تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 31

نام تاپيک: باور غلط-مطبی در مورد ویروس ها-مهم

کاربر فعال انجمن موسیقی OMiD.1080p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Dark Paradise

پيش فرض

عزیزم همه ای دی اس ال ندارن که 98 کیلوبایت همین جوری دان کنن.
    آخه همه هم که مانیتور فول اچ دی ندارن!! مثل من که 19" هست
    شما هم لطف کن فکر دوستان رو هم کن که میخوام صفحه رو لود کنن.لاقل با Advanced JPEG Compressor حجم و اندازش رو کم کن.
    حالا چی ؟خوب شد؟

حالا از بحث اصلی خارج نشیم.
    من توی موضوع آنتی ویروس و ویروس کم کم دارم دیگه تسلیم شما میشم.
    هرچند که راه خودم رو میرم.
    اما به دوستان و کاربران عزیز میگم که درسته.
    از امنیت چیزی بالاتر نیست.و هیچی نمیتونه بهای سنگین رو بده.
    ولی خوب باز لازمه این بحث رو کمی تامل کرد که اکثر مواقع خود کاربر با کارهای اشتباه خود و اختلالات نرم افزاری باعث کرش و عیب ویندوز میشه.و این نکته مهمه که این کرش و خطا از ویروس نمیتونه باشه.
    مثلا دستکاری ایی که بعضی نرم افزار های رجیستری و پاک سازی هارد و بهبود سرعت انجام میدند باعث اینه.
    یه نرم افزار درست نصب نمیشه.کاربر در حین انجام فعالیتی سنگین سیستم رو یهو شات داون میکنه یا ریست میکنه.
    که بعد ویندوز بالا نمیاد و کاربر فکر میکنه که از ویروسه که اینجوری شده.
    این چند مورد رو میشه از اشتباهات و همون باور غلط به حساب آورد که اول هم گفتم.
    Last edited by OMiD.1080p; 05-06-2014 at 15:07.

2. 3 کاربر از OMiD.1080p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه kafe1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

راست می گی اما همه این موضوع رو می دونند که نباید با نرم افزار هایی که با محیط رجیستر کار داره کار بکنند پس
    یا باید تحقیق کنند در مورد اون نرم افزاری که نصب کردنند یا با بی احتیاتی خودشون ویندوز رو خراب کنند وبا این کار
    بتونند تجربه کسب کنند که من گزینه اول رو پیشنهاد می کنم چون گزینه دوم هم سیستم رو خراب می کنه و هم
    باعث یه خرج اضافه می شه

پروفشنال ALI16437's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با سلام خدمت تمام دوستان ،
    من معمولا تو این جور بحثها دخالت نمیکنم و وارد نمیشم اما این یکی دیگه خیلی جالب بود
    نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و چیزی ننویسم خوب ما اول باید یک نگاه درست و کلی به
    ویروس و انتی ویروس و فایروال داشته باشیم بعد دربارش بحث کنیم ،
    البته من هم ادعای ندارم و همین جا اعلام میکنم این نظرات شخصی من است و برداشتهای
    من از سایتهای مختلف ،و درست مطلق نیست ،
    همه انواع بدافزارها چه هدفمند و ظاهرا بی هدف در سیستم قربانی تغییراتی زیادی رو
    ایجاد میکنند یعنی بهتره اینطوری بگم که یک فرد رو سیستم فرض کنیم میشه انتی ویروس
    رو بادیگارد فرض کرد و ویروس رو یک مهاجم حالا اگر مهاجم فرد رو بکشه یا مصدوم کنه چه
    فرقی می کنه که بادیگارد مهاجم رو بکشه یا نه به عبارت ساده تر چه با انتی ویروس و چه
    بصورت دستی ویروس رو پاک کنید به احتمال 99% نخواهید توانست تمام اثار اون رو چه بصورت
    دستی و چه بصورت نرمافزاری بازیابی و تعمیر کنید و بهترین دکترها هم بطور کامل نمیتونند
    اثار بیماری رو پاک کنند یعنی یکسری نرمافزار که برای بازسازی سیستمهای اسیب دیده
    بکار میره هم نمیتونه تمام اثار رو پاک کنه ، حالا ما فرض کنیم که یک ویروس اصلا ایجاد شده
    برای باز کردن یک درب پشتی سیستم و تمام کارهای که انجام میده در واقع رد گم کنی بیشتر
    نیست. در یک سایت به اسم نگهبان که مطالب بسیار جالبی توش هست خوندم که طبق
    اعلام ماکروسافت از هر 7 دانلودی که توسط اینترنت اکسپلوئر انجام میشود یکی بدافزار است
    اگر مدتی هدف حمله هکرها باشید انقلابی در افکار تون در مورد امنیت در اینترنت و کامپیوتر
    ایجاد خواهد شد.
    یک مطلب جالب که خوندم این بود که همواره هکرها و دزدان اطلاعات شما در حال بهبود روشهای
    هستند که با اون بتوانند به اهداف خود برسند پس هیچگاه نمیتوان به داشتن امنیت مطلق فکر کرد
    و همواره باید در حال بهبود روشهای امنیتی خود بود حتی با داشتن یک سوئیت امنیتی در رده بالا
    که بصورت قانونی خریداری کرده اید و هوشیاری بالای کاربر ان هم نمیتوان به داشتن امنیت مطمئن
    بود اگر بسیار با هوش باشید فقط متوجه علائمی که به شما نشون میدهند -- شدید میتونید باشید
    این اینترنت است ،
    موفق باشید.

5. 2 کاربر از ALI16437 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

اکثر مواقع خود کاربر با کارهای اشتباه خود

سلام امید جان

این حرفت را خیلی قبول دارم

7. 2 کاربر از Karkas20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Dark Paradise

پيش فرض

سلام امید جان

این حرفت را خیلی قبول دارم

خوبه شما متوجه منظورم شدی.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

سلام عزیزم

خواستم بپرسم عنوان این تایپیک با پست زیبا شما تداخل داره ، متاسفانه

ولی پست جالب و زیبای بود

ممنون

10. 2 کاربر از Karkas20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    کره ی زمین

پيش فرض

این جوری که مردم بدون آگاهی ازویروس صحبت میکنن واقا غلطه ولی از دید حرفه ای ها ویرووس واس خودش دنیاییه یعنی ویروس هم مثل بقیه برنامه هاست اما گاهی بدون آگاهی کاربرعملیاتشو انجام میده وگاهی هم هدفش دسترسی به اطلاعات اشخاص است بدون آگاهی کاربران وقسمت عمده ویرووس ها رو شرکت های نرم افزاری بزرگ دنیا مینویسند تا از فروش آنتی ویروس توسط خودشان سود کنند یعنی بیماری ودارو دست خودشان است واز این قدرت کسب درآمد میکنند. پس ویرووس ها هم مثل برنامه های کامپیوتری اما با هدف مضر واین که مردم میگن بیا تو رمم فلان چیزو بریز ....فقط ویروسی نباشه غلطه چون گاهی اصلا ویروس های رایانه داخل موبایل ها ویرووس نیست و خطری نداره و ایشالله که سطح آگاهی مردم به بالا....

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Dark Paradise

پيش فرض

زیر خاکی آوردی بالا

به هر حال هنوز هم که زمان زیادی از موقعی که تاپیک رو استارت زدم میگذره و هنوز هم نظرم طبق پست اول هستش و هنوزم میگم : وجود ویروس و ترس از آن اصلا نباید دغدغه ایی داشته باشه .
    میدونید هنوز هم خیلی از مشکلات سخت افزاری موجود رو اکثر کاربران به وجود ویروس نسبت میدهند .
    مثلا فلان بازی رو نمیتونه خوب اجرا کنه , سپس میگه که سیستمم چون ویروس داره توان اجرای بازی رو نداره . و کلی بحث مشابه این البته توضیح داده بودم در پست های قبلی .

البته معنای " ویروس " بسیار وسیع تر از این بحث ماست چرا که با بررسی های بیشتر به انواع آن و کاربردهای مختلف آن نیز پی خواهیم بْرد
    اما اینکه یک آنتی ویروس حتما میتواند امنیت سیستم مون رو تضمین کند , رو به هیچ عنوان "‌اینجانب " تایید نمیکنم .

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

ویروسی نشدید که این تایپیک رو زدید من یبار یه ویروسی گرفتم که باورش برای همه سخت و حتی غیر ممکن بود 5 دقیه بعد از پارنیشن بندی و نصب ویندوز دوباره بدون اینکه هیچ چیز خاصی به سیستم وصل کنم ویروسی میشد! البته اونموقع نود 2 بود و میشناخت ویروس رو ولی فقط قبل از اجرا روی سیستم و بعد اجرا آنتی ویروس غیب میشد تازه کلیه فایل های اجرایی رو هم نابود میکرد امسمشم sality بود فکر کنم
    خلاصه آخرش هاردم رو رو یه سیستم دیگه پارتیشن کردن و ویندوز نصبیدم و بعدش بالا نیامد دوباره پارتیشن کردم(رو سیستم خودم) و بالاخره درست شد!

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

امید خان به قوله دوستمون ویروس ندیدی ! شاید تو کلاینت ها زیاد دیده نشه ولی من مورد دیدم کرک نرم افزاری که تو سرور ویندوز نصب شده اتو ماتیک به یه ادرس خاص با متد badbot اتک میزد !

یه موردی هم چند ماه پیش دیدم که سیستم طرف بعد از اتصال فلش به قدری کند شده بود که حرکت ماوس هم لگ داشت ! دیگه با زور دیسک زنده لینوکس و حالت سیف مود و غیره از فایل های مهم کپی گرفتیم تا بریم برای عوض کردن ویندوز و فرمت کردن هارد

Sent from my Windows Phone 8X by HTC using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •