تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 311 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 3106

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (ESET (NOD32 ←راهنمای تاپیک در پست دوم

پروفشنال ~~~'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    همه از خدائیم و بسویش بازمیگردیم

11

برخی از قابلیت های اضافه شده در نسخهESET Smart Security 5

ESET Live Grid:
    اسکنر ابری جدیدترین تکنولوژی ارائه توسط شرکت “ESET” بوده و بصورت یک گارد امنیتی قدرتمند کلیه تهدیدات امنیتی موجود در فضای اینترنت را شناسایی نموده و از آلوده شدن رایانه کاربر جلوگیری به عمل می آورد.
    Parental Control:
    ارائه ماژول کنترل والدین جهت کنترل و نظارت بر عملکرد افراد خانواده در محیط وب با قابلیت دسته بندی سایتهای مجاز و غیر مجاز.
    Smart Detection:
    شناسایی هوشمند و حفاظت از رایانه در مقابل بدافزارهای مخرب ناشناخته توسط تکنولوژی پیشزفته هوش مصنوعی و خنثی سازی آنها قیل از انجام هرگونه خرابکاری در رایانه کاربر.
    Intelligent Firewall:
    استفاده از دیواره آتش قدرتمند و پیشرفته به منظور جلوگیری از دسترسی افراد غیر مجاز به اطلاعت شخصی کاربر و سوء استفاده از آنها.
    Improved Antispam:
    بهره گبری از ماژول ضد هرزنامه جهت فیلترینگ ایمیلها و جلوگیری از دریافت هرزنامه ها و ایمیلهای آلوده با قابلیت تعریف لیستهای سیاه و سفید.
    Enhanced Media Control:
    اسکن خودکار کلیه حافظه های فلش، کارتهای حافظه، و دیسکهای نوری و قابلیت مسدود کردن آنها با توجه به کارخانه سازنده، ظرفیت و سایر خصوصیات.
    Advanced HIPS Functionality:
    زیر نظر گرفتن رفتار های سیستم از قبیل رجیستری های سیستم عامل، فرآیندهای در حال اجرا، برنامه های اجرا شده و … به منظور افزایش ضریب امنیتی رایانه.
    Gamer Mode:
    قابلیت به تعویق انداختن فعالیتهای نرم افزار ضد ویروس از قبیل پنجره های هشدار، به روز رسانی، وظایف تعریف شده (Scheduled) و … به منظور صرفه جویی در منابع سیستم در هنگام نیاز کاربر به تمرکز و استفاده از حالت تمام صفحه مانند انجام بازی و یا قرارگیری در جلسات آنلاین.
    Optimized Startup Procedure:
    عدم ایجاد وقفه در حین لود شدن اولیه سیستم عامل جهت به روز رسانی مخزن ویروس موجب می گردد تا کاربر فورآ پس از لود شدن سیستم عامل قادر به کار با رایانه گردد
    .

2. 3 کاربر از ~~~ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه helex8800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

با سلام سکوریتیم ویروسا رو پیدا میکنه ولی نمیتونه پاکشون کنه باید چیکار کنم

آخر فروم باز KING iMAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خوزستان - بندر امام خمینی(سربندر)

پيش فرض

درود بر همه ی عزیزان.
    ضمن شادباش به مناسبت آغاز سال 1391 خورشیدی و آرزوی داشتن سالی شاد و سرشار از موفقیت برای سروران گرامی،دوستان میخوام بدونم چطور میتونم آدرس یه سایت رو به فهرست استثنائات ناد32 اضافه کنم که بررسیش نکنه برای مخرب بودن یا نبودن.

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان در مورد ESET NOD32 Smart Security Platinum Edition :اطلاعی دارند آدرس دانلود مطمئنش رو کسی سراغ داره که دستکاری نشده باشه-وچرا تو سایت اصلی در موردش هیچی نیست
    سلام عزیز

اینم لینک دانلود ESET NOD32 Smart Security Platinum Editio

این لینک توسط امیر خان amir. kik مستقیم شده از تورنت

منم چیزی در مورد این نسخه نمیدونم اصلا نمیدونستم وجود داره به هر حال نصب میکنیم ببینیم چه فرقی با نسخه های دیگه داره

این نسخه به زبان روسی هست مثل اینکه این نسخه فقط به زبان روسی ارایه شده

موفق باشید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by kases; 30-03-2012 at 14:59.

6. 3 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ~~~'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت

10

سلام عزیز

اینم لینک دانلود ESET NOD32 Smart Security Platinum Editio

این لینک توسط امیر خان amir. kik مستقیم شده از تورنت

منم چیزی در مورد این نسخه نمیدونم اصلا نمیدونستم وجود داره به هر حال نصب میکنیم ببینیم چه فرقی با نسخه های دیگه داره

موفق باشید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    درود و سپاس -تو نت فقط همین رو دربارهاش پیدا کردم -معلوم نیست چرا خود سایت اصلی نذاشته

ESET NOD32 Smart Security Platinum Edition v4.2.71.3 : اگر شما هم یکی از استفاده کنندگان این انتی ویروس محبوب و قدرتمند هستید شاید بارها و بارها نسخه های جدید را از اینترنت دانلود کرده باشید..اما آیا تا حالا نسخه اریجنال و پلاتینیوم این نرم افزار رو خریداری کردید؟ اینبار نسخه پلاتینیوم و قدرتمند و جدید این آنتی ویروس محبوب را عرضه و برای دانلود شما عزیزان قرار میدهد..آنتی ویروس قدرتمند نود32 برای ویندوزهای 32 و 64 بیتی! آخرين و کاملترين نسخه نرم افزار امنيتي شرکت Eset که شامل آنتي ويروس ، آنتي اسپاي ور و فايروال ميباشد. و همچنين قابليت حفاظت از کامپيوترهاي مجاور را با استفاده از NetWork دارا ميباشند. امروزه با افزايش ويروس هاي کامپيوتري و ديگر خطرات اينترنتي استفاده از يک آنتي ويروس قدرتمند لازمه وصل شدن به شبکه اينترنت مي باشد زيرا هستد کاربراني که File ها و اسناد مهمي را بر روي کامپيوتر خود ذخيره مي کنند و با يک غفلت ممکن است تمامي اين اسناد را از دست بدهند.
    از طرف ديگر مشکلات استفاده از برخي از آنتي ويروس ها از جمله : پايين آوردن سرعت کامپيوتر، آپديت هاي حجيم و دادن پيام هاي پي در پي و خسته کننده باعث شده است که برخي از کاربران از آنتي ويروس استفاده نکنند! چاره چيست ؟ آيا آنتي ويرويس وجود دارد که بدون پايين آوردن سرعت سيستم به طور همه جانبه و تمام وقت از کامپيوتر محافظت کند.NOD 32 محصولي از کمپاني ESET، آنتي ويروسي بسيار سريع، قدرتمند و آرام براي محافظت همه جانبه و تمام وقت از سيستم در برابر انواع ويروس ها، کرم هاي اينترنتي، برنامه هاي جاسوسي، Trojan ها، هکر ها و سرقت هاي اينترنتي
    ..

8. 2 کاربر از ~~~ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ~~~'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت

6

درود بر همه ی عزیزان.
    ضمن شادباش به مناسبت آغاز سال 1391 خورشیدی و آرزوی داشتن سالی شاد و سرشار از موفقیت برای سروران گرامی،دوستان میخوام بدونم چطور میتونم آدرس یه سایت رو به فهرست استثنائات ناد32 اضافه کنم که بررسیش نکنه برای مخرب بودن یا نبودن.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. این کاربر از ~~~ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان من از Eset Smart Security نسخه 4.0.474 Business Edition استفاده میکنم. با روش آپدیت آفلاین سایت ایران ستاپ اون رو آپدیت کردم به این صورت که آدرس آپدیت رو به G:\ok\NOD32\ESET Updates Until 01 MAR 2012\Update Files تغییر دادم و برنامه کامل آپدیت شد.

تا اینجا مشکلی نیست و شماره آپدیت نرم افزار هم به تاریخ امروز به روز میشه ولی وقتی مسیر رو تغییر میدم که از سرور نود32 آپدیت بشه دوباره از اول همه آپدیت ها رو میخواد بگیره با حجم های 40 یا 50 مگی.

لطفا راهنمایی کنید چطور این مشکل رفع کنم که فقط آپدیت های بعد از تاریخ اول مارس رو بگیره نه همه رو از ابتدا.

با تشکر...

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلا
    بهترین راه برای از بین بردن وقت باقی مانده برنامه استفاده از گزینه upgrade to full version هست؟
    فقط یه یوزر و پسورد معتبر میخواد که پیدا میشه.
    کسی نمیدونست؟
    دوستان من از Eset Smart Security نسخه 4.0.474 Business Edition استفاده میکنم. با روش آپدیت آفلاین سایت ایران ستاپ اون رو آپدیت کردم به این صورت که آدرس آپدیت رو به G:\ok\NOD32\ESET Updates Until 01 MAR 2012\Update Files تغییر دادم و برنامه کامل آپدیت شد.

تا اینجا مشکلی نیست و شماره آپدیت نرم افزار هم به تاریخ امروز به روز میشه ولی وقتی مسیر رو تغییر میدم که از سرور نود32 آپدیت بشه دوباره از اول همه آپدیت ها رو میخواد بگیره با حجم های 40 یا 50 مگی.

لطفا راهنمایی کنید چطور این مشکل رفع کنم که فقط آپدیت های بعد از تاریخ اول مارس رو بگیره نه همه رو از ابتدا.

با تشکر...
    منم قبلنا دنبالش بودم. فکر کنم نمیشه؟!
    شایدم راهی باشه که اندک آدمی میدونه.
    باید از خود سایت ناد پرسید.
    شایدم دوستان بدونن

ناظر انجمن درخواست نرم افزار ALI . R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

سلام
    نقل قل از : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ببخشید یه سوالی ... من از کسپر به نود 32 هجرت کردم حالا نرم افزار رو برای اولین بار نصب کردم ولی هرچی آپدیدت میزنم میگه به آپدیدت احتیاجی نداره ... میگه آپدیدت شده .. ولی من اصلا اینو آپدیدت نکردم .... چطوری آپدیدت کنم ...؟

این دوستمون سوالشو اشتباه تو قسمت کرک و سریال مطرح کرده بود
    اگه میشه به سوال دوستمون رسیدگی کنید.

14. این کاربر از ALI . R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه roozbeh1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام
    نقل قل از : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ببخشید یه سوالی ... من از کسپر به نود 32 هجرت کردم حالا نرم افزار رو برای اولین بار نصب کردم ولی هرچی آپدیدت میزنم میگه به آپدیدت احتیاجی نداره ... میگه آپدیدت شده .. ولی من اصلا اینو آپدیدت نکردم .... چطوری آپدیدت کنم ...؟

این دوستمون سوالشو اشتباه تو قسمت کرک و سریال مطرح کرده بود
    اگه میشه به سوال دوستمون رسیدگی کنید.
    آخرین تاریخ آپدیت مربوط به امروز که به طور کامل انجام شده و آنتی ویروس به روز هست و مشکلی نداره به همین دلیل نیازی به اپدیت نمیبینه

اما اینکه شما آپدیت نکردید پس چه طور اپدیت شده ؟؟
    به این دلیل که احتمالا موقع نصب برنامه شما یوزر و پسورد آپدیت وارد کردین که بعد از نصب بلافاصله برنامه آپدیت آغاز کرده هرچند بعد از نصب برنامه بدون دستور کاربر هم به طور اتوماتیک اپدیت انجام میده

16. این کاربر از roozbeh1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •