تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 362 از 468 اولاول ... 262312352358359360361362363364365366372412462 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,611 به 3,620 از 4675

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من ک چیزی ندیدم توی این لینکی ک گذاشتین
    چرا؟
    سایت که به درستی باز میشه و لایسنس رو برای شما ایمیل میکنه!

2. 3 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه pirooz3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

سلام به همه عزیزان
    سال نو همه مبارک!
    امیدوارم سال خیلی خوبی پیش رو داشته باشید.

یه مشکل واسم پیش اومده اون هم این هستش که دیروز برنامه کسپر پیغامی مبنی بر Block شدن کلید داد!!!!
    بااینکه 6ماه از تاریخ این کلید باقی مانده بود.
    کاربر :Kases در این زمینه بنده رو کمک کردند.
    ممنون میشم مشکلم رو حل کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه pa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام به همه عزیزان
    سال نو همه مبارک!
    امیدوارم سال خیلی خوبی پیش رو داشته باشید.

یه مشکل واسم پیش اومده اون هم این هستش که دیروز برنامه کسپر پیغامی مبنی بر Block شدن کلید داد!!!!
    بااینکه 6ماه از تاریخ این کلید باقی مانده بود.
    کاربر :Kases در این زمینه بنده رو کمک کردند.
    ممنون میشم مشکلم رو حل کنید.
    دوست عزیز اگه از نسخه 2013 و یا 2012 استفاده میکنید,کسپرسکی رو باز کنید و در پایین اون نوشته licensing بر روی اون کلیک کنید.در صفحه باز شده بر روی ضربدر قرمز رنگ کلیک کنید و اگه پیغامی داد تاییدش کنید.تا کلید بلاک شده پاک بشه ...بعد از آدرس زیر درخواست کی جدید رو بدید و پس از دانلود و اکسترکت فایل کی, از قسمت licensing بر روی Activate the Appelication کلیک کنید ( اینترنت رو هم قطع کنید)اگه سریال خواست,2......-22222-22222-22222 آخرین حرف هم U رو بنویسید و next رو بزنید! چون به اینترنت متصل نیست نمیتونه اکتیو کنه و یه صفحه میاد که نوشته Incert a key بر روی brows کلیک کنید و میسر کی رو بدید و nextو بعد هم Activate رو بزنید تا برنامه اکتیو بشه!
    برای در یافت کی به اینجا مراجعه کنید: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. 3 کاربر از pa13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hamid1002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

با سلام
    دوستان من از کاسپر 2013 استفاده میکنم کد فعالسازی قبلی اون بلوک شده و برای فعال سازی باید کدها رو وارد کرد و جایی برای قرار دادن کی ها به صورت فایل وجود نداره واسه همین خاطر خواستم اسکین ایران ستاپ رو نصب کنم که اونم نصب نمیشه و ارور میده 0

لطفا راهنمایی کنید چجوری میشه این مشکل نصب این اسکین رو برطرف کنم و یا کدهای دستی رو برای فعالسازی این انتی ویروس قرار بدید

با تشکر

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

با سلام
    دوستان من از کاسپر 2013 استفاده میکنم کد فعالسازی قبلی اون بلوک شده و برای فعال سازی باید کدها رو وارد کرد و جایی برای قرار دادن کی ها به صورت فایل وجود نداره واسه همین خاطر خواستم اسکین ایران ستاپ رو نصب کنم که اونم نصب نمیشه و ارور میده 0

لطفا راهنمایی کنید چجوری میشه این مشکل نصب این اسکین رو برطرف کنم و یا کدهای دستی رو برای فعالسازی این انتی ویروس قرار بدید

با تشکر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 3 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

ممنون دوست عزیز
    ولی در این نسخه ای که من دارم وقتی که کد میدم فقط یه گزینه اکتیو داره و گزینه next نداره که بعدش بشه از طریق براوز کی ها رو وارد کنم که اونم وقتی به اینترنت وصل هستش ارور میده و وقتی هم دیسکانکت هستش پیغام میده که برای اکیتو شدن باید به نت وصل شد

با تشکر

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

ممنون دوست عزیز
    ولی در این نسخه ای که من دارم وقتی که کد میدم فقط یه گزینه اکتیو داره و گزینه next نداره که بعدش بشه از طریق براوز کی ها رو وارد کنم که اونم وقتی به اینترنت وصل هستش ارور میده و وقتی هم دیسکانکت هستش پیغام میده که برای اکیتو شدن باید به نت وصل شد

با تشکر
    پس چرا میگین کسپر 2013 دارین ؟!
    برای نسخه 2014 از سایت زیر کلید 90 روزه دریافت کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم مطالعه کنید شاید به دردتون خورد

11. 5 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوست عزیز من قبلا ورژن 2013 رو نصب کردم اما فک کنم دیتابیس رو که اپدیت کرده به نسخه 2014 ارتقا داده حال برای نصب اسکین کاری نمیشه کرد تا مثل 2013 نصب بشه؟
    و یه مسئله دیگه اینکه برای اکتیو از ریست تریال استفاده کردم و حال وقتی که کد میدم ( با استفاده از سایتی که معرفی کردید) توی لایسنس ها میزنه 91 روز باقی مانده اما در صفحه ابتدایی برنامه همون مقدار روز باقی مانده از ریست تریال رو میزنه و اون 91 روز رو قبول نمیکنه کد ریست تریال رو هم ابتدا حذف کردم

اگه نباشه جاش خالی می مونه pa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دوست عزیز من قبلا ورژن 2013 رو نصب کردم اما فک کنم دیتابیس رو که اپدیت کرده به نسخه 2014 ارتقا داده حال برای نصب اسکین کاری نمیشه کرد تا مثل 2013 نصب بشه؟
    و یه مسئله دیگه اینکه برای اکتیو از ریست تریال استفاده کردم و حال وقتی که کد میدم ( با استفاده از سایتی که معرفی کردید) توی لایسنس ها میزنه 91 روز باقی مانده اما در صفحه ابتدایی برنامه همون مقدار روز باقی مانده از ریست تریال رو میزنه و اون 91 روز رو قبول نمیکنه کد ریست تریال رو هم ابتدا حذف کردم
    دوست عزیز تنها راه پاک کردن نسخه 2014 و نصب 2013 هست ..کلا اکتیو کردن کسپر 2014 کمی سخت هست
    ---> اول 2013 رو نصب و با یه کی ترجیحا بلند مدت اکتیو کنید سپس بدون حذف 2013 ستاپ 2014 رو اجرا و نصب و ری استارت کنید تا لایسنسی که از نسخه 2013 مونده روش اعمال بشه و همون مدت هم فعال میشه!

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

سلام
    با استفاده از کاسپر 2014 چطوری میتونم : اجازه دسترسی به اینترنت رو از یک برنامه بگیرم ؟
    ممنون .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •