تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 460 از 468 اولاول ... 360410450456457458459460461462463464 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,591 به 4,600 از 4675

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

پروفشنال Tom Clancy's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

درود :
    براتون یه تصویر آماده کردم که کاملا گویاست...

من خیلی دنبال این بودم اتفاقا اما در نهایت به این نتیجه رسیدم که این امکان تو کسپر خیلی کاربردی نیست!! اول اینکه وقتی perform recomanded رو کنسل میکنی فقط فایروال دستی نمیشه بقیه قسمت ها رو هم به حالت دستی در میاره که برای آنتی ویروس به نظر من خیلی خوب نیست! از طرفی حالت دستی فایروالش به یه بار پرسیدن بسنده نمیکنه 100 بار پیام میده گاهی وقتا !
    البته من توتنظیمات فایروال allow رو هم به prompt for action تغییر داده بودم تا این کار انجام بشه!
    حالا نمیدونم من جایی رو اشتباه انجام میدادم که حالت دستی فایروال اونطور عمل میکرد یا کلا مکانیزمش به همین شکل هست!

2. 2 کاربر از Tom Clancy's بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام.با توجه به اینکه ورژنهای جدید کاسپر مشکل کلید و اپدیت دارن یکی دو ورژن پایین تر معرفی کنین که دیگه مشکل کلید نداشته باشه.و ایا ورژنهای پایینتر هم خوبه برا سیستم خونه و ایا حتما لازم هست همیشه از اخرین نسخه ها استفاده بشه.

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

سلام
    من کسپر ورژن 18.0.0.405 دارم و لایسنس اورجینال 3 ماهه گرفتم
    الان حدود چند وقته آپدیت نمیشه ، روش های مختلف رو توی نت هم امتحان کردم هیچ کدوم کار نکرد
    لطفا کمک کنید

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

از کجا گرفتی اگه ک اورجیناله؟ برو فروم کسپر اسکای پست بزار جوابت رو میدن! البته همچین چیزی وجود نداره هیچ انتی ویروسی لایسنس 3 ماهه نمیفروشه یکساله هست همشون یا چند سالهاگه خریدی سرت کلاه رفته ب خاطر اینکه این کلیدای 90 روزه کسپر تو اینترنت زیاد پیدا میشه.
    ایا ورژنهای پایینتر هم خوبه برا سیستم خونه
    نه باید ورزن اخر باشه اگه ک نمیتونی فعالش کنی همین 360 سکوریتی رایگان یا ورزن رایگان کسپرم خوبه.اگه ورزنای پایین تر نصب کنی اون فیکس ها و رفع باگها یی ک بوده رو نداری دوما اینکه امکانات جدیدش رو از دست میدی! سوما ک ممکنه اصن ساپورت نکنن یا تو اپدیت ب مشکل بخوری:-)

6. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

ممنون بابت جواب.ترجیح میدم از رایگان استفاده کنم.ولی ورژن رایگان کاسپر کدومه لطفا توضیح بیشتری بدین اینکه رایگان هم نسخه ۲۰۱۸ داره و ایا اینترنت سکوریتی هست یا فقط انتی ویروس و از کجا باید دانلودش کنم.

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

از کجا گرفتی اگه ک اورجیناله؟ برو فروم کسپر اسکای پست بزار جوابت رو میدن! البته همچین چیزی وجود نداره هیچ انتی ویروسی لایسنس 3 ماهه نمیفروشه یکساله هست همشون یا چند سالهاگه خریدی سرت کلاه رفته ب خاطر اینکه این کلیدای 90 روزه کسپر تو اینترنت زیاد پیدا میشه.

سایتش اینه
    iran*setup.com
    نظر دوستان دیگه در مورد این اکانت های 3 ماهه چیه که توی این سایت موجوده ؟؟خودشون میگن اورجیناله
    من سه ماهه گرفتم و 70 روزش تا حالا رفته و مشکلی باهاش نداشتم

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

خب مشکلی نداشته باشه کار هم میکنه ک چی؟ من صد تا از این کلید های 90 روزه میتونم مجانی بهت بدم...اینا تریاله مثلا نود 32 ب فروشنده هاش این امکان رو میده ک یکسال یا 6 ماه یا 3 ماهه به مشتری ی کلید تریال بدن همون قابلیت هارو داره مثل نسخه اصلی ولی اسمش تریاله! حالا میتونه یکماه باشه 3 ماهه عمدتا 6 ماهه مثلا واسه نود 32 من یکسالشو دیدم د وسالشم دیدم.
    پول ندادن بخرن ک بعد به تو میفروشن ب قیمت ایکس تومن این بار خواسی پول بدی بگو من ی کلید به اسم خودم ثبت بشه ب ادرس اییمل خودم ساپورت هم داشته باشه تو سایت کسپرم بهم اکانت بدن ببینم بهت میدن؟ اصن دارن؟
    عمدتا سایتای خود روسیه ک شبیه سافت 98 ما هستن این کلیدارو تو انجمناشون شیر میدن به صورت رایگان! واسه تریال ک نباید اصلا پول بدی شما اسمش هست تریال یعنی رایگان!

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

باید دانلودش کنم.
    ورزن رایگان کسپر همون کلود ابری رو داره ک دققا تو نسخه های پولیش هست ولی اپلیکیشن کنترل نداره حفاظت دینامیکش فرق داره رفتار شناسی نداره و خیلی چیزای دیگه ولی مهم نیس کلود کسپر اسکای همه چیو شناسایی میکنه سریع مشکلی نداره از نظر حفاظت مگه میخوای چ کار کنی؟ فایروال هم نداره میتونی از فایروال های رایگان موجود استفاده کنی با خیال راحت میتونی نصب کنی استفاده کنی .
    مثلا کسپر اسکای نصب کن با یه ضد باجگیر رایگان و ی فایروال رایگان مثلا بیو متر کار میکنه خیلی عالیه حفاظت خوب و کافی.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ALI16437's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با سلام

دوستان کسی نسخه افلاین کسپرسکای رایگان رو واسه
    دانلود نداره

ممنونم.

پروفشنال Tom Clancy's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستانی که مشکل آپدیت نشدن رو دارند DNS ها رو به DNS Comodo تغییر بدند احتمال زیاد مشکل حل میشه. برای من در حال حاضر بدرستی کار میکنه و خودکار هم آپدیت میشه.
    Comodo DNS:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

14. این کاربر از Tom Clancy's بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •