تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 468 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 4675

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی Saeed Dz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض

دوستان کسپراسکی برای 64 بیت هم ارائه شده؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تـــبـــر یــــز

پيش فرض

راستی دقیقا" از کدوم محصول acronis استفاده کنم؟
    ايزوي بوتيبل 2012 در سايتها هست و کارش حرف نداره.
    2013 باگ داره.
    موفق باشي.

دوستان کسپراسکی برای 64 بیت هم ارائه شده؟
    سلام. نه خير فقط يک نسخه است، 64 بيتي نداره مثل خيلي از آنتي هاي ديگه.

3. 2 کاربر از polestar98g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه zigma94's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

با درود
    من با مروری که روی صفحات تاپیک داشتم ظاهرا درباره آنیستال کردن یا نکردن ورژن 2012 قبل از نصب 2013 ، بین علما اختلاف نظر بود
    {با توجه به میل شخصی برای نگهداری هیستوری و ریپورت و شرح ماوقع سایر موارد اندوخته در نسخه حال حاضر منصوب به روی سیستم (2012) ترجیحم به عدم آنیستال قبل از نصب ورژن جدیده}
    علی ایحال
    من حیث المجموع دیدگاه علما و فضلا در این باب چیست ؟

5. این کاربر از zigma94 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

برای آنتی ویروس قضیه فرق میکنه.باید حتما نسخه قبلی رو کاملا پاک کنی و نسخه جدیدش رو نصب کنی برای کامل پاک کردن هم بهتره از نرم افزاری که خود شرکت کسپر داه استفاده کنی
    برای دانلود هم برو توی سایت کسپر
    یا میتونی توی همین تاپیک پیدا کنی.

7. این کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه zigma94's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

برای آنتی ویروس قضیه فرق میکنه.باید حتما نسخه قبلی رو کاملا پاک کنی و نسخه جدیدش رو نصب کنی برای کامل پاک کردن هم بهتره از نرم افزاری که خود شرکت کسپر داه استفاده کنی
    برای دانلود هم برو توی سایت کسپر
    یا میتونی توی همین تاپیک پیدا کنی.
    درود
    البته پست و پرسش من در رابطه با KIS بود

9. این کاربر از zigma94 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ICAROOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستان آیا روش کلید دادن به kis2013 هم مثل 2012 میمونه ؟
    (یعنی اول ارتباط اینترت رو قطع می کنیم بعد از دادن یه کد الکی به قسمت کلید وارد میشیم و محل ذخیره کلید رو انتخاب میکنیم ؟)

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

به این پست اضافه بکنم که دوستان حتما این گزینه هم بلاک کنند ، بخاطر اینکه اگر دچار ویروس های زیرو اکسس شدید و مخرب خواست به یک پروسه مهم ویندوز کدی تزریق بکنه ، توسط کسپر بلاک بشود و تا حدودی امنیت پابرجا باشه .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    موفق باشید.
    امیر جان اینم به همون پست قبلی اضافه کن که تعداد لینکها زیاد نشه
    ممنون.

12. 2 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Legacy's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

با درود
    من با مروری که روی صفحات تاپیک داشتم ظاهرا درباره آنیستال کردن یا نکردن ورژن 2012 قبل از نصب 2013 ، بین علما اختلاف نظر بود
    {با توجه به میل شخصی برای نگهداری هیستوری و ریپورت و شرح ماوقع سایر موارد اندوخته در نسخه حال حاضر منصوب به روی سیستم (2012) ترجیحم به عدم آنیستال قبل از نصب ورژن جدیده}
    علی ایحال
    من حیث المجموع دیدگاه علما و فضلا در این باب چیست ؟
    درود
    البته پست و پرسش من در رابطه با KIS بود
    دوست عزیز اصلاً نیازی به پاک کردن نسخه های قبلی چه در KAV و چه در KIS نیست. خیالتون راحت باشه.
    تجربه ی طولانی و 9 ساله ی بنده از کار با انواع نسخه های کاسپرسکی مؤید حرفم هست که نسخه ی جدید ضمن حفظ تنظیمات نسخه ی پیشین اقدام به نصب خودش از اساس میکنه و برخلاف تصور اون علمایی که شما گفتید اقدام به آپگرید 2012 نمیکنه.
    حالا ما پسورد آیدی بشدت قدیمی! خودمون که مربوط به دوران طفولیت این فوروم بوده رو گم کردیم و با آیدی جدید داریم فعالیت میکنیم بعضیها تصور میکنند کاربر جدید و تازه به دوران رسیده هستیم!!
    ضمن اینکه همونطور که حتماً شما هم میدونید از بخش Manage Settings از تنظیمات اصلی نسخه ی قبل میشه پشتیبان گرفت تا در 2013 هم قابل استفاده باشه. گرچه History , events , reports ,... تا جاییکه من دیدم پشتیبان گیری نمیشند و نیاز شما براورده نمیشه.
    دوستان آیا روش کلید دادن به kis2013 هم مثل 2012 میمونه ؟
    (یعنی اول ارتباط اینترت رو قطع می کنیم بعد از دادن یه کد الکی به قسمت کلید وارد میشیم و محل ذخیره کلید رو انتخاب میکنیم ؟)
    روش کلید دادن مشابه هست. هم با کد 111111111111111X و هم 222222222222222U میشه وارد بخش کلید دادن شد.
    بهتر اینه که قبل ورود به این قسمت برای اینکه معطل نشید کابل شبکه و مودم رو هم جدا کنید.
    چون صرفاً قطع کردن اینترنت که معمولاً لازم هم هست، دیدم گهگاه کافی نیست و بازم با اتصال آفلاین از راه کابل به سرور ISP یا شبکه، مقداری شما رو اولش معطل میکنه تا اینکه صفحه ی کلید دادن بیاد.

14. 3 کاربر از Legacy's بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دیشب داشتم با یک مخرب که در تایپیک ویروس ها بود تست میزدم و فیک انتی بود که با تنظیمات پیش فرض کسپرسکی من الوده شدم و بعد یادم رفت که ترمینیت کنم و 10 تایی مخرب از سرور دانلود کرد و خب ریموشون کردم و مشکل رفع شد.
    در تنظیمات گروه Low قسمتی هست که من گفته بودم دوستان بلاک کنند ولی دیروز که تست زدم دیدم اگر این قسمت بلاک شود : چه مزیت هایی دارد و قبلا فکر میکردم بلاک کردن این قسمت فقط دسترسی به غیرفعال کردن ریجستری و تسک منیجر هست ولی دیروز که تست زدم دیدم برای winsocket که مخرب میخواد به این قسمت دسترسی داشته باشد که اگر این ها بلاک شوند ، فیک انتی بعد از اجرا یا ترمینیت می شود و یا اگر هم اجرا شود نمی تواند به اینترنت دسترسی داشته باشد و مخرب های جدید را دانلود کنند .
    بهتره این کا را بکنید به خاطر اینکه فیک انتی ها به این اسونی ها شناسایی نمی شوند و در گشت و گذار نت به این مخرب ها الوده شویم :

16. 3 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Legacy's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

دیشب داشتم با یک مخرب که در تایپیک ویروس ها بود تست میزدم و فیک انتی بود که با تنظیمات پیش فرض کسپرسکی من الوده شدم و بعد یادم رفت که ترمینیت کنم و 10 تایی مخرب از سرور دانلود کرد و خب ریموشون کردم و مشکل رفع شد.
    در تنظیمات گروه Low قسمتی هست که من گفته بودم دوستان بلاک کنند ولی دیروز که تست زدم دیدم اگر این قسمت بلاک شود : چه مزیت هایی دارد و قبلا فکر میکردم بلاک کردن این قسمت فقط دسترسی به غیرفعال کردن ریجستری و تسک منیجر هست ولی دیروز که تست زدم دیدم برای winsocket که مخرب میخواد به این قسمت دسترسی داشته باشد که اگر این ها بلاک شوند ، فیک انتی بعد از اجرا یا ترمینیت می شود و یا اگر هم اجرا شود نمی تواند به اینترنت دسترسی داشته باشد و مخرب های جدید را دانلود کنند .
    بهتره این کا را بکنید به خاطر اینکه فیک انتی ها به این اسونی ها شناسایی نمی شوند و در گشت و گذار نت به این مخرب ها الوده شویم :

1-تنظیماتی که گفتی رو اعمال کردم ولی چرا prompt 4 actions رو انتخاب نکردی؟ چون ممکنه اینطوری در مواردی روی نصب یا کارکرد برنامه ها هم اثر بذاره.
    2- چرا بخشهای AntiWinLock و Malicious Prosecution که در این تصویر شما هست توی 2012 وجود نداره؟
    Last edited by Legacy's; 21-10-2012 at 20:06.

18. 2 کاربر از Legacy's بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •