تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 33

نام تاپيک: كدام ويندوز 8 رو بخرم؟ اصلا بخرم يا نه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه AFSORDEH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض كدام ويندوز 8 رو بخرم؟ اصلا بخرم يا نه؟

با سلام....

بايد بگم كه متاسفانه استفاده از ويندوز 7 بخاطر آسيب پذيري بسيار بالا چندان براي من راضي كننده نبود.

اوايل اسفند ويندوزي با عنوان ويندوز 8 بتا از يك فروشگاه اينترنتي سفارش دارم ولي بعد از اخبار سايت ها متوجه شدم كه نسخه بتاي اين ويدوز قرار است كه روز 9 اسفند (يعني 2- 3 روز بعد از اينكه اونو سفارش دادم) بيرون بياد... براي همين از گرفتن اون سفارش منصرف شدم.

الان ويندوزي ها ي زيادي با عنوان : ويندوز 8 اورجينال - ويندوز بتا - ويندوز 8 Developer در فروشگاه هاي نت وجود دارن كه تاريخ متن فروش بعضي از اونها به اوايل سال 90! و بعضي ها به بهمن ماه يا اسفند ماه سال گذشته مربوط ميشه

مثلا اين فروشگاه كلي ويندوز 8 برا فروش گذاشته:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متاسفانه اين ويندوز در روستاي ما اصلا يافت نميشه و اگه هم ازشون بپرسي حتي ممكنه بگن هنوز نيومده!!! البته طبيعيه كه فروشندگان روستا اينو بگن چون توي شهر اصفهان هم اين ويندوز پيدا نمشد

مي خواستم بپرسم جديدترين ويندوز 8 موجود كدوميك از اين ويندوزها هستن؟؟؟ آيا فروشگاه اينترنتي مناسبي براي خريد بهترين نوع اين ويندوز ميشناسيد؟

و اينكه آيا اين ويندوز نسبت به ويندوز 7 از امنيت بيشتري از نظر اجراي نرم افزارها برخورداره يا تفاوتي با اون نداره؟(ويروس خيلي زود نرم افزارها رو توي ويندوز 7 از كار مي ندازه)

ممنون از شما
    Last edited by AFSORDEH; 06-04-2012 at 12:49.

2. 2 کاربر از AFSORDEH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال merikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ویندوز ۸ که هنوز نیومده! اینی که الان هست نسخه آزمایشی ویندوز هشته که مایکروسافت تازگی منتشر کرده.
    ویندوز۷ اصلا آسیب پذیری بالایی نداره! سیستم عامل خیلی خوبی هم هست. ۶۴ بیتی نصب کن امنیت بالاتری نسبت به ۳۲ بیتی داره.
    با ویروس مشکل داری یه آنتی‌ویروس رایگان دانلود و نصب کن. Avira AntiVir Personal و avast! Free Antivirus میتونی استفاده کنی!

4. 4 کاربر از merikhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

ویندوز 8 که بطور رسمی هنوز منتشر نشده - نسخه ی کاملش رو میگم.
    ویندوز 7 هم نسبت به بقیه ی ویندوزها یه سر و گردن بالاتره اگر سخت افزار خوبی داشته باشی.
    در مورد ویروسی شدن هم منظورت رو نفهمیدم... ولی چگونگی پخش شدن ویروس روی نرم افزارها بیشتر به عملکرد ویروس بستگی داره تا عملکرد سیستم عامل.
    فقط کافیه که یه Internet Security مناسب داشته باشید... پیشگیری بهتر از درمان هست.

اون فروشگاهی که ازش لینک زدی زیاد مطمئن نیست.
    به نظر من از خود فروشگاه P30world بخر، مطمئن تره. من قبلا که خرید اینترنتی میکردم واقعا راضی بودم.
    همونطور که می بینی فروشگاه P30World هم نداره ویندوز 8 رو.

6. این کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

thanks

اولا سيستم من از نظر سخت افزاري متناسب با ويندوز 64 بيتي نيست

در مورد ويندوز 7 هم بايد بگم كه اين ويندوز بدون يك آنتي ويروس جديد كه اون هم دائما نياز به آپديت شدن داره هيچ گونه كارايي و استفاده اي نداره.... البته گاهي هم همين آنتي ويروس آپديت شده هم از كار مي افته ..... !!!

ضمن اينكه آنتي ويروس ها هم مشكلات و محدوديت هاي خاص خودشون رو براي نرم افزارها دارن. البته عملكرد كاسپراسكاي رو بيشتر از بقيه تاييد مي كنم

منظور من هم از ويندوز 8 نسخه ي اصلي و كامل اون نيست و اگه اشتباه نكنم نسخه ي اصليش قراره اواخر تابستون بياد (اين قسمتو گفتم كه فكر نكنيد اينو نمي دونم - كه دوباره بخواييد توضيح بديد كه هنوز نيومده و..... !!!) منظورم همين نسخه آزمايشي هستش.

ولی چگونگی پخش شدن ویروس روی نرم افزارها بیشتر به عملکرد ویروس بستگی داره تا عملکرد سیستم عامل.
    اگه اينطوره چرا ويندوز XP هيچ وقت نرم افزارهاش از كار نمي افته ولي ويندوزهاي 7 و ويستا اين طوري ميشن؟

اون فروشگاهی که ازش لینک زدی زیاد مطمئن نیست.
    به نظر من از خود فروشگاه P30world بخر، مطمئن تره. من قبلا که خرید اینترنتی میکردم واقعا راضی بودم.
    همونطور که می بینی فروشگاه P30World هم نداره ویندوز 8 رو.
    اتفاقا همون اول فروشگاه اين سايت رو جستجو كردم و متوجه شدم ويندوز 8 رو نداره....

من زياد روي اين چيزا تعصب ندارم!!! نه روي ويندوز 7 نه روي 8 و نه روي اين فروشگاهي كه آدرسشو گذاشتم نه روي فروشگاه اين سايت!!! اگه هم بدونم همين ويندوز 8 به قول شما آزمايشي همسطح ويندوز 7 يا پايينتر از اونه به نظرم بهتره كه خرج اضافي نكنم

به هر حال ممنون از هر دوي شما عزيزان، موفق باشيد
    Last edited by AFSORDEH; 06-04-2012 at 14:43.

8. این کاربر از AFSORDEH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز avator20002000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

thanks

اولا سيستم من از نظر سخت افزاري متناسب با ويندوز 64 بيتي نيست

در مورد ويندوز 7 هم بايد بگم كه اين ويندوز بدون يك آنتي ويروس جديد كه اون هم دائما نياز به آپديت شدن داره هيچ گونه كارايي و استفاده اي نداره.... البته گاهي هم همين آنتي ويروس آپديت شده هم از كار مي افته ..... !!!

ضمن اينكه آنتي ويروس ها هم مشكلات و محدوديت هاي خاص خودشون رو براي نرم افزارها دارن. البته عملكرد كاسپراسكاي رو بيشتر از بقيه تاييد مي كنم

منظور من هم از ويندوز 8 نسخه ي اصلي و كامل اون نيست و اگه اشتباه نكنم نسخه ي اصليش قراره اواخر تابستون بياد (اين قسمتو گفتم كه فكر نكنيد اينو نمي دونم - كه دوباره بخواييد توضيح بديد كه هنوز نيومده و..... !!!) منظورم همين نسخه آزمايشي هستش.

اگه اينطوره چرا ويندوز XP هيچ وقت نرم افزارهاش از كار نمي افته ولي ويندوزهاي 7 و ويستا اين طوري ميشن؟

اتفاقا همون اول فروشگاه اين سايت رو جستجو كردم و متوجه شدم ويندوز 8 رو نداره....

من زياد روي اين چيزا تعصب ندارم!!! نه روي ويندوز 7 نه روي 8 و نه روي اين فروشگاهي كه آدرسشو گذاشتم نه روي فروشگاه اين سايت!!! اگه هم بدونم همين ويندوز 8 به قول شما آزمايشي همسطح ويندوز 7 يا پايينتر از اونه به نظرم بهتره كه خرج اضافي نكنم

به هر حال ممنون از هر دوي شما عزيزان، موفق باشيد
    seven +norton 2011 هر یه ماهم یه اپدیت بزنی خیلی خوب کار می کنه

10. این کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من الان از ویندوز 8 ازمایشی 32 بیتی استفاده میکنم ویندوز خیلی خوبیه هیچ مشکلی نداره از ویندوز 7 خیلی بهتر و سریع تره در ضمن از ویژگیهای ویندوز 8 میشه به کنترل کردن و مدیریت حافظه سیستم و برنامه های فعال در سیستم اشاره کرد از نظر من که دارم استفاده میکنم خیلی خیلی بهتر از هر ویندوز دیگه ایه شما میتونید این ویندوز رو از سایت مایکروسافت بطور مستقیم دانلود کنید اگر هم اینترنت پر سرعت ندارید به کافی نت برین بگین براتون دانلود کنن موفق باشید

12. این کاربر از iMan.xP بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

با سلام

چیزی که بقیه دوستان عنوان نکردن ابنکه نسخه جدیدیی که از ویندوز 8 به بازار اومده نسخه Consumer یا مصرف کننده است که از نظر کارکرد تقریبا خوبه و به نظر من ارزش امتحان کردن رو داره

14. 2 کاربر از Pooryia_khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

من الان از ویندوز 8 ازمایشی 32 بیتی استفاده میکنم ویندوز خیلی خوبیه هیچ مشکلی نداره از ویندوز 7 خیلی بهتر و سریع تره در ضمن از ویژگیهای ویندوز 8 میشه به کنترل کردن و مدیریت حافظه سیستم و برنامه های فعال در سیستم اشاره کرد از نظر من که دارم استفاده میکنم خیلی خیلی بهتر از هر ویندوز دیگه ایه شما میتونید این ویندوز رو از سایت مایکروسافت بطور مستقیم دانلود کنید اگر هم اینترنت پر سرعت ندارید به کافی نت برین بگین براتون دانلود کنن موفق باشید
    خيلي ممنون از شما..... ببينيم چي طوريه

با سلام

چیزی که بقیه دوستان عنوان نکردن ابنکه نسخه جدیدیی که از ویندوز 8 به بازار اومده نسخه Consumer یا مصرف کننده است که از نظر کارکرد تقریبا خوبه و به نظر من ارزش امتحان کردن رو داره
    مرسي از شما....... چقدر خوب شد كه شما سر دقيقه 90 رسيديد

اتفاقا سوال اصلي من هم همين بود كه مي خواستم بدونم ويندوزهايي كه الان با نام ويندوز 8 براي دانلود و فروش وجود دارن همگي از يك نوع و يك سطح هستند يا اينكه نسخه جديد تر و قديمي تر و بهتر و بدتر هم دارن.

البته خودم هم سوالم رو بصورت علني و ساده و كوتاه مطرح نكردم و توضيحات زياد به همراهش نوشتم شايد بخاطر اينكه دوست داشتم بيشتر در مورد اين ويندوز بدونم.

چقدم تفاوت قيمت وجود داره :!!!

موفق باشيد دوستان

.
    Last edited by AFSORDEH; 07-04-2012 at 22:11.

16. این کاربر از AFSORDEH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Silent TR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

آخرین نسخه از ویندوز 8 همین
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش ؟

همینو دانلود و نصب کنم ؟

18. این کاربر از Silent TR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amir.7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبعیدگاه دنیا

پيش فرض

سلام

آره دوست من این آخرین نسخه هستش ، فعلا همینو نصب کن ، ما هم همینو داریم

20. این کاربر از amir.7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •