تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 12 اولاول ... 6789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 118

نام تاپيک: راهنمایی خرید اسکنر دستی

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اسکنر دستی پرتابل داریم که در اندازه A3 هم اسکن کنه؟

اینجور اسکنرها باطریشان شارژیه؟

سکنر پرتابل داریم که باطری خور نباشه و بشه مستقیم به برق وصل کرد؟ (آخه دوستی میگفت که 40 صفحه که اسکن کنی باطریش تمام میشه من میخواهم در هر بار اسکن بیش از 100 صفحه بدون شارژ مجدد اسکن کنم )

اسکنر دستی پرتابل کدام مارک و مدل را توصیه میکنید؟ (زیر 300 تومان؟)

داره خودمونی میشه scanner1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    خیر عرض آ4 و طول بیش از یک متر. باید دو مرحله اسکن کنید و بچسبونید به هم با نرم افزار
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بله با یواسبی داریم اما از 300 تومن گرون تره با حافظه داخلی
    با باطری شارژی و معمولی کار میکنه شارژی عمرش بیشتره و معمولی 200 صفحه حدودا بستگی به کیفیت باطری و رزولوشن اسکن
    میشه این اسکنرا رو با برق استفاده کرد روش داره
    اگه سوالی بود این روزا نمیرسم به بیام نت اگه سوال داشتین به شماره داخل وبلاگ زنگ بزنید. ارسال رایگان هست...
    سال نو مبارک
    شاد باشید

3. این کاربر از scanner1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام دوستان

من می خوام برای اسکن کردن 200 هزار قطعه فلش کارت که با خودکار نوشته شده از اسکنر دستی استفاده کنم .خیلی تمایل دارم که سریع و با کیفیت اسکن بشه و بدون اینکه عملیات خاصی برای ویرایش و دیدن عکس لازم باشه بتونم
    سریع اون فایلو باز کنم و بخونم. از نظر سرعت اسکن و کیفیت تصویر فکر کنم مدل خوبی رو انتخاب کردم چون سیاه و سفیدو ظرف 0/6 ثانیه اسکن میکنه و می تونه تا 1200 dpi هم اسکن کنه . مدل Avision MiWand 2 Pro WiFi Scanner

ولی مثل اینکه ( که مطمئن نیستم ...) وقتی عکس گرفته میشه برای دیدنش باید از امکان zoom in استفاده بشه و مرتب هم باید تکرار بشه تا بشه تصویرو دید که اینکار بشدت به سرعت مرور فلش ها لطمه وارد میکنه.نظر شما چیه ؟
    آیا این مسئله اجتناب ناپذیره ؟ یا اینکه موقع اسکن کردن میشه این مسئله رو کنترل کرد ؟

5. این کاربر از hamids68 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام دوستان

من می خوام برای اسکن کردن 200 هزار قطعه فلش کارت که با خودکار نوشته شده از اسکنر دستی استفاده کنم .خیلی تمایل دارم که سریع و با کیفیت اسکن بشه و بدون اینکه عملیات خاصی برای ویرایش و دیدن عکس لازم باشه بتونم
    سریع اون فایلو باز کنم و بخونم. از نظر سرعت اسکن و کیفیت تصویر فکر کنم مدل خوبی رو انتخاب کردم چون سیاه و سفیدو ظرف 0/6 ثانیه اسکن میکنه و می تونه تا 1200 dpi هم اسکن کنه . مدل Avision MiWand 2 Pro WiFi Scanner

ولی مثل اینکه ( که مطمئن نیستم ...) وقتی عکس گرفته میشه برای دیدنش باید از امکان zoom in استفاده بشه و مرتب هم باید تکرار بشه تا بشه تصویرو دید که اینکار بشدت به سرعت مرور فلش ها لطمه وارد میکنه.نظر شما چیه ؟
    آیا این مسئله اجتناب ناپذیره ؟ یا اینکه موقع اسکن کردن میشه این مسئله رو کنترل کرد ؟
    جواب سوالمو خودم پیدا کردم. کافیه فقط یه بار برنامه acdsee رو zoom lock کنم مسئله حله.

7. این کاربر از hamids68 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    از نظر سرعت اسکن و کیفیت تصویر فکر کنم مدل خوبی رو انتخاب کردم چون سیاه و سفیدو ظرف 0/6 ثانیه اسکن میکنه و می تونه تا 1200 dpi هم اسکن کنه . مدل Avision MiWand 2 Pro WiFi Scanner
    سلام
    من هم قصد خرید این اسکنر رو برای اسکن کتاب و مجله و ... دارم.
    می خواستم بدونم آیا به درد کتاب های بالای 300 ، 400 صفحه میخوره که کامل باز نمیشن؟
    می تونم ازتون خواهش کنم واسه این مورد یه تستی ازش بگیرید؟ خصوصاً وقتی صفحات ابتدایی و یا انتهایی اسکن میشه کار باهاش راحت هست یا نه؟

راستی برای اسکن فیش هاتون نمیتونین از فیدرش استفاده کنین؟ قابلیت برش خودکار تصاویر رو نداره؟
    Last edited by Noghabyte; 18-10-2014 at 00:52.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام
    من هم قصد خرید این اسکنر رو برای اسکن کتاب و مجله و ... دارم.
    می خواستم بدونم آیا به درد کتاب های بالای 300 ، 400 صفحه میخوره که کامل باز نمیشن؟
    می تونم ازتون خواهش کنم واسه این مورد یه تستی ازش بگیرید؟ خصوصاً وقتی صفحات ابتدایی و یا انتهایی اسکن میشه کار باهاش راحت هست یا نه؟

راستی برای اسکن فیش هاتون نمیتونین از فیدرش استفاده کنین؟ قابلیت برش خودکار تصاویر رو نداره؟
    چند هفته دیگه این مسئله رو تست میکنم

چون روزی 4000 فلش کارتو باهاش اسکن کردم یکی از دکمه هاش خراب شده قرار شده وقتی اومدم تهران ببرم شرکتشون درستش کنند الان برای یه ماموریت چند هفته ائی شهرستان هستم

فیدر داره وبخوبی کار میکنه ولی برای منکه می خوام روزی 3000 تا فلش کارتو باهاش اسکن کنم کار وقت گیری هست

10. این کاربر از hamids68 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام
    من یه دستگاه Avision MiWand 2 Pro WiFi Scanner خریدم همین امروز رسید دستم ولی بلد نیستم با پایش کار کنم نمی دونم چجوری کاغذ میکشه
    اگه کسی میدونه یه توضیح کلی راجب پایه بده که کلا به جز کاغذ کشی کاراییش چیه
    یه سوال دیگه اینکه چجوری میشه به گوشی یا تبلت اندرویدی وصلش کرد بدون کابل

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام
    من یه دستگاه Avision MiWand 2 Pro WiFi Scanner خریدم همین امروز رسید دستم ولی بلد نیستم با پایش کار کنم نمی دونم چجوری کاغذ میکشه
    اگه تهران هستی برو شرکتی که گارانتی کرده بهت آموزش میدن. قبلا باهاشون هماهنگ کن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام

راهنماش رو خوندم نوشته بود اسکنر رو داخل داکش قرار میدید و روشنش کرده و حالت مدنظرتون واسه اسکن رو انتخاب میکنید.
    بعد فقط لازمه کاغذ رو روبه بالا داخل فیدرش کنید تا اسکن به صورت اتومات شروع بشه.

راستی تا دستگاه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز تعمیر بشه از شما هم میتونم درخواست کنم واسه اسکن کتاب های حجیم تر که کامل باز نمیشن تست بگیرید ببینید کار باهاش راحته یا نه این که با دو دست که فقط یکیش برای گرفتن کتاب می مونه کار دشواریه!
    اسکنش بدون اعوجاج و صاف و صوف درمیاد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    من یه دستگاه Avision MiWand 2 Pro WiFi Scanner خریدم همین امروز رسید
    واسه اتصال به گوشی یا تبلت اندرویدی هم نوشته بود:

توی گوشیتون به تنظیمات WiFi رفته و Network ID به نام Avision XXXX رو انتخاب کنید. نیازی هم به پسورد نیست.
    بعدش داخل مرورگر دستگاهتون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . i رو وارد کنین تا وارد Avision PhotoView بشین.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •