تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 209 از 1421 اولاول ... 1091591992052062072082092102112122132192593097091209 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,081 به 2,090 از 14206

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان مازندران

داره خودمونی میشه Mehr one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    Babol

پيش فرض

عجب داستانایی میگین و میسازید.آقا hamidreza sakhai سرویسم یه مگ بود.تازه اونم با هزار بدبختی و پارتی بازی گرفتم.مگه میدادن؟ تازه اونم فقط به استاد دانشگاه ها و خبر نگارا و شرکت ها و از اینجور آدما.و اینم بگم سرعت برا تمام سرویس های مخابرات پاینه و هر چی شما و من و خیلی کسای دیگه ای که دارن بین صفر تا صد متغییره.حتی این جدیدا.نمیدونم یکی میاد میگه جلسه گذاشتنو و شنبه درست میشه و از اینجور حرفا من درآوردی.یه مقدار زمان میخواد درست بشه.تا یادم نرفته بگم که کادنتیا هم سرویس جداگانه میدن به این شکل که برا یه مدت رایگان میتونی استفاده کنی البته بعلاوه ی 5 تومن حق نصب و اگه خوشتون اومد میتونین تمدید کنین و هیچ محدودیتی از نظر ترافیک و سرعت براتون وجود نداره هر سرویسی رو که بخواین میتونین انتخاب کنید.کادنت هم واسه خودش اینطوری کسب درآمد میکنه و میکرد.محدوده ی خونه ی ما هم بلواره کشاورزه.آقا maskot ما تو شرکتمون بهشون میگیم کئیی شور.کارشون فقط دزدی قالب سایته.هیچ هنری ندارن.قبلا یادمه میگفتن اره ما خودمون سرویس پیام کوتاه رو برنامه نویس کردیم که یه دفعه گندش دراومد.ولش کن بابا.بیاین به همدیگه کمک کنید تا همدیگه رو بیشتر گمراه کنید.راستشو بگین.اصلا خود مخابرات هدفش از اینکار این بوده که تعداد کاربراشو افزایش بده نه اینکه بیاد نابودشون کنه.من به خاطر رشته ی دانشگاهیم هفته ای دو بار میرم پیش داییم تو مخابرات مرکزی بابل تا به من چیز میز یاد بده.وقتی این حرفایی رو که شما میگینو بهش بگم از خنده میترکه.میگه کی این حرفارو از قول ما گفته.

2. این کاربر از Mehr one بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال maskot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

اقا یکی میشه به من توضیح بده چی شده... من از 128 طرح قدیم ارتقا دادم به 2 مگ ترافیک 2گیگ طرح جدید ... چون ترافیکش کمه رفتم ترافیک بخرم زده :

.خرید سرویس برای شما مسدود می باشد. برای رفع این محدودیت با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

این الان به من ترافیک نمیدن همین 2 گیگ کافیه یا اینکه مشکل سایته
    راستی بخش خرید سرویس هم همین ارور رو میده اما ارتقا کماکان کار میکنه
    به زودی درست میشه اینا هنوز دارن رو سایت کار می کنن تا کاملش کنن فعلا از این 2 گیگت لذت ببر به وقتش ترافیک هم می خری

4. این کاربر از maskot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ruzbeh1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

اینم تست 512 قدیم من:

6. 2 کاربر از ruzbeh1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه nima_mani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    بهشتِ ایران!!!!!!!!!

پيش فرض

بابا پینگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ گگگگگگگگگگ!آدم اینو میبینه ها، میخواد بره مخابراتو منفجر کنه! خلااااااااااااااااااااااا ااااص! بچه های مازندران این روزا باید قبل از روشن کردن مودم ،حتما آرامبخش بخورن! مثلا میخواستیم از دست شاتل خلاص شیم بریم مخابرات بگیریم، لامسب شانس مارو! زلزله ده ریشتری اومد مخابراتو ترکوند!

8. این کاربر از nima_mani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من که چشم آب نمی خوره دوباره سرعتا رو مثل قبل کنن و 128 با 2 مگ سرعتش رو 4 مگ بسته بشه،تو این سیستم جدید این کار شدنی نیست و با عقل جور در نمی آد،پس این همه سرویس الکی تعریف کردن!!نهایتا" سرعت دانلود 512 به 150 می رسه با تعریف سرعت

10. 2 کاربر از ruzbeh1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال maskot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

128 اگه سرعتش به 60-70 و 256 به 100-120 و 512 به 200-220 و..... برسه هم باز از شرکت های دیگه بهتره

12. 2 کاربر از maskot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ali1933's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    ........

پيش فرض

دوستان،من باعموم که رئیس مخابرات مرکز امام قائمشهر هست امروز صحبت کردم
    میگفت دیروز جلسه داشتن که طی اون آقای منافی مسئول دیتای قائمشهر که با اون
    هم صحبت داشتم گفت که اگه طرح ها برگرده وواقعی بشه ازحدود3000مشترک اینجا
    100تا هم نمیمونن!چون همه فقط برای سرعت بالای مخابراته که اینجا موندن والا با این
    گیر وگور مخابرات همه میرفتن،عموی من که قاطعانه میگفت که مثل همون چند وقت پیش که
    اون2گیگ را باب کرده بودن،الان هم یک غلطی کردن و باز اوضاع درست میشه!!!!
    فقط باید دعا کرد!همین

14. 7 کاربر از ali1933 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

128 اگه سرعتش به 60-70 و 256 به 100-120 و 512 به 200-220 و..... برسه هم باز از شرکت های دیگه بهتره

نه آقا،بعد از 2 سال کار کردن با سرعت 4 مگ دوباره برگردم روی 1.5 مگ،می رم نوین نت،سرویس up to 4mb بر می دارم با 15 یا 30 گیگ ترافیک،سرعت هم همیشه ثابت رو 4 مگ هستش،این تستو یکی از بچه های مازندرانی برام گرفته بود:

16. این کاربر از ruzbeh1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال maskot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

نه آقا،بعد از 2 سال کار کردن با سرعت 4 مگ دوباره برگردم روی 1.5 مگ،می رم نوین نت،سرویس up to 4mb بر می دارم با 15 یا 30 گیگ ترافیک،سرعت هم همیشه ثابت رو 4 مگ هستش،این تستو یکی از بچه های مازندرانی برام گرفته بود:

نوین نت رو دوباره یه تحقیق در بارش بکن 2-3 روزه بچه ها میگن سرعت هاشو رو 60-70 در ساعات شبانه محدود کردن یه سرچی بکن مارو هم بی خبر نزار اگه نوین نت مازندران هنوز خوبه ما هم مشتاقیم به اومدن در ضمن 4 مگش شبانه نداره تو تعرفعه هاش زده بود

18. این کاربر از maskot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال majideblis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    IH∀HS

پيش فرض

سلام به همه.دوستان من الان تقریبا بیشتر از یک ماهی میشه که از اوضاع واحوال این تایپیک خبری ندارم.میشه بگید اوضاع adsl مخابرات چطوره؟شبانه رایگانه هنوز؟سرعت روزا و شبهاش چنده فعلا.قظعی هاش پابرجاست.اگه میشه یکی ازبچه ها به همه این سوالهام بادقت جواب بده ممنونش میشم.

20. این کاربر از majideblis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •