تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 1421 اولاول 12345678915551055051005 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 14206

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان مازندران

پروفشنال maskot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

منم امروز رفتم 256 ثبت نام کردم بابل امیدوارم سرعتش خوب باشه و قعطی زیاد نداشته باشه

2. 2 کاربر از maskot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    sari

پيش فرض

سلام خسته نباشید من ساکن ساری هستم می خواستم بدونم Adsl بهتره یا وایرلس وایمکس؟ من برای دانلود فیلم و سریال می خوام ممنون

4. این کاربر از caty666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه keyvan13611361's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام و عرض ادب خدمت دوستان بزرگوار و عزیز

چرا کسی جواب مارو نمیده؟

ارادتمندم
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    sari

پيش فرض

برای منم سوال چرا کسی جواب نمی ده؟ یه سؤال سادست خیلی سخت که نیست....

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اگه دانلود شبانه ی زیادی می خوای این سرویس آسیاتک جز بهترین گزینه ها برای شماست:
    اینترنت 2048 کیلو بیت حجمی 5 گیگ در ماه (2 تا 8 صبح رایگان) 324,450 ريال
    سرعت در روز 100 تا 500 KB/S
    سرعت در شب 200 تا 240 KB/S
    تقریبا در هر شب میشه 4 الی 5 گیگ دانلود کرد. (قانون استفاده متعادل fair use policy داره اما فعلا اجرا نمیشه یعنی اگه هر شب هم زیاد دانلود کنی فعلا محدود نمیشی)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اما اگه استفاده روزانه می خوای یه شرکت جدید اومده به نام نوین نت که قیمت هاش خیلی پایینه. اما کیفیتش رو نمی دونم چطوره.

اگه مخابرات منطقه تون سرویس می ده اون هم گزینه ی خوبیه چون ظاهرا همه ی سرویس هاش رو روی 4 مگ می بنده وسرعت بالایی داره و ترافیکش هم خوبه (256 کیلوبیت 8 گیگ ترافیک داره با قیمت 13 هزار تومان)
    اما طبق آخرین اطلاع بنده مخابرات توی ساری دیگه سرویس نمی ده.

اگه استفاده معمولی داری و گاهی اوقات دانلود شبانه می خوای شاتل خوبه:
    اکو 128 با 3 گیگ ترافیک 14595 تومان.
    سرعت در روز 200 KB/S
    سرعت در شب 40 تا 60 KB/S و هرچی بیشتر دانلود کنی سرعت کمتر میشه. (قانون fair use policy اجرا میشه)

وایمکس هم واسه وقتیه که adsl مناسبی پیدا نشه کرد.

8. 2 کاربر از j-f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

با درود
    دوستان تو قائمشهر آخرین اخبار وضعیت و کیفیت اینترنت مخابرات رو اعلام نمایند . مهم برای من ping سرویس ها هست ؟

با تشکر

داره خودمونی میشه ali1933's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    ........

پيش فرض

چون باگوشی دارم جواب شما رو میدم نمیتونم ازاسپید تست عکس بزارم شرمنده‏!‏

ping:48ms
    download:3.5mbps
    upload:1.34mbps
    من 512 دارم ازمخابرات میدان امام !
    ازنظر کیفیت فقط شاید قطعی اعصاب خوردکن باشه!ولی سرعتش نسبت به سایر شرکت ها خیلی بالاتر وقیمتش خیلی کمتر دانلود شبانه شم که عالی میتونی شبی 4گیگ دانلود کنی!

11. 4 کاربر از ali1933 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه keyvan13611361's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام خسته نباشید من ساکن ساری هستم می خواستم بدونم Adsl بهتره یا وایرلس وایمکس؟ من برای دانلود فیلم و سریال می خوام ممنون
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان بزرگوار

عرض شود دوست عزیز، بنده این 4-3 سال اخیر که آمل هستم از تمام سرویسهای خصوصی (شاتل تقریباً دوسال، پارس آنلاین یه سال، آسیا تک چند ماهی استفاده کردم) هرکدومشون یه مشکلی دارن برای دانلود رایگان شبانه
    .

شاتل بعد چند ماه که زیاد دانلود کنی، پورتتون رو برای دانلود شبانه بلاک میکنه

پارس آنلاین بهترین سرویسش که یه مگ حجمیه، ساعات دانلود رایگان سرعتش، از 40 تا 60 بیشتر نمیره، ضمناً مدّت زمان ساعات دانلود رایگانشم نسبت به بقه سرویسها کمه

آسیاتک، سرویس دومگ با حجم 5 گیگ ترافیک در ماه گرفتم، اونم شبها سرعتش فوق فوقش میرسید به 40-50

الان هم به همین خاطر از دوستان پرسیدم، سرویس مخابرات چی جوریه، دانلود رایگان شبانه داره یانه؟ سرعتش که میگن در طول شب و روز عالیه

در ضمن، سرویسهای وایمکس و مبین نت بیشتر برای کاربریهای ساده خوبن، نه برای دانلود رایگان شبانه، چون قطعیش زیاده، و چون در اکثر آپلودرهایی که فیلم و سریال آپلود میشه، به ای پی مشخص شده شما، در محدوده زمانی خاصی لینک دانلود میده، اگه فقط یه بار در طی این ساعات رایگان، چراغ مودمتون خاموش و روشن بشه، آی پیتون تغیر میکنه و مجددا نمیتونید از اون لینک دانلود رو ادامه بدید، و چون وایمکس و مبین نت درصد قطعیشون زیاده، برای شما استفاده از این سرویس ریسکش بالاست، جز اینکه تصمیم داشته باشید تا صبح چشاتون به صفحه مونیتور و مودم باشه تا یه موقع قطع نشه؟!

البته همه ی این مطالبی که بنده عرض کردم، لااقل تجربه شخصی بنده بوده، تو منطقه خودمون تو شهر آمل، بقیه شهرها و مناطق رو نمیدونم، چون منطقه به منطقه و شهر به شهر این موارد با هم توفیر دارند

حالا یکی از دوستان بزرگوار تشریف بیارند جواب سوال بنده رو بدند، سرویس ای دی اس ال در مخابرات آمل دانلود رایگان شبانه داره یا نه، همین؟ فقط جواب مطمئن میخوام، دوستانی که تست کردند!!!

ممنونم
    موفّق باشید

13. این کاربر از keyvan13611361 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه P!nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Shahi

پيش فرض

بايد از خود مخابرات بپرسين رايگان داره يا نه كه به من يكي گفت داره يكي هم گفت نداره كه اخر خودم فهميدم دارم از ساعت ١ كه سرعتش نصف ميشه يعني ٢٠٠ ايناحتما رايگان داره تو شهرهاي ديگه مازندران
    تست سرعت منم مثل همين دوستمونه.قعطي هم انچنان هم نداره اونم يه هفته مشكل پيش امد كه الان ديگه حل شد

15. این کاربر از P!nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام
    من تو قائمشهرم. adsl مخابراتو از کجا باید بگیرم وکجا باید درخواست بدم؟کلا" مراحلش چیه؟
    برای بار اول غیر از هزینه مودم هزینه دیگه ای مثل راه اندازی و...هم داره؟چقدره؟

ممنون میشم جواب بدید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •