تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 44

نام تاپيک: قطع صداي سامسونگ 32 و حالت هدفون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض قطع صداي سامسونگ 32 و حالت هدفون

با سلام و تبريك سال نو خدمت دوستان عزيزمشكلي داشتم در تلويزيون سامسونگ سري 4 و 32 اينچ كه صداي تلويزيون قطع شده است و وقتي ولوم صدا را مي زنيم شكل هدفون به جاي بلندگو نمايش داده مي شود.هر چه جستجو كردم چيزي دستگيرم نشد.در ضمن به تلويزيون هدفون متصل نشده است و اشكال فيش منتفي است.اگر اساتيم كمك كنند بسيار سپاسگذار مي شوم.و بفرماييد آيا از منوي مخفي ميشه حلش كرد؟ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

دوستان كسي نيست بنده را كمك كند؟

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

حالا اگر بهش هدفون بزنی صدا از هدفون پخش میشه؟ چند بار فیش هدفون رو داخل و خارج کن شاید کنتاکت های جک هدفون اتصالی کرده.

4. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام دوست عزيزخيلي ممنون كه جواب داديدپشت تلويزيون 5 عدد فيش است كه فكر كنم همه ورودي باشد و فيش خروجي ندارد!يكي مربوط به ويديو است و 4 ديگر صدا است.با اينحال وصل نمودم اما هيچ تغييري حاصل نشد.به منوي مخفي كه مي روم و كشور تايوان يا كلمبيا را انتخاب مي كنم صدا مي آيد ولي وقتي خاموش مي كنم و بيرون ميايم تنظيم كانالهايش به هم ميريزد و براي تنظيم مجدد فونت نوشتاري آن بي رنگ است و نمي شود تنظيم كرد.به نظرم كسي در منوي مخفي دستكاري كرده باشد كه برگرداندم به تنظيم كارخانه ولي مشكل همچنان باقيست!لطفا راهنمايي فرماييد.

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام دوست عزيزخيلي ممنون كه جواب داديدپشت تلويزيون 5 عدد فيش است كه فكر كنم همه ورودي باشد و فيش خروجي ندارد!يكي مربوط به ويديو است و 4 ديگر صدا است.با اينحال وصل نمودم اما هيچ تغييري حاصل نشد.به منوي مخفي كه مي روم و كشور تايوان يا كلمبيا را انتخاب مي كنم صدا مي آيد ولي وقتي خاموش مي كنم و بيرون ميايم تنظيم كانالهايش به هم ميريزد و براي تنظيم مجدد فونت نوشتاري آن بي رنگ است و نمي شود تنظيم كرد.به نظرم كسي در منوي مخفي دستكاري كرده باشد كه برگرداندم به تنظيم كارخانه ولي مشكل همچنان باقيست!لطفا راهنمايي فرماييد.
    برای برگرداندن به تنظیمات کارخانه دکنه Exit روی کنترل رو 10 ثانیه نگه دار و OK کن.
    اگر جواب نداد اینجوری برو منوی مخفی: وقتی تلویزیون تو حال استندبای هست این 4 تا کید رو به ترتیب پشت سر هم بزن:
    Info
    Menu
    Mute
    Power

7. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

برای برگرداندن به تنظیمات کارخانه دکنه Exit روی کنترل رو 10 ثانیه نگه دار و OK کن.اگر جواب نداد اینجوری برو منوی مخفی: وقتی تلویزیون تو حال استندبای هست این 4 تا کید رو به ترتیب پشت سر هم بزن:InfoMenuMutePower
    دوست عزيز خيلي آقايي كه جواب داديامتحان كردم جواب نداد وقتي به منوي مخفي رفتم اون وقت كجا رو بايد تغيير بدم؟قبلا رفتم به منوي مخفي روي ريست كارخانه زدم و تلويزيون را خاموش كردم اما مشكل صدا حل نشد و همچنان باقيست.در ضمن فقط كشور تايوان و كلمبيا را وقتي انتخاب مي كنيم همان جا صدا دارد ولي وقتي بيرون بياييم و مجدد تي وي را روشن كنيم كانالي يافت نمي شود و چون زبان هم عوض شده امكان كانال يابي نيز وجود ندارد.در ضمن در منوي مخفي كمي دستكاري كردم الان نور صفحه نيز كاهش يافته و تصوير تار است.چه كار كنم؟تلويزيون مال خودم نيست!
    Last edited by ebi1100; 05-04-2012 at 01:14.

داره خودمونی میشه esmigel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

منم این مشکل رو پیدا کردم.. دی5540 ....
    کسی نیست کمک کنه؟

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

منم این مشکل رو پیدا کردم.. دی5540 ....
    کسی نیست کمک کنه؟
    اگر گارانتی داره حتما از طریق اونا پیگیری کن. دستکاری تو منوی مخفی ممکنه باعث بدتر شدن اوضاع بشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با سلام ،دوستان منم الان دچار این مشکل شدم مل تلویزیونم la32d455 است اگه شما مشکلتون را حل کردین ،خواهشا به منم بگید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

کسی هست که به من کمک بکنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •