تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 1421 اولاول ... 51919798991001011021031041051111512016011101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 14206

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان مازندران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

سلام و عرض ادب

سرعت دانلود 460-500 ، آپلود هم تقريبا 100-120
    دقيقاً ساعت 13:20

ميشه بگي چند مگ داري و از كدوم مخابرات ميگيري؟ من 512 دارم روزانه 200 بيشتر نميره! شبانه هم سرعتم از 40 تا 70 ، دمدمايه صبح تا 120 ميره از مخابرات حسنزاده آملي ميگيرم

2. این کاربر از piuma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه keyvan13611361's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

ميشه بگي چند مگ داري و از كدوم مخابرات ميگيري؟ من 512 دارم روزانه 200 بيشتر نميره! شبانه هم سرعتم از 40 تا 70 ، دمدمايه صبح تا 120 ميره از مخابرات حسنزاده آملي ميگيرم
    سلام و عرض ادب
    عرضم به خدمت شما، سرويساي مخابرات همه رو چهار مگ بسته شدند، يعني از لحاظ سرعت در طول شب و روز، سرويس دو مگ با 128 هيچ فرقي نداره
    بنده 512 دارم، از مخابرات شيخ فضل الله نوري

سرعت دانلودم شب و روز تقريباً يکسانه، البته ميشه گفت شبا بهتره
    موفّق باشيد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

آقا سلام من امروز رفتم مخابرات گفتن يا امروز وصل ميشه يا پنشنبه كه امروز وصل نشد حالا دوتا مسله تو سايت كه ميرم يوزر پس ميزنم وارد سايت مخابرات ميشه و مشخصات و نشون ميده ولي زنگ كه زدم ميگه پنجشنبه وصل ميشه؟ داستانش چه جوريه؟ بعد من يه مودم 3121 كورسس داشتم كه نشد روش كار كنن حالا يه مودم دادن بهم فعلا تا شنبه اين مودمه فقط پاورش روشن ميشه dsl internet كلا خاموش چشمكم نميزنه حالا با توجه به اين و كار كردن يوزر و پسوردم تو سايت مخابرات ميشه وصل شده باشه مودم ايراد داشته باشه. چون تو سايتم زده شروع 21 /6 پشتيبانيم زنگ زدم ميگه پس پرتت وصل نشده پنشنبه ميشه. حالا من موندم عجله ندارم ولي شك دارم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

ببخشيد يك سوال ديگه هم دارم اينكه توي مخابرات چي ميشه كه اي دي اس ال وصل ميشه؟ يعني رانژه كردن خط چيه و چه جوريه؟ آخه واسم سوال شده با شاتل و آسياتك و ارمغان تو تهران اي دي اس ال گرفتم زودترينشون واسم يك هفته اي وصل كرد ولي مخابرات يك روزه وصل ميكنه تازه يه روزه هم نه با يك تلفن شايد كمتر از يك ربع كلا كنجكاو شدم بدونم چه بر سره تلفن مياد كه اينترنت وصل ميشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه endoftime's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    SHAHI

پيش فرض

ببخشيد يك سوال ديگه هم دارم اينكه توي مخابرات چي ميشه كه اي دي اس ال وصل ميشه؟ يعني رانژه كردن خط چيه و چه جوريه؟ آخه واسم سوال شده با شاتل و آسياتك و ارمغان تو تهران اي دي اس ال گرفتم زودترينشون واسم يك هفته اي وصل كرد ولي مخابرات يك روزه وصل ميكنه تازه يه روزه هم نه با يك تلفن شايد كمتر از يك ربع كلا كنجكاو شدم بدونم چه بر سره تلفن مياد كه اينترنت وصل ميشه.
    رانژه کردن یعنی برقراری ارتباط تلفن مشترك با اسپلیتر شركت سرویس دهنده توسط شركت مخابرات حالا این شرکت میتونه شاتل باشه با مخابرات یا هرچیزه دیگه ای.
    که این کار توسط مسئولین Mdf مخابرات انجام میشه و خط تلفن به تجهیزاتی وصل میشه که میشه ازپهنای باند بدون استفاده اون استفاده بشه.
    خطی که رانژ ه بشه این قابلیت داره که صدا و دیتا رو باهم منتقل کنه.
    اینکه چرا زود زانژه میکنن دلیلش اینه که وقتی شما از یک نمایندگی شرکتی درخواست میدی adsl بگیری طرف باید نامه ای برای مخابرات بفرسته و یه پولی براشون واریز کنه همین کار معمولا 1کی2 روز تاخیر ایجاد میکنه.
    حالا این نامه باید بره مخابرات مدتی توی نوبت باشه تا خط رانژه بشه . این درصورتی که وقتی از خود مخابرات سرویس میگیری این الافی ها رو نداره و بعد از قرار داد بستن خط شما رانژه میشه.

7. این کاربر از endoftime بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    حکومت خود مختار پشت کامپیوتر

پيش فرض

سلام

Downstream:13.9
    upstream:8.2

البته من فکر نمی کنم دیگه نویز خط باعث بشه حدود 200Kb از سرعت دانلود کم بشه. چون من با توجه به فاصله ام از مرکز مخابراتی و با همین down&upstream تا 300KB دانلود هم داشتم ولی سرور نت رو اتوماتیک قطع کرد سرعتم رو کاهش داد.

9. این کاربر از Soli_AK47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

آخر نفهمیدیم چرا سقف سرعت دانلود حتی از سایت راسخون از 250 بالاتر نمیره در صورتی که دان استریم روی4 مگ بسته شده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

دوستان با این سرعتی مخابرات بهتون میده ترافیکش چجوریه؟قیمت سرویسهاش چنده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه endoftime's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    SHAHI

پيش فرض

آخر نفهمیدیم چرا سقف سرعت دانلود حتی از سایت راسخون از 250 بالاتر نمیره در صورتی که دان استریم روی4 مگ بسته شده؟
    ربطی نداره میتونن دان استریم 10 مگ بت بدن ولی سرعت دانلودت محدود کنن یه مثال بزنم مثلا اگه از شرکتهای دیگه سرویس گرفته باشی حتما دیدی شبا سرعت خیلی کم شده ولی دان استریمت ثابته.

14. این کاربر از endoftime بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •