تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 44

نام تاپيک: قطع صداي سامسونگ 32 و حالت هدفون

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

کسی هست که به من کمک بکنه؟
    دوست عزیز
    اگر تلویزیون شما روی هدفن رفته و بلندگوهای تلویزیون قطع شده از این مسیر بروید و بلندگوهای تلویزیون را فعال کنید
    منو---> صدا--->تنظیمات بلندگو ---> بلندگوی تلویزیون و آن را از روی بلندگوی خارجی روی بلندگوی تلویزیون بگذارید.

2. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با تشکر از جوابتون،ولی تنظیمات صدا در منو از کار افتاده ونمتونم دستکاری بکنم

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با تشکر از جوابتون،ولی تنظیمات صدا در منو از کار افتاده ونمتونم دستکاری بکنم
    دوست عزیز
    آیا در منوی مخفی آیتمی را تغییر داده اید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

مرسی از جوابتون فکرکنم شما تنها کسی هستین که بتونین به من کمک کنین،بله تو منو مخفی تغییراتی را دادم وسپس فکتوری ریست کردم ،تو منو مخفی وقتی کلمبیا وتایوان را انتخاب میکنم صدا درست میشه ولی وقتی خارج میشم کانال غیر قابل دسترس میشه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

مرسی از جوابتون فکرکنم شما تنها کسی هستین که بتونین به من کمک کنین،بله تو منو مخفی تغییراتی را دادم وسپس فکتوری ریست کردم ،تو منو مخفی وقتی کلمبیا وتایوان را انتخاب میکنم صدا درست میشه ولی وقتی خارج میشم کانال غیر قابل دسترس میشه
    دوست عزیز
    اگر می دانید کدام آیتم را تغییر دادید و آن آیتم اول روی چه بوده دوباره روی همان تنظیم کنید. و اگر نمی دانید از روش فعال سازی دیجیتال استفاده کنید ولی بجای ed-Iran و یا ed-INA از EA- IRAN و یا EA-ASIA و یا EA-INA استفاده کنید و بجای Region را ED-DTV از EA-ATV انتخاب کنید
    طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ
    برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را بجای ed-Iran آن راed-INA انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر
    ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.
    بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روشساخت را توضیح می دهد.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

خیلی ممنون ولی مشکل من اینا نیست من هم دیجیتال دارم وهم فارسی،مشکل من صدا است،وقتی local set را کامبیا ویا تایوان انتخاب میکنم صدا دارم ودر سایر موارد صدا ندارم

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

خیلی ممنون ولی مشکل من اینا نیست من هم دیجیتال دارم وهم فارسی،مشکل من صدا است،وقتی local set را کامبیا ویا تایوان انتخاب میکنم صدا دارم ودر سایر موارد صدا ندارم
    دوست عزیز
    تنها یک راه به نظرم می آید به این تایپیک رفته و از پست اول قسمت قرمز رنگ را مطالعه کنید و به آن عمل کنید تلویزیون تان به روز اول بر می گردد و همه چیز سر جای خود بر می گردد.

10. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با سپاس از راهنمایی شما،متاسفانه حل نشد،ممکنه که از مین برد باشه؟شما میدونید قیمت مین برد 32 اینچ چنده؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سپاس از راهنمایی شما،متاسفانه حل نشد،ممکنه که از مین برد باشه؟شما میدونید قیمت مین برد 32 اینچ چنده؟
    دوست عزیز
    خیر از مین بردتان نیست باید از همان طریقه منوی مخفی دوباره فعال شود چون وقتی در مودی فعال می شود نباید از خرابی مین برد باشد. و اگر خودتان نمی توانید به یک سرویس کار یا تعمیرگاه مجرب ببریدکه از منوی مخفی فعالش کنند.

13. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با تشکر،به نمایندگی سامسونگ برده ،ولی از طرز صحبت کردنش فهمیدم چیزی حلیش نیست،و ویکم با منو مخفی ور رفت وگفت که مین برد باید عوز بشه وهزینه اش هم گفت که 280 هزار تومنه. که من تلویزیونو اوردم خونه و متاسفانه توشهر ما فقط همین یک نمایندگیه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •