تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 461 از 468 اولاول ... 361411451457458459460461462463464465 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,601 به 4,610 از 4675

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

پروفشنال mohammad_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

سلام
    کسپرسکی بنده این ارور رو میده .میخوام ببینم این برنامه مشکل داره یا نه؟

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    کسپرسکی بنده این ارور رو میده .میخوام ببینم این برنامه مشکل داره یا نه؟
    با سلام
    خیر مشکلی نداره
    یکی از برنامه ها دسترسی به وبکم شما را درخواست میکند که کسپرسکی دسترسی آن را مسدود کرده است.

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

کسپراسکی ورژن فری هم داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ZeroNetizen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

کسپراسکی ورژن فری هم داره؟
    بله آنتی ویرویس رایگان داره که بد هم نیست...

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

بله آنتی ویرویس رایگان داره که بد هم نیست...
    ممنون. خب لینک دانلود سایتش رو میتونید بدید؟ فقط آنتی ویروس هست؟

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

ممنون. خب لینک دانلود سایتش رو میتونید بدید؟ فقط آنتی ویروس هست؟
    بله فقط آنتی ویروس رایگان هست و برای بقیه امکانات باید به نسخه های پولی ارتقاء بدید...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط نصبش از طریق اینستالر آنلاین هست و نمیشه ستاپ کاملش رو دانلود کرد
    Last edited by ZeroNetizen; 13-11-2017 at 16:00.

7. 2 کاربر از ZeroNetizen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز مهندس الهه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوستان مدتیه اخبراهایی در مورد کسپر هست که فلان جاسوسیها رو انجام داده و این حرفا
    البته صحت و سقم اخبار رو نمیدونم تا چه حدیه
    و البته خبرگزاریهای بین المللی هم این اخبار رو پوشش میدن

میخواستم یه لایسنس سه کاربره بگیرم
    ولی واسه همین اخبار شک دارم در مورد کسپر

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

دوستان مدتیه اخبراهایی در مورد کسپر هست که فلان جاسوسیها رو انجام داده و این حرفا
    البته صحت و سقم اخبار رو نمیدونم تا چه حدیه
    و البته خبرگزاریهای بین المللی هم این اخبار رو پوشش میدن

میخواستم یه لایسنس سه کاربره بگیرم
    این چیزهایی که میگن برای اینه که آمریکایی ها الان با روسیه مشکل دارند و میگن کسپرسکی زیر نظر دولت روسیه هست و... (دروغ هم نمیگن البته)
    ولی واقعیت اینه که شما هر ابزاری رو که پیدا کنید بالاخره تهش به یک کشور و سازمان جاسوسی وصل میشه ولی برای یه کاربر عادی مثل من و شما اهمیت چندانی نداره و یا به عبارتی چاره دیگه ای نداریم

10. این کاربر از ZeroNetizen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

تا دو سه روز قبل kis 2012 راحت آپدیت میشد از امروز قسمت آپدیتش نوشته دیگه این نسخه پشتیبانی نمیشه!
    اگر نخوام آپگرید کنم چه کنم؟

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام.

اصلا جاسوسی ای وجود نداره کسپر اسکای هم جاسوسی نکرده از امریکا دروغ میگن همون خبر گذاری هایی ک میگی پوشش میدن زیاد بدون همونا حامی منافع امریکان!

خود کسپر اسکای اعلام کرد ک ما سورس و کد برناممون رو بهتون میدیم و ثابت میکنیم ک ما با دولت روسیه هیچ رابطه ای نداریم و جاسوسی از کسی نمیکنیم.
    اینجا میتونی بخونی خبرشو:
    https://www.engadget.com/2017/07/02/kaspersky-lab-offers-source-code-to-gain-trust/

هیچ شرکتی اینکارو نمیکنه! هیچ نرم افزاری نمیاد سورس برنامشو بزاره در اختیار بقیه اونم ی شرکت انتی ویروس!ولی کسپر اسکای این کارو کرد داد ک وصله های دروغی ک زدن بهش رو از بین ببره و باز اعتماد به دست بیاره ولی خب کسی ک دنبال بهونه باشه با دلیل برهان منطق هم قانع نمیشه..البته دلیل این کارشون فک کنم ضربه زدن ب دولت روسیه اس من اطلاعات سیاسی چندانی ندارم ...
    والا خودشون هم میدونن کسپر اسکای ریگی به کفش نیست فقط بهونشونه! چون خود مراکز حساس و امنیتی امریکا از کسپر اسکای استفاده میکردن از سال ها پیش اون موقع یادشون نبود؟ حلا یهو فهمیدن کسپر اسکای جاسوسه؟!

این موضوع بیشتر پر بال پیدا کرد وقتی ک چند وقت پیش خبر اینکه ی سری هکر روسی تونسته بودن تو سال 2015 ی ضعف تو کسپر اسکای پیدا کنن و به شبکه ان اس ای امریکا دسترسی پیدا کنن و بعد از این بود ک اونها بیشتر پافشاری کردن رو این موضوع.و بعدشم دقیقا چند وقت بعد از این خبر هک شدن ان اس ای ی داستان منشتر شد در مورد اینکه اسراییلل هک کرده بوده کسپر اسکای رو دوسال پیش و ی شواهد الکی درس کردن ک بعله این کسپر اسکای با این هکرها همکاری داشته
    لینک جفت خبر:
    https://www.theverge.com/2017/10/5/16431564/kaspersky-russian-hackers-nsa-document-breach

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه فرضا همچین چیزی باشه ک نیست اون دیگه مربوط میشه به امنیت ملی ... شما استفاده بکن کاری نداشته باش اگه بد بود تو خود ایران سایت کسپر اسکای فیلتر میشد و کلا جمع میکردن از تموم ادارات و مراکز دولتی و... کسپر اسکای رو(ب نظرت اینا اجازه میدن کسی ازشون جاسوسی کنه؟: D خودت بشین فکر کن!).

جاسوس شماره یک دنیا خود امریکاس!شما بخوای حساب کنی سازمان ان اس ای و سی آی ای امریکا و دستگاه های امنیتی امریکا 500 هزار نیرو دارن همه جا جاسوس داره تو تموم شبکه های اجتماعی تو هر انجمنی هر جایی فکر بکنی! با مجهز ترین تجهیزات جاسوسی میکنن از دنیا تازه این عدد ب غیر از شرکتایی مثل Booz Allen Hamilton ک خودش 22 هزار نفر پرسنل داره!

من نشنیدم بگن روسیه استاکس نت درس کرد ولی همه شنیدن ک امریکا و اسراییل استاکس نت درس کردن درسته؟

! خودت میتونی مثل پازل بچینی کنار هم فکر کنی و برداشت کنی و یه نتجیه گیری بکنی.بفهمی کدوم خبر راسته کدوم خبر دروغه صرف اینکه فلان خبرگذاری گف ی چی رو باور نکن هیچ وقت. هر چیم میخواد معتبر باشه. مثلا تو همین کشاکش ها شرکت vipre میگف بیاید لایسنس بخرید از ما حالا ک کسپر اسکای جاسوس بوده و به کسایی ک کسپر اسکای داشتن پیشنهاد با تخفیف میداد و کلی تبلیغات کرد!
    !اگه جاسوسیم باشه خود امریکایی هان یکیش همین vipre و... بازم هستن ک حالا اسم بردنشون سودی نداره یا حالا به وقتش.
    من خودم شخصا مرورگرم یاندکسه ایمیل یاندکس دارم موزیک پلیرم روسیه مدیا پلیرم روسی! بیشترنرم افزارام عمدتا مال روسیس کلا دوس دارم نرم افزار هاشون و اعتماد هم دارم بهشون.خیالت هم راحت باشه نه کسپر اسکای نه هیچ نرم افزار روسیِ دیگه ای از شما جاسوسی نمیکنه.

من با پول دادن واسه انتی ویروس مخالفم ولی اگه تنها چند تا انتی ویروس باشن ک ارزش پول دادن دارن یکیش همین کسپر اسکای و دکتر وب! شما بخر اون لایسنسی ک میخوای رو به هر کیم رسیدی و میخواس انتی ویروس بخره بگو کسپر اسکای بخره چون انتی ویروس خوبیه! البته از سایت خودشون یا نمایندگی رسمیشون بخر نه این سایتهایی ک اکانت 90 روزه میفروشن ی لایسنسی بخر ک تو سایت کسپر اسکای بهت اکانت بدن.والا این لایسنس نیست سرت کلاه رفته.
    Last edited by sunshineboy; 24-11-2017 at 02:35.

13. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •