تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 27 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 270

نام تاپيک: کلوپ Windows Phone 7

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض کلوپ Windows Phone 7

سلام به همگی.

در این تاپیک قصد داریم تا تمام مباحث مربوط به Windows Phone 7 رو اعم از اخبار مربوط به این سیستم عامل ، امکانات این سیستم عامل ، پرسش و پاسخ در مورد این سیستم عامل و در کل کلیه بحث های مربوط به این سیستم عامل رو قرار بدیم.

همچنین گوشیهایی که قراره با این سیستم عامل عرضه بشن رو در اینجا معرفی میکنیم و یه نگاه جزئی هم به این گوشیها خواهیم داشت.

از همه عزیزان و اساتید خودم خواهش میکنم تا من رو در پیشبرد هرچه بهتر این تاپیک همراهی کنند تا یه تاپیک جامع و کامل در رابطه با این سیستم عامل جدید مایکروسافت داشته باشیم.

عکسهای تایید شده از Windows Phone 7 از سوی مایکروسافت

با سپاس.
    Last edited by SevenHaft; 08-09-2010 at 11:10.

2. 8 کاربر از SevenHaft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه TAEL's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

HTC و راز 15 سپتامبر
    این روزها ، بازار اخبار Windows Phone 7 خیلی داغه و تقریبا در تمامی محافل مرتبط ، همگی منتظرن تا ببینن انقلابی که Microsoft قول اومدنش رو در تبلیغات ویندوز فون ۷ داده ، واقعا چیه و اصلا میتونه انقلاب باشه یا نه! و اما این وسط ، کمپانی HTC بیشترین سهم رو در این انقلاب داره و به عنوان یکی از کمپانی هایی که پرفروش ترین محصولات بر پایه ی سیستم عامل ویندوز موبایل (که از این پس باید بگیم ویندوز فون) رو در جهان داره ، نقش اساسی رو نسبت به مشتری ایفا می کنه . همگی منتظرن (و منتظریم!) تا ببینیم دستگاه های جدید HTC بر پایه ی سیستم عامل تازه چشم به جهان گشوده ی Microsoft با چه مشخصاتی ارائه میشن! و اما این مقدمه رو گفتم تا در مورد روز ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۰ و کنفرانس HTC برای محصولات جدیدش کمی صحبت و شایعه پراکنی کنیم.
    ادامه نوشته را بخوانید ...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by TAEL; 07-09-2010 at 20:35.

4. 2 کاربر از TAEL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shahin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

C900، ویندوز‌فون 7 کشویی‌ای که لو رفت

روه خبری GSM: باز هم یک گوشی مجهز به ویندوز‌فون 7 دیگر از ال‌جی لو رفت. این گوشی C900 نام دارد و در یک نگاه می‌توان گفت که تنها فرق آن با برادر بزرگترش- یعنی E900- این است که صفحه‌کلید QWERTY دارد و نمایشگرش کوچک‌تر است.

پردازنده 1 گیگاهرتزی، صفحه‌نمایش لمسی و خازنی 3.2 اینچ، ورودی صوتی 3.5 اینچ و پورت microUSB امکاناتی هستند که این گوشی به احتمال زیاد با خود همراه خواهد داشت.
    علاوه بر این در خبرها آمده است که بدنه آن تماما فلزی است بنابراین باید وزن زیادی داشته باشد.

6. این کاربر از shahin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shahin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    البرز

14

HTC و راز 15 سپتامبر

ادامه نوشته را بخوانید ...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته بهتر بود تمام اون مطلب رو همینجا میگفتید چون فکر کنم این طوری تبلغ حساب بشه
    ولی در مورد این مطلب این که 15 سپتامبر یعنی یعنی چند روز دیگه محصول جدید HTC با ویندوز 7 قراره بیاد
    حالا این که این محصول کی قرار بیاد تو بازار معلوم نیست
    چون من یه مطلبی رو خوندم قراره گوشی جدید HTC مجهز به ویندوز فون معروف به گولد اولین گوشی که قراره بیاد بازار توی آبان باشه ولی حالا این خبر

راستش من الان میخوام گوشی بگیرم و نظرم هم روی HTC HD Mini هم هست ولی خیلی دودل هستم

چون الان میشه گفت کمتر از یک ماه دیگه گوشی های مجهز به ویندوز فون قرار بیاد و جایگزین ویندوز موبایل ورژن 6.5 میشه گفت ویندوز موبایل که چندین و چند سال بدون آپدیت با بسیاری از مشکلات و باگ و تنها دلخوشی و آپدیت مربوط به ورژن 6.5 هست

حالا به نظرتون هم از لحاظ افت قیمیت و هم این که با ورود ویندوز 7 و این که نمیشه این ویندوز فون رو روی گوشی های دیگه مثلا همین HD Mini هم نصب کرد الان خرید پاکت پی سی یعنی همون HD Mini به صرفه هست یا نه؟

8. این کاربر از shahin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه TAEL's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

البته بهتر بود تمام اون مطلب رو همینجا میگفتید چون فکر کنم این طوری تبلغ حساب بشه
    ولی در مورد این مطلب این که 15 سپتامبر یعنی یعنی چند روز دیگه محصول جدید HTC با ویندوز 7 قراره بیاد
    حالا این که این محصول کی قرار بیاد تو بازار معلوم نیست
    چون من یه مطلبی رو خوندم قراره گوشی جدید HTC مجهز به ویندوز فون معروف به گولد اولین گوشی که قراره بیاد بازار توی آبان باشه ولی حالا این خبر

راستش من الان میخوام گوشی بگیرم و نظرم هم روی HTC HD Mini هم هست ولی خیلی دودل هستم

چون الان میشه گفت کمتر از یک ماه دیگه گوشی های مجهز به ویندوز فون قرار بیاد و جایگزین ویندوز موبایل ورژن 6.5 میشه گفت ویندوز موبایل که چندین و چند سال بدون آپدیت با بسیاری از مشکلات و باگ و تنها دلخوشی و آپدیت مربوط به ورژن 6.5 هست

حالا به نظرتون هم از لحاظ افت قیمیت و هم این که با ورود ویندوز 7 و این که نمیشه این ویندوز فون رو روی گوشی های دیگه مثلا همین HD Mini هم نصب کرد الان خرید پاکت پی سی یعنی همون HD Mini به صرفه هست یا نه؟
    تبلیغ نمیشه دوست عزیز. من به عنوان ناشر مطلب حق دارم قسمتی یا تمام اون رو در جای دیگه نقل کنم. و اینکه کلیک کردن روی لینک و خوندن ادامه ی مطلب ، کاملا اختیاری هست و خواننده ای که علاقمند هست ، اینکارو می کنه. پس هیچ اجباری در کار نیست و تبلیغ محسوب نمیشه.

در مورد HD Mini میخوام یه ریویو بنویسم که بزودی توی سایتم منتشر می کنم. پیشنهاد می کنم صبر کنید و بخونید ، شاید روی تصمیمتون تاثیر گذار بود.

10. این کاربر از TAEL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه tapesh95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

خوب کسی نظری نداره در مورد ای ویندوز جدید ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

برخی از ویژگی های Windows Phone 7 :

در ويندوز فون 7 از خاصيت زيبا سازی انيميشن و طرح های گرافيکی بسيار قوی استفاده شده که اين امر

موجب رضايت کاربر هنگام کار با اين سيستم عامل مي شود.

شرکت مایکروسافت در طراحی اين سيستم عامل بی نظير، بر خلاف عقيده ی بسياری قصد تقليد از محيط

سيستم عامل iPhone را نداشته بلکه با استفاده ازتکنولوژی روز سعی در پيشی گرفتن از شرکت Appel را

دارد.

معرفی برخی از امکانات جديد و کم نظير اين ويندوز :

1- (حرکت بيان گر) Motion Gestures

با بهره مندی از اين امتياز در ويندوز فون 7 شما به راحتی و فقط با تکاندادن مچ دست خود به اندازه ي چند

ميليمتر به چپ يا راست ميتوانيد عکس و يا ويديوی بعدي و يا قبلی خود در گالری را مشاهده کنيد.

همچنين با استفاده از اين خاصيت ديگر نيازي به بستن صفحات باز شده براي مشاهده ی صفحات قبلی

نيست ، چرا که با حرکت گوشی به چپ يا راست ميتوانيد ساير صفحات را ببينيد (مثل ورق زدن صفحات کتاب)

از اين مزيت ويندوز فون 7 در جاهای ديگر نيز استفاده می شود که به شرح آن نيز پرداخته خواهدشد.

2- (تشخيص دو فرمان لمسی) Multi Touch

در سيستم های کنونی ويندوز موبايل، پاکت پی سی ها دارای صفحات هوشمند نيستند ولي گوشی هايی

که با ويندوز فون 7 ارائه خواهند شد دارای اين مزيت خواهند بود .در حال حاضر اگر شما انگشت خود را بر

روي قسمتی ازصفحه ی لمسی گوشی خود قرار دهيد و در همان لحظه انگشت ديگری بر روی صفحه قرار

دهيد گوشی نسبت به انگشت دوم عکس العملی نشان نمی دهد ولي در ويندوز فون 7 اينطور نيست.

يعنی شما در يک لحظه می توانيد از چند نقطه ی صفحه نمايش گوشی استفاده کنيد.

3- (بيدار شدن و قفل نمايشگر) Waking Up And The Lock Screen

شرکت مایکروسافت براي خارج کردن گوشی از حالت استند بای ايده ی جديد و بی سابقه ای در نظر گرفته

که آن را در ويندوز فون 7 به مرحله ی اجرا گذاشته است. اين طرح دارای دو نمونه پيش فرض است که خود

شرکت مایکروسافت آنها را در نظر گرفته است نمونه اول به اين شکل است که شما همانند بيدار کردن يک

انسان از خواب بايد گوشی خود را تکان دهيد تا از خواب بيدارشود.

در نمونه اول به این شکل است که همانطور که می دانيد انسان وقتی که از خواب بيدار مي شود، توانایی

ديدن اجسام را به وضوح ندارد و آنها را تار می بيند، از اين خاصيت انسان در ويندوز فون 7 استفاده شده ،

بدين شکل که وقتی گوشی را با اين روش بيدار کرديد در ابتدا صفحه ی گوشی برای چند ثانيه به اين منظور

که اجسام را به خوبی نمی بيند، تار می شود و سپس درست مي شود.(شگفت انگيزاست...)

در نمونه دوم به اين شکل است که وقتی گوشی را از حالت استند بای خارج می کنيم ، سياهی صفحه

مانند پلک انسان عمل می کند و به آرامی و زيبايی به بالا حرکت مي کند و صفحه نمايش نمايان مي شود و

يا به اصطلاح گوشی از خواب بيدار می شود.(خنده داره...)

4- (فرمان با حرکت آيکون) Touch Scrolling / Flicking

در ويندوز فون 7 شما با گذاشتن دست خود بر روی منوی دلخواه می توانيد آن را به سمت چپ يا راست

بکشيد و محتوای درونی آن را مشاهده کنيد.

5- (واژه نگار گوشی) Word Mobile

در ويندوز فون 7 شما هيچ تفاوتی بين آفيس موبايل و مایکروسافت آفيس 2007 نمي بينيد.

با تشکر از tighoor , rappoor , loverx5

با سپاس.

13. 8 کاربر از SevenHaft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت baran mehrsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

- اطلاعات و تصاویری از گوشی جدید HTC از سری HD با صفحه نمایش 5/4 اینچی و پشتیبانی از سیستم‌عامل ویندوز فون سون منتشر شد.
    بر اساس اطلاعاتی که درباره HD3 منتشر شده قرار است با پشتیبانی از سیستم‌عامل Windows Phone 7 راهی بازار شود.
    از آنجا که HD3 یکی از بزرگ‌ترین گوشی‌های هوشمند به شمار می‌رود انتظار می‌رود با استقبال خوبی رو به رو شود.
    رابط کاربری این گوشی هم همانند HD2، Sense است اما به لحاظ سخت افزاری تفاوت زیادی با آن دارد.
    صفحه نمایش این گوشی 5/4 اینچی چند لمسی است که نسبت به گوشی‌هایی که تا کنون راهی بازار شده بزرگ‌تر است.
    وضوح تصویر این گوشی 800×1280 پیکسل و AMOLED است. پردازنده آن 5/1 گیگاهرتزی Snapdragon است و قادر است تصاویر را با کیفیت HD و 720 پیکسل ضبط و با همان کیفیت و وضوح تصویر 1080 پیکسل نمایش دهد.
    دوربین HD3 هم 8 مگاپیکسلی است و از فلش بهره می‌برد.
    می‌توان گفت HD3 یکی از باریک‌ترین گوشی‌های هوشمندی است که تا کنون تولید شده، این گوشی فقط 10 میلیمتر ضخامت دارد.
    از دیگر ویژگی‌های HD3 می‌توان به اتصالات WiFi، بلوتوث و سرویس‌های شبکه 3G اشاره کرد.
    این گوشی همچنین از اتصالات شبکه نسل چهارم برای دانلود پرسرعت اطلاعات پشتیبانی می‌کند و گفته می‌شود 10 برابر سریع‌تر از گوشی‌های کنونی است.
    حافظه RAM این گوشی یک گیگابایتی است و از 32 گیگابایت حافظه جانبی پشتیبانی می‌کند.
    جک صوتی 5/3 میلیمتری، خروجی HDMI برای اتصال به تلویزیون‌های HD و مانیتور از دیگر ویژگی‌های این گوشی است.
    ابعاد این گوشی 10×65×115 میلیمتر است و از باتری 1800 میلی‌آمپری که انتظار می‌رود مدت زمان زیادی شارژ نگه ‌دارد، بهره می‌برد.
    اطلاعات بیشتر راجع به قیمت و زمان دقیق عرضه این گوشی ارایه نشده اما گفته می‌شود هفته آینده به شکل رسمی از این گوشی رونمایی می‌شود.

15. 2 کاربر از baran mehrsa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SAEEDSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ZombieLand

پيش فرض

من یه کلیپ 15 دقیقه ای با OMNIA HD دیدم که ویندوز 7 روش بود. خیلی زیبا بود. لینک دانلودش رو ندارم.ولی اینا عکساشه

17. 5 کاربر از SAEEDSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام به همگی.
    گویا اولین گوشی دارای Windows Phone 7 از سامسونگ معرفی شد.
    این گوشی با نام I8700 در حال حاضر شناخته میشود و بنا بر اطلاعات اولیه از مشخصات این گوشی در حال حاضر میتوان فقط به دارا بودن 8GB حافظه داخلی اشاره کرد ، تصاویری اولیه از این گوشی منتشر شده که در زیر برای شما میذارم.

با سپاس.

صفحه 1 از 27 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •