تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 463 از 468 اولاول ... 363413453459460461462463464465466467 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,621 به 4,630 از 4675

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

اگه نباشه جاش خالی می مونه baghozi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان
    با trial reset مدتی از نسخه 2016 استفاده میکردم امروز بعد از ریست سریال با پیام key is block مواجه شدم
    راه رفع این مشکل چیه؟

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام. دوستان این نسخه فری آنتی ویروس کسپر خوب هست؟! یعنی من میخوام رایگانش رو نصب کنم در کنار کومودو فایروال. مچ میشن؟ جوابگو هست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ZeroNetizen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام. دوستان این نسخه فری آنتی ویروس کسپر خوب هست؟! یعنی من میخوام رایگانش رو نصب کنم در کنار کومودو فایروال. مچ میشن؟ جوابگو هست؟
    سلام
    من هم دقیقا دارم از همین ترکیب استفاده میکنم و راضی هستم
    از نظر مچ شدن مشکلی نداشته خوشبختانه

4. 2 کاربر از ZeroNetizen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام

دوستان از طریق آنتی ویروس نسخه پی سی،نمیشه حافظه گوشی رو اسکن کرد؟منظورم اینه که وقتی گوشی رو وصل میکنم به پی سی،2 تا حافظه میاد،یکیش رم اس دی،یکیش حافظه گوشی

میخوام با کسپر حافظه گوشی رو اسکن کنم ولی وقتی روش کلیک میکنم ،اسکن کسپرسکی روش نمیاد تا اسکن کنم.

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام

دوستان از طریق آنتی ویروس نسخه پی سی،نمیشه حافظه گوشی رو اسکن کرد؟منظورم اینه که وقتی گوشی رو وصل میکنم به پی سی،2 تا حافظه میاد،یکیش رم اس دی،یکیش حافظه گوشی

میخوام با کسپر حافظه گوشی رو اسکن کنم ولی وقتی روش کلیک میکنم ،اسکن کسپرسکی روش نمیاد تا اسکن کنم.
    با سلام
    برای این قابلیت باید گوشی روت شود و حافظه داخلی و خارجی گوشی، مانند یک فلش متصل شده به سیستم عمل کند.
    قبلا بنده از این روش استفاده میکردم ولی الان دیگه خبری ندارم که بازم میشه یا نه

7. این کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام

دوستان آیا کسپر قسمتی نداره که بشه استفاده زیاده اون از رم یا سی پی یو رو کم کرد؟

لبتاب من مربوط به 8 سال پیشه،رم 2 گیگ با سی پی یو دو هسته ای داره،در حین آپدیت کردن آنتی ویروس،خیلی کند میشه

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام

دوستان کسپر چند روزیه با مرورگر فایرفاکس بد جور به مشکل خورده،گاهی اوقات سایت ها رو باز نمیکنه.حتی گوگل

میری تو بخش نتورکش دستکاری میکنی سایت گوگل رو باز میکنه ولی بعدش یه سری سایت های دیگه رو باز نمیکنه مثل سایت دانلودها

خیلی مزخرف شده.اینم بگم نسخه رایگان دارم.

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام

دوستان من اومدم ویندوز جدید نصب کردم،الان هم میخوام نسخه رایگان نصب کنم ولی وقتی بخوام فعالش کنم time out میزنه و به سرور کسپر وصل نمیشه.

راه حل مشکل؟

مشکل از کسپر یا مشکل از اتصالات شبکه ای ایران.آخه گفتن دستور دادن کل هیلتر شکن ها را از کار بندازن.کسپر سکی هم یه هیلتر شکن هم همراهش هست (البته محدودیت حجم داره)

یه سوال:من اومدم روی 3 سیستم با ایمیل خودم نسخه رایگان کسپر رو نصب کردم.ممکنه به خاطر همین باشه؟چون الان روی 3 سیستم نصب هست و الان هم که اومدم ویندوزو پاک کردم و میخوام برای سیستم 4 نصب کنم.

مشکل من اینه که اصلا به سرورهای کسپر متصل نمیشه

بالاخره درست شد.نمیدونم نسخه رایگانو اگه با یه اکانت ثابت ثبت کنید(یعنی یه ایمیل ثابت)و تعداد دستگاه ها زیاد باشه کسپر گیر میده یانه

ولی بالاخره رفتم اکانتم در سایت کسپر و یکی از دستگاه ها رو غیر فعال کردم تا درست شد
    Last edited by محمد7966; 19-05-2018 at 01:25.

11. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi-mo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    زمان 30 روزه kasper تموم شد مثل همیشه خواستم از طریق trial reset نسبت به فعال سازی مجدد 30 روزه اقدام کنم ولی نشد پیام timeout میده
    گفتم شاید آنتی ویروس kis 2017 مشکل پیدا کرده فعال نمیشه نسبت به نصب kis 2018 اقدام کردم ولی با کمال تعجب دیدم در فعال سازی 30 روزه رایگان باز هم با همون پیام timeout روبرو شدم
    چطوری مشکل فعال سازی رو حل کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi-mo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    زمان 30 روزه kasper تموم شد مثل همیشه خواستم از طریق trial reset نسبت به فعال سازی مجدد 30 روزه اقدام کنم ولی نشد پیام timeout میده
    گفتم شاید آنتی ویروس kis 2017 مشکل پیدا کرده فعال نمیشه نسبت به نصب kis 2018 اقدام کردم ولی با کمال تعجب دیدم در فعال سازی 30 روزه رایگان باز هم با همون پیام timeout روبرو شدم
    چطوری مشکل فعال سازی رو حل کنم؟
    شرمنده دوستان
    الان با استفاده از فیلتر ش ک ن مشکل فعال سازی حل شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •