تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 19 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 183

نام تاپيک: راه حل کپی و مشاهده تصاویر ضبط شده از تلویزیون های سامسونگ روی کامپیوتر

آخر فروم باز MicroSystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

این انحصارطلبی نیست. همه شرکت ها این کارو می کنند (به جز شرکت های وطنی) به علت حفظ کپی رایت تصاویری که از شبکه ها پخش میشه. سری ES از انکریپشن قوی تری برخورداره و هنوز بزرگان هکینگ تلویزیون های سامسونگ توش موندن.
    در مورد سوال دوم فکر نکنم بشه ولی امتحانش ضرری نداره.
    ممنون
    اگر روي کامپيوتر لينوکس نصب کنم ميتونم روي هاردي که با تلويزيون فرمت شده فايل کپي کنم؟

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

ممنون
    اگر روي کامپيوتر لينوکس نصب کنم ميتونم روي هاردي که با تلويزيون فرمت شده فايل کپي کنم؟
    من این کارو نکردم ولی قاعدتاً باید بشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

تلویزیون بنده مدل Es5960 هست.
    تست کردم ، رمزگشایی هم انجام دادم ولی با هیچ نرم افزاری این فایل پخش نشد ...
    حرف شما درست بود و این روش در مدل های es جواب نمیده ولی فکر کنم بشه یه کاری انجام داد ! :
    به این صورت که محتویات پوشه
    CONTENTS رو در کامپیوتر گپی کرده و نگهداری کنید و هر موقع به اون فایل ضبط شده نیاز داشتید ، اونو به فلش منتقل کرده و در تلویزیون پخش دهید ؟!!

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

تلویزیون بنده مدل Es5960 هست.
    تست کردم ، رمزگشایی هم انجام دادم ولی با هیچ نرم افزاری این فایل پخش نشد ...
    حرف شما درست بود و این روش در مدل های es جواب نمیده ولی فکر کنم بشه یه کاری انجام داد ! :
    به این صورت که محتویات پوشه
    CONTENTS رو در کامپیوتر گپی کرده و نگهداری کنید و هر موقع به اون فایل ضبط شده نیاز داشتید ، اونو به فلش منتقل کرده و در تلویزیون پخش دهید ؟!!
    آره باید اینجوری بشه. ولی اگر بشه فقط روی همین تلویزیونی که باهاش ضبط کردی میشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    بنده نرم افزارهایی که برای کپی کردن معرفی کردید را دانلود کردم. منتها زمانی که پوشه contents را با نرم افزار ufs باز میکنم و در پوشه ای درون کامپیوتر کپی میکنم تقریبا همه ی فایلها کپی میشن به جز فایل ها با پسوند srf .
    لطفا راهنمایی کنید . من راهی رو اشتباه میرم یا tv این قابلیت رو نداره؟ مدلش ue40c7700

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام
    بنده نرم افزارهایی که برای کپی کردن معرفی کردید را دانلود کردم. منتها زمانی که پوشه contents را با نرم افزار ufs باز میکنم و در پوشه ای درون کامپیوتر کپی میکنم تقریبا همه ی فایلها کپی میشن به جز فایل ها با پسوند srf .
    لطفا راهنمایی کنید . من راهی رو اشتباه میرم یا tv این قابلیت رو نداره؟ مدلش ue40c7700
    من درست متوجه نشدم. یعنی شما می فرمایید پس از ضبط از طریق تلویزیون، تو فولدر contents فایل srf موجود هست ولی رو هارد کپی نمیشه یا اصلا چنین فایلی نیست؟ ممکنه تو سری C پسوند فایل ها فرق کنه. خلاصه هر فایلی که حجیم هست فایل اصلی تصویر ضبط شده هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دقیقا همینطوره . زمانی که پوشه contents رو باز میکنم . فایل های مختلفی هست. و حجیم ترین فایل هم فایل srf است که موجود هم میباشد ولی زمانی که میخواهم این فایل را کپی کنم تقریبا همه فایل ها کپی میشوند به جز این فایل srf که در مورد آن پیغام faild میدهد.وآن را کپی نمیکند.
    لطفا راهنمایی کنید.

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دقیقا همینطوره . زمانی که پوشه contents رو باز میکنم . فایل های مختلفی هست. و حجیم ترین فایل هم فایل srf است که موجود هم میباشد ولی زمانی که میخواهم این فایل را کپی کنم تقریبا همه فایل ها کپی میشوند به جز این فایل srf که در مورد آن پیغام faild میدهد.وآن را کپی نمیکند.
    لطفا راهنمایی کنید.
    من با همون برنامه UFS Explorer تست کردم راحت کپی میشن. شاید سریالشو وارد نکردی و فایل های حجیم رو کپی نمی کنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

led6960 دارم اما ضبط نمی کنه یو اس بی را ایراد می گیره علت چیست راهنمایی بکنید

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

led6960 دارم اما ضبط نمی کنه یو اس بی را ایراد می گیره علت چیست راهنمایی بکنید
    علت کندی سرعت نوشتن روی فلش هست. راهش اینه که یا از فلش با سرعت بالا یا از هارد اکسترنال استفاده کنید.

11. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •