تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 255 از 1421 اولاول ... 1552052452512522532542552562572582592653053557551255 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,541 به 2,550 از 14206

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان مازندران

آخر فروم باز ruzbeh1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دادا خوش باش شما گویا از ساعت 3 شب تا 8 صبح رایگان هستی ؟ !!!

ولی ما 24 ساعته رایگان هستیم

5 ساعت دانلود رایگان خوشحالی داره !!!
    دوست من،منم کارت --- دارم اما حال نمی کنم از اون اینترنتا استفاده کنم،بعدشم من تست isp گذاشتم،شما --- .شما هم isp بزار ،بعدشم تو 5 ساعت 24 گیگ تقریبا" می شه دانلود کرد با 1.12 مگ،کافیه می خوام چیکار

2. این کاربر از ruzbeh1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

شما چقدر جو گیر هستی ؟ به این میگی پینگ منظم ؟ این شد ؟ از 201 تا 160 نوسان ؟؟؟؟

شما یه پینگ از این سرور بذار سی سی کم به این میگن پینگ منظم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در مورد پینگتونم باید بگم که اصلا" کیفیت نداره چون ttl شما رو 41 هستش ، و واسه من روی 51 یا 53 .من این اینترنتمو با --- مچ کنم که دیگه هیچی

4. این کاربر از ruzbeh1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

از خدا بخواه بهت شفا بده جدی میگم یا اطلاعات بده روی سرور های خارجی دقیقا مثلا موقی که v p n ست میکنی یا غیره میبینی ttl چقدر بالا میره !!! چون از چندین هاپ میگذره تا به ما برسه ؟؟ ؟ هر چی ttl کمتر باشه کیفیت بالاتره !!!

اینم بدون ttl باشه 230 با 30 فرقی نداره مهم کیفیت منظم بودن هستش .

ولی خدایش دیگه خیلی کم میاری نمیدونی چی بگی میگی ttl حداقل یه حرفی بزن کسی بهت نخنده ضایع بشی .

در مورد پینگتونم باید بگم که اصلا" کیفیت نداره چون ttl شما رو 41 هستش ، و واسه من روی 51 یا 53 .من این اینترنتمو با --- مچ کنم که دیگه هیچی

6. این کاربر از naim697 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

از خدا بخواه بهت شفا بده جدی میگم یا اطلاعات بده روی سرور های خارجی دقیقا مثلا موقی که v p n ست میکنی یا غیره میبینی ttl چقدر بالا میره !!! چون از چندین هاپ میگذره تا به ما برسه ؟؟ ؟ هر چی ttl کمتر باشه کیفیت بالاتره !!!

ولی خدایش دیگه خیلی کم میاری نمیدونی چی بگی میگی ttl حداقل یه حرفی بزن کسی بهت نخنده ضایع بشی .
    یک کمی به معلوماتتون اضافا کنید،ttl عمر pocket های ارسال شده از pc شما و ماندگاری آنها هستش،و هر چقدر هم بالاتر باشه بهتره،شما پینگ سرورای داخلی رو بگیرید ببینید بالای 100 هستش،اما ttl سرورای خارحی زیر 100 هستش،سرویسای مخابرات ttl اونا با سرورای خارجی زیر 50 هستش که اصلا" خوب نیست،پس تا چیزیو نمی دونین اظهار نظر نکنید اونم برای کسی که رشتش این چیزاست

8. این کاربر از ruzbeh1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

خوشم میاد کم میارید از تست کارت --- استفاده می کنید،سرویسای اینترنت استان گیلان با مازندران قابل مقایسه نیست،یک چند سال دیگه اینترنت بالای 10 مگ به استان شما می رسه،جالب این جاست پهنای باند کل شمال از بابل(0111) که یکی از بزرگترین مراکز مخابراتی هستش تامین می شه،حالا شما بگید گیلان

10. این کاربر از ruzbeh1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

شما چرا فرا فکنی میکنی ؟ پینگی که گذاشتیم برای اینترنت مخابرات هستش نه d v b دوما شما حرف ttl زدی ؟ نتیجه چی شد ؟

برای خودت میای رو هوا حرف میزنی خلاصه چیزایی میپرونی ؟

در ضمن شما چالوس باید باید باشی ؟ نه بابل ؟ حرف خودت بزن از جای دیگه مایه نذار ولی هر وفت یاد حرف tll که گفتی می افتم غش میکنه از خنده

خوشم میاد کم میارید از تست کارت --- استفاده می کنید،سرویسای اینترنت استان گیلان با مازندران قابل مقایسه نیست،یک چند سال دیگه اینترنت بالای 10 مگ به استان شما می رسه،جالب این جاست پهنای باند کل شمال از بابل(0111) که یکی از بزرگترین مراکز مخابراتی هستش تامین می شه،حالا شما بگید گیلان

12. این کاربر از naim697 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ali_phd71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    omidiyeh

پيش فرض

سلام به دوستان گل مازندرانی
    در مورد طرح جدید جشنواره سراسری اینترنت مخابرات مخابرات خوزستان به من گفته این طرح فقط برای کاربرای جدیده و به مشترکین الانمون تعلق نمیگیره مخابرات مازندران هم همینجوره؟

14. این کاربر از ali_phd71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

شما چرا فرا فکنی میکنی ؟ پینگی که گذاشتیم برای اینترنت مخابرات هستش نه d v b دوما شما حرف ttl زدی ؟ نتیجه چی شد ؟

برای خودت میای رو هوا حرف میزنی خلاصه چیزایی میپرونی ؟

در ضمن شما چالوس باید باید باشی ؟ نه بابل ؟ حرف خودت بزن از جای دیگه مایه نذار ولی هر وفت یاد حرف tll که گفتی می افتم غش میکنه از خنده
    یک کمی به معلوماتتون اضافا کنید،ttl عمر pocket های ارسال شده از pc شما و ماندگاری آنها هستش،و هر چقدر هم بالاتر باشه بهتره،شما پینگ سرورای داخلی رو بگیرید ببینید بالای 100 هستش،اما ttl سرورای خارحی زیر 100 هستش،سرویسای مخابرات ttl اونا با سرورای خارجی زیر 50 هستش که اصلا" خوب نیست،پس تا چیزیو نمی دونین اظهار نظر نکنید اونم برای کسی که رشتش این چیزاست اینم تست پینگ زمانی که سرویس مخابرات مازندران داشتم،می بینید که ttl پایین تره:

16. این کاربر از ruzbeh1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ultimator's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض

سلام
    لطفا فقط در مورد اینترنت مخابرات بحث کنیم
    بحث های دیگه رو بذاریم کنار بهتره . (‌ منظورم اینترنت شرکت های دیگه. اینترنت غیر مجاز و غیره هست )‌

18. 5 کاربر از Ultimator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن درخواست نرم افزار ALI . R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

سلام به دوستان گل مازندرانی
    در مورد طرح جدید جشنواره سراسری اینترنت مخابرات مخابرات خوزستان به من گفته این طرح فقط برای کاربرای جدیده و به مشترکین الانمون تعلق نمیگیره مخابرات مازندران هم همینجوره؟
    سلام . راستش منم امروز به مخابرات مراجعه کردم راجب همین طرح. منم خواستم در همین طرح شرکت کنم. گفتن هیچ مشکلی نیست میتونید شرکت کنید. منتظرم سرویسم به اتمام برسه بعد وصل کنم. به نظرم با توجه به تعرفه و مزایایی که داره خیلی مناسبه. ( به من گفتن تا ششم دی برای شرکت در طرح مهلت دارید! )
    Last edited by ALI . R; 05-12-2012 at 20:50.

20. 2 کاربر از ALI . R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •