تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 12 اولاول ... 789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 118

نام تاپيک: راهنمایی خرید اسکنر دستی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام. من هم می خوام یه مدل از همین اسکنر رو بخرم. رشته من هنره و می خوام تصاویر کتاب ها رو برای کلاس و مقاله، اسکن کنم. اگه امکانش هست، نمونه تصاویر اسکن شده رو با رزولوشن مختلف بذارید. خیلی خیلی متشکرم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    من یه دستگاه Avision MiWand 2 Pro WiFi Scanner خریدم همین امروز رسید دستم ولی بلد نیستم با پایش کار کنم نمی دونم چجوری کاغذ میکشه
    اگه کسی میدونه یه توضیح کلی راجب پایه بده که کلا به جز کاغذ کشی کاراییش چیه
    یه سوال دیگه اینکه چجوری میشه به گوشی یا تبلت اندرویدی وصلش کرد بدون کابل
    سلام. من هم می خوام یه مدل از همین اسکنر رو بخرم. رشته من هنره و می خوام تصاویر کتاب ها رو برای کلاس و مقاله، اسکن کنم. اگه امکانش هست، نمونه تصاویر اسکن شده رو با رزولوشن مختلف بذارید. خیلی خیلی متشکرم.

داره خودمونی میشه scanner1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

برا این اسکنرا که کاغذ رد میکنه باید کتاب و ورق ورق کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

برا این اسکنرا که کاغذ رد میکنه باید کتاب و ورق ورق کنید
    فکر می کنم این مدل هر دو حالت رو داره. هم می شه روی صفحه کشیدش و هم میشه اون رو روی بخش ثابت (فک کنم بهش می گن فیدر) گذاشت و از ورودیش برگه رد کرد.

5. این کاربر از alikalantar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

این اسکنر ها کی وارد بازار ایران و جهان شده؟
    من 4 ماهی هست که خریدم و ... و دارم دیوونه میشم برای اینکه چرا زودتر متوجه نشدم اسکتر دستی هم وجود داره...

آخر فروم باز h_khozooei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

کلا اسکنر از اولش هم دستی بود و هم فلت شاید مثلا 20 سال پیش البته برای چی داری دیونه می شی رو نمی فهمم. با موبایلت هم اگر نرم افزار اسکنر رو نصب کنی همین کار رو می کنه. گفتم نگی نگفتی.

8. این کاربر از h_khozooei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

کلا اسکنر از اولش هم دستی بود و هم فلت شاید مثلا 20 سال پیش البته برای چی داری دیونه می شی رو نمی فهمم. با موبایلت هم اگر نرم افزار اسکنر رو نصب کنی همین کار رو می کنه. گفتم نگی نگفتی.
    برای اینکه چند سال پیش برای یه امتحان مهمی 260 هزار فلش کارت نوشتم ولی به دلیل مشکلات زیاد... نتونستم ازشون استفاده کنم و همینطور مونده بود و همش تو رویام فکر می کردم اگه اینا بطور اسکن شده روی هاردم بود چقدر خوب بود و من الان تو اون امتحان قبول شده بودم ... تا اینکه بظور اتفاقی 4 ماه پیش فهمیدم اسکنر دستی وجود داره و خیلی سریع و با کیفیت بالا میشه اسکن کرد...الان مشغول اسکن اونا هستم و تا یک هفته دیگه تموم میشه... گاهی به 6000 اسکن در روز هم میرسه...

نشنیده بودم با موبایل میشه اسکن کرد؟ یه فیلمی چیزی ازش وجود داره ؟ سریع و با کیفیت هست ؟

آخر فروم باز h_khozooei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

نرم افزاری مثل CamScanner روی موبایل یا نر م افزارهای دیگه هست خیلی عالی عکس می گیری و با یه سری تغییراتی که انجام می دی خیلی راحت فایل اسکن شده تحویل می ده.

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

برای اینکه چند سال پیش برای یه امتحان مهمی 260 هزار فلش کارت نوشتم ولی به دلیل مشکلات زیاد... نتونستم ازشون استفاده کنم و همینطور مونده بود و همش تو رویام فکر می کردم اگه اینا بطور اسکن شده روی هاردم بود چقدر خوب بود و من الان تو اون امتحان قبول شده بودم ... تا اینکه بظور اتفاقی 4 ماه پیش فهمیدم اسکنر دستی وجود داره و خیلی سریع و با کیفیت بالا میشه اسکن کرد...الان مشغول اسکن اونا هستم و تا یک هفته دیگه تموم میشه... گاهی به 6000 اسکن در روز هم میرسه...

نشنیده بودم با موبایل میشه اسکن کرد؟ یه فیلمی چیزی ازش وجود داره ؟ سریع و با کیفیت هست ؟

مدل اسکنری که استفاده میکنی چیه؟ آخه 6000 اسکن در روز خیلی رقم بالایی هست!

میشه از یک صفحه روزنامه یا مجله یک اسکن بگیری و اینجا بگذاری

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

مدل اسکنری که استفاده میکنی چیه؟ آخه 6000 اسکن در روز خیلی رقم بالایی هست!

میشه از یک صفحه روزنامه یا مجله یک اسکن بگیری و اینجا بگذاری
    من 265 هزار فلش کارت 6در 7 سانتی داشتم تو 3 ماه همه رو اسکن کردم که گاهی به 5800 در روز هم میرسید.با دو دستگاه میشد 5800 تا.

مدل ها :
    Avision MiWand 2 Pro WiFi Scanner
    Avision MiWand 2L Scanner

هم سرعتش بالا هست و هم کیفیت اسکنش.من با کمترین dpi بهترین کیفیت رو دارم... چه برسه که بخوای به 1200 برسونی...کیفیتش عالیه طوری که حواست
    نیست می خوای با دست برش داری ! حقیقتش وقت اسکن و گذاشتن نمونه برات رو ندارم...ولی عالیه...

با هر بار شارژ500 اسکن میگیرم که حدود 2 ساعت طول میکشه.خیلی سریع و با کیفیت اسکن میکنه . البته بستگی به dpi و اندازه صفحه و نوع صفحه اون آمار فرق میکنه.باید بعد از هر بار که تعدادی برگه رو اسکن میکنید حتما با دستمالی که در اختیار دارین گرد گیری کنید و همینطور calibration هم برای هر سری استفاده مجدد لازمه تا کیفیت عکساتون بالا باقی بمونه. برای اینکه به دکمه enter فشار کمتری وارد بشه بهتره از انگشت وسط برای اینکار استفاده کن زود عادت میکنی. هنوز نمی تونم باور کنم اسکن 260 هزار فلش کارت من روی هاردم هست.یه اشکالش اینه که شارژش زود تموم میشه... که به همین دلیل من مجبور شدم یه دستگاه دیگه بگیرم تا کارم زود انجام بشه و معطل شارژ باطریش نشم.

13. این کاربر از hamids68 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •