تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 462 از 468 اولاول ... 362412452458459460461462463464465466 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,611 به 4,620 از 4675

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

آخر فروم باز shahin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

سلام
    یه سوال داشتم در مورد لایسنس کاسپر

این سایت ها یا اشخاصی که لایسنس یک ساله کسپر رو با قیمت نصف مثلا 60 تومن به گفته این که تخفیف خورده آیا مورد اعتماد هست؟!!
    یعنی ممکنه سرور خودشون گرفته باشن و آپدیت انجام بشه ؟!! اصلا چنین کاری میشه ؟!! چون قبلا تو NOD32 همچین کاری رو میکردن برای کسپر هم میشه؟!!

و اگر لایسنس بگیریم چه جوری باید مطمئن بشیم لایسنس کاملا قانونی هست؟!! تو خود سایت کاسپر باید چک کنیم؟!!!
    ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید؟!!

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سرور خودشون گرفتن؟ مگه شهر هرته :| ک ی شرکت نرم افزاری اجازه بده به نمایندش تو ایران یا هر جای دیگه ارائه ی اپدیت کنن و هر چی دلشون بخواد بفرستن رو سیستم ما؟ همیشه از سرورای خود اون شرکت و مستفیم دانلود ها و اپدیت ها انجام میشه حالا میخواد انتی ویروس کسپر اسکای باشه میخواد نرم افزار مثلا فوتوشاپ باشه.. این حرفی ک در مورد نود 32 میزنید از کجا میگید؟ من تا حالا نشنیدم همچین چیزی لطفا اگه اطلاعات کامل و موثقی داری به من هم بده. کجا همچین کاری میکردن؟! و از کجا شنفتید ممنون.

واسه مطمعن شدم بگو به طرف من ی لیسانس یا لایسنس یا کلید هر چی میخوام یک به نام ایمیل خودم دو تو سایت کسپراسکای هم بهم اکانت بدن و وقتی میرم تو تنظیمات اکانتم نشون داده باشه ک من ی اکانت دارم مثلا مخصوص نسخه اینترنت سکوریتی و همینطور تعداد روز های باقی ماندشم دقیقا با همون روزی ک خریدی مچ باشه وقتی هم فعال کردم انتی ویروسم رو دقیقا از یکسال شروع بشه نه یه روز بیشتر نه یه روز کمتر! اگه 364 روز بود مشخصه ک قبلا استفاده شده و ثبت شده ممکنه خریده باشن و به ده تا بفروشن یه لایسنس خریده طرف 100 هزار تومن مثلا میفروشهه به ده نفر نفری 60 هزار تومن 500 هزار تومن منفعت میبره این وسط شمام خبر نداری! یا ی کلید چند کاربره مثلا 10 کاربره خریده به قیمت 300 هزاار تومن بعد میفروشه دونه ای 60 هزارتومن!
    البته شما اگه بری تو سایت خودشون بپرسی بهت میگن از کجا بخری!
    Last edited by sunshineboy; 25-11-2017 at 11:52.

3. 2 کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام

این سایت ها یا اشخاصی که لایسنس یک ساله کسپر رو با قیمت نصف مثلا 60 تومن به گفته این که تخفیف خورده آیا مورد اعتماد هست؟!!
    یعنی ممکنه سرور خودشون گرفته باشن و آپدیت انجام بشه ؟!! اصلا چنین کاری میشه ؟!! چون قبلا تو NOD32 همچین کاری رو میکردن برای کسپر هم میشه؟!!

و اگر لایسنس بگیریم چه جوری باید مطمئن بشیم لایسنس کاملا قانونی هست؟!! تو خود سایت کاسپر باید چک کنیم؟!!!
    ممکنه ریجن لاک باشه (ممکنه هم نباشه)
    یعنی مخصوص کشور خاصی باشه و تو همه کشورا قابل فعال سازی نباشه
    البته محدودیت ریجن لاک رو راحت میشه دور زد
    شما یه p r ox y داخل انتی ویروس که مربوط به کشور لایسنس هست ثبت میکنین و لایسنس رو فعال میکنین و بعدش هم p r o xy رو پاک میکنین
    که البته قیمت چنین لایسنسی 20 تا 25 تومنه نه 60 تومن برای اینترنت سکیوریتی 2018

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

بله فقط آنتی ویروس رایگان هست و برای بقیه امکانات باید به نسخه های پولی ارتقاء بدید...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط نصبش از طریق اینستالر آنلاین هست و نمیشه ستاپ کاملش رو دانلود کرد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 2 کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام

دوستان نسخه رایگان کسپر چرا از 365 روز شروع میشه و میره سمت صفر،یعنی هر وقت شد 0 بعدش باید چیکار کرد؟

من آنتی ویروس رایگان 360 رو هم دارم ولی این از 0 شروع میشه تا بره به بی نهایت

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    دوستان نسخه رایگان کسپر چرا از 365 روز شروع میشه و میره سمت صفر،یعنی هر وقت شد 0 بعدش باید چیکار کرد؟
    با سلام
    در مورد نسخه رایگان کسپرسکی خبری ندارم چون استفاده نکردم.
    در مورد سوئیت رایگان 360، عدد از 0 شروع میشه و این یعنی این سوئیت به این مدت بر روی سیستم نصب شده.
    بعد از 2 روز عدد نشان دهنده 2 میشه.
    این تعداد روزهای استفاده شده را نشان میده.

9. 4 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه pa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام

بعد از 365روز، دوباره میشه 365روز دیگه رایگان فعالش کرد

11. این کاربر از pa13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

سلام

نمابنده اصلی اون اولین حرفش پ ... البته به دلیل تبلیغات ممنوعه در فروم اینجوری گفتم !!!!

سلام.

اصلا جاسوسی ای وجود نداره کسپر اسکای هم جاسوسی نکرده از امریکا دروغ میگن همون خبر گذاری هایی ک میگی پوشش میدن زیاد بدون همونا حامی منافع امریکان!
    وقتی من با ی برنامه در شبکه به کلاینت وصل میشم و به تمامی فایل هاش دسترسی دارم بدون اینکه متوجه بشه /// مطمئن باشید که همه کسانیکه محصولشون اپدیت شدنی هست میتونن جاسوسی هم انجام بدن .... این فقط برای انتی ویروس ها نیست /// خود گوگل و ماکروسافت و ....
    Last edited by Captain; 07-12-2017 at 22:33. دليل: ترکیب پست ها

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام .خب دسترسی داره ک چی؟ انتی ویروس به همه ی بعد نرم افزار سیستم دسترسی داره بلکه سخت افزار هم ! دلیل و برهان نمیشه ک داره جاسوسی میکنه. مایکروسافت میتونه کلا با اپدیت کردن ویندوز ویروس بفرسه رو سیستم من و شما و ما هم متوجه نخواهیم شد هر نرم افزاری میتونه اینکارو بکنه حتی ی موزیک پلیر ساده! اون دیگه برمیگرده به اعتماد ما به اون شرکت و اعتبار اون شرکت!این دلیل نمیشه ک کسپر اسکای چون دسترسی داره به ویندوز وفایلهای ما(مثل بقیه انتی ویروس ها)داره جاسوسی میکنه از من!بله میتونه جاسوسی کنه اگه بکنه ک اعتبارش زیر سوال میره! همینطوری الکی نیست چرا انتی ویروس یا کلا نرم افزار ایرانی مروگر ایرانی موبوگرام باشه میتونه اینکارو بکنه کسیم نمیتونه کاریش کنه و جایی هم پاسخگو نیست!همینطور ک الان ای اس پی های ایرانی مخصوصا ایرانسل با مودم هایی ک میدن دارن اینکارو میکنن بک دور هل میدن تو خونه های مشترکاشون( اون مودمی ک میدن داخلش بک دور هست) اکثرا نه میدونن اگرم بدونن نمیگن ی سریم ک خوابن! ولی اونها بحثشون جداس حفاظت حریم شخصی دارن اگه خلافش ثابت شد باید جوابگو باشن تو دادگاه الکی نیست!گوگل البته بحثش جداس از اون دو تا کلا.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام . فایرفاکس کامپیوترم وقتی کاسپرسکی فعاله هنگ میکنه و خیلی کند عمل میکنه در حالی که وقتی کاسپر رو غیر فعال میکنم مثل فشفشه عمل میکنه . کسی میدونه چه دلیلی داره ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •