تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 457 از 468 اولاول ... 357407447453454455456457458459460461467 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,561 به 4,570 از 4675

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

حـــــرفـه ای Nine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام. من از تو خود سایت کسپر اومدم هم توتال و هم سکیوریتی رو دانلود کنم ورژن 17 بود ، ارور کانکشن Fail میده و میگه چک کن به اینترنت وصلی یا نه! نتونستم دانلود کنم. اومدم از سایت دوست و برادر! س ا ف ت 98 دانلود کنم میبینم ورژن 18 رو گذاشته! جریان چیه؟!
    با سلام
    یه مدتی هست نسخه 18 ارائه شده ولی تو اون بخش دانلود اصلی کسپر هنوز همون نسخه 17 هست
    به هر حال از لینک زیر هر نسخه ای که بخواین میتونین دانلود کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من نسخه 18 رو نصب کردم به لحاظ ظاهری که فرقی با نسخه 17 نداره

2. 4 کاربر از Nine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

ب خاطر اینکه نسخه 18 هنوز تو مرحله بتاست واسه همین تو سایت کسپر نسخه 17 رو گذاشته..

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

شرکت روسی کسپراسکی، نسخه رایگان نرم‌افزار ضد ویروس خود را به صورت جهانی منتشر می‌کند.

شرکت کسپراسکی که مقر آن در مسکو است، روز سه‌شنبه اعلام کرد که نسخه رایگان نرم‌افزار خود را در سطح دنیا، عرضه خواهد کرد.

این خبر مهم در حالی اعلام می‌‌شود که آمریکا به ارتباط کسپراسکی و دولت روسیه بسیار مشکوک و ظنین است.

این محصول بلافاصله در آمریکا، کانادا و چند کشور آسیای جنوب شرقی در دسترس قرار خواهد گرفت و ظرف چند ماه آینده در سایر نقاط جهان هم در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

«یوژن کسپراسکی» این مطلب را در قالب پستی در وبلاگ خود منتشر کرده است.

البته منظور از انتشار این نسخه رایگان این نیست که جای نسخه پولی کسپراسکی را بگیرد. این نسخه رایگان فقط وظایف پایه آنتی‌ویروس مثلا محافظت آنتی‌ویروسی ایمیل‌ها و وب را خواهد داشت و البته می‌تواند به صورت خودکار به‌روز شود.

اما یک فایده انتشار گسترده این نسخه این خواهد بود که مکانیسم یادگیری ماشینی در نرم‌افزار این شرکت، به این وسیله ارتقا پیدا خواهد کرد.

۱۸ ماه است که کسپراسکی مشغول کار روی این نسخه رایگان است. نسخه آزمایشی نرم‌افزار هم پیش از این در اختیار کاربران روسیه، اوکراین، چین و کشورهای اسکاندیناوی قرار گرفته بود.

کسپراسکی در سال ۱۹۹۷، تأسیس شد و به سرعت در طی سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰ گسترش پیدا کرد، طوری که یکی از شرکت‌های پیشگام تولید نرم‌افزارهای حافظتی در سطح دنیا شد.

تنها دشواری عمده این شرکت، اتهاماتی است که در مورد ارتباط آن به سرویس امنیتی فدرال روسیه یا FSB زده می‌شود. در سال‌های اخیر، به دنبال حمله روسیه به کریمه و نیز به دنبال متهم شدن روسیه در دخالت در انتخابات ریاست جمهوری روسیه در سال ۲۰۱۶، رویکرد منفی آمریکا نسبت به کسپراسکی، فزونی گرفته است.

در حالی که هم دولت روسیه و هم کسپراسکی، ارتباط با هم را نفی می‌کنند، همین ماه گذشته، مأموران FBI از خانه تعدادی از کارمندان کسپراسکی بازرسی به عمل آوردند و دولت ترامپ تمایل دارد که نام این شرکت را از فهرست شرکت‌های مجاز به فروش فناوری به این کشور، حذف کند. همچنین در کنگره یک لایحه وجود دارد که در صورت تصویب، وزارت دفاع آمریکا از خرید محصولات کسپراسکی منع می‌شود.

البته درآمد کسپراسکی در آمریکا بیشتر با فروش محصولاتش به مصرف‌کنندگان عادی و شرکت‌های کوچک به دست می‌آید. درآمد کسپراسکی در آمریکا، بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ کاهش داشته و از ۱۶۴ میلیون دلار به ۱۵۶ میلیون دلار رسیده است.

منابع
    Last edited by Nine; 26-07-2017 at 12:59.

5. 3 کاربر از Nine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ب خاطر اینکه نسخه 18 هنوز تو مرحله بتاست واسه همین تو سایت کسپر نسخه 17 رو گذاشته..
    با سلام
    بتا نبود. الان هم نسخه 18 تو سایت کسپر پیش فرض دانلود میشه. من برای اطمینان نسخه قبلی رو پاک کردم و نسخه جدید رو از سایت کسپر نصب کردم که همون نسخه و ورژن قبلی بود

که تو پست قبلی هم عکسش رو گذاشتم

Last edited by Nine; 26-07-2017 at 14:04.

7. 3 کاربر از Nine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام ممنون ولی هنوز نسخه نهایی و تایید شد شده نیست چون تو خود سایتشون 17 رو گذاشته واسه دانلود .اینجا ک برید میتونید ببینید:البته اهمیتی نداره قصد دونستن گفتم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام ممنون ولی هنوز نسخه نهایی و تایید شد شده نیست چون تو خود سایتشون 17 رو گذاشته واسه دانلود .اینجا ک برید میتونید ببینید:البته اهمیتی نداره قصد دونستن گفتم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با سلام
    اگه الان به صفحه اصلی دانلود اینترنت سکیوریتی برید نسخه 18 به صورت پیش فرض دانلود میشه
    برا مک هم گذاشته
    اینجا هم گذاشته

البته به قول شما خیلی هم چیز مهمی نیست

11. 3 کاربر از Nine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه AmirC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان لطفآ بگید سکیوریتی یا توتال کدومش رو بهتره که نصب کنم یا شاید بهتر باشه سکیوریتی و آنتی ویروس رو باهم نصب کنم لطفا راهنمایی کنید

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با سلام
    بین توتال و اینترنت سکیوریتی تفاوت زیادی نیست. یکی دو مورد هست که توتال بیشتر داره ولی اگه بخواین از سریال های موجود تو اینترنت استفاده کنید سریال اینترنت سکیوریتی راحت تر پیدا میشه.
    نصب آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی که کاملا اشتباه است. البته خود کسپر هم اجازه نمیده و قبل از شروع نصب از شما میخواد که بقیه آنتی ویروس ها رو پاک کنید.

14. 2 کاربر از Nine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه AmirC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با سلام
    بین توتال و اینترنت سکیوریتی تفاوت زیادی نیست. یکی دو مورد هست که توتال بیشتر داره ولی اگه بخواین از سریال های موجود تو اینترنت استفاده کنید سریال اینترنت سکیوریتی راحت تر پیدا میشه.
    نصب آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی که کاملا اشتباه است. البته خود کسپر هم اجازه نمیده و قبل از شروع نصب از شما میخواد که بقیه آنتی ویروس ها رو پاک کنید.
    ممنون.
    لطفآ درباره این private browsing که در نسخه 18 کسپرسکای به مرورگرها اضافه میشه هم توضیح بدید.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ممنون.
    لطفآ درباره این private browsing که در نسخه 18 کسپرسکای به مرورگرها اضافه میشه هم توضیح بدید.
    با سلام

مرورگری امن البته چیز جدیدی نیست. تو این حالت کسپر اجازه جمع آوری اطلاعات مرورگری شما رو به سایت ها نمیده. ضمنا تو هیستوری مرورگر هم چیزی ذخیره نمیشه. در واقع سعی بر اینه که شما بعد از اتمام مرورگری وب اینجور باشه که انگار اصلا هیچ مرورگری ای انجام نداده اید

اینجا توضیحات بیشتر رو میتونید ببینید

l
    Last edited by Nine; 03-08-2017 at 22:02.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •