تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 85 از 1421 اولاول ... 3575818283848586878889951351855851085 ... آخرآخر
نمايش نتايج 841 به 850 از 14206

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان مازندران

اگه نباشه جاش خالی می مونه endoftime's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    SHAHI

پيش فرض

من رفتم اینترنتی تمدید کردم. همون مبلغ سابق بود.
    یعنی چی؟
    واضح سوالت رو نگرفتم !
    الان سرویساشون دو دسته شده یه دسته مسه سابقه یعنی همینی که شما تمدید کردی و داری .
    یه دسته هم سرویسای جدید با ترافیک 2گیگ هست که مسئول مخابرات میگفت فقط واسه کم کردن هزینه ! اینجور شده.(بعید میدونم فقط همین باشه)
    اگه سوالت در مورد قرار داد چند ماهس باس بگم که به مشترکین جدید اون مرکز مخابراتی فقط 6ماهه و 1 ساله سرویس میدادن دیگه باقی شهرا و مراکز مخابراتی نمیدونم!

2. 2 کاربر از endoftime بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hoseynn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    motelghoo

پيش فرض

واضح سوالت رو نگرفتم !
    الان سرویساشون دو دسته شده یه دسته مسه سابقه یعنی همینی که شما تمدید کردی و داری .
    یه دسته هم سرویسای جدید با ترافیک 2گیگ هست که مسئول مخابرات میگفت فقط واسه کم کردن هزینه ! اینجور شده.(بعید میدونم فقط همین باشه)
    اگه سوالت در مورد قرار داد چند ماهس باس بگم که به مشترکین جدید اون مرکز مخابراتی فقط 6ماهه و 1 ساله سرویس میدادن دیگه باقی شهرا و مراکز مخابراتی نمیدونم!

ممنون.
    سوالم این بود که دیگه سرویس 16 گیگ نمیدن(همون نا محدود)؟
    آخه این سرویس ها که 2 گیگ دارن قبلا هم بوده .
    من الان تقریبا یه ماهه از مخابرات سرویس گرفتم. زمان سرویس گرفتنم طرف به من گفت قراره 2 گیگ بشه, اگه میتونی چند 6 ماه بگیر.من هم که پولم نمیرسید
    سوال من اینه که همون سرویس های 16 گیگو به ما میدن؟
    Last edited by hoseynn; 25-08-2012 at 21:40.

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    SHAHI

پيش فرض

ممنون.
    سوالم این بود که دیگه سرویس 16 گیگ نمیدن(همون نا محدود)؟
    آخه این سرویس ها که 2 گیگ دارن قبلا هم بوده .
    من الان تقریبا یه ماهه از مخابرات سرویس گرفتم. زمان سرویس گرفتنم طرف به من گفت قراره 2 گیگ بشه, اگه میتونی چند 6 ماه بگیر.من هم که پولم نمیرسید
    سوال من اینه که همون سرویس های 16 گیگو به ما میدن؟
    دقیق نمیتونم جوابتو بدم چون اطلاع ندارم دیتا چه تصمیمی گرفته یا قراره بگیره ولی اینو میدونم که فعلا 512 با ترافیک 16 گیگ میدن که خودمم میخوام همین سرویسو بگیرم.
    از اون جا که منشی گفت 6ماهه باید بگیری پس به نظر میاد حالاحالاها باس این سرویس برقرار باشه!

5. 2 کاربر از endoftime بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه keyvan13611361's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دقیق نمیتونم جوابتو بدم چون اطلاع ندارم دیتا چه تصمیمی گرفته یا قراره بگیره ولی اینو میدونم که فعلا 512 با ترافیک 16 گیگ میدن که خودمم میخوام همین سرویسو بگیرم.
    از اون جا که منشی گفت 6ماهه باید بگیری پس به نظر میاد حالاحالاها باس این سرویس برقرار باشه!
    سلام و عرض ادب
    دوست عزیز، اصلاً دیگه سرویسی به اسم 16 گیگ ترافیک در ماه وجود نداره، من خواستم بگیرم، گفتند دیگه تمام سرویسها 2 گیگ ترافیک داره!!! از کجا باید اقدام کنیم؟
    مسئولین مخابرات آمل که اصلاً نمیدونند چی به چیه، کی به کیه؟! میگن همه سرویسها دو گیگ ترافیک داره
    من خودم سرویس 512 داشتم با 16 گیگ ترافیک ماهیانه، تمدیدش کردم دو گیگ ترافیک به من دادند

پروفشنال black years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شمال ایران

پيش فرض

سلام و عرض ادب
    دوست عزیز، اصلاً دیگه سرویسی به اسم 16 گیگ ترافیک در ماه وجود نداره، من خواستم بگیرم، گفتند دیگه تمام سرویسها 2 گیگ ترافیک داره!!! از کجا باید اقدام کنیم؟
    مسئولین مخابرات آمل که اصلاً نمیدونند چی به چیه، کی به کیه؟! میگن همه سرویسها دو گیگ ترافیک داره
    من خودم سرویس 512 داشتم با 16 گیگ ترافیک ماهیانه، تمدیدش کردم دو گیگ ترافیک به من دادند
    سلام آقا کیوان عزیز .

شما اینترنتی شارژ کردید یا حضوری ؟؟؟
    قیمت خرید از اینترنت مثل سابق هست و تغییری نکرده،احتمال اینکه همون مقدار ترافیک بدن هست.

8. 2 کاربر از black years بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام آقا کیوان عزیز .

شما اینترنتی شارژ کردید یا حضوری ؟؟؟
    قیمت خرید از اینترنت مثل سابق هست و تغییری نکرده،احتمال اینکه همون مقدار ترافیک بدن هست.
    سلام دوست عزیز
    عرضم به خدمت شما، وقتی من خواستم شارژ کنم، پنل کابری مخابرات خراب بود، حضوری رفتم شارژ کردم، برای سرویس 512 یه ماهه 13 تومن دادم(البته بماند که به جای یه ماه، سه ماه برام شارژ کردند) بهرحال برای هرماه به من دو گیگ ترافیک دادند
    با قیمت 13 تومن.
    حالا چی جوری میشه هر ماه 16 گیگ ترافیک گرفت؟ ضمناً مسئولین مخابرات کلّاً میگفتن فقط دو گیگ میدیدم و ...

10. 2 کاربر از keyvan13611361 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    عرضم به خدمت شما، وقتی من خواستم شارژ کنم، پنل کابری مخابرات خراب بود، حضوری رفتم شارژ کردم، برای سرویس 512 یه ماهه 13 تومن دادم(البته بماند که به جای یه ماه، سه ماه برام شارژ کردند) بهرحال برای هرماه به من دو گیگ ترافیک دادند
    با قیمت 13 تومن.
    حالا چی جوری میشه هر ماه 16 گیگ ترافیک گرفت؟ ضمناً مسئولین مخابرات کلّاً میگفتن فقط دو گیگ میدیدم و ...
    خب چرا 128 نگرفتین؟
    سرعت و ترافیک که همونه ولی ارزون تره.
    الان سه ماهه بستین؟

12. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

خب چرا 128 نگرفتین؟
    سرعت و ترافیک که همونه ولی ارزون تره.
    الان سه ماهه بستین؟
    سلام دوست عزیز
    عرضم به خدمت شما، حق با شماست، فکر کردم واقعاً قراره سرعتها اسمی و رسمی بشه، ولی تا این لحظه خبری نشد، فقط پول اضافی دادم، سرعتش و ترافیکش با 128 یکسانه!
    سه ماهه تمدید نکردم، پول یه ماه رو دادم، گفتم اگه خوب باشه، بازم تمدیدش میکنم، البته برادران و خواهران گرامی مخابرات زحمت کشیدند و با هزینه ی همون یه ماه، سهواً برام سه ماهه تمدید کردند

14. 2 کاربر از keyvan13611361 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن درخواست نرم افزار ALI . R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

سلام
    بله درسته. اتفاقا امروز برای تمدید رفتم. دیدم با همون مقدار ترافیک میشه. سرعت هم نسبتا خوب شده.
    موفق و پیروز باشید!

16. 3 کاربر از ALI . R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    SHAHI

پيش فرض

سلام و عرض ادب
    والا اینجا 16 گیگ میدن ولی دهن آدم سرویس میکنن.من خودم دارم 6ماهه میگیرم با 96 گیگ ترافیک.
    البته الان که شما گفتی تمدید کردی و 2گیگ دادن بت من خودم به شک افتادم حرفه منشیه درست بود یا نه ولی تا شنبه دقیق بهتون میگم.
    آقا اینا چقدر گیر میدن ! یه فرم بما دادن که صاحب خط باید پرکنه و با مدارک اونجا باشه بعد کارشناس تایید کنه بعد خط بررسی بشه بعدش سرویس بدن!
    باقی شرکتا یه فرم ساده خودت پرمیکنی بعد یه روز رانژه میشه و وصل میشی.
    من به شما پیشنهاد میکنم از این به بعد حضوری شارژ کن اخه سیستم اینا مشخص نیس یه موقع زیاد ترافیک میده یه موقع کم.
    شرمنده من نتم قطع بود دیر ج دادم.

18. این کاربر از endoftime بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •