باد.
    نرم افزار مدیریت دانلود آگرین ریلیز سوم نسخه آزمایشی آماده دانلود میباشد:
    امکانات اضافه شده در این نسخه:
    1.زمانبندی پیوند ها و صف.
    2.اضافه شدن یک شیر دیگر(سایت Aparat)
    3.ارسال فایل بین یک یا دو یا چند کامپیوتر از طریق شبکه و اینترنت.
    4.نمایش بالن هنگام اتمام دانلود یا مواجه شدن دانلود با خطا.
    5.رفع مشکل تماس با ما(آسان تر شده).
    6.رفع مشکل پایین بودن سرعت گرافیک.
    7.رفع مشکلات و باگ ها و امکانات بسیاردیگر.

ممنونم از امام زمان علیه السلام که این توفیق رو به بنده حقیر دادند که نرم افزار رو در روز تولد ایشون منتشر کنم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 7 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام دوستان.
    برای توسعه نرم افزار و پخش اون توی کل اینترنت نیاز به چندتا مترجم زبان داریم.
    از دوستان بزرگوار خواهشمندم اگر در این زمینه میتونند کمک کنند برای من پیغام خصوصی بفرستند تا من نرم افزاری که بهشون توی زمینه ترجمه کمک میکنه رو بدم بعدش هم راحت میتونند باهاش متنها رو ترجمه کنند.
    متنها کوتاه هستند و اصلاً جمله های طولانی و سخت نداریم.

کسی که ترجمه میکنه لطف بزرگی توی توسعه نرم افزار انجام میده و کمک بسیار بزرگی میکنه لذا برای قدردانی از زحمات مترجم نام اون در درباره ما نرم افزار قرار میگیره و وب سایت یا ایمیل اون هم در همون قسمت قرار داده میشه.

درحال حاضر کسانی که به زبان های عربی و انگلیسی مسلط هستند پیام بدند در غیر اینصورت هم پذیرفته میشه اشکالی نداره.دقت کنید نمیخوام دست و پا شکسته ترجمه بشه.یا یکی بیاد متن هارو توی گوگل بزنه یا توی نرم افزارهای مترجم بزنه و ترجمه کنه.چون میخوام ترجمه کامل و بدون نقص باشه و برای اون کشور که داره از نرم افزار استفاده میکنه عادی باشه و انگار نرم افزار رو کشور خودش زده.

لطفاً کسانی که میتونند کمک کنند این پیغام رو اطلاع رسانی کنند به دوست یا آشنایی که میشاسند که بتونه کمک کنه.
    ممنونم از لطف شما.
    یا علی

6. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه L u K e !'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Qazvin

پيش فرض

1 - طراحی : 0
    2 - شما که طراحی بلد نویستین چرا از Wpf استفاده می کنید ؟
    3 - به نظر من اگه واسه لینوکس می ساختی بهتر بود تو ویندوز دانلود منیجر های قویی وجود داره
    4 - ولی در کل موفق باشی
    ( یه دوست قدیمی )

8. این کاربر از L u K e ! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام عای آقا
    من از شما بزرگترم ولی خیلی عقب ترم!
    شمام که ما رو کمک نمیکنی و سوالات رو بی جواب میذاری!
    من نرم ازارتون را دانلود نکردم چون هیچ جا ننوشتید که مزیت این نرم افزار بر IDM چی هستش
    بهر حال وقتی انتخاب های دیگه ای وجود داره باید شما مشخص کنید که مزیت برنامتون چیه
    ضمنا بنده به شما اعتماد دارم. کسائیکه شما رو نشناسن و اعتماد نداشته باشن چطوری باید اعتماد کنند که مثلا برنامه شما اطلاعات شخصی اونا رو برای شما ارسال نکنه؟
    لطفا برای روشن شدن همه توضیح بفرمائید

10. این کاربر از اسطقس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بنام خدا.
    سلام.
    1 - طراحی : 0
    2 - شما که طراحی بلد نویستین چرا از Wpf استفاده می کنید ؟
    3 - به نظر من اگه واسه لینوکس می ساختی بهتر بود تو ویندوز دانلود منیجر های قویی وجود داره
    4 - ولی در کل موفق باشی
    ( یه دوست قدیمی )
    دوست عزیز و بزرگوار اینکه طراحیش زیبا نشده چندتا دلیل داره.اینکه من هنوز قصد ندارم روی طراحیش کار کنم چون فعلاً دارم فقط روی امکاناتش مانور میدم.ان شاالله در نسخه 1 طراحی کاملاً متحول میشه.
    واسه لینوکس و مک و سیستم عامل های دیگه هم ان شالله میاد بیرون.

سلام عای آقا
    من از شما بزرگترم ولی خیلی عقب ترم!
    شمام که ما رو کمک نمیکنی و سوالات رو بی جواب میذاری!
    من نرم ازارتون را دانلود نکردم چون هیچ جا ننوشتید که مزیت این نرم افزار بر IDM چی هستش
    بهر حال وقتی انتخاب های دیگه ای وجود داره باید شما مشخص کنید که مزیت برنامتون چیه
    ضمنا بنده به شما اعتماد دارم. کسائیکه شما رو نشناسن و اعتماد نداشته باشن چطوری باید اعتماد کنند که مثلا برنامه شما اطلاعات شخصی اونا رو برای شما ارسال نکنه؟
    لطفا برای روشن شدن همه توضیح بفرمائید
    سلام دوست عزیز.
    بنده یه سوال از شما دارم.
    چطور به اینهمه نرم افزار خارجی که روی سیستم شما نصب هست اعتماد میکنید.حالا به نرم افزار ایرانی که رسید حرفی میزنید که شاخ آدم بلند میشه(از قبل شاخ داشتیم).
    اطلاعات شخصی شما برای من طلبه برنامه نویس به چه دردی میخوره برادر؟
    دوم اینکه نرم افزار شخصی نیست و برای سایت انجمن گفتگوی دینی اسک دین هست.
    سوم اینکه نرم افزار تقریباً Open Source هست میتونید فایل هاشو درگ کنید توی رفلکتور و سورسشو ببینید و اگر چیز مشکوکی دیدید مارو هم بی خبر نذارید.
    یا با نرم افزار هایی اونو مدیریت کنید.
    خوبیت نداره آدم برای پشتیبانی از ایرانی اونم توی سال تولید ملی اینهمه وسواس نشون بده.
    منم مثل همه برنامه نویس ها به کاربران احترام میذارم و اونارو دوست دارم و دوست دارم نیازهاشونو برطرف کنم.
    من آینده خوبی در مورد این برنامه میبینم که با حمایت شماها پیشرفت میکنه.
    موفق و سربلند باشید در پناه حق.

12. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بنام خدا.
    سلام.

دوست عزیز و بزرگوار اینکه طراحیش زیبا نشده چندتا دلیل داره.اینکه من هنوز قصد ندارم روی طراحیش کار کنم چون فعلاً دارم فقط روی امکاناتش مانور میدم.ان شاالله در نسخه 1 طراحی کاملاً متحول میشه.
    واسه لینوکس و مک و سیستم عامل های دیگه هم ان شالله میاد بیرون.

سلام دوست عزیز.
    بنده یه سوال از شما دارم.
    چطور به اینهمه نرم افزار خارجی که روی سیستم شما نصب هست اعتماد میکنید.حالا به نرم افزار ایرانی که رسید حرفی میزنید که شاخ آدم بلند میشه(از قبل شاخ داشتیم).
    اطلاعات شخصی شما برای من طلبه برنامه نویس به چه دردی میخوره برادر؟
    دوم اینکه نرم افزار شخصی نیست و برای سایت انجمن گفتگوی دینی اسک دین هست.
    سوم اینکه نرم افزار تقریباً Open Source هست میتونید فایل هاشو درگ کنید توی رفلکتور و سورسشو ببینید و اگر چیز مشکوکی دیدید مارو هم بی خبر نذارید.
    یا با نرم افزار هایی اونو مدیریت کنید.
    خوبیت نداره آدم برای پشتیبانی از ایرانی اونم توی سال تولید ملی اینهمه وسواس نشون بده.
    منم مثل همه برنامه نویس ها به کاربران احترام میذارم و اونارو دوست دارم و دوست دارم نیازهاشونو برطرف کنم.
    من آینده خوبی در مورد این برنامه میبینم که با حمایت شماها پیشرفت میکنه.
    سلام مجدد خدمت علی آقا
    فکر میکنم همه خوانندگان از جمله شما بدونند چه فرقی بین یک نرم افزار خارجی و ایرانی وجود داره.
    البته خارجی های ایرانیزه شده هم در حالتی بین این دو تا قرار دارند
    من شما رو از سایت اسک دین میشناسم و این سوالم رو برای کاربر نوعی پرسیدم.
    برای یک کاربر نوعی اهمیتی نداره که مایکروسافت اطلاعات شخصیش رو بدزده چون از اونا نمیتونه هیچ استفاده ای علیه کاربر انجام بده و ضمنا در هیچ کجای دنیا بعد از گذشت سالها استفاده از انواع محصولات مایکروسافت هیچ نشونه ای از سوء استفاده این شرکت از اطلاعات کابرانش بدست نیومده. اما برای کاربر نوعی ایرانی که نمیدونه پشت پرده پرده طراحی یک نرم افزار خاص چی میگذره، شرایط متفاوتی وجود داره.
    بهتره کمی واقع بین باشیم و نخواهیم تا دیگران به پرسش های سخت ما جواب بدهند. نمیدونم با بازی اینترنتی "تراوین" آشنائی دارید یا که خیر. برای این بازی بات ها و برنامه ها جانبی زیادی وجود داره که استفاده از اونا غالبا تقلب حساب میشه. یکی از این نرم افزارها که ایرانی هم بود اطلاعات کاربری شخص استفاده کننده را به برنامه نویس اراسل میکرد. این چیز پیچیده ای نیست که من نوعی ایارنی بخوام اطلاعات شخصی یک هموطن دیگم رو بدست بیارم درحالیکه اطلاعات شخصی یه نفر تو برکینوفاسو اهمیتی برام نداشته و نخواهد داشت.
    دوست عزیزم برنامه ایکه قراره در ماه محرم سیاه پوش بشه نمیتونه ابزار قابل اعتمادی برای اکثر کاربران اینترنت ایرانی باشه
    اگر حرف من رو نمیپسندید بهتر است این خرده را مسئولین ایرانی هم بگیرید. کسی نیست که در مورد ایرنتنت ملی، ایمیل ملی و حتی سیستم عامل ملی چیزی نشنیده باشه. بله پشت همه اینها کشورهایی چون آمریکا قرار داره و طبیعتا اگر ما احتمال بدیم اونا از اطلاعات ما سوء استفاده میکنند مجبوریم خودمون همه چی رو بصورت ملی ایجاد کنیم تا از محصولات اونا بی نیاز بشیم.
    اما بدا به روزگاری که برای کاربر نوعی ایرانی شرکت هائی چون مایکروسافت، گوگل، یاهو و ... قابل اعتماد تر از مسئولین داخلی ما باشند

جواب سوال دوم هم ندادید که این برنامه چه مزیتی نسبت به IDM که جزء برنامه های خارجی ایرانیزه شده هست داره
    پ.ن: ایرانیزه شدن بمعنی داشتن نمایندگی در ایرانه . در حالیکه مثلا محصولات شرکت adobe نه تنها در ایران نمایندگی ای نداره بلکه اصولا ساکنان ایران حق استفاده از محصولات این شرکت را نداشته و مورد تحریم قرار گرفته اند.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بهتره کمی واقع بین باشیم و نخواهیم تا دیگران به پرسش های سخت ما جواب بدهند. نمیدونم با بازی اینترنتی "تراوین" آشنائی دارید یا که خیر. برای این بازی بات ها و برنامه ها جانبی زیادی وجود داره که استفاده از اونا غالبا تقلب حساب میشه. یکی از این نرم افزارها که ایرانی هم بود اطلاعات کاربری شخص استفاده کننده را به برنامه نویس اراسل میکرد. این چیز پیچیده ای نیست که من نوعی ایارنی بخوام اطلاعات شخصی یک هموطن دیگم رو بدست بیارم درحالیکه اطلاعات شخصی یه نفر تو برکینوفاسو اهمیتی برام نداشته و نخواهد داشت.

جواب سوال دوم هم ندادید که این برنامه چه مزیتی نسبت به IDM که جزء برنامه های خارجی ایرانیزه شده هست داره
    بنام خدا.
    سلام.
    در مورد بازی تراوین که فرمودید باید خدمت شما عرض کنم نه من این بازی رو انجام ندادم.اما اینکه اطلاعات کاران به جاسوس ارسال شده تقصیر خود کاربره که دوست داشته کار تقلبی انجام بده.
    از طرفی شما با یه نرم افزار ساده فیدلر براحتی متوجه میشید که نرم افزار ها چه اطلاعاتی از اینترنت ردو بدل میکنند.اگر خیلی وسواس دارید میتونید نرم افزار بنده رو هم تست کنید.
    بنده هرگز دوست ندارم 6 ماه زحمت شبانه روزمو اینطوری بر باد بدم که توی اینترنت بزنن نرم افزار آگرین به عنوان جاسوس شناخته شد.این بنظرتون مسخره نیست؟این نرم افزار بیش از هزاران خط کد نوشته شده و براش زحمت بسیار کشیده شده اما اون نرم افزار تراوین شاید فقط چند خط کد نوشته شده باشه پس برای مالکش فرقی نمیکنه که بخواد اینکارو انجام بده و فردا نام ننگی برای نرم افزارش بزنند.

اما در مورد مزیت هاش نسبت به IDM.
    1.شما اگه بخوهید صد تا لینک رو از توی کلیپبرد در IDM دخیره کنید چطوری اینکارو انجام میدید؟در صورتی که IDM هر بار که بخواهید لینک درج کنید فقط 1 لینک میتونید درج کنید.
    2.IDM تورنت دانلود نمیکنه.
    3.جستجو نداره و همیشه برای درج لینک باید اون پنجره درج لینکشو باز کنید.اما توی آگرین لینکی رو توی کلیپبرد هست و فقط با فشردن دکمه غلطک ماوس روی کادر متن جستجو و زدن Play بلافاصله لینک شروع میشه.
    4.توی IDM اگه بیش از 1000 تا لینک اضافه کنید کم میاره اما توی آگرین هرچه قدر هم اضافه کنید آخ نمیگه و قادره 50000 لینک در ثانیه اضافه کنه.
    5.مشکل صفهای IDM این هست که مثلاً من دوست دارم ساعت 5 صف شروع بشه و 6 ایست بشه و دوباره 7 شروع بشه و 8 تموم بشه(بی نهایت میتونید اضافه کنید و کاملاً دلبخواهی هست).IDM همچین کاری نمیتونه بکنه.فقط میتونی بهش بگی که هر دوساعت دوباره شروع کنه.
    6.شما توی IDM نمیتونید برای هر لینک جداگانه پ ر و ک س ی و رابط کاربری بذارید.
    7.شما توی IDM نمیتونید هرچقدر که دوست دارید برای لینکتون کانکشن بسازید.
    8.شما توی آی دی ای نمیتونید راحت از سایت های شیر دانلود کنید یعنی لینک سایت مثلاً 4shared رو بدید و براتون دانلود کنه.
    9.شما توی IDM نمیتونید بعد از اتمام دانلود یا صف سیستم رو Standby,Hibenate,Lock,LogOff و .. کنید.
    10.شما توی آی دی ام نمیتونید تنظیمات یک لینک رو برای همه لینک ها ثبت کنید.
    11.هنگام اتمام دانلود در آی دی ام همیشه پنجره اتمام دانلودش جلوی چشمه و اذیت کننده است ولی آگرین فقط یه بالن در پایین نشون میده که کاری به کارت نداره و ولش کنی خودش میره.
    12.وقتی اینترنتت قطع بشه آی دی ام یه پیغام حاوی خطا میده و لینک رو متوقف میکنه اما آگرین توی تنظیماتش میتونی بگی تا بی نهایت سعی کنه.میتونی بگی چندبار سعی کنه و بعد متوقف کنه.مثلاً شب هنگام یه لینک رو گذاشتی رو دانلود اگه اینترنتت قطع و وصل بشه IDM خطا میده و قطع میشه اما آگرین خطا نمیده و دوباره سعی میکنه.
    13.شما توی IDM نمیتونی بین دوتا کامیوتر فایل ارسال کنی.
    14.شما توی IDM مدیریت کلیپبرد نداری.
    15.شما توی IDM نمیتونی لینک هارو طوری ذخیره کنی که ببریش توی یک کامپیوتر دیگه بعدش ادامه بدی (بک آپ گیری کامل)
    16.شما اگر توی IDM 100 لینک رو شروع بزنی 100 تا پنجره باز میشه اما توی آگرین صد تا تب توی خود نرم افزار باز میشه و اذیت کننده نیست و قابل مخفی شدن هست.
    17.کاملاً راست به چپ و فارسی و گرافیک کاربر پسند و از همه مهمتر رایگان.
    در ورژن بعدی ساپورت همه مرورگرها در آگرین خواهد آمد و مزیتش هم اینه که:
    1.مروگرتون هنگ نمیکنه.
    2.میتونید همون موقع انصراف بزنید که از خود مرورگر دانلود بشه.

البته در برخی از بخش های نرم افزار مشکلاتی هم داره که کمی سخت کرده کارو ولی با ایده کاربران این مشکلات به مرور برطرف میشه.هنوز ورژن 1 نیومده.

موفق و سربلند باشید در گناه حق.
    Last edited by عــــلی; 11-07-2012 at 14:50.

15. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن دانلود و آپلود nits's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

سلام
    اول از همه خسته نباشید میگم به خاطر زحماتی که کشیدید و وقت با ارزشی که روی نرم افزارتون گذاشتید ...
    اما در مورد مزیت های اون نسب به IDM باید بگم که بعضی مواردی که گفتین ، منظورم مزیتهای نرم افزارتون، چیزهایی هستن که اصلا مورد نیاز کاربر نیست ... مثلا :

1) یک فیلم True HD نهایت 50 گیگ حجمش هست و تقریبا 50 پارت 1 گیگ میشه ... خب کاربر یکی یکی لینکها رو روش کلیک میکنه واسه دانلود دیگه .. بستگی داره چه لینکی باشه
    تازه شما میگید از 4shared نمیتونه دانلود کنه مگه مال شما میتونه ؟ 4shared که قبلیت resume نداره که ... یعنی هیچ کدوم از آپلودسنترها تا وقتی که اکانت پرمیومش رو خریداری نکردید نمیشه دانلود کرد و باید هر دفعه از اول دانلود بشه
    2) من صد تا لینک رو بزارم واسه دانلود خب تنظیمات رو طوری اعمال میکنم که یکی یکی دانلود بشن فایلها ... یعنی از پارت 1 شروع بشه تا پارت 100 ... 1 شروع بشه بره 2 بعد بره 3 و ... اینکه همزمان چندتا فایل شروع میشه واسه دانلود دست خودتون هست
    3) مرورگر من هیچ وقت ندیدم به خاطر IDM هنگ کنه ... یک نرم افزار سریع و کم حجم هست ...
    4) منظورتون چیه نمیشه تورنت دانلود کرد ؟ اگه منظورتون فایلهایی هستن که پسوند torrent دارن ، خب میشه در بخش Option و در تب files type پسوند هر فایلی رو اونجا نوشت تا با IDM دانلود بشه
    5)در مورد فارسی بودن IDM بگم که من هیچ وقت IDM رو با زبان فارسی استفاده نکردم ... نرم افزارها رو با همون زبان اصلی استفاده کنیم بهتر هست
    6) IDM مگه ساپورت نمیکنه همه مرورگرها رو ؟ برای هر مرورگری هم یک افزونه ای داره که هر موقع مثلا این افزونه غیر فعال شد میتونید از سایتش فعال کنید ( IDM CC )
    7) اینترنت من امروز چندین بار قطع شد ولی بعد از قطع شدن و وصل شدن چراغ مودم شروع به دانلود دوباره کرد ... من حتی میتونم فیلم هم بگیرم از محیط نرم افزار و بزارم براتون ... این وقتی هست که مجموعه ای لینکها در یک برنامه زمان بندی ( حالا زمان بندی هم نه ) در یک صف قرار میدید و IDM اتوماتیک وار شروع به دانلود میکنه ... حتی یوز و پسورد من روی مودم ست نشده و با کانکشن وصل میشم مثل خیلی ها ...
    8)میشه در تنظیمات IDM این قابلیت رو که بعد از اتمام دانلود یک فایلی ، پنجره اتمام نشون داده نشه رو اعمال کرد
    9) منظورتون چیه تنطیمات یک لینک رو برای همه لینکها نمیشه اعمال کرد ؟... خب من مثلا میخوام یک فیلم دانلود کنم و شامل 15 پارت با پسوند rar هست ، روی لینک اول کلیک میکنم برای دانلود و مسیری که میخوام ذخیره بشه رو مشخص میکنم ... نوبت لینک شماره 2 میرسه ... چون مسلما پارتهای این فیلم باید کنار هم باشه ، در پنجره دانلود IDM گزینه هست که میپرسه همین مسیر رو نگه داریم واسه ذخیره فایل یا نه ( دقیقا اینجوریه : این مسیر رو برای ذخیره فایلها به خاطر بسپار ) ... اینجوری فایلهای rar در همون پوشه ذخیره میشه
    10)اخه اضافه کردن 1000 تا لینک چه کاریه ؟ !!! حالا اگه اضافه کردن هر لینک هم 3 ثانیه طول بکشه میشه 3000 ثانیه و تقریبا یک ساعت ...

فایلهای dlc هم میتونه دانلود کنه مرورگرتون ؟

17. این کاربر از nits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بنام خدا.
    سلام.
    حرفا های شما متین منم نکاتی به آنها اضافه میکنم.
    1.به نظرتون سخت نیست پنجاه با پنجره دانلود رو ببینید؟در مورد 4shared هم باید بگم که برای دانلود نیاز به ثبت نام داره.اینکه نرم افزار آگرین چطوری اینکارو میکنه بماند.اما شما اگه 50 تا فایل 4shared داشته باشی چطوری دانلود میکنی؟
    در هر زمان فقط 1 دونه میتونی دانلود کنی باید صبر کنی یکی دانلود بشه و بعد یکی دیگه رو شروع کنی.اگه بخوای لینک هارو بذاری توی صف و تا صبح دانلود بشه چی؟آیا IDM میتونه از 4shared برات دانلود کنه؟برای دانلود از سایت های share باید حتماً با مرورگر وارد سایت بشید و کلی کلیک کنید تا آخرش لینکرو IDM بگیره و براتون دانلود کنه.ولی اگرین همون لینک html رو بدید خودش برات همه کارارو انجام میده و فایل رو دانلود میکنه.لینک هارو مستقیم نمیکنه اما خیلی کارو راحت تر کرده.
    2.بله اینکارو هم میتونید بکنید.خیلی خوبه.
    3.شما مرورگرتون چیه؟شاید سرعتتون بالاست.وقتی یک لینک توی مرورگر باز میکنید کمی هنگ میکنه تا IDM لینک رو چک کنه.
    4.تورنت ها فقط پسوند torrent نیستند.شما برای دانلود لینک های تورنت باید از نرم افزار های مخصوص استفاده کنی.این فایل حاوی اطلاعاتی از سوی سرور هست که به وسیله شبکه کامپیوتر ها به هم متصل هستند و شما از طریق شبکه لینک هارو دانلود میکنی.IDM نمیتونه لینک های تورنت دانلود کنه میتونید تست کنید.
    5.خوب همه مثل شما فکر نمیکنند.اکثر مردم علاوه بر اینکه دوست دارند نرم افزارشون ایرانی باشه دوست دارند به زبان خودشون ترجمه شده باشه تا از یه نرم افزار کرک شده خارجی و بیگانه استفاده نکنند.
    6.من نگفتم IDM مرورگر هارو ساپورت نمیکنه اون قسمتی که گفتم مربوط به آپدیت جدید نرم افزار آگرین بود نه مزیت هاش نسبت به IDM.
    7.شما کانکشنتون توی مودم تنظیم شده یا توی کامپیوتر؟اگر کانکشنتون توی مودم تنظیم شده باشه به این مشکل بر میخورید.البته من دیدم که اکثر مواقع کانکشن های معمولی هم با خطا مواجع میشن.
    8.بله اما از کجا میخوای بفهمی که دانلودد تموم شده؟
    9.خوب شما 5 تا پارت با آدرس درج کردی.فردای روز هاردت پر شد.اگر بخوای آدرسشونو عوض کنی چیکار میکنی؟دوباره باید 50 بار به هر کدومشون تک تک آدرس بدی.
    10.به مرور زمان که لینک هاتون زیاد بشه با این مشکل موجه میشید مگر اینکه همش بخواهید لینک هارو حذف کنید.اگر یه روزی لازمتون بشه چی؟من به این مشکل بارها برخورد کردم.
    البته این مشکلاتی بود که خود بنده و کسانی که اطافم هستند با IDM داشتند.
    فایل dlc هم فرذق با فایل های دیگه نداره و راحت دانلود میشه مگر اینکه مثل تورنت باشه که داخلش لینکها ذخیره شده باشن.من از dlc چیزی نمیدونم به نظر میاد برای بازی ها باشه که اگر اینطور باشه راحت دانلود میشه و مشکلی نداره.
    Last edited by عــــلی; 12-07-2012 at 09:52.

19. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •