تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: دیگه نگران گرفتگی و خرابی هد پرینترتان نباشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

4 دیگه نگران گرفتگی و خرابی هد پرینترتان نباشید

اونایی که مشگل گرفتگی و دیگر خرابی های هد را دارند اینجا مطرح کنند

آخر فروم باز mehran gorji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    The former royal

پيش فرض

سلام همکار عزیز جناب هخامنشی.

بهتر است این مسائل در تاپیک
    مهم : آموزش: معرفي،شارژ،سرويس و نگهداري پرينترهاي جوهرافشان
    مطرح شود.

این تاپیک به وسیله همکار عزیز اقا محمد ایجاد شده و طبق قوانین مسائل مربوط به جوهر افشان در این تاپیک مطرح میشود.

و از شما همکار عزیز در انجا بهره خواهیم برد.

اما برای بهره بهتر هم میتوانید تجربیات خود را در تاپیک مورد نظر مطرح کنید تا کاربران بهره ببرند.

موفق باشید.

باز هم اگر ارمان جان صلاح دانستند تاپیک مهم میشود.
    Last edited by mehran gorji; 27-04-2012 at 10:35.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام
    به نظرم اومد اینجا تخصصی درباره هد باشه چون بیشتر مشکلات از این قسمته.دیگه هرکی هر مشکلی داشت در رابطه هد اینجا بشه براش یه منبع و دیگه بین مطالبی که به دردش نمی خوره نگرده شاید همین جوابا رو بخونه و سریع مشکلش حل شه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    من یه پرینتر پی 50 دارم که حدوده 4یا5 ماهه خردیمش و رنگ آبی پر رنگ و سیاه و زرد و صورتیش خیلی میگرن البته آبی پررنگ و صورتیش اصلا با هد کلین راه نمیفتن و با محلول هد بازکن اینک تک تو هد نزریق کردم و راه نیفتاد نوعه رنگی که استفاده میکردم اینک تک بود و نوعه رنگمو عوش کردم و حالا وکس استفاده میکنم ولی هیچ تغییری مشاهده نکردم لطفا کمکم کنید و بگیم چطوری میتونم این گرفتگیه هد رو باز کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    من یه پرینتر پی 50 دارم که حدوده 4یا5 ماهه خردیمش و رنگ آبی پر رنگ و سیاه و زرد و صورتیش خیلی میگرن البته آبی پررنگ و صورتیش اصلا با هد کلین راه نمیفتن و با محلول هد بازکن اینک تک تو هد نزریق کردم و راه نیفتاد نوعه رنگی که استفاده میکردم اینک تک بود و نوعه رنگمو عوش کردم و حالا وکس استفاده میکنم ولی هیچ تغییری مشاهده نکردم لطفا کمکم کنید و بگیم چطوری میتونم این گرفتگیه هد رو باز کنم
    سلام
    دوست عزیز اول باید مشگل هدتو حل کنی بعد جوهر عوض کنی.الان که گرفته کارتریج فابریک هم بزاری فایده ای نداره.از کلینر استرانگ که آلمانیه استفاده کن اینو شرکت پارت افزار پارسیان میاره یا از کلینر نئومارک که تایوانیه که شرکت پارس کپی میاره . کلا همین دوتا شرکت کلینر میارن بقیشون حلالو بجای کلینر میفروشن که کاری نمیکنه اصلا فایده نداره. به هر دو شرکت زنگ بزن یکی رو انتخاب کن. به نظر من استرانگ تو کلینرها بی رقیبه. بعدش که درست شد توش جوهر استرانگ یا نئومارک بریز هردوشون تایوانیه . جوهر دبلیو هم خوبه اکراینیه . اما بقیه چینی هستند و به درد نمی خورند. بابا وقتی جوهر تایوانی و اکراینی تو بازار هست چرا چینی میریزید تو دستگاهتون.
    در آخر با این همه روضه ای که خوندم برات دوست عزیز فکر کنم راه آخر که جواب میده کلینر استرانگ هستش.

6. این کاربر از هخامنشی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

کلینر استرانگ رو از کجا گیر بیارم واسه شهرستان میخوام ممنون میشم جواب بدید?
    Last edited by daniel11111; 06-12-2017 at 02:40.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •