تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 311 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 3106

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (ESET (NOD32 ←راهنمای تاپیک در پست دوم

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

آپدیدت های این انتی ویروس خیلی کم حجمه آیا واقعا میشه به این آنتی ویروس اعتماد کرد ؟ چون با این حجم کم چرا هنوز کسپر به این تکنولوژی دست پیدا نکرده ؟ که هر دو روز میخوای بالا 20 مگ دانلود کنه ... ولی این فکر کنم 1 مگابایت هم نمیشه ...

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

آپدیدت های این انتی ویروس خیلی کم حجمه آیا واقعا میشه به این آنتی ویروس اعتماد کرد ؟ چون با این حجم کم چرا هنوز کسپر به این تکنولوژی دست پیدا نکرده ؟ که هر دو روز میخوای بالا 20 مگ دانلود کنه ... ولی این فکر کنم 1 مگابایت هم نمیشه ...
    سلام../. ناد 32 من نمیدونم از کجا میاره داخل این امضاهاش قرار میده هرروز هیچ موقع هم نیست که بگه مثلا من آپدیت ندارم فعلا
    من خودم به شخصه هیچ اعتمادی به آپدیتهای روزانه ی ناد 32 ندارم.. میگم چرا هرکی میاد اینجا سرعت اینترنتش نوریه !!! 600 مگ رو زده در 3 دقیقه !!! یا کوروش کبیر !!!

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

سلام../. ناد 32 من نمیدونم از کجا میاره داخل این امضاهاش قرار میده هرروز هیچ موقع هم نیست که بگه مثلا من آپدیت ندارم فعلا
    من خودم به شخصه هیچ اعتمادی به آپدیتهای روزانه ی ناد 32 ندارم.. میگم چرا هرکی میاد اینجا سرعت اینترنتش نوریه !!! 600 مگ رو زده در 3 دقیقه !!! یا کوروش کبیر !!!
    خوب اون اینترنت که مال من نیست ماله برج میلاد .بیکار شدی برو اونجا حال کن برا خودت .مفتیه مفتیه ... خودم هم شاخ در اوردم از سرعتش .. سرعت اینترنت خودم 200 کیلوبایت

این انتی ویروس خیلی طرفدار داره ولی چرا اینقدر عجیب غریبه ... حجم کم نرم افزار و حجم بسیار کم آپدیدتها .... اینطوری باشه که خیلی خوشبحالمونه ...

4. این کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Bobby Sands's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

بله دکمه اد رو هم میزدم !
    مشکلم حل شد . اشکال کار از جای دیگه ای بود.

داره خودمونی میشه alichelsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

باسلام مشکلی اپدیت نود دارم یوزر و پسورد جدید برای اپدیت نود میزنم اما همون مرحله اول که باید وصل به سرور نود بشود تا اپدیت کند و کلید رو بررسی کند برای اپدیت وصل نمیشه هرچی میزنم به سرور نود وصل نمیشه با اپدیت افلاین و سرورهای اپدیت بدون کلید اپدیت میشد اما وقتی اونا رو برداشتم تا از خود سایت نود دانلود کند نمیشه وصل به سرور نود باید چکار کنم

ناظر انجمن درخواست نرم افزار ALI . R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض آشنایی با جملات بروزرسانی و آپدیت در آنتی ویروس نود32

آشنایی با جملات بروزرسانی و آپدیت در آنتی ویروس نود32

دانستن مفاهیم و اصطلاحات مختص یک مبحث، ما را در بهره برداری از آن ابزار و استفاده مفید از آن به طور موثرتری قادر می سازد. و اما در زمینه آموزش های مربوط به آنتی ویروس و فایروال Nod 32 هم باید به این اصطلاحات احاطه کامل داشته باشید. شاید برای شما که درباره این موضوع اطلاعات کافی در اختیار دارید، زیاد مد نظر نباشد. ولی کسانی هستند
    که حتی با این مفاهیم و مقاصد ساده هم آشنایی ندارند و بعضی وقتها دچار اشتباهاتی می شوند که حتی به از دست دادن اطلاعات مفید منجر می شود. پس برای آن دسته از افرادی که با مفهوم آپدیت یا بهتر است بگوییم بروزرسانی پایگاه داده آنتی ویروس آشنایی ندارند، خواندن این قسمت را تا انتها توصیه می کنیم.
    سوالی که برای اکثر تازه وارد ها ممکن است پیش بیاید، این است که معنی و مفهوم کلمه آپدیت کردن چیست! برای اینکه به سوال این دسته از عزیزان جوابی کامل داده شود، باید ابتدا به معنای لغوی که بی ربط هم به کارایی آن نیست، اشاره ای شود. آپدیتی که بر سر زبان ها افتاده و هر از چند گاهی از هر منبعی به گوش می رسد، از کلمه Updateانگلیسی به حیطه کلمات فارسی قدم گذاشته است. که به معنی “به هنگام در آوردن”، “جدید کردن” و به روز رسانی” می باشد.
    برخی از کلماتی که از لاتین به زبان فارسی آورده می شوند، به دلیل نداشتن معادل خوب، به همان صورت مورد استفاده اول برای متخصصین آن زمینه و پس از آن برای عموم مورد استفاده واقع می گردد. کلمه Update هم درست از همین مدخل وارد حیطه کلمات فارسی شده است، و باید اشاره کرد که متاسفانه برخلاف قاعده ای که گفته شد، این اصطلاح به دلیل داشتن معادل خوب که همان ” بروزرسانی” است، باز هم از خود این کلمه در خیلی از مواقع استفاده می شود. پس در همین جا به شما پیشنهاد می کنم که اگر کلمه ای از نظر معادل یابی معنی خوبی در زبان فارسی داشت، حتما از جایگزین فارسی آن استفاده کنیم.
    و اما این اصطلاح (Update) در آنتی ویروس هایی که باید پایگاه داده خود را به طور مداوم به روزرسانی کنند، یک معنی جدید به خود می گیرد. پایگاه داده ضد ویروس، همان قسمتی است که با توجه به اطلاعاتی که شرکت تولید کننده آن ضد ویروس، از سرتاسر جهان جمع آوری می کند، اقدام به شناسایی فایل ها و کدهای بداندیش از روی رایانه شما می کند. پس این قسمت از Antivirus حتما باید پی در پی بروز رسانی شود، تا آخرین ویروس هایی که اطلاعاتشان کشف و ضبط شده است، به یک نسخه از ضد ویروسی که بروی سیستم شما نصب است هم منتقل شده و شما را در مقابل آنها ایمن کند. این همان معنی و مفهوم آپدیت یا بروزرسانی آنتی ویروس است. که با توجه به مطالب گفته شده بهتر است از کلمه بروزرسانی استفاده کنیم.
    برای انجام بروزرسانی هم این امکان باید برای ضد ویروس شما فراهم باشد که به شبکه جهانی اینترنت متصل شده و اقدام به بروز کردن پایگاه داده خود کند. و معمولا این رویداد به صورت پیش فرض در آنتی ویروس نود ۳۲ فعال است، که هر گاه به اینترنت متصل شدید، اولین کاری که انجام می دهد، بررسی برای موجود بودن پایگاه داده جدید برای بروز رسانی است. که اگر چنین بود خود را بروز کند.
    شاد و سربلند باشید
    Last edited by ALI . R; 23-04-2012 at 21:29.

8. 2 کاربر از ALI . R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafait's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!

بر روی یک سیستم Windows 7 X64 نرم افزار ESET Smart Security نصب شده بود! بعد از مدتی آپدیت نشدن و ویروسی شدن این سیستم! ویروس یاب Uninstall نمیشد!

آنتی ویروس هم مجدد نصب نمیشد و هنگام نصب اررور میده! یعنی نمیشد روی اون نصب کرد!

به حالت SafeMode بردم داخل و کل ویروس یاب رو Delete کردم! بازم سیستم متوجه میشد که ویروس یاب نصب بوده!و نمیزاشت ویروس یاب ناد مجدد نصب بشه!

خلاصه با برنامه Uninstaller برنامه ویروس یاب رو از روی کامپیوتر حذف کردم! اما نصب نمیشه که نمیشه!

اررو Stop Services میداد!
    بعد از استفاده از برنامه uninstaller هم برنامه داره نصب میشه!اما آخر نصب Roll Backing میده!!

اگه میشه راهنمایی کنید!

الان آنتی ویروس اورجینال ESET Smart Security رو گرفتم! راهنمایی کنید نصبش کنم!

داره خودمونی میشه A_2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    !this world

14 مشکل در نصب مجدد آنتی ویروس nod32!

سلام،من قبلاً آنتی ویروس نود 32 رو سیستمم نصب بود و مشکلی نداشتم حتی بعد تعویض ویندوز (الان xp نصبه) دوباره نصب شد ولی چند وقت پیش یه ورژن جدید آنتی ویروسو اومدم نصب کنم مشکل داشت و نصب نشد وحالا الان که میخوام همون ورژن قبلیو نصب کنم نمیشه و errorمیده،به نظر شما مشکل چیه؟
    errorزیرو میده
    installer information
    could not write value name to key\software\eset\eset security\current version\scheduler\1.
    verify that you have sufficient access to that key,or contact your support personnel
    بعد پایینش سه گزینه میادcancel,retry,ignoreکه فقط گزینه کنسل جواب میده!

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

حالا الان که میخوام همون ورژن قبلیو نصب کنم نمیشه و errorمیده،به نظر شما مشکل چیه؟
    errorزیرو میده

key\software\eset\eset security\current version\scheduler\1.
    به همین آدرس توی رجیستری برو و اگه تونستی پاکش کن بعد ببین نصب میشه یا نه

آخر فروم باز amir.7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبعیدگاه دنیا

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!

بر روی یک سیستم Windows 7 X64 نرم افزار ESET Smart Security نصب شده بود! بعد از مدتی آپدیت نشدن و ویروسی شدن این سیستم! ویروس یاب Uninstall نمیشد!

آنتی ویروس هم مجدد نصب نمیشد و هنگام نصب اررور میده! یعنی نمیشد روی اون نصب کرد!

به حالت SafeMode بردم داخل و کل ویروس یاب رو Delete کردم! بازم سیستم متوجه میشد که ویروس یاب نصب بوده!و نمیزاشت ویروس یاب ناد مجدد نصب بشه!

خلاصه با برنامه Uninstaller برنامه ویروس یاب رو از روی کامپیوتر حذف کردم! اما نصب نمیشه که نمیشه!

اررو Stop Services میداد!
    بعد از استفاده از برنامه uninstaller هم برنامه داره نصب میشه!اما آخر نصب Roll Backing میده!!

اگه میشه راهنمایی کنید!

الان آنتی ویروس اورجینال ESET Smart Security رو گرفتم! راهنمایی کنید نصبش کنم!

سلام

دوست من اگه میتونی ویندوز رو عوض کنی که چه بهتر در غیر این صورت یه نگاه به پست زیر بنداز مطمئنا کمکت

میکنه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •