تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: افسانه ای به نام ایفون شرکت اپل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض افسانه ای به نام ایفون شرکت اپل

مقایسه جدیترین گوشی ایفون با جدیدترین گوشیهای ساخت کمپانی های مطرح ساخت گوشی(جالب ولی واقعی)

بیشتر انسانها همیشه انتخاب خودشونو قبول دارن با وجود اینکه بهشون ثابت کنی که اشتباه میکنن بازم تعصبی عمل میکنن و این ناشی از غرور بی جا شونه که اونا رو به نابودی میکشونه که دائم تو گوششون زمزمه میکنه که میگه مگه میشه تو اشتباه کنی؟ ... عمرا....مثله بیشتر کسایی که من میشناسمشون که میگن فقط ایفون..! ودوست ندارن حقیقتو قبول کنن چون حقیقت به اونا میگه که داری اشتباه میکنی و کارت غلطه واین برای اونا تلخه در ادامه میخام ایفون اس4 رو با گالکسی اس 2 و اچ تی سی one x رو با هم مقایشه کنیم که نتایج بسیار جالب خواهد بود

هر سه این گوشی ها از جدیدترین های کمپانی های خودشونن و در بازاره جهانی هم عرضه میشن
    لازم به دکره که اطلاعات من از سایت معروف و معتبر و بین المللی gsmarena.com هستش که فک کنم همتون با این سایت اشنایی دارین که خیلی ازسایتهای ایرانی هم از اون تقلید کردن مثله gsmariya.com خوب بریم سره مقایسه

اول وزن و ضخامت رو مورد بررسی قرار میدیم که ایفون 4اس 4 میلیمتر از اچ تی سی و 8 میلیمتر ضخیمتر تر از گالکسی اس 2 است همچنین 10 گرم سنگین تر از اچ تی سی و 24 گرم از گالکسی اس 2 سنگینتره

نمایشگر ایفون 3.5 اینچ از نوع TFT هست یعنی فسیل ! درحالی که گالکسی ار بهترین نمایشگر یعنی سوپر آمولد 4.3 اینچ بهره میبرد و اچ تی سی از نمایشگر سوپر ال سی دی 2... 4.7 اینچ استفاده میکنه! بازم ایفون شکست خورد ....

نوبت رسید به رم و سی پی یو...... ایفون رم 512 و cpu یک گیگابایت داره ولی گالکسی اس 2 رم یک گیگابایت و یس پی یو 1.2 گیگابایت و اچ تی سی هم رم 1 گیگابایت و سی پی یو 1.5 گیگابایت استفاده میکنه..! بازم ایفون شکست خورد ....

دوربین هر سه تا 8 مگاپیکسله ولی دوربین دوم گالکسی 2 مگاپیکسل و اچ تی سی 1.3 مگاپیکسله... ولی ایفون اس4 از دوربین وی جی ای استفاده میکنه !مشابه دوربین k 310 که دیگه استفاده از این دوربین منسوخ شده!...که مربوط به دوره ی پر کامبرین هست بازم ایفون شکست خورد ....

در بقیه موارد مشابه هستن به جز اینکه ایفون نسبت به دو رقیبش رادیو و جاوا نداره

در اخر اینطوری میشه نتیجه گیری کرد که ایفون تا قبل از ظهور اندروید در مقابل رقبای قدیمیش یعنی سیمبین و ویندوز فون بهتر عمل کرده بود و تنها دلیلی که هنوز هم مطرح هست که هر روز داره کم رنگ تر میشه گوشی ایفون نیست...! بلکه سیستم عامله اونه... که اونم به خاطر اینه که فقط در انحصار اپل هست وگرنه اگه مثله گوگل عمل کنه که اندروید رو در اختیار همه گذاشته دیگه گوشی اپل جایی در عرصه رقابت نخواهد داشت با این سخت افزار پایین و از رده خارجش...!باید قبول کرد که زمان در حاله گذشتنه و با خودش تغییر به دنبال میاره من قبول دارم که سیستم عامل اپل خوبه ولی یه مشابه رایگان به اسمه اندروید داره... ما که مریض نیستیم که یه چیزو از یه جا بخریم در حالی که یه جا دیگه اونو مجانی میده با وجود سخت افزار بسیار پایین تر اپل از دو رقیب خود قیمت ان در بازار جهانی مشابه One X, htc و گرانتر از گالکسی هست ولی در بازار ایران ایفون 690 هزار تومن گرونتر از گالکسی اس 2 هست مثله اینه که یه htc HD 2 رو با یه Galaxy S II بدی تا یه ایفون ضعیف بگیری !
    حالا خودتون قضاوت کنین

من که اصلا تعصبی نیستم که بگم فقط ایفون یا فقط نوکیا یا فقط سامسونگ حتی اگه یه شرکت چینی یه گوشی توپ بزنه من تحسینش میکنم و چشامو رو به حقایق نمی بندم و تعصبی عمل نمیکنم
    اینم عساشون--------->
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظر شما در این باره چیه؟؟؟..................

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

نظر من:
    شما هیچ تخصصی در این زمینه نداری!!!

اول وزن و ضخامت رو مورد بررسی قرار میدیم که ایفون 4اس 4 میلیمتر از اچ تی سی و 8 میلیمتر ضخیمتر تر از گالکسی اس 2 است همچنین 10 گرم سنگین تر از اچ تی سی و 24 گرم از گالکسی اس 2 سنگینتره
    ایفون 4s فقط 8 دهم میلیمتر از s2 ضخیمتر هست نه 8 میلیمتر!

نمایشگر ایفون 3.5 اینچ از نوع TFT هست یعنی فسیل ! درحالی که گالکسی ار بهترین نمایشگر یعنی سوپر آمولد 4.3 اینچ بهره میبرد و اچ تی سی از نمایشگر سوپر ال سی دی 2... 4.7 اینچ استفاده میکنه! بازم ایفون شکست خورد ....
    نمایشگر ایفون شاید در مقابل Super AMOLED Plus کم بیاره ولی خیلی بهتر از Super IPS LCD2 هست!

نوبت رسید به رم و سی پی یو...... ایفون رم 512 و cpu یک گیگابایت داره ولی گالکسی اس 2 رم یک گیگابایت و یس پی یو 1.2 گیگابایت و اچ تی سی هم رم 1 گیگابایت و سی پی یو 1.5 گیگابایت استفاده میکنه..! بازم ایفون شکست خورد ....
    جناب متخصص سرعت پردازنده واحدش بایت نیست و هرتز هست! و باید بگید 1.5 گیگا هرتز!

اینو نمیتونید از روی اعداد بگید فلان گوشی قویتر هست و فلان گوشی ضعیفتر!
    بدلیل اینکه سیستم عامل ها متفاوت هستند و روش استفاده از سخت افزار هم متفاوت هست.
    ممکنه یک سیستم عامل کار رو یک الگوریتمی انجام بده که 30 مرحله داره ولی سیستم عامل دیگه همین کار رو با الگوریتمی 20 مرحله ای انجام بده!

دوربین هر سه تا 8 مگاپیکسله ولی دوربین دوم گالکسی 2 مگاپیکسل و اچ تی سی 1.3 مگاپیکسله... ولی ایفون اس4 از دوربین وی جی ای استفاده میکنه !مشابه دوربین k 310 که دیگه استفاده از این دوربین منسوخ شده!...که مربوط به دوره ی پر کامبرین هست بازم ایفون شکست خورد ....
    لطفا تو همون سایت GSMARENA برید بخش مقایسه دوربین ها، ببینید که کیفیت عکس های 4s چقدر بهتر از دیگران هست!

درضمن اینم بگم که من خودم GALAXY NOTE دارم و از ایفون هم به هیچ عنوان خوشم نمیاد! ولی امکاناتش رو هم نمیشه انکار کرد!
    مثلا همین 4s چیپ گرافیکیش PowerVR SGX543MP2 هست! با اینکه 2 هسته ایه، از چیپ چهار هسته ای MALI400MP قویتر هست!
    (چیپ گرافیکی s2 و note از نوع MALI400MP هست)

3. این کاربر از amir200812 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

اطلاعات از گوشی شما تا دسته تو حلقم اینا چیه نوشتی؟؟معلومه اصلا تعصبی نیست...بنظر خودم اس2بهترین بود ولی دیگه قدیمی شده الان وان ایکس سالاره به زودی اس3هم میاد و باز میشه شاخ ترین گوشی سال.درضمن gpuاس2ونوت 2هسته ای نه4هسته ای...بعدش از همون اول نوشتی جدیدترین گوشی ها ولی اس2مال 1سال پیشه و جدید نیست

5. این کاربر از U_2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

اطلاعات از گوشی شما تا دسته تو حلقم اینا چیه نوشتی؟؟معلومه اصلا تعصبی نیست...بنظر خودم اس2بهترین بود ولی دیگه قدیمی شده الان وان ایکس سالاره به زودی اس3هم میاد و باز میشه شاخ ترین گوشی سال.درضمن gpuاس2ونوت 2هسته ای نه4هسته ای...بعدش از همون اول نوشتی جدیدترین گوشی ها ولی اس2مال 1سال پیشه و جدید نیست

note و s2 از چیپست Exynos 4210 استفاده میکنند.

چیپست Exynos 4210 مشخصاتش این هست:
    CPU: 1.2~1.4 GHz Dual-core ARM Cortex-A9
    GPU :ARM Mali-400 MP4 quad-core

یعنی پردازنده مرکزی 2 هسته ای هست و پردازنده گرافیکی چهار هسته ای!

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

one X هیچ برتری محسوس( دقت کنید برتر هست ولی برتری محسوس ! ) نسبت به Note یا S2 نداره!
    یعنی توی تست سخت افزار ها 10% کارایی بهتر داره
    در مورد گرافیک هم هنوزم که هنوزه به S2 نرسیدن! Mali 400 بعد از The new Ipad قوی ترین Gpu رو داره !

درباره ی مالی :

کاربر فعال ورزش اتومبیل رانی PSYCHO_MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با اینکه چندان طرفدار apple و محصولاتش نیستم ولی تمام مواردی که به عنوان ضعف این گوشی مقابل رقبا ذکر شده قابل نقده و 4s نمیتونه بازنده مطلق باشه. در زمینه دوربین که خیلی تند رفتی . باتوجه به نمونه عکسایی که از 4s دیدم میشه گفت بهترین 8MP بین تمام گوشیها رو داره.

آخر فروم باز musketeer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوستان توضیح دادن.

به اصطلاح... بعله

پروفشنال karvas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

من این مطالبی که نوشته شده بود نصفه نیمه خودم ولی به نظر من ایفون اصلا خوشگل نیست بلکه خیلیم بی ریخته من خودم طرفداره نوکیام اخه خودتون فکر کنید الان پول یه ایفون اندازه پول یه لب تابه درسته حسابیه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •