تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: در خواست کمک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض در خواست کمک

سلام به همه دوستان عزیز
    من یک سوال داشتم در مورد نصب ویندوز
    من داشتم ویندوزم را عوض می کردم که بعد از فرمت کردن درایو سیستم restart شد اما دیگه چیزی بالا نیومد من چند بار سیستم را خاموش و روشن کردم اما جز یک صفحه ی مشکی چیزه دیگه ای نشون نمیده
    من دیگه حتی نمی ت.نم به صفحه بوت برم
    می خواستم اگه کسی می تونه به من کمک کنه
    با تشکر از همه دوستان

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

داخل همون مرحله اول که فرمت شد سیستم ریستارت شد رفت مرحله دوم برای نصب یبه اینصورت شد ؟ اگر منظورتون اینه که سیدی رو داخل دسنگاه قرارمیدین بصورت بوت نمیتونید بالا بیاین یعنی به قسمت فرمت درایو نمی رسه شما هارد خودتون با یک هاردیگه میتونید هارد به هارد کنید ببنید ازاون طربق بالا میاد یا که نه یا که ویندوز اکس پی لایو تهیه کنید با او سیدی بصورت بوت بالا بیاین درایو c خودتون فرمت کنید بعدش ازنوع با سیذی اکس پی تست کنید درضمن وقتی مرحله فرمت تموم بشه فایلهای ویندوز کپی بشه سیستم ریستارت بشه بره برای مرحله دوم نباید به مشکلی بربخورین حتما حین عمل فرمت سیستم ریستارت شده

3. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

داخل همون مرحله اول که فرمت شد سیستم ریستارت شد رفت مرحله دوم برای نصب یبه اینصورت شد ؟ اگر منظورتون اینه که سیدی رو داخل دسنگاه قرارمیدین بصورت بوت نمیتونید بالا بیاین یعنی به قسمت فرمت درایو نمی رسه شما هارد خودتون با یک هاردیگه میتونید هارد به هارد کنید ببنید ازاون طربق بالا میاد یا که نه یا که ویندوز اکس پی لایو تهیه کنید با او سیدی بصورت بوت بالا بیاین درایو c خودتون فرمت کنید بعدش ازنوع با سیذی اکس پی تست کنید درضمن وقتی مرحله فرمت تموم بشه فایلهای ویندوز کپی بشه سیستم ریستارت بشه بره برای مرحله دوم نباید به مشکلی بربخورین حتما حین عمل فرمت سیستم ریستارت شده
    مرسی از راهنمایی تون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •