تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 467 از 468 اولاول ... 367417457463464465466467468 آخرآخر
نمايش نتايج 4,661 به 4,670 از 4675

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام

من تازه کاسپر اسکای چند روزه نصب کردم و اولین بار هست.چون اولین بار بود ورژن فارسیش گرفتم که بتونم راحتتر کار کنم اما ورژن فارسی ۱۹ هست انگلیسی اون ۲۰.ایا مشکلی نداره؟ در کل فقط میخوام بدونم نسخه فارسی اون کامل بی عیب نقص هست یا مشکلی نداره؟

در ضمن چون اکانت یکی از اشناهامون در خارج از کشور گرفته بود وقتی وارد کردم زد ابدیت نمیشه که با قند... درست شد.چون زمان نصب نسخه فارسی میاد برای مناطق اروپایی نیست.حالا میخواستم ببینم مشکلی نداره این موارد در نصب فارسی اون و ابدیتهای بروزش.

و دو تا کد اکتیو فرستاده یکی یک ساله و یکی دو ساله.فعلا یک ساله رو زدم و ایا این کدها از زمان خرید حساب میشه یا از زمانی که وارد نرم افزار میکنیم؟توتال سکوریتی گرفتم.
    سپاسگزارم از دوستان.

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام

1-من تازه کاسپر اسکای چند روزه نصب کردم و اولین بار هست.چون اولین بار بود ورژن فارسیش گرفتم که بتونم راحتتر کار کنم اما ورژن فارسی ۱۹ هست انگلیسی اون ۲۰.ایا مشکلی نداره؟ در کل فقط میخوام بدونم نسخه فارسی اون کامل بی عیب نقص هست یا مشکلی نداره؟

2-در ضمن چون اکانت یکی از اشناهامون در خارج از کشور گرفته بود وقتی وارد کردم زد ابدیت نمیشه که با قند... درست شد.چون زمان نصب نسخه فارسی میاد برای مناطق اروپایی نیست.حالا میخواستم ببینم مشکلی نداره این موارد در نصب فارسی اون و ابدیتهای بروزش.

3-و دو تا کد اکتیو فرستاده یکی یک ساله و یکی دو ساله.فعلا یک ساله رو زدم و ایا این کدها از زمان خرید حساب میشه یا از زمانی که وارد نرم افزار میکنیم؟توتال سکوریتی گرفتم.
    سپاسگزارم از دوستان.
    درود :
    1-نه مشکلی نداره و فرق چندانی ندارن نسخه 20 و 19 و من الان مدت زیادیه که از نسخه فارسی استفاده میکنم و مشکلی نداشتم و ترجمه هم تقریبا خوب و بی نقصه
    2- گمون نکنم با نسخه فارسی مشکل داشته باشه چون منطقه و رژیون رو چک میکنه نه زبان رو....البته کاملا مطمئن نیستم یعنی شاید زبان فارسی رو فقط تو ایران میشه استفاده کرد میتونید از سایتهای نمایندگی کسپر فارسی چک کنید که اینطور هست یا نه.مث سایت ایدکو...البته اگه با زبان فارسی مشکل داشت یا هیتلرشکنم نباید فعال و آپدیت میشد پس مشکل زبان فارسی بعیده باشه.
    3- بعضی از لایسنسها از زمان خرید محسوب میشه مث لایسنسهای هدیه و اشانتیون و فله ای...اما لایسنس خریداری شده از سایت رسمی و نمایندگیها از لحظه وارد کردن در نرم افزار محسوب میشه نه از زمان خرید.الان لایسنس اولی رو که زدین میتونید چک کنید از زمان خرید فعال شده یا از زمان وارد کردن سریال در آنتی ویروس

3. 2 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shahin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

سلام
    ببخشید نسخه فارسی ترجمه شده از طرف نماینده های کاسپر درست شده؟!!
    خب این که چون دستکاری شده که اصلا خوب نیست؟!!!
    چون فکر کنم مثه فایرفاکس که خودش نسخه جداگانه فارسی یعنی از طرف موزیلا ارئه بشه نیست درسته؟!!

داره خودمونی میشه rezariza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

این نسخه های فارسی زیاد جالب نیستن نه فقط کسپرسکی بلکه همه نرم افزار ها. من یه مورد خودم تجربه داشتم که ورژن رسمی فایرفاکس فارسی رو برای یکی از دوستان که انگلیسی بلد نبود نصب کردم بعد بنده خدا یه برنامه ای رو دانلود کرده بود و نصب نمیشد و از من راهنمایی خواست رفتم و دیدم درسته نصب نمیشه اول فکر کردم ناقص دانلود شده ولی بعد کلی سر و کله زدن فهمیدم چون اسم فولدر فارسی بود و "دانلود" بود به این خاطر بود که windows installer نمیتونست نصب بکنه روی دسکتاپ کپی کردم و در جا نصب شد
    Last edited by rezariza; 11-11-2019 at 10:37.

داره خودمونی میشه tiraxtork's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

مهندسین گرامی من این انتی ویروس جدید نصب کردم زیاد ابدیت میده دوستان میخاستم بدونم من نمیخام برنامه ابدیت شه فقط دیتابیس بشه قبلا اسیت استفاده میکردم قسمتی داشت غیرفعال میشد اینم داره؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

درود
    ایا کلید برای
    Kaspersky Endpoint Security
    پیدا میشه ؟

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

Kaspersky Internet Security Premium

لایسنس سه ماهه آنتی ویروس کسپرسکی برای اندروید

BYK9U-EHE8S-J1WY8-SG1CN

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. این کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه alipencia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام..دوستان برای کسپر دیگه نمیشه از تریال ریست استفاده کرد؟
    نسخه رایگان چه فرقی داره با پولی؟

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام..دوستان برای کسپر دیگه نمیشه از تریال ریست استفاده کرد؟
    نسخه رایگان چه فرقی داره با پولی؟

برای تریال ریست انجمن سافت 98 گذاشته و برای فرقش هم کسپرسکی کامل به فارسی در لینک توضیح داده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kaspersky Free این امکان را برای شما فراهم می‌سازد که بدون هیچ گونه دانلود یا نصب نرم افزار اضافی به Kaspersky Internet Security جابجا شوید.

Kaspersky Internet Security برنامه ای است که به منظور اطمینان از حفاظت جامع از رایانه شما طراحی شده است.

Kaspersky Internet Security در مقایسه با Kaspersky Free، گستره بیشتری از گزینه‌های پیشرفته اضافی را به عنوان این مؤلفه ها‌و ویژگی ها‌ارائه می‌دهد:

• کنترل برنامه
    • حالت برنامه‌های قابل اعتماد
    • کنترل والدین
    • دیواره آتش
    • امنیت مالی
    • مسدود کردن دسترسی به وب‌سایت های خطرناک
    • مدیریت نرم‌افزار کاربردی
    • برنامه نظارت شبکه
    • دسترسی به وب کم
    • مرور خصوصی
    • ضد هرزنامه
    • ضد بنر
    • ورودی امن از صفحه کلید

می توانید موقتاً به نسخه آزمایشی Kaspersky Internet Security جابجا شوید تا ویژگی های برنامه را امتحان کنید یا یک مجوز بخرید و استفاده از Kaspersky Internet Security را آغاز کنید.

تغییر به Kaspersky Total Security

در بعضی از مناطق خاص Kaspersky Free به شما امکان می‌دهد به Kaspersky Total Security جابجا شوید.

Kaspersky Total Security از همان قابلیت‌هایKaspersky Internet Security برخوردار است و چندین قابلیت دیگر نیز دارد:

• پشتیبان‌گیری و بازیابی.
    • رمزنگاری داده‌ها
    • محافظت از رمزهای عبور.

جابجایی به Kaspersky Total Security به روشی مشابه جابجایی به Kaspersky Internet Security انجام می‌شود.
    در هنگام استفاده در مناطقی خاص یا از طریق اشتراک، امکان جابجایی موقت به نسخه آزمایشی Kaspersky Internet Security و Kaspersky Total Security امکان پذیر نیست.

تغییر به Kaspersky Security Cloud

Kaspersky Security Cloud سرویس امنیت رایانه است که قابلیت‌هایی فراتر از محافظت معمولی در برابر ویروس و سایر تهدیدات ارائه می‌کند. این برنامه دارای توصیه‌های شخصی‌شده و ویژگی‌های حفاظتی انطباق‌پذیر است که با در نظر گرفتن شما و خانواده‌تان طراحی شده است.

Kaspersky Security Cloud قابلیت‌هایی تکمیلی، همچون موارد زیر، ارائه می‌کند:

• کنترل تنظیمات ضعیف در سیستم عامل
    • کنترل دستگاه در شبکه Wi-Fi
    • اخبار امنیتی

اشتراک Kaspersky Security Cloud به شما امکان می‌دهد که به طور رایگان از Kaspersky Safe Kids برای حفاظت از کودکان و از Kaspersky Password Manager برای حفاظت از رمزهای عبور استفاده کنید.

تغییر به Kaspersky Security Cloud در همه مناطق قابل دسترسی نیست.
    Last edited by Dr Nima; 09-02-2020 at 16:17.

12. این کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال javady's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    زیر آسمون خدا

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    من خیلی وقت است که از نرم افزار کسپرسکای استفاده نکردم در مقابل از Eset Internet Security استفاده کردم.
    جدیدا سر آپدیت و سریال به مشکل خوردم
    می خوام بدونم در حال حاضر بهترین آنتی ویروس به لحاظ بروزرسانی کدام آنتی ویروس است.
    قبلا کسپرسکای اینترنت سکوریتی خوب بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •