تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 310 از 311 اولاول ... 210260300306307308309310311 آخرآخر
نمايش نتايج 3,091 به 3,100 از 3106

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (ESET (NOD32 ←راهنمای تاپیک در پست دوم

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

13

دوستان از چه ورژنی الان میشه استفاده کرد که مشکل آپدیت و لایسنس نداشته باشه ؟

دوستان الان لایسنس اخرین ورژن (۱۳) رو از کجا میشه پیدا کرد؟ با این قیمت دلار واقعا دیگه کمرم میشکنه اورجینال بخرم! تا پارسال پنج یوزره میخریدم هر یوزر می افتاد حدود ۸۰ هزار تومن! الان هر یوزر میافته حدود ۳۵۰ هزار تومن اصلا در توانم نیست!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    هنوز هستن سایتایی که لایسنش رو میذارن بگردی پیدا میکنی اینجا ممنوعه گذاشتنش حالا چنتاش رو برات میفرستم تو ویروس توتال قسمت لینکش بررسی کن
    البته خود نود گیر میده که طبعیه

و همچنین نود هر چن وقت برای کشورهای مختلفی لایسنس هدیه میذاره از یه ماه تا سال مثل لینک زیر که متاسفانه عد ه ای فرصت طلب و سودجو همینا رو هم میفروشن

دریافت اشتراک آنتی ویروس نود 32 با آی پی آلمان
    ۱۲۰روزه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد

Code: PCWESET2019

امتحان کن اگه فعال بود و تونستی بگیری ببین استارتش از ارسال کد هس یا از موقع زدن تو ای ست که برای مصرف یه سال بگیری

یه ساله هم بود که گمونم تموم شده میخوای امتحان کن

اشتراک یک ساله

با استفاده از آیپی مجارستان (Hungary ) یا انگلیس به لینک زیر برید و توی کادر اول کد زیر رو وارد کنید و ایمیل و مشخصات خودتونو وارد کنید ، لاینسس براتون ارسال میشه .

Code : ycjm49ks

و

1- آی پی رو کشور استرالیا بزارید
    2-به این صفحه برید و یکی از ABN هایی که اکتیو هست رو کپی کنید

3- در آخر هم اینجا فرم رو پر و ثبت نام کنید

یه پیام به ایمیلتون میاد مبنی بر اینکه ممکنه تا 48 ساعت طول بکشه تا لایسنس رو بفرسته.
    Last edited by Dr Nima; 22-07-2020 at 17:22.

2. 4 کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

هنوز هستن سایتایی که لایسنش رو میذارن بگردی پیدا میکنی اینجا ممنوعه گذاشتنش حالا چنتاش رو برات میفرستم تو ویروس توتال قسمت لینکش بررسی کن
    البته خود نود گیر میده که طبعیه

و همچنین نود هر چن وقت برای کشورهای مختلفی لایسنس هدیه میذاره از یه ماه تا سال مثل لینک زیر که متاسفانه عد ه ای فرصت طلب و سودجو همینا رو هم میفروشن

دریافت اشتراک آنتی ویروس نود 32 با آی پی آلمان
    ۱۲۰روزه

کد

Code: PCWESET2019

امتحان کن اگه فعال بود و تونستی بگیری ببین استارتش از ارسال کد هس یا از موقع زدن تو ای ست که برای مصرف یه سال بگیری

یه ساله هم بود که گمونم تموم شده میخوای امتحان کن

اشتراک یک ساله

با استفاده از آیپی مجارستان (Hungary ) یا انگلیس به لینک زیر برید و توی کادر اول کد زیر رو وارد کنید و ایمیل و مشخصات خودتونو وارد کنید ، لاینسس براتون ارسال میشه .

Code : ycjm49ks

و

1- آی پی رو کشور استرالیا بزارید
    2-به این صفحه برید و یکی از ABN هایی که اکتیو هست رو کپی کنید

3- در آخر هم اینجا فرم رو پر و ثبت نام کنید

یه پیام به ایمیلتون میاد مبنی بر اینکه ممکنه تا 48 ساعت طول بکشه تا لایسنس رو بفرسته.
    واقعا ممنونم خیلی توضیحات خوبی بود حتما چک میکنم ببینم به چه صورته! یک دنیا سپاس

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. 2 کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2014

13

دریافت لایسنس 59 روزه

MOBILE SECURITY

ابتدا به لینک زیر برید با ایپی مجارستان

Ip: Hungary

در کادر اول کد

d2frej6k

در کادر دوم ی اسم وارد کنید

ودر کادر سوم یک ایمیل وارد کنید(ایمیل واقعی وارد کنید) جیمیل باشه

بعد ی ایمیل میفرسته براتون و لایسنس رو میده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان این مشکل چطور حل کنم؟

ESET live grid is not accessible تو گوگل سرچ زدم تنظیمات غیرفعال میکنم اینترسیکیوریتی من قرمز میشه و ناچرا فعال میکنم سبز میشه بعد مدتی دوباره زرد میشه این ازار دهنده هست

- - - Updated - - -

ESET live grid is not accessible تو گوگل سرچ زدم تنظیمات غیرفعال میکنم اینترسیکیوریتی من قرمز میشه و ناچرا فعال میکنم سبز میشه بعد مدتی دوباره زرد میشه این ازار دهنده هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض راهنمایی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2021

پيش فرض

با سلام بنده مشکل دارم برای نصب node32
    نسخه ای که من میخوام نصب کنم eset endpoint antivirus 6.5.2107.1 و ۶۴ بیت هست
    خطایی که میده هم اینه:
    Could not write value ScheduleFirstScan to key\software\ESET\ESET security\Current\Version\ Info.
    Verify that you have sufficient access to that key, or contact your support personnel.
    چکارش کنم؟
    نسخه نصب شده هم روی سیستم نیست که بتونم تغییری در اون بدم؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه atolympic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

سلام دوستان
    روی سیستم من eset INTERNET SECURITY نصب کردم ازاون وقت تا حالا فقط میتونم گوگول کروم رو فقط میتونم باهاش کار کنم و جستجوگرهای دیگه ام از کار افتاده و هیچ صفحه ای رو باز نمیکنن لطفا راهنماییکنید ..
    ضمنا الاندیگه با هیچ کدوم از ف ی ل ت ر شک ن ها هم نمیتونم کانکت بشم این رو هم راهنمایی کنید
    ممنونم

product version : 14.0.22.0 هستش

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اگه در این ضمینه اطلاع دارید ممنون میشم راهنمایی کنید...

من با نحوه کار شرکت هایی که لایسنس اقتصادی (لایسنس شرکتی(49000تومانی) یا هر چیزی اسمش رو بذاریم آشنا هستم و از یکی از این شرکت های خرید می کنم. منتها یکی از این شرکت های رو دیدم سایتش رو که همچین ادعایی کرده بود می خواستم ببینم این ادعاش درسته یا نه اون هم با همون روشی که خودش در مورد لایسنس شرکتی توضیح داده کار می کنه و این ادعا که چون عمده می خره می تونه با قیمت 49 هزار تومن بده دروغ هست؟

یه نکته: این سایت گفته لایسنسش با همون نسخه ای که از سایت رسمی e.s.e.t می تونی دانلود کنی کار میکنه و اینکه خودش به نسخه جدید آپدیت میشه ولی اینجایی که من می خرم نسخه اختصاصی (تغییر یافته) خودش رو داره و برای نسخه جدید هم باز باید از نسخه اختصاصی خودش استفاده کنیم و اتوماتیک به نسخه جدید آپدیت نمیشه...اینها رو برای این می پرسم که به نظر شما بهتره از این سایت که میگه از نسخه رسمی خود e.s.e.t استفاده میکنه بگیرم بهتره یا فرقی نمی کنه؟

توضیح اون سایت اینه:

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

اگه در این ضمینه اطلاع دارید ممنون میشم راهنمایی کنید...

من با نحوه کار شرکت هایی که لایسنس اقتصادی (لایسنس شرکتی(49000تومانی) یا هر چیزی اسمش رو بذاریم آشنا هستم و از یکی از این شرکت های خرید می کنم. منتها یکی از این شرکت های رو دیدم سایتش رو که همچین ادعایی کرده بود می خواستم ببینم این ادعاش درسته یا نه اون هم با همون روشی که خودش در مورد لایسنس شرکتی توضیح داده کار می کنه و این ادعا که چون عمده می خره می تونه با قیمت 49 هزار تومن بده دروغ هست؟

یه نکته: این سایت گفته لایسنسش با همون نسخه ای که از سایت رسمی e.s.e.t می تونی دانلود کنی کار میکنه و اینکه خودش به نسخه جدید آپدیت میشه ولی اینجایی که من می خرم نسخه اختصاصی (تغییر یافته) خودش رو داره و برای نسخه جدید هم باز باید از نسخه اختصاصی خودش استفاده کنیم و اتوماتیک به نسخه جدید آپدیت نمیشه...اینها رو برای این می پرسم که به نظر شما بهتره از این سایت که میگه از نسخه رسمی خود e.s.e.t استفاده میکنه بگیرم بهتره یا فرقی نمی کنه؟

توضیح اون سایت اینه:

اوناییکه میگن فقط نسخه خودمون قسمت سرور رو تغییر میدن که استفادش واقعا اشتباهه
    سعی کنید از لینک خود شرکت سازنده دانلود کنید یا حداقل از جاییکه اطمینان دارید
    اون زمان که ارزش پول اینقدر نبود اینا میومدن از هند یا کشورهایی که ارزش پولی پایینی داشتن خرید میزدن و واسطه ای عمل میکردن
    حالا با این وضعیت اصن اعتباری نیست که اونی که به شما میدن بلاک بشه یا نه
    ولی کلا استفاده کننده شمایی میتونی هر کدوم رو صلاح میدونی استفاده کنی
    الان حتی به سایتهایی که نماد هم دارن هم نمیشه کامل اعتماد کرد
    لایسنسهای ایست که به فراوانی معروفه هر چن وقت هم سایتهایی هستن که چن ماهه رایگان میزارن _بات کانال تل ایست فرستادم براتون
    Last edited by Dr Nima; 26-05-2021 at 18:02.

12. این کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

eset internet security 12.2.31.0

سلام. نسخه قدیمی من فعال بود. گفت آپدیت کن، آپدیت کردم حالا غیر فعال شده. کسی میتونه کمکی بکنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •