تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 12 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 118

نام تاپيک: راهنمایی خرید اسکنر دستی

پروفشنال m_2t_ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام..میشه بگید بدرد اسکنکتاب 1000 صفجه ای میخوره یا نه؟
    سلام دوست من
    من از این اسکنر ها نداشتم اما اگر کتاب تون رو بتونید ورق ورق کنید (شیرازه شو ببرید) بهترین، باکیفیت ترین و راحت ترین راه استفاده از اسکتنر های ADF دار هست که دستگاه های اسکنری که این قابلیت رو دارن از حدود 500 تومن شروع میشن ولی می تونید یک دستگاه چندکاره با این قابلیت بگیرید که نه مثل اون اسکنر های حرفه ای اما تا حد زیادی براتون کار کنه.
    مثل کانن MX-360 که زیر 200 تومنه.
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

مرسی از شما ...
    متاسفانه من چند تا کتاب قدیمی دارم،میخوام انورا بدون آسیب و تغییر اسکن کنم.از اسکنر معمولی هم نمیخوام استفاده کنم.چون باز باعث از بین رفتنش میشه...راه حلی به جز این اسکنر ها دستی هست؟

پروفشنال m_2t_ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

مرسی از شما ...
    متاسفانه من چند تا کتاب قدیمی دارم،میخوام انورا بدون آسیب و تغییر اسکن کنم.از اسکنر معمولی هم نمیخوام استفاده کنم.چون باز باعث از بین رفتنش میشه...راه حلی به جز این اسکنر ها دستی هست؟
    آها!
    من از این اسکنر های دستی استفاده نکردم و اطلاعی ندارمو به همین خاطر نظری نمی دم اما اگر اون نشد می تونید با دوربین دیجیتال و یا دوربین موبایل صفحه به صفحه عکس بگیرید.
    من قبل از اینکه اسکنر داشته باشم همین کار رو می کردم.
    خوبیش اینه که به کتاب هیچ لطمه ای وارد نمیشه ولی بدیش اینه که اغلب صفحه ها صاف نمی افتند و اغلب پس زمینه سفید نمیشه.
    اگر می خواید این کار رو بکنید حتما زیر نور شدید انجام بدید که هم کیفیت بالاتر بره و هم پس زمینه بیشتر سفید بشه، اگر کمی هم مثلا خاکستری بود میشه با نرم افزار درستش کرد.
    موفق باشید

پروفشنال ursamajor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

مرسی از شما ...
    احتمالا روش دیگری نیز وجود دارد که بدون آسیب رساندن به کتاب های قدیمی بشه از آنها اسکن گرفت ولی وسایل حرفه ای مخصوص این کار را می خواهد.
    در مورد اسکنر دستی چون خودم دارم می تونم بهتون بگم که برای اسکن کتاب بعضی وقت ها دچار دردسر میشید. اول که باید کتاب 90 درجه باز بشه و بعد صفحات صاف باشند و اینکه مطالب خیلی نزدیک شیرازه کتاب نباشه چون این اسکنر ها درست از لبه اسکن نمیکنه و یکم فاصله داره.
    به هرحال فکر کنم بهنرین وسیله برای شما همین اسکنر های دستی باشه که البته حوصله و دقت لازم داره.
    موفق باشید

داره خودمونی میشه scanner1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض اسكن كتاب هاي قديمي و قطور

سلام
    وقتتون بخير
    در باره سوالتون بايد بگو بله ميتونيد براي كتاب 1000 صفحه اي هم استفاده كنيد
    براي كتاب هاي مهم ميشه از رحل قرآن استفاده كرد كه هم سطح زير كتاب محكم و سفت هست هم كتاي رو به اندازه مناسب براي اسكن ميشه باز كرد
    اكه سوالي بود و نياز به راهنمايي داشتين ميتونيد با اين شماره تماس بگيريد
    09351351388
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض اسكن از متون بدون حاشيه

اسكنرهاي دستي يك نشانگر دارند كه ميشه فهميد دقيقا از كدوم قسمت اسكن ميگيرند
    اكه فاصله متن از حاشيه كتاب 5 ميليمتر باشه ايده آله
    اگر هم از كنار حاشيه باشه و حتي 1 ميليمتر هم فاصله نداشنه باشه ميشه زير هر برگ ا كاغذ قرار داد و در واقع يك حاشيه مصنوعي خودمون ميتونيم بسازيم
    Last edited by scanner1; 14-07-2012 at 07:56.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض اسكن كتاب 1000 صفحه اي

سلام..میشه بگید بدرد اسکنکتاب 1000 صفجه ای میخوره یا نه؟
    با سلام بله به درد كتاب 3000 صفحه اي هم ميخوره
    پيروز باشيد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض اختلاف شدید قمیت واقعا به چه علت است

سلام دستگاهها دارای قیمت متفاوت و اختلاف زیادی هستند
    اسکنر دستی Easy Scan در یک سایت به قیمت 117000 تومان فروخته می شود و در سایت دیگر 180000 تومان در حالی که از لحاظ امکانات شبیه هم هستند اگر چه از لحاظ طراحی اختلافاتی دارند اگر کسی واقعا چیز دقیقی می دونه لطفا بگه آخ به قولی هر گرونی بی حکمت نیست و هر ارزونی بی علت و البته بعضی مواقع ما فقط عادت داریم جنس ارزان را گران بخریم فقط و فقط با منطق همین ضرب المثل من که گیج شده ام
    قبلا از اطلاع رسانی شما متشکرم
    Last edited by mohapar; 29-12-2012 at 15:27.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض اختلاف قیمت اسکنرهای مشابه در سایت های اینترنتی

سلام دستگاهها دارای قیمت متفاوت و اختلاف زیادی هستند
    اسکنر دستی Easy Scan در یک سایت به قیمت 117000 تومان فروخته می شود و در سایت دیگر 180000 تومان در حالی که از لحاظ امکانات شبیه هم هستند اگر چه از لحاظ طراحی اختلافاتی دارند اگر کسی واقعا چیز دقیقی می دونه لطفا بگه آخ به قولی هر گرونی بی حکمت نیست و هر ارزونی بی علت و البته بعضی مواقع ما فقط عادت داریم جنس ارزان را گران بخریم فقط و فقط با منطق همین ضرب المثل من که گیج شده ام
    قبلا از اطلاع رسانی شما متشکرم
    با سلام
    اختلاف قیمت ها در فروش اینترنتی اصلش به علت تفاوت نرخ ارز هست
    مثلا من که خریدم رو به صورت دلاری انجام دادم و سرمایم دلار بوده مجبورم برا اینکه قادر باشم خرید مجدد انجام بدم، با نسبت تناسب قیمت رو افزایش بدم
    مثلامن وقتی با دلار 1895 تومانی خرید کردم اسکنر 135 بود
    بعد شد 200 تومن!
    حالا این گران فروشیه؟یا..؟
    البته خداییش به نسبت چند برند موجود در بازار اسکنر های HandyScan از بقیه با کیفیت تر هستن
    مثلا این اسکنر به علت توع طراحی ظاهریش همه فکر میکردن خوب نیست اما از همه بهتر بود

این اسکنر هم اسکنری با همون مارک هست و کیفیتش از EasyScann بهتره و یوزرا بیشتر میپسندن

شاد و پیروز باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه mad86's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

والا تا جایی که من میدونم تفاوت هاشون زیاده...هم مزیت دارند هم معایب...
    مسلما مزیتش پرتابل بودن و اینکه میشه هرچیزی رو حتی یک کتاب 5000 هزار صفحه ای رو بدون اسیب اسکن کرد و...یا حتی ببری کتابخونه و روش یک SD-memory بزاری و اسکن کنی
    اما معایبش تا جایی که من میدونم تو یک رنج قیمت...از زرولوشن و عمق رنگ و تعداد بیت رنگ کمتر برخوردارند...وقاعدتا بدلیل لرزش دست و...کیفیت پایین تر دارند

من یک نمونه تو سایت چاره دیدم بنام Copy Cat! به قیمت 179تومن ! رزولوشن اون حداکثر 600dpi هست درحالی که تو نوع صفحه ای ها 1200 یا حتی 1600 تو کنون وجود داره

بهرحال سوال من هم هست اگر اهل فن اطلاعی دارند که با این حول حوش قیمت کدوم برند کیفیت بهتری داره ، ممنون میشم راهنمایی کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •