تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 253 از 311 اولاول ... 153203243249250251252253254255256257263303 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,521 به 2,530 از 3106

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (ESET (NOD32 ←راهنمای تاپیک در پست دوم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مجازی

پيش فرض

باسلاممن میخوام یک تریال دانلود و نصب کنم دوستان ی آدرسی بدن که بشه راحت دانلود کرد. قبلی را بخاطر انقضای تاریخ و قبول نکردن یوزر و پسورد ریموو ش کردم . با تشکر
    سلام" شما هر تریالی نصب کنید ی روزی موعدش سر میرسه. مگر اینکه از سایتهای معتبر سریال پیدا کنید ویا آفلاین بروزرسانی کنید.
    از سایت اصلی ناد 32 دانلود کنید بهتره.

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

باسلاممن میخوام یک تریال دانلود و نصب کنم دوستان ی آدرسی بدن که بشه راحت دانلود کرد. قبلی را بخاطر انقضای تاریخ و قبول نکردن یوزر و پسورد ریموو ش کردم . با تشکر
    لازم نبود پاک کنی این آنتی هر وقت سریلش چه تریال چه EAV تموم شه
    با سریال جدید اگه بلاک نشده باشه براحتی تا وقتی تاریخش تموم شه یا بلاک بشه سریاش - میشه استفاده کرد راحت
    اون یوزرا بلاک شدن - جدید بزنی حتما قبول میکنه
    از سافت 98 آخرین نسخه رو بگیر ( لینک اصلی رو میده )

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام.

نمیدونم خطای core.cab که نمیزاشت nod32 آنتی ویروس نصب بشه مال ویندوز بود یا آنتی ویروس ولی اینو میدونم که این سیستمی که طرف آورد چند تا ویروس داشت. اونم از اون ویروسای no disk که هی میومد با دکمه های کنسل اوکی ... میریخد به اعصابت

این ویروس های کوچیک به ظاهر بزرگ بهترین ابزار چیه که این موقع ها با یه چیزی پاکشون کنم که آنتی ویروس هم بزاره نصب کنم؟ حالا اگه خطای core.cab مال ویندوز نبوده باشه. یا خطاهای مشابه که موقع نصب میاد.

من یه چی میخوام که این موقع ها ناد32 رو بدون مشکل بتونم بنصبم و ویروسها رو بتونه پاک کنه.

این خود آنتی ویروس ناد32 بروز شدش خیلی عالیه ولی حیف که گاهی وقتا ویروسها نمیزارن بنصبیش ! :|

بعد گشتن آنتی اون ویروس ها و نتوانستن پیدا کردنشون مجبور به نصب ویندوز شدم. ویندوزشم تازه نصب کرده بودن چون چیزی توش نبود :P
    اینم که کلا سیستمش تصویر نمیداد فک میکرد ویندوزش قاط زده میگف وین عوض کن! خبر نداشت ویندوزش سالمه با کلی ویروس!

-------

ویرایش:

عجیبه!! وین عوضیدم بعد سری رفتم ناد32 رو نصبیدم بازم خطای core.cab داد و اون ویروس هم بالا اومد :| :|

ویروس no disk هست. باید آنتی اینو پیدا کنم. اگه دارین بدین. در ضمن اتوران هم هستش. کلا چند تا exe ویروس تو درایواس و خطا از اونا میده no disk

---------

بازم ویرایش: :|

عجیبه دیگه! من فک کنم با این خطای core.cab که داد فایل ناد رو دوباره از یه سیستم دیگه کپی کردم ستاپشو ولی فک کنم خطا داده بود شایدم هواسم نبوده اشتب کردم! احتمال داره اینطوری باشه چون تو یه پوشه ریخته بودم تو فلش رفتم از اونجا باز کردم خطا داد . من تو بیرون پوشه کپی کرده بودم فک کنم اونو باز نکردم. ولی امروز که دوباره رفتم فایل سیکیوریتی رو بنصبم دیدم خطا رد شد! بعد دیدم آنتی هم کار میکنه خطا نمیده. این از تو فلش بود اونی که تو درایو ریخته بودم هنوزم خطای core.cab میداد. پس احتمال داشته ویروس فایلشو خراب کرده من کلی علاف شدم ببین! دی / احتمال داشته دیروز اگه من فایل ستاپ ناد رو که دوباره کپی کرده بودم باز کنم خطا نده و نصب بشه! :|

با تشکر دیگه رفع شد ولی چیزی خواستین بگین. حالا برم به جنگ ویروسا!
    Last edited by Ghaioom; 07-08-2014 at 07:32.

در آغاز فعالیت ss504's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام کامپیوتر من ویروس اتوران گرفته.esetهم نصب کردم اما هیچ کاری نمیکنه یه بار هم آپدیتش کردم.هر جا میرم یوزرنیم پیدا کنم نمیشه .میشه یکی بگه از کجا بگیرم؟
    ویروس اتوران از کجا از بین ببرم؟؟؟؟؟؟یکییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییی جواب بده
    Last edited by ss504; 07-08-2014 at 14:33.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید
    من تازه یه لایسنس 1 ساله نود خریدم ...
    ولی هر چی تو کامپیوتر هست ویروس می شناسه !!
    حتی یاهو مسنجر و Directx !!!
    بغیر از Exlusion راه دیگه ای هست ؟ چون حدود 300 تا برنامه رو ویروس می شناسه و زمان گیره

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

این چه وضعشه یه نفر جواب بده

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام
    ا' لازم نبود سریال بخرین بیشترین سریال تو نت رو نود۳۲ داره
    ۲'محتملا ویروس بقیه فایلها رو هم آلوده کرده یا باید پاک سازی فایلها از ویروس صورت بگیره یا دوباره ویندوز نصب بشه بنظرم نود در پاک سازی فایلها از ویروس هنوز ضعیفه و فایلها ویروسی شده رو حذف میکنه تا پاک سازی میتونی از قسمت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پی گیر روش خلاصیتون بشین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام.
    من میخواستم آنتی ویروسمو آپدیت کنم (ESET 5 هست. میخوام Nod 7 بذارم). موقع uninstall کردن، ارور داد. بعد که خواستم manually انجامش بدم. گفت path رو نمیتونه پیدا کنه و نمیتونه Eset رو uninstall کنه. اگه میشه راهنمایی کنید. (ویندوزم 7ه)

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام.
    من میخواستم آنتی ویروسمو آپدیت کنم (ESET 5 هست. میخوام Nod 7 بذارم). موقع uninstall کردن، ارور داد. بعد که خواستم manually انجامش بدم. گفت path رو نمیتونه پیدا کنه و نمیتونه Eset رو uninstall کنه. اگه میشه راهنمایی کنید. (ویندوزم 7ه)
    نیازی به یونیستال نبود همون نود ۷ نصب میکردین خودش نسخه قبلی رو پاک میکرد
    حالا هم اگه به روش بالا نشد از طریق app remover که برای حذف آنتی ها هس پاکش کنید نسخه ۵ رو

10. این کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

hde

تاريخ عضويت
    Mar 2014

12. 2 کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •