تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مشاوره برای خرید مانیتور

داره خودمونی میشه ͏ Mehran ͏'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Iran, Tehran

12 مشاوره برای خرید مانیتور

درود و عرض خسته نباشید خدمت دوستان گرامی
    قصد خرید مانیتور دارم . رزولیشن hd میخوام باشه و رنگش هم تا حد ممکن طبیعی باشه و زیاد خوشکل نباشه ! برای کار های گرا فیکی در حد معمولی . چون بودجه ام به اون ips های خفن dell و apple نمیرسه نظر خودم روی LG IPS 226V هست . حدود 290 تومن هم قیمت دارم ازش . البته چون فضای کاری زیادی میخوام باید 2 تا بگیرم
    به نظر شما 2 تا از همینا بگیرم یا مدل های بهتر هم هست تو این حدود قیمت ؟

پی نوشت : نظرتون راجع به eizo چیه ؟ EIZO "24 S2433W یا EIZO "24.1 CG243W یا EIZO "24 SX2462W . البته تو میهن مارکت زده بود به زودی ؟ به نظرتون خوبه ؟

ممنون و متشکرم
    Last edited by ͏ Mehran ͏; 01-04-2012 at 18:56.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

درود و عرض خسته نباشید خدمت دوستان گرامی
    قصد خرید مانیتور دارم . رزولیشن hd میخوام باشه و رنگش هم تا حد ممکن طبیعی باشه و زیاد خوشکل نباشه ! برای کار های گرا فیکی در حد معمولی . چون بودجه ام به اون ips های خفن dell و apple نمیرسه نظر خودم روی LG IPS 226V هست . حدود 290 تومن هم قیمت دارم ازش . البته چون فضای کاری زیادی میخوام باید 2 تا بگیرم
    به نظر شما 2 تا از همینا بگیرم یا مدل های بهتر هم هست تو این حدود قیمت ؟

پی نوشت : نظرتون راجع به eizo چیه ؟ EIZO "24 S2433W یا EIZO "24.1 CG243W یا EIZO "24 SX2462W . البته تو میهن مارکت زده بود به زودی ؟ به نظرتون خوبه ؟

ممنون و متشکرم
    290 تومن واسه ips226 خیلییییی خوبه چون من برای یکی از آشنایان از هر جا پرسیدم زیر 320 نمیداد . ips226 یکی از بهترین مانیتورهاس . راجع بهش شک نکن . توی اینترنت و تاپیکهای مختلف بارها مطالب خوبی در موردش خوندم و خودم هم با توجه به بررسی هایی که داشتم به کسایی که مشکل بودجه ندارن اینو پیشنهاد میکنم چون امکانات و ویژگی ها و کیفیت تصویر خوبی داره .
    مشخصات:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by persiantoolsbaz; 02-04-2012 at 09:18.

3. 3 کاربر از persiantoolsbaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

منم همینو شش ماهه دارم البته اون موقع با قیمت 250 تومن گرفتم راضیم ازش اولین مانیتور ال سی دی منه ولی اگه میتونی با این بوجه سراغ led بری بهتره چونکه مشکل سیاه شدن در زاویه های مختلف رو دارن همینش اذیتم میکنه غیراین هیچ مشکلی باهاش ندارم
    در ضمن همزمان میتونید سه تا کیس بهش وصل کنید با دکمه سومی از بالا میتونید بین کیسهای مختلف که با سه کابل vga,hdmi,dvi دارید بهش وصل بشید و استفاده بکنید من اگه میدونستم این مانیتور همچین قابلیتی رو داره اصلا سراغ خرید کی وی ام سوییچ نمی رفتم و بیخود پولمو هدر نمی دادم امکانات این مانیتور عالیه

5. 2 کاربر از worldm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ͏ Mehran ͏'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Iran, Tehran

12

290 تومن واسه ips226 خیلییییی خوبه چون من برای یکی از آشنایان از هر جا پرسیدم زیر 320 نمیداد . ips226 یکی از بهترین مانیتورهاس . راجع بهش شک نکن . توی اینترنت و تاپیکهای مختلف بارها مطالب خوبی در موردش خوندم و خودم هم با توجه به بررسی هایی که داشتم به کسایی که مشکل بودجه ندارن اینو پیشنهاد میکنم چون امکانات و ویژگی ها و کیفیت تصویر خوبی داره .
    مشخصات:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممنون از پاسختون به احتمال زیاد همینو میگیرم . البته بودجه تا 800 تومن هم هست اما خوب همون طور که عرض کردم مانیتور حرفه ای نمی تونم بخرم چون قیمت های خیلی فضایی هست
    منم همینو شش ماهه دارم البته اون موقع با قیمت 250 تومن گرفتم راضیم ازش اولین مانیتور ال سی دی منه ولی اگه میتونی با این بوجه سراغ led بری بهتره چونکه مشکل سیاه شدن در زاویه های مختلف رو دارن همینش اذیتم میکنه غیراین هیچ مشکلی باهاش ندارم
    در ضمن همزمان میتونید سه تا کیس بهش وصل کنید با دکمه سومی از بالا میتونید بین کیسهای مختلف که با سه کابل vga,hdmi,dvi دارید بهش وصل بشید و استفاده بکنید من اگه میدونستم این مانیتور همچین قابلیتی رو داره اصلا سراغ خرید کی وی ام سوییچ نمی رفتم و بیخود پولمو هدر نمی دادم امکانات این مانیتور عالیه
    ممنون از پاسختون . منظورتون همین ips226 هست ؟ ظاهرآ نورش led هست . اما خوب اون سیاه شدن در زوایای مختلف خیلی ضد حاله ! شما مدل بهتری پیشنهاد میدید تا 800 ؟ فوق آخرش یه دونه میخرم .

مرسی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

مانیتور من w2261vp هست که شما 226 تایپ کردید فکر کردم همون مدل منه الان که لینکو دیدم واقعا حسرتشو میخورم که چرا تحقیق بیشتری نکردم که ال ایی دی بگیرم هم تو مصرف برق کمتره هم گرمای کمتری داره هم مشکل زاویه نداره
    پیشنهادم همین هست LG IPS226V

8. 3 کاربر از worldm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

من ips 226 دارم میتونم بگم فوق العادست خیلی تصویر زنده ای داره رنگهاش خیلی ظبیعی هستن

10. 2 کاربر از rezahacker3020 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ali gamma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

رنگ مشكيش چطوره؟ از چهار گوشه مانيتور نشت نور نداره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

من ips 226 دارم میتونم بگم فوق العادست خیلی تصویر زنده ای داره رنگهاش خیلی ظبیعی هستن
    سلام
    شما واسه کارهای طراحی و گرافیک اینو گرفتین؟
    من یه مانیتور واسه فیلم و بازی میخوام اما میخوام زاویه دیدش هم واقعا عالی باشه و رنگش به هم نریزه و از اطراف تصویرش سیاه نشه.ضمنا آیا زمان پاسخگوییش تو فیلمهای سریع کم نمیاره؟
    با تشکر.

13. این کاربر از Silvester69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه bayern_vahid`'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

خیالت راحت منم ips 226 دارم گیمر حرفه ای هم هستم هیچ مشکلی برای بازی فیلم ندارم پاسخگویی تصویرش هم هیچ مشکلی نداره با ایکس باکس و ps3 هم تست کردم

15. این کاربر از bayern_vahid` بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ips226 LG در حال حاضر یکی از بهترینهای بازاره و به خاطر نمایش فوق العاده طبیعی و زیبای رنگ تصاویرش یکی از مناسبترین مانیتورها برای گرافیستها و طراح هاست . زاویه دید وسیعی داره . زمان پاسخگویی 5ms هم جزء زمانهای خوبه و مشکلی برای بازی ایجاد نمیکنه . این مانیتور کنتراست فوق العاده بالایی داره و به همین دلیل رنگ سفیدش سفیدتر و رنگ مشکیش مشکی تر و عمیق تر هست .
    از نظر طراحی هم ظاهر خوب و زیبایی داره . من یه مدت با این مانیتور کار کردم و واقعا" تفاوت نمایش رنگهاش رو با بقیه مانیتورها احساس کردم و لذت بردم .

17. این کاربر از hamid_IT63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •