تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 245 از 1421 اولاول ... 1451952352412422432442452462472482492552953457451245 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,441 به 2,450 از 14206

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان مازندران

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

مخابرات دیگه خراب شد.به نظر من دیگه ازش استفاده نکنن بهتره.
    تا یک ماه قبل سرعتش پایین اومده هر چی میرم مخابرات ایمیل میدم زنگ میزنم جواب نمیدن.پشتیبانی خوبی نداره.اگه تا هفته بعد خوب نشد میرم آسیاتک میگیرم مرکز مخابراتیمونم بیشتر میرن از مخابرات میگیرن بیشترشون نمیدونن که آسیاتک هم اشتراک میده به خاطر همین گفتم مرکز مون خلوته.
    در ضمن قطعی هایی داره که نگو و نپرس........................
    دوهفته......یه هفته..............سه روز...........من تواین ماهی که تمدیدش کردم از 27 ماه قبل تا 8 این ماه قطع بود تازه من سرویسم رو 10روز بود کهتمدید کردم.مخابرات چیزی که زیاد قطیش
    Last edited by hossein019940; 03-12-2012 at 14:10.

2. 2 کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ruzbeh1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

خوب دوستان من امروز سرویس مخابرات و جمع آوری کردم،راحت شدم،تا فردا تست سرویس شرکت خصوصی نواز اینترنت نوشهر و براتون می زارم

4. 4 کاربر از ruzbeh1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

خوب دوستان من امروز سرویس مخابرات و جمع آوری کردم،راحت شدم،تا فردا تست سرویس شرکت خصوصی نواز اینترنت نوشهر و براتون می زارم
    برای جمع آوری سرویس دردسر داره؟چند روز طول میکشه تا خط تلفنتون رو از حالت رانژه در بیارن؟

6. 2 کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه shoeib's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

رفتم مخابرات ! ترسیدن بنده خدا فکر کردن عذاب خدا نازل شده و در جا وصل کردن XD

ولی خودم واقعا ناراحت شدم ! چرا کاری رو که میشه با زبون خوش انجام داد آدمو مجبور می کنن که !!!!!
    الان احساس قدرت و جذبه داشتن بهت دست داده؟!!
    حیف که وقتشو ندارم وگرنه یه ترول برات میساختم یه کمی دور همی بخندیم
    ترسیدن کجا بوده...اینا از خداش هم نمیترسن، چه برسه به من و شمایی که دستمون به هیچ جا بند نیست و اصلاً عددی به حساب نمیایم
    تا وقتی که پول میدیم شهروند به حساب میایم ولی وقتایِ دیگه . . .

دیشب 8 گیگ دانلود رایگان داشتم!

8. این کاربر از shoeib بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

برای جمع آوری سرویس دردسر داره؟چند روز طول میکشه تا خط تلفنتون رو از حالت رانژه در بیارن؟
    اولش که اصلا" می گفتن شما مشکلتو بگو ما حل می کنیم،گفتن مشکلی نیست پورت تغییر می دیم،گفتن برو پیش رئیس،مشکلتون قابل حل هستش،منم گفتم نه فقط می خوام جمع آوری کنم،بعد 1 فرم پر کردم،اون خانم گفتش امروز جمع می کنن،با اینکه 3 هفته از سرویسم مونده بود،راحت شدم

10. 2 کاربر از ruzbeh1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

اولش که اصلا" می گفتن شما مشکلتو بگو ما حل می کنیم،گفتن مشکلی نیست پورت تغییر می دیم،گفتن برو پیش رئیس،مشکلتون قابل حل هستش،منم گفتم نه فقط می خوام جمع آوری کنم،بعد 1 فرم پر کردم،اون خانم گفتش امروز جمع می کنن،با اینکه 3 هفته از سرویسم مونده بود،راحت شدم
    پس شما و من هم فکریم.منم با اینکه 15 گیگ از ترافیکم مونده و تا19 اسفند ماه شارز دارم اگه تا هفته بعد خوب نشد جمعش میکنم.اگه برای من همون روز یه کارشناس فرستادن و مشکلمو حل کردن که هیچ ولی اگه مشکلمو حل نکردن حتی اگه گفتن فردا حل میکنیم من جمعش میکنم.

12. 2 کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

پس شما و من هم فکریم.منم با اینکه 15 گیگ از ترافیکم مونده و تا19 اسفند ماه شارز دارم اگه تا هفته بعد خوب نشد جمعش میکنم.اگه برای من همون روز یه کارشناس فرستادن و مشکلمو حل کردن که هیچ ولی اگه مشکلمو حل نکردن حتی اگه گفتن فردا حل میکنیم من جمعش میکنم.
    بله،چون تعداد کاربراش واقعا" داره زیاد می شه و پهنای باند خارجی هم زیاد نمی کنن،مشکلات فنیش هم به کنار،کلا" از ساعت 7 غروب به بعد وبگردی هم نمی شه کرد،به هر حال من راحت شدم

14. 2 کاربر از ruzbeh1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

بله،چون تعداد کاربراش واقعا" داره زیاد می شه و پهنای باند خارجی هم زیاد نمی کنن،مشکلات فنیش هم به کنار،کلا" از ساعت 7 غروب به بعد وبگردی هم نمی شه کرد،به هر حال من راحت شدم
    تازه برای مرکزمون 200 تا پورت دیگه هم اضافه کردن معلوم نیست چی بشه.ایمیل میدم به مخابرات برای سرعت پایین که همسایم سرعتش بالا 400 با یه پهنای باند وبرای من تا 100 نمیره سرعت دانلود الان من 80 . به شرکت زیر ساخت باید بگین به شرکت زیر ساخت میگم اونا هم میگن مخابرات یه پهنای باندی رو از ما خریداری کرده همین ما دیگه نسبت به مشکلاتشون مسئول نیستسم.فعلا که من این تصمیم رو گرفتم.حالا ببینم خدا چی میخواد تا اون موقع سرعتم خوب میشه یا نه.
    Last edited by hossein019940; 03-12-2012 at 16:20.

16. 2 کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

مخابرات استان های دیگه هم همین کار را کردند ، اول سرعت زیاد می کنند تا مشترک جمع کنند بعد سرعت را کم می کنند .من قبلا شاتل داشتم ، درسته که گیگ سریع تمام می شد اما با 128 روزانه با سرعت 256 دانلود می کردم شبا هم بین 60 تا 50 بود .مخابرات واقعا نا متعادله.

18. 4 کاربر از mozibil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

مخابرات استان های دیگه هم همین کار را کردند ، اول سرعت زیاد می کنند تا مشترک جمع کنند بعد سرعت را کم می کنند .من قبلا شاتل داشتم ، درسته که گیگ سریع تمام می شد اما با 128 روزانه با سرعت 256 دانلود می کردم شبا هم بین 60 تا 50 بود .مخابرات واقعا نا متعادله.
    شما کدوم شهر هستید؟فقط برای من اینطوری شده برای دوستم خوبه با 256 تا 400 یا بیشتر هم میرهبرای من اینطوری شد که الان داغون شده میخوام عوض کنم آسیاتک بگیرم.

20. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •