تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 181 از 1421 اولاول ... 811311711771781791801811821831841851912312816811181 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,801 به 1,810 از 14206

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان مازندران

اگه نباشه جاش خالی می مونه keyvan13611361's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

هیشکی منو دوست نداره

هیشکی به سوال من جواب نمیده؟؟؟؟؟
    سلام و عرض ادب
    من که دوسِت دارم؛ ميدونم شما دوستَم نداري
    خط شما که خيلي خوبه؛ لااقل از مال من بهتره؛ سرويس شما تقريباً رو 5 مگ بسته شده؛ لاين اَتِنيُو اِيشِن (چه لهجه خوشگلي دارما) شما هم نسبت به سرعتتون فکر کنم عادي باشه نميدونم (تايم اوت دانلودم تقريباً 30 ؛ مال شما يکم بيشتره 54)
    Last edited by keyvan13611361; 23-11-2012 at 19:12.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    sari

پيش فرض

سلام و عرض ادب
    من که دوسِت دارم؛ ميدونم شما دوستَم نداري
    خط شما که خيلي خوبه؛ لااقل از مال من بهتره؛ سرويس شما تقريباً رو 5 مگ بسته شده؛ لاين اَتِنيُو اِيشِن (چه لهجه خوشگلي دارما) شما هم نسبت به سرعتتون فکر کنم عادي باشه(تايم اوت دانلودم تقريباً 30 ؛ مال شما يکم بيشتره 54)
    بنظر من ملاک خوبی یا بدی خط تست دانلود توی سایت اسپید هستش و بس

3. این کاربر از REZA1002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

بنظر من ملاک خوبی یا بدی خط تست دانلود توی سایت اسپید هستش و بس
    يه جورايي با شما موافقم؛ همونطوري که قبلاً هم در مورد سرويس شما عرض کرده بودم

امّا سايتهاي تست سرعت، بيانگر سرعت دانلود و آپلود و پينگ سرويس در بازه زماني خاص محسوب ميشن
    بالفرض تست سرعت سرويس بنده؛ در طول روز خيلي خرابه؛ ولي شبها خوبه، يعني الان اگه تست بگيرم؛ سرعتم برخلاف امضاي مبارک شما به 2/دو مگ هم نميرسه؛ ولي شبها عالي ميشه
    .(در طول روز سرعت دانلودم به سختي به 150-200 ميرسه)

(البته اصولاً دان استريم؛ سرويس چه افت سرعت داشته باشه و چه خوب باشه؛ ثابته!!! به نظرم دان استريم بيانگر سقف و سرعت بالقوه سرويسهاست؛ که ممکنه مثل سرويس جناب maskot اين حالت بالقوه؛ به بالفعل تبديل بشه و دان استريم و سرعتشون برابر بشه؛ و يا مثل سرويس شما با داشتن دان استريم 24 مگي ؛ در حالت بالقوه باقي بمونه و بالفعل نشه)

5. 2 کاربر از keyvan13611361 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ali_phd71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    omidiyeh

پيش فرض

سلام دوستان
    من هم از اینترنت مخابرات استفاده میکنم ولی خوزستان.سرعت های شما خیلی عالیه خوش بحالتون
    ی مشکل داشتم ممنون میشم کمک کنید.
    مودم .adslمن از این معمولیاس td8811قبلا از کامپیوتر جدا میکردم میزنم ب لپ تاپ راحت وصل میشد ولی جدیدا اصلا وصل نمیشه اینم بگم ج ویندوزم هم عوض کردم الان ارور 734 میده ممنون میشم راهنمایی کنید چجور حلش کرد

Sent from my SK17i using Tapatalk 2

اگه نباشه جاش خالی می مونه man7tomani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    VS/Projects

پيش فرض

به زودی شماره ی 2020 راه میوفته . مخابراتیا دارن CRM هم برای یوزراشون را میندازن !!!

کاد نت فقط پیمانکار مخابرات بود که قراردادش داره سر میرسه ! . از این به بعد باید با شماره ی 2020 زنگ بزنیم. از هر جای مازندارن زنگ بزنید به 2020 بهش وصل میشید . ساپورتشون رو هم دارن کلی قوی میکنند !
    کلا مخابرات ترکونده

8. این کاربر از man7tomani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    sari

پيش فرض

[QUOTE=man7tomani;7330818

کلا مخابرات ترکونده[/QUOTE]

پس سایتشون بخاطر همین ترکیده؟

10. این کاربر از REZA1002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    sari

پيش فرض

يه جورايي با شما موافقم؛ همونطوري که قبلاً هم در مورد سرويس شما عرض کرده بودم

امّا سايتهاي تست سرعت، بيانگر سرعت دانلود و آپلود و پينگ سرويس در بازه زماني خاص محسوب ميشن
    بالفرض تست سرعت سرويس بنده؛ در طول روز خيلي خرابه؛ ولي شبها خوبه، يعني الان اگه تست بگيرم؛ سرعتم برخلاف امضاي مبارک شما به 2/دو مگ هم نميرسه؛ ولي شبها عالي ميشه
    .(در طول روز سرعت دانلودم به سختي به 150-200 ميرسه)

(البته اصولاً دان استريم؛ سرويس چه افت سرعت داشته باشه و چه خوب باشه؛ ثابته!!! به نظرم دان استريم بيانگر سقف و سرعت بالقوه سرويسهاست؛ که ممکنه مثل سرويس جناب maskot اين حالت بالقوه؛ به بالفعل تبديل بشه و دان استريم و سرعتشون برابر بشه؛ و يا مثل سرويس شما با داشتن دان استريم 24 مگي ؛ در حالت بالقوه باقي بمونه و بالفعل نشه)
    ولی خدا وکیلی توقعمون هم خیلی بالا رفته

من خودم تا یکی دو سال قبل با دیال آپ یه فایل 16 مگی رو با سرعت 2 کیلوبایت دانلود میکردم کلی ذوق میکردم.الان به سرعت 500 یعنی 250 برابرش قانع نیستم. عجب

12. 4 کاربر از REZA1002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

ولی خدا وکیلی توقعمون هم خیلی بالا رفته

من خودم تا یکی دو سال قبل با دیال آپ یه فایل 16 مگی رو با سرعت 2 کیلوبایت دانلود میکردم کلی ذوق میکردم.الان به سرعت 500 یعنی 250 برابرش قانع نیستم. عجب

دوست عزيز؛ باور کنيد توقعمون زياد نيست؛ به نظرم تازه ملّت چشاشون باز شده؛ اوني که شما ميفرماييد منم تجربه کردم(کارت ميخريديم و تا صبح؛ رايگان دانلود ميکرديم، شايد يه ياهو مسنجر دانلود ميشد)
    دو سال پيش يه بار تو عمرم؛ يه وجب از آمل اونطرفتر رفتم؛ رفتم دبي؛ باورتون ميشه سرعت دانلود اينترنت واي فاي(رايگان) تو فرودگاهشون 2 مگ بر ثانيه بود؟ سرعت دانلود اينترنت افغانستان پارسال 1440 بود ؛ به نظرتون بازم توقعمون زياده؟

14. 2 کاربر از keyvan13611361 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    sari

پيش فرض

دوست عزيز؛ باور کنيد توقعمون زياد نيست؛ به نظرم تازه ملّت چشاشون باز شده؛ اوني که شما ميفرماييد منم تجربه کردم(کارت ميخريديم و تا صبح؛ رايگان دانلود ميکرديم، شايد يه ياهو مسنجر دانلود ميشد)
    دو سال پيش يه بار تو عمرم؛ يه وجب از آمل اونطرفتر رفتم؛ رفتم دبي؛ باورتون ميشه سرعت دانلود اينترنت واي فاي(رايگان) تو فرودگاهشون 2 مگ بر ثانيه بود؟ سرعت دانلود اينترنت افغانستان پارسال 1440 بود ؛ به نظرتون بازم توقعمون زياده؟

من نسبت به چند سال قبل گفتم نه کشورهای خارجی

16. 2 کاربر از REZA1002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amin_pwa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

فوری فوریاز ترافیکن فقط ۱۰ مگ مونده ! باید ترافیک بخرم ولی سایت خرید ترافیک بستس !تا فردام مخابرات تعطیله !چی کار کنممممم !!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •