تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 12 اولاول ... 289101112
نمايش نتايج 111 به 118 از 118

نام تاپيک: راهنمایی خرید اسکنر دستی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

من می خوام برای کارم بگیرم. مدرس هنر هستم و برای تهیه آرشیو از کتاب ها که خیلی سنگین هستن و نقل و انتقالشون مشکله، نیاز دارم تصاویرشون رو اسکنم کن. شما کدوم مدل رو پیشنهاد می کنی؟
    یه سوال دیگه. وقتی من اسکن یه صفحه رو تموم می کنم، بلافاصله با وای فایل به کامپیوتر منتقل می شه یا باید خودم دونه دونه منتقلشون کنم؟
    از راهنماییت ممنونم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

من می خوام برای کارم بگیرم. مدرس هنر هستم و برای تهیه آرشیو از کتاب ها که خیلی سنگین هستن و نقل و انتقالشون مشکله، نیاز دارم تصاویرشون رو اسکنم کن. شما کدوم مدل رو پیشنهاد می کنی؟
    یه سوال دیگه. وقتی من اسکن یه صفحه رو تموم می کنم، بلافاصله با وای فایل به کامپیوتر منتقل می شه یا باید خودم دونه دونه منتقلشون کنم؟
    از راهنماییت ممنونم.
    از دو مدلی که من خریدم یکیش وای فای داره ولی هنوز ازش استفاده نکردم ... فقط یه بار یکی برام امتحان کرد , بعد از اسکن یه مورد کهانجام شد با وای فای فرستاد
    به گوشیش...ولی بعد از اون دیگه وقت نشد ازش استفاده کنم و اصلا پشیمون شدم که چرا پول اضافه دادم برای دستگاهی که وای فای داره و برای من استفاده ائی نداره... یا حد اقل اینکه فعلا اینطور هست...یا شایدم استفاده های خوب زیادی داره من ازش بی خبر هستم...

ولی من بعد از 2 ساعت که شارژ باطری تموم میشه و حدود 500 اسکن هست... که گاهی به 850 هم میرسه... با کابل خیلی راحت و ظرف چند ثانیه میریزم روی هارد...

برای اسکن کتابها من تجربه کافی ندارم...ولی فکر میکنم اگه نخوای کتابارو ورق ورق کنی... اسکنش سخت باشه و یا شاید اون تصویری که می خوای بهت نده...
    من فکر میکنم اینا مناسب اسکن اوراق جدا شده هستند.به همین دلیل من می خوام بعضی از کتابامو کاملا ورق ورق کتم تا بشه راحت اسکنش کرد...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام من قصد خریدAvision mywand 2 pro wifi دارم چنتا سوال دارم از اونایی که دارن اول اینکه حداکثر تا چه طولی میتونه کاغذ رو اسکن کنه بعد اینکه برای کتابایی که باز نمیشن چه قدر از لبه فاصله میگیره تو اسکن و اینکه اطراف کاغذ رو خودش کراپ میکنه؟سوال دیگم اینه که اسکن با این دستگاهها چقدر دقت میخواد میشه با سرعت بالا این کارو کرد یا نه ؟ کیفیت ساخت این مارک در چه حده؟ بعد اینکه چنتا نمونه اسکن شده کتاب و پوستر و اسکناس اگه امکان داره برام بفرستید یا همینجا بزارید
    Last edited by armanmf; 05-02-2015 at 23:02.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام من قصد خریدAvision mywand 2 pro wifi دارم چنتا سوال دارم از اونایی که دارن اول اینکه حداکثر تا چه طولی میتونه کاغذ رو اسکن کنه بعد اینکه برای کتابایی که باز نمیشن چه قدر از لبه فاصله میگیره تو اسکن و اینکه اطراف کاغذ رو خودش کراپ میکنه؟سوال دیگم اینه که اسکن با این دستگاهها چقدر دقت میخواد میشه با سرعت بالا این کارو کرد یا نه ؟ کیفیت ساخت این مارک در چه حده؟ بعد اینکه چنتا نمونه اسکن شده کتاب و پوستر و اسکناس اگه امکان داره برام بفرستید یا همینجا بزارید
    من باهاش زیاد کتاب اسکن نکردم...ولی اگه بشه کتاب رو کاملا باز کرد مشکلی تو اسکنش نیست ولی اگه کاملا باز نشه به نظرم مشکله.عرض کاغذی که می تونه اسکن
    کنه 23 سانت هست.کیفیت تصویرش در حد 300 dpi عالیه چه برسه که بخوای در حد 1200 بگیری. ولی خوب مسلما هر چه قدر dpi بالا بره سرعت اسکن کم میشه.
    ولی سرعتش با 300 خیلی بالاست. کیفیا تصویرش خیلی بالاست نیازی به نمونه نیست... اونقدر که حواست نیست می خوای با دست برش داری.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

این اسکنر ها کی وارد بازار ایران و جهان شده؟
    من 4 ماهی هست که خریدم و ... و دارم دیوونه میشم برای اینکه چرا زودتر متوجه نشدم اسکتر دستی هم وجود داره...
    اسکن 260 هزار تکه کاغد من با این اسکن ها تموم شد.سه ماه براش وقت گذاشتم روزی بالای 15 ساعت. الان خیلی ناراحتم چون جدیدا متوجه شدم شرکت هائی هستند که فقط تو کار اسکن حرفه ائی هستند و همین کارو می تونستن یه هفته ائی و با یه هزینه معقولی انجام بدن... حتی میان محل کار انجام میدن. اگه اینو می دونستم حاضر بودم تا 3 ملیون هم بدم اینکار ظرف 1 هفته تموم میشد. حیف از اون همه وقت و زحمت....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من باهاش زیاد کتاب اسکن نکردم...ولی اگه بشه کتاب رو کاملا باز کرد مشکلی تو اسکنش نیست ولی اگه کاملا باز نشه به نظرم مشکله.عرض کاغذی که می تونه اسکن
    کنه 23 سانت هست.کیفیت تصویرش در حد 300 dpi عالیه چه برسه که بخوای در حد 1200 بگیری. ولی خوب مسلما هر چه قدر dpi بالا بره سرعت اسکن کم میشه.
    ولی سرعتش با 300 خیلی بالاست. کیفیا تصویرش خیلی بالاست نیازی به نمونه نیست... اونقدر که حواست نیست می خوای با دست برش داری.
    ممنون از راهنماییات ولی برای من طول اسکن مهمه چون بیشتر استفادم اسکن نقشست میخوام بدونم با این عرض 23 سانت تا چه طولی میشه باهاش اسکن کرد مثلا 1 متر میشه یا نه؟ و اگه میشه یه صفحه از یه کتاب 500 صفحه ای برام اسکن کنید ببینم چجوریه لبه های کتاب میفته تو تصویر یا نه
    Last edited by armanmf; 06-02-2015 at 12:12.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

ممنون از راهنماییات ولی برای من طول اسکن مهمه چون بیشتر استفادم اسکن نقشست میخوام بدونم با این عرض 23 سانت تا چه طولی میشه باهاش اسکن کرد مثلا 1 متر میشه یا نه؟ و اگه میشه یه صفحه از یه کتاب 500 صفحه ای برام اسکن کنید ببینم چجوریه لبه های کتاب میفته تو تصویر یا نه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اولی از یه کتاب 700 صفحه ائی که راحت باز میشه. طول کتاب معمولی
    دومی از یه کتاب 2000 صفحه ائی که راحت باز نمیشه. طول کتاب معمولی
    سومی از یه کتاب 3000 صفحه ائی که راحت باز نمیشه. طول کتاب در حد کاغذ های a4

اینها رو با dpi 300 گرفتم .

پیشنها من اینه که اگه قصد اسکن کتاب های ورق شده یا کاغذ های زیادی رو داری از دستگاه هائی استفاده کن که خیلی سریع اینکارو انجام میدن .حدود 1 میلیون
    . 2.5 هم بتونی خرج کنی یه دستگاه خیلی خیلی بهتر می تونی تهیه کنی.

8. این کاربر از hamids68 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

خیلی ممنون از تصاویر نه اسکن زیادی ندارم کار اصلی که ازش میخوام اسکن نقشست که پشتیبانیش گفت طول بالا اسکن میکنه همین اسکنرو میگیرم. بازم ممنون از راهنمایی ها و کمک همه دوستان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •