تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 12 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 118

نام تاپيک: راهنمایی خرید اسکنر دستی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

داداش ممنون که به در خواست من رسیدگی کردی.شما می تونید با قاطعیت بگید کدوم مارک از همه بهتره؟ارزش خریدن دارن؟یه سری مدل رو میزی هست قیمتشون حدود 200 تا 500 هست(رایج ترین نوع اسکنر) شما تجربه استفاده از اونها رو داشتید؟اگه جوابتون مثبت هست برا اسکن کتاب کدوم مدل بهتره(رو میزی یا دستی)؟

پروفشنال ursamajor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

داداش ممنون که به در خواست من رسیدگی کردی.شما می تونید با قاطعیت بگید کدوم مارک از همه بهتره؟ارزش خریدن دارن؟یه سری مدل رو میزی هست قیمتشون حدود 200 تا 500 هست(رایج ترین نوع اسکنر) شما تجربه استفاده از اونها رو داشتید؟اگه جوابتون مثبت هست برا اسکن کتاب کدوم مدل بهتره(رو میزی یا دستی)؟
    خواهش می کنم.
    با قاطعیت نمیشه گفت کدوم مارک از همه بهتره. اینجا چند مدل معرفی شده و نمونه کارهایی هم قرار داده شده که خودتون میتونید کیفیت ها رو مقایسه کنید.
    ارزش خرید هم بستگی به کاربرش داره. برای من که ارزش داشت و داره.
    از اسکنرهای رومیزی هم تو شرکت استفاده کردم ولی دقیقا مقایسه ای بین اونا انجام ندادم. ببینید اگه فقط شما می خواین کتاب تو خونه اسکن کنید پس بدون شک رومیزی بهتره ولی اگه مثل من قابلیت پرتابل بودن خیلی براتون مهمه (یک بار همین اسکنره منو از افتادن درسم نجات داد!) پس همین دستی ها رو بگیرید.
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    شرمنده دوستان که دوباره مزاحم شدم.دیگه تصمیم گرفتم تا چند روز دیگه یه اسکنر بگیرم اما توش موندم (200تومن پول دارم که باهاش میتونم کانن110 از نوع تخت باdpi بین 3000 تا4800 (اگه اشتباه نکرده باشم)بخرم.قیمتش هم از 170 تا 195 هستش ولی هر چه قدر فکر میکنم من یه اسکنر همراه پاسخ گوی منه .هدفم فقط اسکن اسناد -جزوه - کتاب هستش-اما سوالاتی ذهنم رو مشغول کرده که باعث شده دو هفته ای خریدم رو به تاخیر انداخته که میخواستم اگه کسی اسکنر همراه داره جواب سوالاتم رو بده؟
    1-شما که از این اسکنر همراه دارید تا الآن شده کم و کاستی از دستگاه تون دیده باشید که آرزو کرده باشید کاش نخریده بودمش؟
    2-چون جزوه بعضی از بچه ها معمولا تروتمیز نیستند و ممکن قبلا خیس و در نهایت چروک شده اند میخواستم ازتون در خواست کنم که اگه امکانش هست یه اسکن از یه کاغذ چروک با حداکثر کیفیت بگیرید و نشونش بدید
    3-میشه با حداکثر dpi اسکن سیاه سفید گرفت یا فقط مخصوص اسکن رنگی هستش (به عنوان مثال dpi 900)
    4-اگه کسی تجربه استفاده از اسکنر تخت و دستی رو داره خواهشا بگن که واقعا تفاوت کیفیت این دو نمو نه خیلی تو ذوق میزنه؟
    5-موقع اسکن میشه فهمید دقیقا اسکن از چه نقطه ای شروع میشه و کجا دقیقا ختم میشه؟
    6-به عنوان سوال اولم باید میگفتم که با توجه به اهدافم از خرید اسکنر به نظر شما واقعا کدوم(تخت یا دستی) میتونه نیاز من رو جواب بده؟
    ممنون میشم اگه جواب سوالات رو بدید.[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ali/LOCALS%7E1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    شرمنده دوستان که دوباره مزاحم شدم.دیگه تصمیم گرفتم تا چند روز دیگه یه اسکنر بگیرم اما توش موندم (200تومن پول دارم که باهاش میتونم کانن110 از نوع تخت باdpi بین 3000 تا4800 (اگه اشتباه نکرده باشم)بخرم.قیمتش هم از 170 تا 195 هستش ولی هر چه قدر فکر میکنم من یه اسکنر همراه پاسخ گوی منه .هدفم فقط اسکن اسناد -جزوه - کتاب هستش-اما سوالاتی ذهنم رو مشغول کرده که باعث شده دو هفته ای خریدم رو به تاخیر انداخته که میخواستم اگه کسی اسکنر همراه داره جواب سوالاتم رو بده؟
    1-شما که از این اسکنر همراه دارید تا الآن شده کم و کاستی از دستگاه تون دیده باشید که آرزو کرده باشید کاش نخریده بودمش؟
    2-چون جزوه بعضی از بچه ها معمولا تروتمیز نیستند و ممکن قبلا خیس و در نهایت چروک شده اند میخواستم ازتون در خواست کنم که اگه امکانش هست یه اسکن از یه کاغذ چروک با حداکثر کیفیت بگیرید و نشونش بدید
    3-میشه با حداکثر dpi اسکن سیاه سفید گرفت یا فقط مخصوص اسکن رنگی هستش (به عنوان مثال dpi 900)
    4-اگه کسی تجربه استفاده از اسکنر تخت و دستی رو داره خواهشا بگن که واقعا تفاوت کیفیت این دو نمو نه خیلی تو ذوق میزنه؟
    5-موقع اسکن میشه فهمید دقیقا اسکن از چه نقطه ای شروع میشه و کجا دقیقا ختم میشه؟
    6-به عنوان سوال اولم باید میگفتم که با توجه به اهدافم از خرید اسکنر به نظر شما واقعا کدوم(تخت یا دستی) میتونه نیاز من رو جواب بده؟
    ممنون میشم اگه جواب سوالات رو بدید.[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ali/LOCALS%7E1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]
    سلام به شما
    1- نه
    2- ...
    3- بله
    4- مقایسه نکردم
    5- بله
    6- قبلا هم گفته بودم، مهمترین مزیت این اسکنرها پرتابل بودنشونه؛ اگر این مزیت برای شما هم مهمترین فاکتور باشه پس اسکنر دستی بگیرید در غیر این صورت، تخت.
    موفق باشید

5. این کاربر از ursamajor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

واقعا ازت ممنونم(ursamajor)-شما تو این مدت خیلی به من کمک کردین -فقط اگه امکانش براتون هست یه لطفی در حق من کنیداگه ممکنه یه کاغذ رو مچاله کنید بعد صافش کنید و ازش اسکن بگیرید (اگه تونستید)

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

خواهش می کنم
    چرا یکی، این هم 2تا اسکن از کاغذ مچاله ی خیس پاره، خدمت شما. (رزولوشن حداکثر و رنگی) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. این کاربر از ursamajor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

خیلی عالی بود.رزولیشن 600 dpi یا 900dpiبود؟ میشه همین صفحات رو سیاه سفید با dpi 300 اسکن کنی و بهمون نشون بدی؟ممنون .به امید دیدار
    Last edited by ali-blue; 18-04-2013 at 23:05. دليل: df

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

خیلی عالی بود.رزولیشن 600 dpi یا 900dpiبود؟ میشه همین صفحات رو سیاه سفید با dpi 300 اسکن کنی و بهمون نشون بدی؟ممنون .به امید دیدار
    شما اگه همین 4تا صفه قبل رو یه مطالعه میکردی لینک سایت سازنده به همراه مشخصات کامل اونجا هست.
    و اگه سرچی تو نت بزنی ریویو تصویری هم پیدا میشه ازش.
    درضمن اون اسکن قبلی هم از کاغذ سیاه و سفید بود! پس چه فرقی میکنه رنگی یا سیاه و سفید اسکن بشه؟؟!
    حالا اگه برای شما فرق میکنه میتونید همون اسکن قبلی رو با یک نرم افزار سایزش رو نصف کنید و تبدیل کنید به سیاه و سفید، نتیجه میشه همون اسکن سیاه و سفید 300 DPI که شما می خواید.
    موفق باشید

11. این کاربر از ursamajor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان سرانجام به خاطر بودجه کم من یه اسکنر تخت دست دوم خریدم اما به درد من نخورد چون کارم اسکن کتاب بود و فکر کنم بهترین گزینه برا اسکن کتاب همین اسکنر دستی هستش که متاسفانه قیمتشون کم کم داره سر به فلک میزاره.اسکنر دستی با dpi 900 از 200 داریم تا270 -فالنیک (نمایندگی hp , اسکنر skypix)دو مدل داره که نمونه کاراش رو روی سایتش قرار داده بود خیلی عالی بود احتمالا در اینده نه چندان دور از اون مدل 220 تومنی بخرم.فقط یه سوال دارم که به عنوان مثال وقتی من از یه کتاب قطور اسکن میگیرم و مقداری از اسکنر خارج از صفحه کتاب هستش و با سطح 2یا3 سانت فاصله داره (مثلا زیر کتاب فرش باشه)زمینه فرش رو تشخیص میده یا اگه من کتاب رو روی یه سطح سفید بزارم و اتفاقی که گفتم بیفته اسکن من یکدست میفته(یعنی به غیر از صفحه کتاب بقیه جاها رو سفید تشخیص میده)-چون (به خاطر اینکه تمام صفحات جزوم یک اندازه و یکدست باشه)نمیخوام بعدا کادر خارج از صفحه کتاب رو کات کنم-امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید-یا علی

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوستان سرانجام به خاطر بودجه کم من یه اسکنر تخت دست دوم خریدم اما به درد من نخورد چون کارم اسکن کتاب بود و فکر کنم بهترین گزینه برا اسکن کتاب همین اسکنر دستی هستش که متاسفانه قیمتشون کم کم داره سر به فلک میزاره.اسکنر دستی با dpi 900 از 200 داریم تا270 -فالنیک (نمایندگی hp , اسکنر skypix)دو مدل داره که نمونه کاراش رو روی سایتش قرار داده بود خیلی عالی بود احتمالا در اینده نه چندان دور از اون مدل 220 تومنی بخرم.فقط یه سوال دارم که به عنوان مثال وقتی من از یه کتاب قطور اسکن میگیرم و مقداری از اسکنر خارج از صفحه کتاب هستش و با سطح 2یا3 سانت فاصله داره (مثلا زیر کتاب فرش باشه)زمینه فرش رو تشخیص میده یا اگه من کتاب رو روی یه سطح سفید بزارم و اتفاقی که گفتم بیفته اسکن من یکدست میفته(یعنی به غیر از صفحه کتاب بقیه جاها رو سفید تشخیص میده)-چون (به خاطر اینکه تمام صفحات جزوم یک اندازه و یکدست باشه)نمیخوام بعدا کادر خارج از صفحه کتاب رو کات کنم-امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید-یا علی
    چرا اون اسکنر تخت به دردتون نخورد؟

قبلا هم گفته بودم که اسکنر دستی فقط از سطحی که بهش چسبیده اسکن میگیره. یعنی بقیه جاها سیاه میفته.
    کات کردن کاری هست که همیشه باید بعد اسکن باید اسکنرها انجام بدید. این اسکنر ها به اون راحتی که شما فکر میکنی نیست!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •