تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 10 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 100

نام تاپيک: --=|>آگرین اولین نرم افزار دانلود منیجر ایرانی(نسخه 1.1 ویندوز،مک،لینوکس و اندروید)

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بنام خدا.
    سلام.
    خیلی عالی
    در مورد نوشته ها توی یه خط
    توجهم رو این بود برنامه تون برای دانلود فایل ها مثل ای دی ام پنجره باز نمیکنه و تو خود مین برنامه شروع میکنه به دانلود
    اگه پنجره باز میکرد خیلی قشنگترم بود نوشته ها تو چند خط
    ولی دیدم خیلی شلوغ میشه همشون تو یه پنجره باشن
    اره شلوغتر هم میشه.
    از طرفی قراره یک تب برای ایندکس اصلی گذاشته بشه(یک تب اصلی همیشه توی اول باشه) و تمام فایل ها و تب های در حال دانلود رو توی اون فهرست کنه و نمایش بده و بشه مدیریت کرد روی دانلود ها و تب ها.اینطوری دیزاینش زیباتر هم میشه.
    ولی خوب.
    این تغییرات کمی طول خواهد کشید تا ارائه یک نسخه.چون من به خاطر یه سری مشکلات الگوریتمی مجبور شدم پروژه رو از اول شروع کنم.
    ان شالله ببینیم تا خدا چی میخواد.

2. 3 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز asklt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    لارستان

پيش فرض

به نظر من از همین ورژن های اولی که هست قابلیت دانلود از تورنت رو هم اضافه کن

4. 2 کاربر از asklt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بنام خدا.
    سلام.
    به نظر من از همین ورژن های اولی که هست قابلیت دانلود از تورنت رو هم اضافه کن
    ان شالله به امید خدا این امکانات همه قرار هست در نرم افزار باشه.
    از جمله دانلود راحت از سایت هایی که قابلیت ریزیوم ندارند مثل رپیدشر و فرشرد و....
    تورنت و همچنین ترمیم لینک هایی که احتمال داره خراب دانلود شده باشن!!!
    .

6. 4 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

11

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    یکی از ویژگیهایی که به دانلود منیجر اضافه شده است صفحه مدیریت دانلود هاست.
    در این صفحه تصاویری کوچک از فایل های در حال دانلود وجود دارد که شما میتوانید دانلود هایتان را مدیریت کنید.

تصویر زیر:

همچنین تمامی باگ ها و مشکلات بخش دانلود نرم افزار درست شده و بسیاری از الگوریتم ها تغییر کرده.ان شالله در نسخه آزمایشی هیچ مشکلی نداشته باشیم.
    قول نمیدم.اما اگه خداوند متعال توفیق عنایت کنه تا کمتر از دو ماه دیگه یک نسخه آزمایشی تکمیل شده خدمت شما عزیزان ارائه خواهم کرد(در نسخه آزمایشی همه چیز کار میکند فقط باید بوسیله کاربران تست شود و اگر مشکل خاصی داشته باشد برطرف شود)

التماس دعای خیر.

8. 7 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بنام خدا.
    سلام.
    اومدم یکم دوستان در حالت انتظار رو از توی انتظار در بیارم.
    قرار شد پروژه دوماه بعد ریلیز بشه.بلطف خدا من نمیدونم چرا اینقدر سریع داره پیش میره که انشالله اگه امام علی ع به ما توفیق عنایت کند تا روز تولد ایشان شاهد نسخه آزمایشی ریلیز شده و نصب بر روی ویندوز رو در سیسستم هاتون خواهی داشت.

قابلیت های این نسخه:
    من قابلیت های کلیدی این نرم افزار رو میگم که در هیچ یک از دانلود منیجر ها ندیدم:
    توی این دانلود منیجر من الگوریتم هایی طراحی کردم که بسیار سرعت بالایی در ذخیره و بازیابی داده ها خواهیم داشت.سرعتی که تصورش کمی سخته.
    1.امکان درج 50000 لینک در ثانیه(البته کسی حاضر نیست اینهمه لینک رو درج کنه ولی خوب سرعته دیگه).
    2.مدیریت کامل بر روی لینک ها از جمله حذف،ویرایش،جستجو،گروه بندی و ...
    سرعت اونقدر بالاست که شما هیچ کاستی سرعت در نمایش داده ها نمیبینید.البته گرافیک نرم افزار قراره کمی بالا باشه اگه کارت گرافیکتون کم نیاره عالیه.
    3.سیستم مدیریت کلیپبرد و لینک یاب سریع و سبد پرتاب لینک.
    در این بخش توی قسمت کلیپ برد شما هر لینکی که کپی کنید رو درجا میتونید در فهرست درج کنید.حتی اگه لینک ها در یک صفحه HTML یا یک فایل مخفی شده باشن.
    سبد پرتاب قسمتی هست که شما براحتی هرچه تمام تر میتونید لینک هاتونو از داخل مرورگر داخل سبد پرتاب درگ کرده و اونارو دانلود کنید.
    4.امکان تغییر زبان و ساپورت کامل چپ چین و راست چی و تغییر پوسته نرم افزار.قابل توجه عزیزان هم باشه که انشالله در آینده قرار هست که روزهای عذاداری و محرم نرم افزار مشکلی پوش بشه.
    5.قابلیت درج پــروکسی و رابط کاربری و محدود کنده لینک و تکنیک های بالابردن سرعت دانلود در هر لینک جدا.یعنی شما هر لینکی که دوست داشتید رو میتونید به دلخواه تنظیم کنید.
    6.ساپورت مرورگر ها..در حال حاضر فقط Internet explorer ساپورت میشود که در داخل منوی راست کلیک به ان اضافه میشود.
    7.و قابلیت های بسیار زیاد دیگر از جمله ذخیره لینک ها و بک اپ گیری و بردن انها در یک سیستم دیگر و ادامه دادن دانلود همان لینک ها.
    التماس دعای خیر.
    Last edited by عــــلی; 10-04-2014 at 15:22.

10. 5 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم
    نسخه آزمایشی نرم افزار آگرین به عنوان اولین نرم افزار مدیریت دانلود ایرانی برای فارسی زبانان ایرانی منتشر شد.هدف از تولید این نرم افزار با وجود نرم افزار های رقیب زیاد، به خودی خود نوعی رقابت محسوب شده زیرا این نرم افزار از توانایی های بسیاری برخوردار است و حتی در نسخه آزمایشی یعنی هنوز نسخه 1 آن وارد بازار نشده قابل رقابت با بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود جهان می باشد.

قابلیت های گفتنی نرم افزار:
    کاملاً فارسی و راست به چپ بودن نرم افزار
    سرعت بسیار زیاد نرم افزار در مدیریت لینک ها
    بک آپ گیری از لینک ها.در این بخش میتوانید از لینک هایی که دوست دارید بک آپ تهیه کنید و اگر نیمه تمام باشند میتوانید انها را برده در یک سیستم دیگر و از ادامه دانلود کنید!
    ساپورت تمامی لینک های موجود در اینترنت از هر نوع پسوند و پیشوندی
    مدیریت کامل بر روی یک لینک از جمله رابط کاربری،محدود کننده،پروکسی و...
    مدیریت کلیپبرد و لینک یاب حرفه ای و کاملاً پیشرفته که قادر است لینک های شما را از داخل یک متن درهم بیرون بکشد.
    پشتیبانی مرورگر ها،(در حال حاضر فقط IE ساپورت میشود)
    و...

از کاربران محترم خواهشمندیم در صورت مشاهده هر گونه باگ یا مشکل انرا را برای ما گزارش کنند.در داخل نرم افزار از منوی راهنما با استفاده از گزینه تماس با ما میتوانید مشکلات نرم افزار را بیان کنید.نرم افزار کاملاً رایگان بوده و برای عموم قابل نمایش است.
    تصویری از محیط نرم افزار:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by عــــلی; 10-04-2014 at 15:22.

12. 8 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

1

سلام برادر ...
    برنامه عزیز دلتان هم که تکمیل شد.

البته مدتها قبل هم که نسخه هایی حاضر کرده بودید ...
    UI هم از نظر گرافیکی خیلی خوب است (ولی شاید چیدمان عناصر میشد بهتر باشد)

گرچه ایراد خاصی نیست و در مورد محصولات خود مایکروسافت هم تداخل استفاده از چند پلتفرم مختلف دیده میشود، بحرحال وابستگی هایی به کتابخانه های System.Windows.Forms و System.Drawing دیده میشود که با توجه به انتخاب پلتفرم WPF ، اگر قابلیت جایگزین شدن داشته باشد و کل طرح یک دست شود شاید بهتر باشد.

(((
    یک مورد را هم پیشنهاد میکنم حتماً بررسی کنید و آن اینکه با این شیوه حفاظت از سورس باید کمی مراقب توابع API تان باشید (مانند موارد استفاده شده از کتابخانه kernel32)
    ممکن است بعد از محافظت، عملکرد صحیح خود را از دست بدهند و شما در رایانه خود مشکلی نداشته باشید ولی در نسخه نهایی خطاهایی رخ دهد.
    در صورت کشف مشکل احتمالی میتوانید آن را به کمک پرکردن ویژگی EntryPoint غnameغ از کلاس خصیصه DllImport حل کنید.
    )))

حقیقتش خیلی وقت نکردم کار کنم، ولی در چنددقیقه ای که کار کردم و چند موردی به مثل مشت نمونه خروار دیدم، مکانیزم ها به خوبی کار میکرد، انشاا... موفق باشید.

ضمناً اگر با فضای مطمئن آپلود و تغییر لینک(پس از بروزرسانی و تغییر نسخه) و... مشکلی داشتید و یا لینک جایگزین موازی میخواستید (Mirror) و صلاح دانستید یا نیاز داشتید، میتوانم فضای آپلود FTP از سرور خودم در اختیارتان بگذارم که در نهایت امر لینک های دانلودی شبیه این خواهید داشت:
    (وگرنه که حذفشان میکنم)

Agrin (32-bit) Mirror

Agrin (64-bit) Mirror

Microsoft .NET Framework 4.0

Microsoft .NET Framework 4.0 Mirror

Windows Imaging Component (64-bit)

Windows Imaging Component (32-bit)

دوستمان علی آقا فراموش کردند، درجهت کمک به دوستان، یادآوری میکنم که شاید در سیستم عامل های قدیمی تر مانند XP ، قبل از نصب Framework4 نیاز به نصب WIC هم باشد که لینکش در فوق موجود است.
    جمیعاً موفق باشید.
    Last edited by _H2_; 15-06-2012 at 19:10. دليل: تغییر 'ویژگی Name' به 'ویژگی EntryPoint'

14. 4 کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بنام خدا.
    سلام برادر ...
    برنامه عزیز دلتان هم که تکمیل شد.

البته مدتها قبل هم که نسخه هایی حاضر کرده بودید ...
    UI هم از نظر گرافیکی خیلی خوب است (ولی شاید چیدمان عناصر میشد بهتر باشد)

گرچه ایراد خاصی نیست و در مورد محصولات خود مایکروسافت هم تداخل استفاده از چند پلتفرم مختلف دیده میشود، بحرحال وابستگی هایی به کتابخانه های System.Windows.Forms و System.Drawing دیده میشود که با توجه به انتخاب پلتفرم WPF ، اگر قابلیت جایگزین شدن داشته باشد و کل طرح یک دست شود شاید بهتر باشد.

(((
    یک مورد را هم پیشنهاد میکنم حتماً بررسی کنید و آن اینکه با این شیوه حفاظت از سورس باید کمی مراقب توابع API تان باشید (مانند موارد استفاده شده از کتابخانه kernel32)
    ممکن است بعد از محافظت، عملکرد صحیح خود را از دست بدهند و شما در رایانه خود مشکلی نداشته باشید ولی در نسخه نهایی خطاهایی رخ دهد.
    در صورت کشف مشکل احتمالی میتوانید آن را به کمک پرکردن ویژگی Name از کلاس خصیصه DllImport حل کنید.
    )))

جمیعاً موفق باشید.
    سلام برادر بزرگوار.
    ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید.به هر حال ما زیر دست استادانی مثل شما برنامه نویسی یاد گرفتیم.
    من کتابخانه System.Windows.Forms رو برای استفاده از FolderBrowserDialog توی ریفرنس اضافه کردم و System.Drawing برای دریافت آیکن های فایل هایی که درج میشن.
    در مورد پلتفرم حقیقتش این نسخه WPF هست و نمیتونه روی لینوکس و مک اجرا بشه.برای مک و لینوکس باید یه نسخه Win App که بزنم انشالله بعد از اینکه مشکلاتشو برطرف کردم و برنامه رو تکمیل کردم.
    یعنی بخاطر همین Engine رو از UI جدا کردم که توی WinApp فقط روی فرمها و API ها تمرکز کنم.

قسمت آخر رو هم متوجه نشدم چون DllImport خصیصه نام نداره.چطوری اینکارو بکنم؟
    در مورد اون مورد اخریه هم بعداً انشاالله با هم میحرفیم.
    یه دنیا ممنون.

16. 3 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
      محتوای مخفی: جواب مباحث برنامه نویسی 

استاد چی، کشک چی؟!

...System.Drawing برای دریافت آیکن های فایل هایی که درج میشن ...
    تابع System.Drawing.Icon.ExtractAssociatedIcon دات نت از تابع IntExtractAssociatedIcon در shell32 استفاده میکند (خروجی اش همان hIcon است) در پایان کار هم منابع را با DestroyIcon آزاد کنید... حدس میزنم بقیه اش برایتان کاری ندارد، مشکلی بود بفرمائید.

...System.Windows.Forms رو برای استفاده از FolderBrowserDialog توی ریفرنس اضافه کردم ...
    برای این یکی هم میتوانید از تابع SHBrowseForFolder استفاده کنید، که بدلیل آنکه کمی پیچیده تر است، کد حداقلی اش را برایتان میگذارم، (این کد قابلیت توسعه بیشتری دارد)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مثل دیالوگ فایل میتوانید از کلاس فوق استفاده کنید.

...چون DllImport خصیصه نام نداره...
    میبخشید، فراموشی و حواس پرتی من بود... شما باید در EntryPoint نام تابع مورد نظر را قرار دهید.
    پست قبلی ویرایش شد.

در مورد پلتفرم هم منظورم پلتفرم نرم افزاری بود نه سخت افزاری.

میبخشید من هنوز نظر دادن غیر برنامه نویسی بلد نیستم ... !
    پیشنهاد میکنم بقیه گپ های برنامه نویسی مان را در انجمن خودمان ادامه دهیم، تا تاپیک تان هم با این مباحث خراب نشود.
    Last edited by _H2_; 15-06-2012 at 19:20.

18. 4 کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

20. 2 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •