تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: هشدار در خریداری دی وی دی رایتر بدون جعبه

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض هشدار در خریداری دی وی دی رایتر بدون جعبه

سلام دوستان . من الان یک دی وی دی رایتر سونی بدون جعبه خریدم ولی الان که وصلش کردم دیدم هیچگونه سی دی رو اجرا نمیکنه.و عصری هم میخوام برم پسش بدم.
    گفتم بیام اینجا به دوستانی که قصد خرید دارن هشدار بدم که حواسشونو بیشتر جمع کنن و یکم بیشتر هزینه کنن و یه جنس خوب بخرن دردسرش کمتره.اینم واسه من تجربه شد که دیگه جنس بی درو پیکر نخرم!

امیدوارم برا هیچکدمتون از این مشکلا پیش نیاد.
    موفق باشید.

2. 4 کاربر از ehsannnn00004 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من تابستان پارسال دو تا دی وی دی رایتر خریدم.
    یکی به اسم Liteon بدون جعبه و در یک کاورپلاستیکی و بدون هیچ نام و نشانی

یکی هم Pioneer. تازه از این مدلهایی که روی دی وی دی های خاص لیبل هم چاپ میکنه.

و الان از آن بدون جعبه بیشتر راضی هستم. خیلی بهتر رایت میکنه و در حالیکه در شرایط یکسان، پایونییر دی وی دی ها را میسوزونه، آن یکی بدون هیچ مشکلی تا الان کار کرده.

4. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان به هیچ عنوان قطعات فاقد جعبه و فاقد گارانتی را خریداری نکنید و در هنگام خرید حتمآ فاکتور خرید دریافت کنید تا اگر مشگلی در قطعات وجود داشت بتوانید از طریق قانونی مشگل خودتون رو حل کنید.
    البته تنها قطعه ای که بدون کارتن و البته داخل مشمبا و پلمپ عرضه می شود هارد دیسک است.

6. 2 کاربر از mostafa_360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

دوستان هیچ فرقی با هم ندارند بدون جعبه همین ال جی من خریدم با گارانتی مادیران بدون جعبه مثلا 27 تومن بود با جعبه 29 تومن همین حدود و هیچ فرقی هم نداشت هر دو هم با گارانتی
    لایتون هم خریدم زیاد فرقی ندارند به نظر من که این مشکل شما از کابل یا چیز دیگه ای بوده حتما تست کنید مشکل از کابل نباشه چون کابل ها زود خراب میشن

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوستان هیچ فرقی با هم ندارند بدون جعبه همین ال جی من خریدم با گارانتی مادیران بدون جعبه مثلا 27 تومن بود با جعبه 29 تومن همین حدود و هیچ فرقی هم نداشت هر دو هم با گارانتی
    لایتون هم خریدم زیاد فرقی ندارند به نظر من که این مشکل شما از کابل یا چیز دیگه ای بوده حتما تست کنید مشکل از کابل نباشه چون کابل ها زود خراب میشن
    نه دوست عزیز من رفتم پسش دادم و pioneer گرفتم 37 ت با جعبه.

از لحاظ فرق داشتن که 100 در 100 فرق داره بدون جعبه با جعبه.واسه تست میتونید بی جعبه رو وصل کنید و تویه دیوایس مننجر میبینید که درایو بی نام هست و فقط یه عددی نوشته اما با جعبه رو وصل کنید میبینید نام و مدل رو جعبه کامل نشون میده.

بازم هرکس خودش میدونه هرچی دوست داشت بخره.من فقط اومدم اینجا خبر بدم همچنین مشکلی پیش اومده دوستان بیشتر دقت کنن.
    موفق باشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •